نحوه کاهش تأخیر در بخش 2

ظاهراً عقب افتادگی یک شرایط ناامید کننده معمول است که گیمرهای آنلاین را به جایی می رساند که احساس می کنند تجربه دیگر ارزش آن را ندارد. امیدواریم که بخش 2 به سایر بازی هایی که با تأخیر ناخوشایند متحمل می شوند ، نپیوندیم. در خبرهای خوب دیگر ، در صورت وجود ، روش هایی برای کاهش تاخیر در بخش Divison 2 وجود دارد. دقیقاً بدانید که در مقاله زیر چگونه است.


چگونه می توان بخش 2 را کاهش داد

چگونه می توان بخش 2 را کاهش داد

عقب افتادگی چیست?

تأخیر معمولاً در نتیجه اتصال کند تلفن همراه یا Wi-Fi اتفاق می افتد. بارگیری بسیاری از برنامه ها در رایانه یا تلفن هوشمند شما نیز می تواند یک عامل بالقوه در بحران تاخیر باشد. متداول ترین نوع تاخیر در اثر مشکلات عملکرد شبکه ایجاد می شود. تاخیر در بازی با مصرف پهنای باند توسط هزاران کاربر در یک سرور ISP معمولی در یک زمان خاص همراه است. شاید ، سیستم شما به دلیل اتصال آهسته و ناپایدار اینترنت نتواند داده های کافی را ارسال و دریافت کند. در نتیجه ، بازی به حالت توقف متوقف می شود و این باعث می شود گیمرهای مشتاق که در وسط انجام حمله یا انجام یک ماموریت قرار دارند ، عصبانی شود..

تأخیر ، تأخیر بین عملکرد بازیکن و واکنش سرور است که بازی را پشتیبانی می کند. سطح پینگ بالا می تواند بازی را در نتیجه اثرات منفی در حال بازی برای بازیکن بسیار سخت کند. هرچه پینگ پائین بیاید ، تاخیر کمتر بازیکن را تجربه خواهد کرد. در مقابل ، پینگ زیاد به پینگ اشاره دارد که باعث تاخیر شدید می شود. گرفتن یک VPN – بهترین VPN برای Divison 2 مطمئناً می تواند در رفع مشکلات تأخیر و تأخیر به شما کمک کند.

چرا به VPN در بخش 2 نیاز دارید?

این بازی هنوز در دسترس اولیه خود است و سرورها هنوز 100٪ آماده نیستند. این توضیح می دهد که چرا تاخیر ، افت نرخ فریم و قطع ارتباط وجود دارد. تاخیر بازی مربوط به سرورهای یوبی سافت است زیرا همانطور که گفتیم دسترسی اولیه آن است. وصله 1 روز پس از انتشار در دسترس است تا مسئله هنگام صحبت ما برطرف شود. بازی خالی از اشکالات و اشکالات وجود ندارد. این امر باعث می شود تا یک hitchhiker اجتناب ناپذیر و ناخواسته تجربه بازی را به هم بریزد. این نوع مشکلات فنی است که بازی بازیکنان را خراب می کند و آنها را مجبور می کند بارها و بارها بازی کنند. به دلیل تاخیر غیرقابل حل شدن و یک سرور آهسته ، یک تاخیر می تواند برای بازیکن بازی کند که در آن از آن غافل می شود. بازیکنان ممکن است افت شدید و همچنین افت فریم و کلی تجربه های گیم پلی ضعیف را تجربه کنند.

این بازی ممکن است برخلاف آنچه تصور می شود بسیار کند انجام شود و این می تواند یک زمان بد را برای گیمرها رقم بزند. با وجود زمان رسمی انتشار بازی ، سرورهایی در مناطق دیگر از جمله استرالیا و نیوزیلند وجود دارند. برخی از بازیکنان بسیار هیجان زده از خدمات VPN استفاده می کنند تا به نظر برسند که در استرالیا یا نیوزیلند قرار دارند ، بنابراین می توانند زودتر بازی Division 2 را آغاز کنند. مانند هر بازی در هنگام راه اندازی ، سرورها بارگیری می شوند و بازی غیرقابل بازی می شود. این زمانی است که یک VPN می تواند مفید باشد.

VPN با بخش 2

عضویت در VPN همچنین به شما امکان می دهد تا ترافیک اینترنت خود را از ISP خود مخفی کنید ، از این که اتصال شما متوقف نشود یا دسترسی شما به سرورهای بازی مسدود شود ، جلوگیری می کنید. VPN به شما امکان می دهد بدون توجه به اینکه در کجای دنیا هستید به راحتی به یکی از سرورهای پرسرعت خود وصل شوید. داشتن یکی به شما امکان می دهد:

 • در یک شبکه پر سرعت بازی کنید.
 • بازی های جدید را زود بخرید.
 • سطح تاخیر و تاخیر را کاهش دهید.
 • دور زدن و جلوگیری از ISP از اتصال اینترنت شما.
 • امنیت و دسترسی را تضمین کنید.
 • بین سرورها جابجا شوید.

