امنیت بازی آنلاین: آیا شما سرعت در سال 2020 دارید

بازی های آنلاین صنعت گسترده ای در سال 2020 است. گیمرهای بی شماری در رایانه های شخصی و کنسول ها در سراسر جهان وجود دارند که تعداد قابل توجهی از گیمرها دارای چندین دستگاه هستند. اکنون ، وقتی صحبت از بازی های آنلاین می شود ، خیلی به ندرت صحبت از امنیت سایبری می شود. علیرغم این واقعیت که تعداد زیادی از افراد اطلاعات خصوصی خود را بصورت آنلاین به اشتراک می گذارند ، اما گفتگوی واقعی بسیار کمی وجود دارد.


امنیت بازی آنلاین: آیا شما در سال 2019 سرعت دارید

امنیت بازی آنلاین: آیا شما سرعت در سال 2020 دارید

با این حال ، اوضاع اخیراً تغییر کرده است. طبق یک گزارش جدید ، بیش از 75 درصد از گیمرها نگران امنیت آنلاین خود در کنسول ها هستند. این داده ها حاکی از آن است که تقریبا 2/3/3 از گیمرها شخصی را می شناسند که شخصاً قربانی یک حمله سایبری بازی شده است. این امر به طور طبیعی نگرانی هایی را برای بازیکنان و غول های شرکتی که با آنها ارتباط برقرار می کنند ، ایجاد می کند.

تهدیدات عمده سایبری برای گیمرهای آنلاین

در پاسخ ، صنعت بازی های جهانی شروع به نشان دادن نگرانی هایی از تهدید امنیتی چشمگیر کرده است. اما در حالی که قفل ماشین آلات شرکت تبدیل می شود ، هر روز گیمرها در معرض تهدید سایبری قرار دارند. بیایید به این تهدیدات احتمالی و آنچه می توان برای جلوگیری از آنها انجام داد نگاه کنیم.

داده های مجازی

صنعت بازی های آنلاین گنجینه اطلاعاتی است برای هر کسی که بتواند به آنها دسترسی پیدا کند. و در مقایسه با سایر صنایع با نظارت دقیق تر مانند امور مالی ، داده های بازی نسبتاً آسان به دست می آیند.

علاوه بر این ، معاملات خرد که بخشی از بسیاری از بازی ها در حال حاضر هستند ، شرایط مناسبی را برای سرقت سرمایه های کلان فراهم می کنند. علاوه بر این ، سرقت از اشیاء با ارزش در بازی مانند کارت های تجاری ، تصاویر پس زمینه ، و غیره بسیار آسان است در حالی که این یک سرقت قابل توجهی را ارائه نمی دهد ، می توان جمع آوری کرد که بسیار بزرگ باشد. اگر هکر بتواند به یک حساب بازی اعتراض کند ، این همه به ارزش عظیم ترجمه می شود.

کلاهبرداری فیشینگ

کلاهبرداری یک ویژگی بسیار متداول در همه حوزه های آنلاین است و صنعت بازی نیز از این قاعده مستثنی نیست. اگر به طور مرتب با انجمن های بازی Reddit یا حتی افرادی که در مشتری های بازی محبوب مانند Steam فعالیت می کنند ، مرتب بوده اید ، ممکن است درباره این موضوع شنیده باشید. در عرصه های چند نفره کاملاً متداول است که هکرها برای سودآوری حساب های خود را ربوده اند.

اما همه حملات فیشینگ برای پاک سازی کامل در نظر گرفته نشده اند. در واقع ، بسیاری اوقات برای هکرها شیر دادن به یک حساب در طی ماه یا سال بسیار سودآور است. این همچنین پنجره های مربوط به سایر حساب های پخش کننده دیگر را که ممکن است با حساب مصالحه سازگار شوند ، باز می کند.

نقض نرم افزارهای مخرب و امنیتی

Modding یکی از ویژگی های محبوب بسیاری از بازی ها در سراسر جهان است. در واقع ، برخی از حالت ها توسط پایه بازیکن ساخته شده اند و این می تواند تعداد ساعت ها را در هر بازی تا حد زیادی افزایش دهد. بعضی از بازی ها تقریباً کاملاً مبتنی بر مود ها هستند. Minecraft یک نام بسیار واضح در این دسته است.

و اگرچه این یک روش عالی برای بهبود یک بازی با گذشت زمان است ، اما بسیاری از نقاط ضعف امنیتی را نیز باز می کند. این موارد اغلب توسط هکرها مورد سوء استفاده قرار می گیرد تا بدافزارها را به برنامه ها تزریق کنند. در نتیجه ، بسیاری از افراد از خرید و نصب مودهای رایانه ای و کنسول های بازی آلوده می شوند. اشکال در تأیید هویت کاربر همچنین می تواند درهای گسترده ای را برای بهره برداری باز کند و اغلب هزینه های بالایی را برای بازیکنان به همراه خواهد داشت.

راه های موثری برای محافظت از خود در طول بازی های آنلاین چیست؟?

علیرغم این واقعیت که خطرات زیادی برای گیمرهای مظنون در آنجا وجود دارد ، همه چیز تاریک نیست. تعدادی شیوه ایمنی خوب فردی وجود دارد که می تواند به جلوگیری از حمله بیشتر سایبر به کنسول بازی ها و دستگاه های شما کمک کند. بیایید ببینیم اینها چیست و چه می کنند:

رمزهای عبور پیچیده

اقدامات امنیت سایبری هر روز بیشتر و بیشتر می شود. با این وجود ، همیشه یک زنجیره ضعیف مهم در زنجیره وجود دارد و آن خطای انسانی است. جای تعجب نیست که تعداد قابل توجهی از نقض امنیتی به دلیل سهل انگاری اتفاق می افتد. گیمرها رمزهای عبور محکم را حفظ نمی کنند یا ایمنی استاندارد رمز عبور را تمرین نمی کنند. این امر آنها را در معرض حملات از آشکارترین و سخت ترین کانال های باز قرار می دهد. مانند سایر حساب های دیگر ، شما حساب های بازی در مشتریانی مانند Steam یا GOG باید همیشه دارای یک رمز عبور قوی باشید. همچنین بد نیست این رمز عبور را هر چند ماه تغییر دهید. این امر به كاهش احتمال نقض آنلاین كم كم كمك می كند.

آگاهی از حمله به فیشینگ و بدافزار

حملات فیشینگ یک روش متداول دیگر است که با استفاده از آن گیمرها به خطر می افتند. این بیشتر اتفاق می افتد زیرا مردم از نحوه کار کلاهبرداری فیشینگ آگاه نیستند و به راحتی برای آنها سقوط می کنند. همین مورد در مورد بدافزارها نیز پیش می رود. بسیاری از گیمرها از نحوه جلوگیری از بدافزار یا به منابعی که باید به آنها اعتماد کنند آگاهی ندارند. هیچ روش اثبات شده واقعی برای جلوگیری از این موارد وجود ندارد. در بیشتر موارد ، گیمرها باید یاد بگیرند که چگونه از این تله ها جلوگیری کنند. این شامل درک نحوه عملکرد کلاهبرداری فیشینگ در وب سایت های بازی یا مشتریان است. آنها همچنین باید یاد بگیرند که کدام منابع تعدیل کننده قابل اعتماد و توصیه شده است.

تأیید اعتبار چند کاره

MFA یکی از قوی ترین ابزارهایی است که گیمرها در برابر دسترسی غیرمجاز دارند. امروزه اکثر سیستم عامل ها دارای حداقل احراز هویت دو عاملی با ارائه MFA هستند. مهم است که این مورد برای حساب شما روشن باشد. با انجام این کار ، یک لایه امنیتی اضافی به حساب شما اضافه می شود و از ورود هر کسی جلوگیری می کند. اکنون ، MFA ضد نقص نیست بلکه قطعاً با داشتن یک عامل احراز هویت واحد مانند رمز عبور ، چند قدم جلوتر است. هر گیمر باید از MFA به راحتی برای لایه امنیتی اضافه شده خود استفاده کند.

با استفاده از VPN

مسئولیت نهایی در امان ماندن یک حساب کاربری بر عهده صاحب آنها است. شما باید بدانید که چگونه می توانید از کنسول بازی یا مشتری خود استفاده کنید و از فناوری های هوشمند مانند VPN استفاده کنید. VPN مخفف “شبکه خصوصی مجازی” است. این امکان را به شما می دهد تا کلیه ترافیک اینترنت خود را رمزگذاری کنید. بنابراین شما را از تهدیدات مختلف آنلاین از جمله حملات DDoS در امان نگه می دارد. حتی می توانید از VPN برای بهبود زمان پینگ خود استفاده کنید و هنگام بازی آنلاین ، تاخیر را کاهش دهید.

برخی از VPN های اختصاصی برای بازی در آنجا وجود دارند که می توانند زندگی شما را بسیار ساده تر کنند. برای تأمین امنیت و تقویت تجربه بازی آنلاین خود ، در یکی از این موارد سرمایه گذاری کنید.

نتیجه

با توجه به اینکه دنیا به سمت خدمات به هم پیوسته تر متمایل می شود ، بازی یکی از سنگ بنای تجارت آنلاین خواهد بود. شرکت های این منطقه در معرض خطراتی هستند که ممکن است مشتریان خود را نیز در معرض خطر قرار دهند. پیشرفت های ویژگی های امنیتی کاربر و پشتیبانی و همچنین امنیت پس زمینه ، نشان دهنده این شناخت فزاینده است.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me