نحوه تماشای iPlayer BBC در کانادا

خبر خوب بخارات آنلاین! با استفاده از روشهای آسان و مؤثر ، می توان به بهترین سرویس تلویزیون گرفتن در انگلستان در کانادا دسترسی داشت. iPlayer بی بی سی محدود به جغرافیایی محدود برای ساکنان انگلستان است. با این حال ، کانادایی ها هنوز هم می توانند از این مکان از آنجا استفاده کنند. من برای رفع انسداد iPlayer BBC از VPN و Smart DNS استفاده کرد, و آنها مانند یک جذابیت کار می کردند. بررسی کنید که چگونه این کار را در زیر کردم.


نحوه تماشای iPlayer BBC در کانادا

نحوه تماشای iPlayer BBC در کانادا

نحوه تماشای iPlayer BBC در کانادا با استفاده از VPN

iPlayer BBC بسیاری از محتوا را ارائه می دهد و می توانید روی چندین سیستم عامل پخش شود. در حالی که بی بی سی منحصر به ساکنان انگلستان است, کانادایی ها می توانند با VPN به آن دسترسی پیدا کنند. اما ، قبل از ایجاد اتصال VPN ، احتمالاً با این پیام روبرو خواهید شد: “iPlayer BBC فقط در انگلستان کار می کند. متأسفیم ، به دلیل مشکلات مربوط به حقوق است. “

iPlayer BBC GeoBlocked

یک شبکه خصوصی مجازی ، یک VPN ایجاد می کند یک تونل دیجیتال که در یک شبکه مشترک یا عمومی گسترش می یابد. دستگاهی را که از آن استفاده می کنید از شبکه آن به سرور وصل می کند. شبکه سرور بسته به VPN می تواند بزرگ یا کوچک باشد. سرورها در مکانهای کلیدی نیز پخش می شوند در سراسر جهان. سروری که برای اتصال به آن انتخاب می کنید ، شما را ساخته است به نظر می رسد در همان مکان سرور قرار دارد شما وصل شده اید. 

این به دلیل اتفاق می افتد روند تغییر مسیر که در یک تونل دیجیتال VPN رخ می دهد. غیر از دریافت ترافیک و داده های رمزگذاری شده از طریق آن تونل خصوصی ، آنها از طریق سرور نیز مورد استفاده مجدد قرار می گیرند. این به شما می دهد آدرس IP آن سرور و بدین ترتیب شما را به عنوان محلی درک می کنید. به منظور. واسه اینکه. برای اینکه انسداد iPlayer BBC در کانادا, شما باید موارد زیر را انجام دهید. 

 1. خیلی به دنبال ارائه دهنده خدمات قابل اعتماد نباشید. بجای, با ExpressVPN ثبت نام کنید. 
 2. وقتشه که برنامه VPN مورد نیاز را بارگیری و نصب کنید در دستگاه شما.
 3. حالا ، لبرنامه VPN را تنظیم و فعال کنید.
 4. برای استفاده از برنامه ، شما باید با استفاده از حساب VPN خود وارد سیستم شوید.
 5. به دنبال یک سرور UK باشید در کشوری که iPlayer BBC مجاز است.
 6. دکمه اتصال را فشار دهید و منتظر بمانید تا ارتباط برقرار شود.
 7. به وب سایت BBC iPlayer دسترسی پیدا کنید یا برنامه خود را حرکت داده و از طریق آن حرکت کنید.
 8. iPlayer بی بی سی اکنون در کانادا در دسترس شما است.

iPlayer BBC مسدود شده است

نحوه تماشای iPlayer BBC در کانادا با استفاده از پروکسی هوشمند DNS

می توانید همزمان با استفاده از یک پروکسی Smart DNS ، به مناطق محدود از مناطق مختلف دسترسی پیدا کنید. با کمک Smart DNS ، می توانید محدودیت ها را از سراسر جهان به طور همزمان ، بر روی چندین دستگاه دور بزنید و می توانید آن را به راحتی تنظیم کنید. هیچ نرم افزاری برای پیکربندی وجود ندارد.

به خاطر داشته باشید که یک Smart DNS ویژگی های امنیتی را بسته بندی نمی کند. دلیل این امر دلیل آن است داده های شما را رمزگذاری نمی کند یا آدرس IP خود را جایگزین کنید با یکی دیگر آیا می توانید باور کنید که می توانید Hulu ، HBO ، Netflix ، BeInSports و موارد دیگر را با یک اشتراک هوشمند DNS دریافت کنید؟ در سرعت های بالا نیز فقط از ترافیکی که موقعیت مکانی شما را تعیین می کند ، دوباره استفاده می کند از طریق یکی از سرورهای آن بدون نیاز به اتصال به هیچ یک.

این مراحل را دنبال کنید ، و iPlayer BBC را در هر زمان به کانادا دریافت خواهید کرد:

 1. اولین قدم چک کردن است Unlocator و ثبت نام در یک جلسه آزمایشی 7 روزه رایگان.
 2. Smart DNS را پیکربندی کنید با دنبال کردن این آموزش ها و فیلم ها / آموزش ها ، در دستگاه جریان خود را انجام دهید.
 3. اکنون, به وب سایت یا برنامه خدمات مراجعه کنید. باید بتوانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.
 4. لذت ببر از دسترسی نامحدود به تمام محتوای iPlayer BBC در حالی که در کانادا هستید.

Unlocator یک پروکسی Smart DNS است که قابلیت زیادی برای عرضه دارد ، از جمله امکان باز کردن قفل بیش از 200 کانال. این قطعه از فناوری به شما امکان می دهد محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید از هرجای دنیا این بررسی Unlocator ایده بهتری از خدمات و آنچه در توان دارد ارائه می دهد.

بهترین VPN برای iPlayer BBC

اگر بهترین سرویس VPN را می خواهید ، لازم خواهید بود ExpressVPN. این ارائه دهنده خدمات بسیار قابل اعتماد و انتخاب محبوب در بین کاربران VPN به دلایل زیادی. یکی از این دلایل ناشی از آن است توانایی های خارق العاده باورنکردنی. اگر به دنبال VPN برای انسداد iPlayer BBC در کانادا هستید ، ExpressVPN یکی است. این ارائه دهنده بیش از قادر به انسداد محتوای جغرافیایی مسدود شده از سراسر جهان است.

حال اگر هنوز در حصار هستید که آیا ExpressVPN VPN برای شماست یا خیر ، مقاله ما را در اینجا بخوانید بهترین VPN برای کانادا و بهترین VPN برای iPlayer BBC. در صورت عدم موافقت با اشتراک ExpressVPN ، جدول زیر گزینه های دیگری را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد.

iPlayer بی بی سی را در کانادا تماشا کنید

اگر می خواهید یک برنامه نویسی باورنکردنی از iPlayer BBC دریافت کنید ، باید یک پروکسی VPN یا Smart DNS بدست آورید. در هر روش iPlayer BBC در خارج از انگلستان را مسدود می کند به راحتی. کدام روش را برای رفع انسداد iPlayer BBC در کانادا انتخاب می کنید؟ ما می خواهیم در بخش نظرات در زیر نظر خود را انتخاب کنیم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector