نحوه تماشای iPlayer BBC در آفریقای جنوبی

چگونه iPlayer BBC را در آفریقای جنوبی تماشا کنیم؟ iPlayer بی بی سی فقط در انگلستان کار می کند ، که ضربه ای برای همه مهاجران انگلیسی و ساکن کشورهایی مانند استرالیا ، کانادا ، ایالات متحده و آفریقای جنوبی است. 65 درصد از کاربران اینترنت آفریقای جنوبی که دسترسی روزانه به اینترنت دارند نمی توانند از iPlayer بی بی سی در جایی که بخاطر مسائل مربوط به حقوق و محدودیت های جغرافیایی برخوردار است ، لذت ببرند. BBC iPlayer یک سرویس پخش محبوب است که به بینندگان اجازه می دهد برخی از بهترین مطالب رایگان را در وب مشاهده کنند ، از برنامه های تلویزیونی و فیلم ها گرفته تا ورزش های زنده.
نحوه تماشای iPlayer BBC در آفریقای جنوبی


نحوه تماشای iPlayer BBC در آفریقای جنوبی

iPlayer BBC در SA Geoblocked است

به دلیل IP که موقعیت مکانی آنها را تعیین می کند ، به بخش اعظم آن محتوا نمی تواند توسط کاربران اینترنت آفریقای جنوبی قابل دسترسی باشد. iPlayer BBC GeoBlockedبرای دسترسی به محتوای iPlayer بی بی سی ، ساکنان آفریقای جنوبی باید IP های خود را با یک انگلیسی جایگزین کنند و این امر می تواند از طریق VPN یا یک پروکسی Smart DNS حاصل شود. یک شبکه خصوصی مجازی قادر است ضمن حفظ بالاترین استانداردهای امنیتی ، مواد را از هر نقطه در سراسر جهان جدا کند. در ادامه بخوانید تا بدانید که چگونه می توانید iPlayer BBC را در آفریقای جنوبی از حالت انسداد خارج کرده و محتوای آن را در رایانه های شخصی ، Mac پخش کنید. Android ، iPhone و iPad با استفاده از VPN.

نحوه تماشای iPlayer BBC در آفریقای جنوبی با استفاده از VPN

نصب VPN در هر دستگاه شما ساده ترین راه حل برای انسداد iPlayer بی بی سی در آفریقای جنوبی است. آ VPN سرویس قبل از تجدید چاپ مجدد از طریق یکی از سرورهای تعیین شده خود (انتخاب شده توسط کاربر) ، داده های کاربران را رمزگذاری می کند. با استفاده از iPlayer BBC ، یک کاربر اینترنت در آفریقای جنوبی برای به دست آوردن یک آدرس IP بریتانیایی باید به یک سرور انگلیس وصل شود. این باعث می شود که آنها ظاهراً واقعاً در بریتانیا ظاهر شوند. با این فریب در فریب موقعیت مکانی ، iPlayer بی بی سی نمی تواند دسترسی آفریقای جنوبی به برنامه یا وب سایت خود را انکار کند. این مراحل زیر را دنبال کنید تا بدانید که چگونه می توانید iPlayer BBC را در آفریقای جنوبی از حالت انسداد خارج کنید:

  1. برنامه VPN را بر روی رایانه های شخصی ، Mac ، Android ، iOS خود بارگیری و نصب کنید.
  2. برنامه VPN را راه اندازی کنید و با استفاده از حساب VPN خود وارد سیستم شوید.
  3. اکنون ، به یک سرور VPN UK متصل شوید. این بدین صورت است که شما به دست می آورید آدرس IP انگلستان.
  4. در آخر ، به وب سایت BBC iPlayer بروید یا برنامه iPlayer را راه اندازی کنید.
  5. در هر زمان با قسمت های مورد علاقه خود از Miranda ، Keeping Faith ، Requiem و Detectorists آشنا شوید.

iPlayer BBC مسدود شده استدر صورت استفاده ExpressVPN, احتمال عدم انسداد iPlayer BBC بسیار زیاد است. این ارائه دهنده خدمات ، انسداد انسداد محتوا از سراسر جهان ، از جمله آفریقای جنوبی را تضمین می کند. کاربران ExpressVPN می توانند اتصال خود را به 148 مکان سرور VPN در 94 کشور در سراسر جهان پروکسی کنند. اتصال و استفاده از VPN به لطف برنامه های کاربرپسند و خدمات مفید مشتری هرگز آسان نبوده است. اینجا جایی است که شما می دانید که کدام است بهترین VPN برای iPlayer BBC. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر ارائه دهندگان خدمات ، جدول زیر را بررسی کنید.

نحوه تماشای iPlayer BBC در آفریقای جنوبی با استفاده از پروکسی هوشمند DNS

با توجه به افزایش شدید فعالیتهای مسدودکننده جغرافیایی ، پروکسی Smart DNS برای کمک به کاربران اینترنت برای دسترسی به محتوای محدود جغرافیایی ایجاد شده است. با تکیه سنگین به VPN ها ، باید روش دیگری در مورد محدودیت در محتوا وجود داشت. اما همان استانداردهای امنیتی برای پروکسی Smart DNS اعمال نمی شوند ، زیرا آنها با سرعت بیشتری برای رمزگذاری کامل داده های کاربران کار نمی کنند. قبل از رسیدن به اینترنت ، ترافیک خاص برای تعیین موقعیت مکانی کاربران هدایت می شود و به این ترتیب کاربران امکان دسترسی به وب سایت ها از هر کجا را دارند. اینگونه است که شما از تماشای Smart DNS برای تماشای iPlayer BBC در آفریقای جنوبی استفاده می کنید.

  1. ابتدا به Unlocator بروید و برای یک جلسه آزمایشی رایگان 7 روزه ثبت نام کنید.
  2. برای پیکربندی پیکربندی Smart DNS در دستگاه پخش خود ، این فیلم ها / آموزش تنظیم را دنبال کنید.
  3. به وب سایت BBC iPlayer بروید.
  4. از دسترسی نامحدود خود به تمام محتوای iPlayer BBC استفاده کنید.

Unlocator بهترین پروکسی Smart DNS برای شغلی مانند این است. این برنامه می تواند بیش از 200 کانال را از طریق برنامه های کاربر پسند خود در سراسر جهان از حالت انسداد خارج کند. ترافیک شما دست نخورده باقی مانده است ، این شرکت تحت قوانین دانمارک حریم خصوصی دانمارک عمل می کند ، و آنها یک سیاست سختگیرانه حفظ حریم خصوصی را حفظ می کنند. از همه مهمتر ، هیچ مشکلی در فعالیتهای اینترنت کاربران حفظ نمی کند. بنابراین اگر به دنبال یک Smart DNS قابل اعتماد هستید ، Unlocator بهترین انتخاب است.

iPlayer بی بی سی را در آفریقای جنوبی تماشا کنید

آفریقای جنوبی هنگام تلاش برای دسترسی به iPlayer بی بی سی در خارج از انگلستان دیگر با صفحه خطا روبرو نخواهد شد. با استفاده از VPN یا Smart DNS ، تمام مشکلات مربوط به خطای آنها برطرف می شود. مهاجران انگلیس در آفریقای جنوبی یا حتی ساکنان آنجا مجبور نیستند از هر نوع محدودیت جغرافیایی رنج ببرند تا زمانی که بتوانند از VPN و Proxies استفاده کنند. به ما در بخش نظرات اطلاع دهید که از کدام VPN برای رفع انسداد iPlayer BBC در آفریقای جنوبی استفاده کرده اید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me