نحوه تغییر تنظیمات DNS در تلویزیون هوشمند LG

تلویزیون های هوشمند به طور فزاینده ای محبوب می شوند و کیفیت تصویر با کیفیت بالا را با امکان اتصال به اینترنت ترکیب می کنند. LG Smart TV توجه من را به خود جلب کرده است و بنابراین تصمیم گرفتم خودم یکی را بگیرم. در ابتدا خوب بود و همه چیز تا زمانی که من با مشکلات ارتباطی روبرو شدم. به خاطر عدم امکان دسترسی به اکثر سرویسهای پخش به دلیل موقعیت مکانی من ، ذکر نمی کنم. نگران نباشید ، من یک راه حل برای پیدا کردن با شما بچه ها پیدا کردم. در این آموزش به شما نشان می دهم که چگونه DNS را به صورت دستی و بدون هیچ گونه مهارت فنی تنظیم کنید.


نحوه تغییر تنظیمات DNS در تلویزیون هوشمند LG

نحوه تغییر تنظیمات DNS در تلویزیون هوشمند LG

قبل از شروع – DNS 101

مختصر سیستم نام دامنه ، DNS شبکه ای از دایرکتوری ها در اینترنت است که برای حل کردن نام های میزبان یا URL ها در آدرس های IP قابل خواندن وجود دارد تا به مرورگر شما در بارگیری صفحه مورد نظر کمک کند..

تصور کنید که بخواهیم آدرس های IP تمام صفحاتی را که برای بازدید از آنها باید بخاطر بسپاریم ، بیافکنیم. مرور اینترنت چیزی جالب است. وقتی URL را وارد می کنید ، آدرس به سرور DNS که به طور خودکار توسط ISP خود به شما اختصاص داده شده ارسال می شود ، به یک آدرس IP ترجمه شده و سپس برای دسترسی به صفحه به رایانه خود ارسال می شود..

شاید شما این را نمی دانید ، اما رایانه ها با استفاده از آدرس های IP قابل خواندن با دستگاه در اینترنت ارتباط برقرار می کنند. مثل ارتباط برقرار کردن با کلمات است اما رقم آنها رقمی است. درنتیجه بله! DNS از اهمیت بالایی برخوردار است!

چندین سرور DNS وجود دارد که به صورت رایگان کار می کنند. در زیر به دو مورد برتر اشاره کردم. می توانید آنها را امتحان کنید:

 • گوگل
  • 8.8.8.8
  • 8.8.4.4
 • OpenDNS:
  • 208.67.222.222
  • 208.67.220.220

چگونه می توان DNS را به صورت دستی پیکربندی کرد

قبل از انجام هر کاری ، اطمینان حاصل کنید که آدرسهای سرور فعلی خود را در صورتی که بعداً به آنها مراجعه کنید ، بنویسید. انجام مراحل پیکربندی بسیار آسان است. بنابراین ، بدون آگهی بیشتر ، چگونه می توانید تنظیمات DNS خود را در تلویزیون های هوشمند LG تغییر دهید:

 1. تلویزیون هوشمند LG خود را روشن کنید.صفحه اصلی تلویزیون هوشمند ال جی
 2. روی ریموت خود را فشار دهید دکمه تنظیمات.
 3. حالا ، دوباره به تلویزیون برگردید. برو به چرخ دنده شکل آیکون ، یعنی تنظیمات.تنظیمات تلویزیون هوشمند LG
 4. کلیک کنید همه تنظیمات.LG Smart TV همه تنظیمات
 5. سر به سمت شبکه.شبکه تلویزیون هوشمند ال جی
 6. انتخاب کنید “اتصال وای فای”.اتصال Wi-Fi هوشمند تلویزیون هوشمند LG
 7. تنظیمات پیشرفته Wi-Fi را انتخاب کنید.
 8. بزن به دکمه را ویرایش کنید.ویرایش تلویزیون هوشمند LG
 9. یک جعبه کوچک در کنار آن خواهید دید تنظیم خودکار, بردارید آن را برای استفاده دستی.لغو انتخاب تلویزیون هوشمند LG
 10. به قسمت سرور DNS بروید و DNS خود را وارد کنید.مجموعه تلویزیون هوشمند ال جی DNS
 11. آمار اتصال.
 12. تمام شد.

چرا سرورهای DNS را تغییر دهید?

