چگونه می توانیم Doctor Who Season 11 را بصورت آنلاین زنده تماشا کنیم

خانمها و آقایان ، پسران و دختران ، دکتر بر می گردد! هواداران برنامه نمایش تلویزیونی بی بی سی پزشک که با اضطراب منتظر فرا رسیدن فصل جدید هستند و دیگر لازم نیست بیشتر صبر کنیم! دکتر Who S11 که از مکان معمول خود شنبه شب دور می شود ، در روز یکشنبه 7 اکتبر به نمایشگرهای ما می پردازد. خوب … نه تمام صفحه های ما. همانطور که ممکن است بدانید ، بی بی سی و iPlayer بی بی سی فقط در انگلستان در دسترس هستند. اگر نمی خواهید قبل از رسیدن پزشک به ارائه دهنده کابل محلی خود ، از دیدن هرگونه اسپویلر ریسک کنید ، در اینجا مقاله ای درباره چگونگی تماشای Doctor Who S11 آنلاین همزمان با انگلستان در رایانه های شخصی ، Mac ، Android ، iOS ، PS4 ، Xbox ، FireStick ، ​​Smart TV ، Apple TV یا Roku.

نحوه تماشای Doctor Who S11 Live Online

دکتر Who S11 Promo Pic

چگونه به تماشای Doctor Who S11 آنلاین بصورت زنده بپردازیم

اگر در خارج از انگلیس زندگی می کنید ، گرفتن اولین دکتر Who S11 هنگام پخش هوا برای شما کمی دشوار خواهد بود. شهروندان آمریکایی می توانند با اطمینان خاطر بدانند که این نمایش در تاریخ 7 اکتبر در بی بی سی آمریکا پخش می شود ، اما سایر جهان چندان خوش شانس نیستند.

این بدان معناست که اگر می خواهید دکتر را که قبل از ریختن اینترنت از اسپویلرها سرچ می کند ، تماشا کنید ، به راهی برای رفع انسداد BBC و iPlayer بی بی سی نیاز دارید. سریع ترین و آسان ترین راه برای انجام این کار استفاده از VPN است. VPN ها ترافیک شما را از طریق تونل ایمن روی سرورهای خود مجدداً مسیریابی می کنند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، IP عمومی شما برای مطابقت با سرور مورد استفاده شما تغییر می کند. تنها کاری که باید انجام دهید استفاده از سرور انگلستان است و همه شما تنظیم شده اید!


بهترین VPN برای انسداد iPlayer BBC و تماشای Doctor Who S11

قبل از اینکه وارد VPN شوید که باید از انسداد iPlayer بی بی سی و بی بی سی استفاده کنید ، اجازه دهید در مورد این موضوع صحبت کنیم که چرا بی بی سی دسترسی به محتوای خود را در خارج از انگلستان محدود می کند. خود بی بی سی با پیامی که در یک فیلم مسدود شده نشان می دهد ، مقابله می کند:

iPlayer BBC فقط در انگلستان کار می کند. متأسفیم ، به دلیل مشکلات مربوط به حقوق است.

آنها با این کار پای شما را نمی کشند ، حق چاپ بین المللی کار دشواری است. بیشتر کانال ها و ارائه دهندگان سرگرمی فقط حق نمایش محتوای خاص در یک منطقه خاص را دارند. بی بی سی از حق برنامه های خاصی در انگلیس برخوردار است. این بدان معنا نیست که این حق را برای همان برنامه های خارج از بریتانیا دارد. برای آینده قابل پیش بینی ، قوانین بین المللی حق چاپ کپی رایت همیشه ضروری برای برش بند ناف خواهد بود.

اما اینجا پایان نمی یابد ، حداقل با BBC. شاید شنیده باشید که Netflix به تازگی VPN ها را خراب کرده است ، و دسترسی به همه پروکسی ها به محتوای آن را مسدود کرده است. بی بی سی تقریباً همین است. همه VPN ها قادر نخواهند بود بی بی سی و بی بی سی را برای شما از حالت مسدود کنند ، اما می توانید لیست بهترین بهترین VPN های iPlayer BBC را برای بررسی مواردی که وجود دارد ، بررسی کنید..

