نحوه نصب VPN در روتر Netgear

VPN ابزاری بسیار محبوب است که می تواند به شما در امنیت و امنیت آنلاین بماند. VPN ها عملکردهای زیادی دارند که به بهبود تجربه آنلاین شما کمک می کند. کار با VPN در رایانه ، تلفن و رایانه لوحی شما بسیار آسان است زیرا بیشتر VPN ها برنامه های بومی برای آن دستگاه ها دارند. اگر می خواهید این محافظت را بر روی PS4 ، Xbox یا Smart TV خود گسترش دهید ، چه می کنید؟ برای این کار باید VPN را روی روتر خود نصب کنید. روترها برنامه های VPN بومی ندارند ، برای تنظیم یک اتصال VPN کارگر نیاز به تنظیمات دارند. در این راهنما, من به شما نشان خواهم داد چگونه VPN را روی روتر Netgear خود تنظیم کنید. اگر روتر دیگری دارید ، می توانید راهنمای کلی روتر ما را در اینجا بخوانید.

نحوه نصب VPN در روتر Netgear خود

نحوه نصب VPN در روتر Netgear خود

چرا یک VPN در روتر Netgear خود تنظیم کنید?

VPN ابزاری برای استفاده در فضای مجازی بسیار مفید است که داده های شما را رمزگذاری می کند و ترافیک آنلاین خود را از طریق یک اتصال امن دوباره انجام می دهد. به عبارت دیگر ، یک VPN محافظت شما در برابر نظارت و حملات سایبری است. به همین دلیل ، قطعاً می خواهید اتصال VPN را در تمام دستگاه های خود داشته باشید. نکته غم انگیز این است که بیشتر VPN ها فقط تعداد محدودی از اتصالات همزمان دستگاه را مجاز می کنند. راه‌اندازی VPN روی روتر شما این امکان را به شما می دهد که از آن دور بزنید و از تمام دستگاههایی که به اینترنت شما متصل هستند محافظت کنید.

اگر از دستگاههای زیادی به طور مرتب استفاده می کنید یا خانواده ای دارید که می خواهید محافظت آنلاین VPN را بر روی آن گسترش دهید ، نصب VPN روی روتر Netgear شما بهترین گزینه است. صاحبان مشاغل همچنین می توانند از نصب VPN روی روترهای شرکت خود بهره مند شوند. به این ترتیب ، می توانید مطمئن شوید که تمام داده های شرکت شما محافظت شده است و تجارت شما مانند حمله DDoS خطر حمله احتمالی را ندارد.


بهترین VPN برای روترهای Netgear

مثل همیشه ، چارلز متخصص VPN ما لیست گسترده ای از VPN های موجود در بازار را پشت سر گذاشته و بهترین VPN ها را برای روترهای Netgear انتخاب کرده است. انتخاب برتر وی ExpressVPN بود و نمی دید که چرا.

ابتدا ، ExpressVPN از پروتکل های OpenVPN پشتیبانی می کند ، به این معنی که شما مشتری VPN را در لیست بلند دستگاه هایی که از برنامه های بومی VPN پشتیبانی نمی کنند پیکربندی می کنید. ExpressVPN همچنین با ارائه “برنامه” برای محبوبترین روترهای Netgear ، فرایند نصب را بسیار ساده تر می کند.

می توانید راهنماهای نصب دقیق را در مدل های زیر بیابید:

 • Netgear R6300 v2
 • Netgear Nighthawk R7000

اگر روتر Netgear متفاوت دارید یا نمی خواهید با ExpressVPN مشترک شوید ، مراحل نصب عمومی را در زیر بخوانید.

نحوه نصب VPN در روتر Netgear – راهنمای مرحله به مرحله

برای نصب VPN روی روتر Netgear ، باید 2 مرحله اصلی را طی کنید. اولین مورد فلش روتر شما با DD-WRT است.

این بدان معنی است که شما باید سیستم عامل اصلی روتر خود را به DD-WRT تغییر دهید. چرا؟ از آنجا که DD-WRT می تواند از یک VPN پشتیبانی کند ، سیستم عامل اصلی روتر شما نمی تواند. اگر روتر دارید که از قبل تنظیمات DD-WRT را روی آن انجام داده است ، می توانید از مرحله یک رد شوید.

مرحله دوم نصب مشتری VPN خود روی روتر شماست. من از ExpressVPN برای توضیح نحوه انجام این کار استفاده می کنم ، اما این روند برای همه VPN هایی که چارلز پیشنهاد کرده است یکسان است.

مرحله 1 – روتر Netgear خود را با DD-WRT چشمک زن کنید

همانطور که در بالا گفتم ، اولین قدم چشمک زدن به روتر Netgear شماست. هر روتر با DD-WRT سازگار نخواهد بود ، اما Netgear دارای لیست طولانی مدلهایی است که وجود دارد.