نحوه رفع تاخیر در Division2 با استفاده از VPN

برای کاهش تاخیر در بخش 2 ، باید دو مرحله را دنبال کنید. ابتدا ، باید پینگ فعلی خود را در رابطه با سرورهای بخش 2 مشخص کنید:

 1. ابتدا به این وب سایت بروید.
 2. از لیست مناطق ، منطقه ای را انتخاب کنید که به مکان واقعی شما نزدیک باشد.
 3. پس از اتمام این کار ، روی “پینگ” کلیک کنید.
 4. در یک میلی ثانیه نتیجه خواهید گرفت. توجه داشته باشید آن را پایین.

اکنون زمان پینگ خود را می دانید. وقت آن است که تاخیر Division 2 خود را برطرف کنید. در اینجا کارهایی که باید انجام دهید بعدی است:

 1. با ارائه دهنده خدمات VPN ثبت نام کنید. اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده VPN شما تعداد قابل توجهی از سرورهای VPN پراکنده در سراسر جهان دارد.
 2. در مرحله بعد ، برنامه VPN را بر روی رایانه های شخصی ، Mac ، Android یا iOS خود تنظیم کنید.
 3. از داخل برنامه ، به یک سرور VPN نزدیک به محل واقعی خود وصل شوید.
 4. تست پینگ را که قبلاً انجام داده اید دوباره انجام دهید.
 5. زمان پینگ شما باید به شدت کاهش یابد.

اگر به نتایج لازم نرسیدید ، به سادگی به یک سرور VPN متصل شوید. به طور کلی ، هرچه سرور VPN به محل واقعی شما نزدیک تر باشد ، بهتر می شود.

بهترین VPN برای بخش شکاف 2

منقضی شدنssVPN انتخاب نهایی برای استفاده از VPN با بازی هایی با سطح تاخیر بالا است. این شرکت خدمات VPN خود را با ویژگی Smart DNS ترکیب کرده است تا از حریم شخصی شما و محافظت از دسترسی به طیف گسترده ای از مطالب در سراسر جهان محافظت کند. می توانید این نرم افزار را در همه سیستم عامل ها مانند Windows ، Mac ، Linux ، iOS ، Android ، Amazon Fire TV و روتر اجرا کنید.

ExpressVPN به لطف سرعت بهینه شده و اتصالات سریع اثبات شده است. با نصب ExpressVPN می توانید بخش 2 را بدون هیچ گونه عوارض و مشکلات فنی بازی کنید. اگر مطمئن نیستید که ارائه دهنده خدمات VPN برای چه کاری باید مراجعه کنید ، به جدول زیر توجه کنید که سایر گزینه های VPN را دارد..

نکات اضافی در مورد کاهش تاخیر

برای یک تجربه بازی Divison 2 بدون تاخیر ، باید پینگ خود را بهبود بخشید و تاخیر خود را کاهش دهید. این نکات را در زیر مشاهده کنید:

 • رایانه شخصی خود را با استفاده از کابل شبکه اترنت به روتر متصل کنید ، این باعث می شود اتصال اینترنت شما تثبیت شود. اتصال اینترنتی سیمی معمولاً از ارتباط WiFi در هنگام بازی آنلاین بهتر است.
 • به تنظیمات بازی بروید و رزولوشن ، ضد پیمانکاری ، کیفیت سایه ، کیفیت بافت و Virtual Sync را پایین بیاورید.
 • پرونده ها یا فعالیتهایی را ببندید که قوچ و پهنای باند زیادی را به خود اختصاص می دهد. بارگیری را در صورت امکان متوقف کنید.
 • در نظر بگیرید که قابلیت QoS را در روتر خود فعال کنید ، زیرا این امر ترافیک را در اولویت قرار می دهد تا بتوانید از قبل ترافیک مهمتر عبور کنید.
 • با ارائه دهنده خدمات اینترنت خود تماس بگیرید. برخی از ISP ها دارای استخرهای ویژه برای بازی های آنلاین هستند.
 • راه اندازی مجدد سخت افزار شبکه خود را با وصل کردن روتر و مودم خود به مدت 30 دقیقه.
 • دستگاه های دیگر مانند رایانه های لوحی ، تلفن های همراه و سایر دستگاه های آنلاین را جدا کنید.
 • نوع Nate خود را از “محدود” به “متوسط” یا “باز” ​​تغییر دهید. این تأثیر شگرفی در سرعت بارگیری شما و تجربه بازی دارد ، به ویژه اگر از PS4 یا Xbox One استفاده می کنید.
 • فرآیندهای پس زمینه را ببندید (برای هر دو ویندوز & گیمرهای Mac) ، مانند به روزرسانی های آنتی ویروس ، Windows Updates ، و کلاینت های Torrent و Download Manager.

چگونه می توان بخش 2 را کاهش داد – نتیجه گیری

مانند هر بازی ، مسائل با وجود تلاش توسعه دهندگان برای آزمایش و جلوگیری از آنها اجتناب ناپذیر هستند. مشکلات عملکرد بدترین کابوس گیمرها است زیرا می توانند یک گیم پلی را وحشتناک جلوه دهند. Plaguing Division 2 مربوط به نرخ فریم و بهینه سازی است که در نتیجه سرورهای اضافه بار است. احتمالاً با دسترسی هر چه بیشتر بازیکنان به بازی ، این مسائل را تجربه خواهید کرد. اگر مایل به جلوگیری از همه اینها هستید ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که یک VPN بدست آورید. با این گفته ، کدامیک از VPN را دنبال می کنید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me