VPN Guru نشان می دهد که از ExpressVPN به عنوان ارائه دهنده VPN خود برای رفع انسداد BBC استفاده می کنید. ExpressVPN از منابع کافی برای بازگرداندن Netflix ایالات متحده برخوردار است و همین امر را می توان در مورد BBC گفت. در این بررسی کامل می توانید درباره ویژگی های عالی ExpressVPN بخوانید.

شما همچنین می توانید از این ارائه دهندگان VPN استفاده کنید در صورتی که ExpressVPN ارائه دهنده شما نیست:

چگونه می توان از Doctor Who S11 در خارج از انگلستان مسدود کرد?

اکنون که می دانید از کدام VPN استفاده می کنید تا از انسداد iPlayer BBC استفاده کنید ، اجازه دهید صحبت کنیم که چگونه می توانید همزمان با انگلیس ، پزشک را که به صورت آنلاین تماشا می کنید ، تماشا کنید. این کارهایی است که شما باید انجام دهید:

  1. به ExpressVPN بروید. ثبت نام در خدمات خود.
  2. VPN را که با دستگاه شما مطابقت دارد بارگیری کنید. ExpressVPN لیستی از برنامه هایی دارد که می توانید برنامه های بومی را برای دستگاه های Windows ، Mac ، iOS ، Android و Linux بارگیری و پشتیبانی کنید.
  3. برنامه را راه اندازی کنید و وارد حساب خود شوید.
  4. یک سرور انگلیسی انتخاب کنید. سرور ایرلندی ، اسکاتلندی یا ولزی به شما کمک نمی کند iPlayer BBC را از حالت انسداد خارج کنید.
  5. به سرور وصل شوید و صبر کنید تا اتصال برقرار شود.
  6. به iPlayer BBC بروید و Doctor Who S11 را به صورت آنلاین تماشا کنید!

دیدن؟ آسان به عنوان پای.

دکتر Who S11 – آنچه تاکنون می دانیم

خوب ، آماده برای قسمت هیجان انگیز است?

یازدهمین دکتر زن است!

اوه ، غیرانسانی! نه، من دارم شوخی می کنم. هر یک از طرفداران نمایش می دانند که فرضیه نمایش هیچ ارتباطی با جنسیت دکتر ندارد ، و زمان آن رسیده است که سازندگان نمایش این موضوع را درک کنند. بازیگر باورنکردنی جودی ویتاکر ، اولین حضور خود در دکتر را در Chrismas در فصل گذشته ویژه کرد ، سلطنت ها را از Capaldi گرفت و به ما قول جدید گرفتن و جالب گرفتن از زمان “Lord Lord” را که همه ما بزرگ شده ایم را تحسین می کنیم..

با ادامه فصل اول خود ، استیون موفات نماینده Doctor Who Season 11 نخواهد بود. اوه ، من اشاره کردم که ما یک تیم کاملاً جدید از همراهان را هم می گیریم؟ در مورد تغییر صحبت کنید!

طبق معمول ، چیز زیادی درباره نقشه فصل آینده شناخته نمی شود ، اگرچه شایعه ای در اطراف پرواز است که ممکن است دیگر دالکس را نبینیم. طرفداران نمایش به عنصر تعجب عادت کرده اند ، و من شخصاً از دیدن این تغییرات به نمایشگاهی که بیش از 50 سال است در این نمایشگاه اضافه خواهد کرد ، خوشحالم.

دکتری را بخرید که فصل 11 در خارج از انگلیس است – آخرین افکار

و آنجا آنجاست ، چگونه می توانید Doctor Who S11 را همزمان با انگلیس تماشا کنید. با استفاده از VPN ، نه تنها به همه محتواهای جهان به محتوا دسترسی پیدا می کنید ، بلکه اتصال اینترنتی خود را نیز تضمین می کنید و اطمینان حاصل می کنید که تمام اطلاعات شما خصوصی باقی می مانند. به من بگویید که درباره دکتر جدید در بخش نظرات چه فکر می کنید ، من می خواهم آنچه را که آینده می آیند را انتخاب کنید!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me