احتیاط: این روند کمی فنی است ، بنابراین باید مراقب باشید. نصب DD-WRT بسیار ساده است ، اما باید اطمینان حاصل کنید که سیستم عامل صحیح را برای استفاده بارگیری کرده اید. این راهنما را در مورد نحوه فلش روتر خود با DD-WRT به T دنبال کنید و انجام کارهای خانه خود را فراموش نکنید!

وقت خود را برای تنظیم این مرحله وقت بگذارید. اگر احساس می کنید نمی دانید سیستم عامل مورد نظر را دریافت کرده اید ، از درخواست کمک نترسید.

مرحله 2 – نصب یک مشتری VPN در روتر Netgear

من قصد دارم از ExpressVPN برای توضیح این روند نصب استفاده کنم. اگر از ExpressVPN استفاده نمی کنید ، نگران نباشید. این روند تقریباً با تمام VPN های سطح بالا یکسان است.

آماده سازی برای نصب

 1. وارد ExpressVPN شوید. قابل اعتماد و متخصص راه اندازی ExpressVPN.
 2. قابل اعتماد و متخصص پیکربندی دستی و انتخاب کنید OpenVPN
 3. بارگیری کنید  .تخم مرغ فایل.
 4. به تنظیمات روتر Netgear بروید. می توانید این کار را با تایپ کردن IP روتر خود در نوار آدرس مرورگر خود انجام دهید. می توانید IP را در پشت روتر پیدا کنید.
 5. صفحه کنترل DD-WRT را پیدا خواهید کرد. قابل اعتماد و متخصص خدمات سپس کلیک کنید VPN.
 6. فعال کردن Client OpenVPN را شروع کنید گزینه.

بعد از انجام این کار ، متوجه خواهید شد که لیستی از فیلدهای موردنیاز برای پر کردن وجود دارد. شما باید پر کنید IP / نام سرور ، پورت ، کلید تأیید TLS ، گواهی CA ، گواهی مشتری عمومی, و کلید خصوصی مشتری.

نگران نباشید ، شما تمام اطلاعات مورد نیاز را در پرونده .ovpn که قبلاً بارگیری کرده اید دارید.

نصب فنی

 1. شما باید پرونده را در یک برنامه ویرایشگر متن باز کنید. برای این کار می توانید به راحتی از دفترچه یادداشت رایانه شخصی خود استفاده کنید.
 2. برای پیدا کردن IP / نام سرور, به دنبال کلمه “از راه دور” باشید. خط با یک آدرس و به دنبال آن 4 عدد همان چیزی است که شما می خواهید. آدرس این الگوی را دنبال خواهد کرد: XXXX.copythisaddress.com
 3. آدرس را در وسط کپی کنید.
 4. در همان خط ، 4 شماره را درست بعد از آدرس پیدا خواهید کرد. این مال شماست بندر.
 5. بعد از آن اطلاعات مربوط به قسمت TLS Auth Key را می خواهید. در همان پرونده جستجو کنید .
 6. کمی به پایین بروید و پیدا کنید

متن را بین کپی کنید و . شروع به کپی کردن در جایی که می گوید “شروع کلید OpenVPN استاتیک“و بعد از” توقف “کلید OpenVPN پایان OpenVPN” پس از کپی کردن آن ، فقط آن را در صفحه در صفحه تنظیمات روتر خود قرار دهید.

ببینید که چقدر آسان است؟ این همان روشی است که شما باید با بقیه زمینه ها انجام دهید ، اما به دنبال برچسب های مختلفی خواهید بود.

 • زمینه گواهی CA: جستجو کنید و
 • گواهی مشتری عمومی: جستجو کنید و
 • مشتری خصوصی: جستجو کنید و

بعد از اینکه تمام اطلاعات کپی شده را در قسمت های مناسب قرار دادید ، روی آن کلیک کنید صرفه جویی سپس کلیک کنید تنظیمات را اعمال کنید.

تبریک می گویم! شما یک VPN روی روتر Netgear خود نصب کرده اید!

برای اینکه مطمئن شوید VPN شما به درستی کار می کند ، به Status بروید و سپس روی OpenVPN کلیک کنید. در قسمت وضعیت باید “مشتری: STATUS CONNECTED” را مشاهده کنید.

نحوه نصب VPN در روتر Netgear – افکار نهایی

واقعیت این است که نصب VPN روی روتر DD-WRT Netgear دشوار نیست ، اما نیاز به توجه کامل شما دارد. اگر این راهنما را دنبال کنید و منابعی را که با آنها ارتباط برقرار کرده ام بخوانید ، می توانید 20 دقیقه VPN خود را تنظیم کنید! فراموش نکنید که قبل از چشمک زدن روتر ، کارهای خانه خود را انجام ندهید ، و حتماً راهنماهای نصب خود را بصورت مرحله به مرحله دنبال کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me