وقتی برای اولین بار به یک صفحه مراجعه می کنید ، بارگیری آن کمی طول می کشد. با این حال ، بار دوم ، رایانه شما آدرس IP مرتبط با نام دامنه را به خاطر می آورد. با پرش از مرحله درخواست DNS سرعت اتصال شما بهبود می یابد. با این وجود ، سرورهای ISP باید ناگهان کند شوند. دلایل زیادی برای تغییر DNS وجود دارد ، به من اعتماد کنید ، باید. به همین دلیل است:

سرعت اتصال بهتر

سرورهایی که به آنها تغییر می دهید گاهی بهتر از سرویس دهنده پیش فرض ISP هستند. لطفاً توجه داشته باشید که این مسئله قطعی نیست. این همه بستگی به این دارد که سرور به خانه شما یا مکانی که از آن به وب دسترسی دارید چقدر نزدیک است. اما سلام ، از نظر من ارزش بررسی دارد ، از نظر من ، این خیلی بهتر از آنچه ISP ها به ما می دهند می باشد.

اگر ISP شما در به روز نگه داشتن سرورهای DNS آنها و عملکرد بدی بد نیست ، ممکن است بارگیری / بارگیری و سرویس کند را در حالی که درخواست DNS کم می شود تجربه کنید. انتقال به یک سرویس قابل اطمینان تر ممکن است این مسئله را حل کند: بسیاری از گزینه های DNS با هدف ارائه خدمات سریع شما می خواهند از جمله مواردی که من در ابتدای راهنما به شما ارائه دادم. بنابراین ، چرا امتحان نمی کنید؟ اگر این کار برای شما مناسب نیست ، به راحتی به قدیمی های خود بازگردید.

مواد محدود شده به منطقه دسترسی

تلویزیون های هوشمند LG کاملاً مشهور است که مجموعه ای از خدمات پخش را شامل می شود. نت فلیکس ، هولو ، یوتیوب و دنیایی با محتوای برتر فقط چند کلیک در تلویزیون هوشمند ال جی با webOS وجود دارد. می توانید فیلم های پرفروش و جدیدترین برنامه های تلویزیونی را به صورت کامل HD و 4K پخش کنید. مشکل این است که این کانال ها ممکن است محدودیت های جغرافیایی را در محتوای خود اعمال کنند. به عنوان مثال ، هولو فقط در ایالات متحده موجود است. این بدان معناست که بینندگان ساکن خارج از کشور این فرصت را نمی یابند که کانال برای ارائه چه پیشنهادی دارند.

راه حل در اینجا پیکربندی DNS شما با استفاده از یک سرویس پروکسی Smart DNS است. این مشتریانی هستند که به شما کمک می کنند مکان فعلی خود را تغییر دهید و در کشوری که کانال دارای حق پخش است ظاهر می شود. در نتیجه ، شما قادر خواهید بود بدون توجه به خارج از محدوده پوشش ، به سرور جریان دسترسی پیدا کنید.

بعداً در مقاله درباره این خدمات Smart DNS صحبت خواهم کرد. بنابراین ، برای اینکه بتوانید نگاهی گذرا به آنچه در آینده می آیند ، بپردازید ، در اینجا 3 ارائه دهنده برتر Smart DNS قرار دارند:

 • ExpressVPN
 • BulletVPN
 • Unlocator

چقدر بی خطر است?

شما فقط سرورها را تغییر می دهید ، به این معنی که شما نمی توانید هیچ گونه محافظت اضافی را به رویکرد اینترنت خود اضافه کنید. برخی افکار ترسناک وجود دارند که بعضی اوقات رخ می دهند. اما این حتی می تواند اتفاق بیفتد که شما روی سرور ISP خود نیز کار کنید. بنابراین ، اجتناب ناپذیر است مگر اینکه از یک ابزار امنیتی مانند VPN استفاده کنید.

برخی ویروس ها و سایر برنامه های مخرب می توانند سرور DNS پیش فرض شما را به یک سرور DNS که توسط یک سازمان مخرب یا کلاهبردار اداره می شود ، تغییر دهند. بگذارید بیشتر توضیح دهم. تصور کنید که سعی در بازدید از صفحه Facebook دارید. خوب ، شما به آنجا رسیدید اما نمی دانید که این واقعیت نیست. در پشت صحنه ، سرور DNS مخرب شما را به یک آدرس IP متفاوت نشان داده است. این بد است.

در صورت بروز هراس امنیتی ، من استفاده از VPN را پیشنهاد می کنم. اطلاعات شما را رمزگذاری می کند و هویت شما را حتی از ISP مخفی می کند. من همیشه می گویم اینترنت همیشه مکانی امن برای کمبود مکان نیست. اگر می خواهید به هر حال این کار را انجام دهید ، بنابراین پیشنهاد می کنم آماده و محافظت شده باشید.

در جدول زیر ، موارد زیر را پیدا خواهید کرد بهترین VPN برای تلویزیون هوشمند LG. آنها را بررسی کنید و با توجه به نیاز خود تصمیم بگیرید.

هنگامی که روش استفاده از VPN را می دانید ، می توانید برای بارگیری به مطالب مختلفی دسترسی پیدا کنید. راهنمای مرتبط با بالا به شما نشان می دهد که منطقه خود را نیز چگونه تغییر دهید. پس از اتمام ، می توانید انتخاب کنید برنامه های برتر برای بارگیری در تلویزیون خود مهم نیست کجا هستی.

خدمات برتر DNS هوشمند

سوال در مورد استفاده از محصولات SmartDNS یا VPN ساده نیست. هر دو سرویس مزایا و معایب خود را دارند و هر دو برای انواع مختلفی از استفاده مناسب هستند. خوب ، من موافقم که آنها هر دو محتوای محدود شده جغرافیایی اما به هر روش خاص خود را از حالت انسداد خارج می کنند. SmartDNS فقط در وب سایتهای پشتیبانی شده کار می کند ، بنابراین اگر وب سایتی که مایل به استفاده از آن پشتیبانی نمی شوید ، VPN تنها گزینه است.

SmartDNS دارای ویژگی های امنیتی مشابه نیست ، بنابراین اگر به دنبال امنیت بیشتری هستید ، از VPN استفاده کنید. سوال بزرگتر این است: چرا از هر دو استفاده نمی کنید؟ ما خدمات برتر DNS هوشمند در واقع مشتری VPN نیز هست. برخی از آنها حتی به عنوان VPN شروع به کار کردند و ویژگی های آن را گسترش دادند تا Smart DNS را شامل شود. آن ها اینجا هستند:

ExpressVPN

اگر انتخاب کنی ExpressVPN, شما قادر خواهید بود از خدمات VPN و MediaStream DNS خود استفاده کنید. حضور شماره یک VPN در بازار ، نقطه ای دشوار برای زندگی است. با این حال ، این ارائه دهنده VPN همیشه آماده کار است. Smart DNS آن می تواند بیش از 150 کانال پخش در سراسر جهان را از حالت انسداد خارج کند. در مورد بقیه ، از VPN آنها استفاده کنید تا آنها را به خانه برگردانید.

تنظیم DNS هوشمند این سرویس گیرنده VPN آسان است. آنها راهنمایی هایی را برای هر دستگاهی که ممکن است داشته باشید ارائه می دهند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به وب سایت رسمی آنها بروید ، روی سکوی عملیاتی خود کلیک کنید و مراحل ارائه شده را دنبال کنید.

BulletVPN

BulletVPN یک تازه وارد کوچک است که صنعت VPN را با آنچه می تواند انجام دهد شوکه کرده است. اگرچه شبکه سرور شامل آنقدر گسترده و گسترده نیست ، اما آنچه در امنیت ارائه می دهد شما را واقعا متحیر می کند. این VPN به شما امکان می دهد تا از پروتکل های مختلف برای محافظت از دستگاه خود در برابر هرگونه حمله مخرب استفاده کنید.

از طرف دیگر ، سرویس Smart DNS آن برای استریمرها بسیار مناسب است. می توانید کانال های جریان دلخواه خود را در هر نقطه از جهان از حالت انسداد خارج کنید. اگر به اندازه BulletVPN استراتژیک باشید ، 30 کشور برای توزیع سرور عدد بدی نیست. بله ، سرورهای آنها هنگام صحبت از تلویزیون در بیشتر کشورهایی که خواستار آن هستند ، قرار دارند.

Unlocator

آخرین مورد در لیست ما ، دانمارک است Unlocator. در سال 2013 ، این ارائه دهنده به عنوان یک سرویس خالص هوشمند DNS معرفی شد. 6 سال بعد ، این ابزار تبدیل به ابزار برتر برای رفع انسداد کانال های محدود جغرافیایی شده است. دلیل این محبوبیت این است که Unlocator بسیار آسان برای استفاده است. نه تنها این ، بلکه می تواند به بیش از 233 کانال در سراسر جهان دسترسی داشته باشد – تعدادی که همه ارائه دهندگان Smart DNS نتوانسته اند به آنها دسترسی پیدا کنند.

استفاده از سرویس Smart DNS آنها بسیار کارآمد و انعطاف پذیر است ، اما می توانید از خدمات جدید VPN نیز بهره مند شوید. این بسیار قابل اعتماد است و من خودم آن را امتحان کردم. این نرم افزار بسیار جالب از نظر ظاهری و عملکرد است. آنها در صورتی که می خواهید آن را امتحان کنید ، یک آزمایش رایگان 7 روزه ارائه می دهند.

تغییر سرور DNS در تلویزیون ال جی – افکار نهایی

اگر در حال برنامه ریزی برای استفاده از این سرویس برای پخش محتوای ویدیو یا محتوای موسیقی هستید و هیچ گونه نگرانی امنیتی زیادی ندارید ، فناوری SmartDNS گزینه بهتری است. علاوه بر این ، تغییر تنظیمات DNS ممکن است سرعت خود را در صورت افت ISP شما افزایش دهد. حالا می دانید چه کار کنید ، آن را امتحان کنید ، کار سختی نیست.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector