نحوه تماشای iPlayer BBC در Xbox One در خارج از انگلستان

نحوه تماشای iPlayer BBC در Xbox One در خارج از انگلستان? دقیقاً مانند PS4 ، Xbox فقط برای بازی استفاده نمی شود. محصول مایکروسافت فراتر از آن است که Xbox One به عنوان دستگاه پخش کننده نیز عمل می کند. هنگام توسعه ، مایکروسافت قصد داشت Xbox One را به عنوان اصلی سرگرمی در خانه تبدیل کند. و ادغام تلویزیون در Xbox با موفقیت محصول را به این ترتیب فروخت. از آنجا که Xbox One از محتوای ویدیو پشتیبانی می کند ، انتقال به تلویزیون معمولی یا هر دستگاه دیگر منطقی نخواهد بود. بنابراین آنچه باقی مانده است این است که به کاربران Xbox امکان دسترسی به کانال ها و خدماتی را که می خواهند تماشا کنند ، اعطا کند. این جایی است که مایکروسافت سرپا نگه می دارد ، و VPN و Proxies Smart DNS وارد این مرحله می شوند. هر دوی این ابزارها می توانند به رفع انسداد خدمات اصلی جریان و دسترسی به آنها از هر نقطه از جهان کمک کنند. در ادامه بخوانید تا بدانید که چگونه می توانید iPlayer BBC را در Xbox One در خارج از انگلستان با استفاده از پروکسی VPN یا Smart DNS تماشا کنید. 


نحوه تماشای iPlayer BBC در Xbox One

نحوه تماشای iPlayer BBC در Xbox One

نحوه دریافت برنامه های UK در Xbox One

اگر می خواهید برنامه های UK را در Xbox One خود نصب کنید ، ابتدا باید منطقه Xbox One خود را تغییر دهید. مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. Xbox One را روشن کنید.
 2. از صفحه اصلی Xbox به “بازی ها و برنامه های من” بروید.
 3. “برنامه” را انتخاب کنید -> ‘تنظیمات’.
 4. اکنون ، “سیستم” را انتخاب کنید -> زبان & محل’.
 5. در زیر “مکان” ، اگر می خواهید انگلستان را انتخاب کنید برنامه های Xbox را منحصراً در انگلستان بارگیری کنید.
 6. پس از انجام, کنسول Xbox خود را مجدداً راه اندازی کنید.

دنبال کردن این مراحل شما را تاکنون با برنامه های UK خود دریافت خواهید کرد. برای دریافت امثال iPlayer BBC در خارج از انگلستان ، هنوز به VPN یا Smart DNS احتیاج دارید. و ما به شما خواهیم گفت كه چگونه می توانید از هر دو روش تماشای iPlayer BBC در Xbox One استفاده كنید.

iPlayer BBC را در Xbox One در خارج از انگلستان با استفاده از VPN تماشا کنید

نصب VPN در Xbox One به سادگی اجرای آن بر روی تلفن هوشمند ساده نیست. اما این بدان معنا نیست که نمی توان مدیریت کرد. خرس با ما. کاری که شما باید انجام دهید اینست که ابتدا VPN را روی Wi-Fi روتر خود تنظیم کنید. روتر شما همچنین باید VPN آماده باشد ، در غیر این صورت ، چه نکاتی وجود دارد؟ هنگامی که روتر شما برای اجرای اتصال VPN تنظیم شد ، باید Wi-Fi Xbox One خود را روشن کرده و به روتر متصل شوید. اگر روتر سازگار با VPN ندارید ، می توانید در VPN مشترک شوید و جزئیات VPN را به صورت دستی در تنظیمات روتر Wi-Fi خود وارد کنید. اما ، باید بدانید که مراحل درگیر این فرآیند بسته به ارائه دهنده VPN و مارک روتر Wi-Fi متفاوت است. از بین بسیاری از ارائه دهندگان خدمات که از روترهای Wi-Fi از مارک های مختلف پشتیبانی می کنند ، بهترین آنها ExpressVPN و BulletVPN هستند. این دو برخلاف ارائه دهندگان خدمات ، گزینه Smart DNS را ارائه می دهند. همچنین می توانید از طریق کامپیوتر به یک VPN در Xbox One خود متصل شوید. برای اطمینان از اتصال VPN ، باید یک نرم افزار VPN را در رایانه شخصی خود نصب کرده و سپس یک کابل اترنت را به پشت رایانه شخصی و Xbox وصل کنید. احساس رایگان برای نگاهی به بهترین VPN برای لیست iPlayer BBC نیز.

به طور خلاصه ، می توانید از این راه بروید iPlayer BBC GeoBlocked

به اینiPlayer BBC مسدود شده است

iPlayer BBC را در Xbox One در خارج از انگلیس با استفاده از DNS هوشمند تماشا کنید

انتخاب Smart DNS برای انسداد iPlayer BBC در خارج از انگلستان سریعترین و ارزانترین گزینه خواهد بود. Smart DNS می تواند محدودیت های جغرافیایی را از کشورها در سراسر جهان به طور همزمان مسدود کند. علاوه بر این ، پیکربندی ساده در کنسول های بازی مانند Xbox One آسان است. فقط به “تنظیمات شبکه” بروید و تنظیماتی را که معمولاً دنبال می کنید ادامه دهید. بسیاری از ارائه دهندگان Smart DNS در بازار وجود دارند ، اما Unlocator به بهترین وجه بهترین است. به دو آدرس DNS نیاز دارید که ارائه دهنده Smart DNS شما با ارسال پست ایجاد حساب Unlocator خود را به شما ارائه می دهد.. Unlocator عمدتا در خدمت رفع انسداد خدمات مهم سرگرمی با شبکه بزرگ سرورهای خود است. این برنامه می تواند بیش از 200 کانال را از سراسر جهان از حالت مسدود کند. این Smart DNS در تمام دستگاه ها از جمله Xbox One کار می کند.

iPlayer بی بی سی را در Xbox One تماشا کنید

به عنوان مصرف کنندگان ، ما از رویکردی که توسعه دهندگان شرکت در تلاش هستند تا دستگاه های خود را تا حد امکان چند وظیفه و چند منظوره بسازند ، تحت تأثیر قرار می دهند. هدف آنها ارتقاء تجربه مشتری در همه سطوح است و ما از آن عصبانی نیستیم. در واقع ، ما ارزش پول خود را می گیریم. با این حال ، اگر فناوری وجود دارد که باید مورد ستایش قرار گیرد ، VPN و پروکسی Smart DNS راه را پیش می برند. آنها نه تنها به ما در رفع انسداد محتوا کمک می کنند بلکه در حین انجام این کار نیز ایمن هستند. با وجود همه این مشکل ، VPN ها و پراکسی های هوشمند DNS همان چیزی هستند که برای تماشای iPlayer BBC در Xbox One در خارج از انگلستان نیاز دارید. شما همچنین می توانید چک کنید که چگونه انسداد iPlayer BBC در Ps4 در این مقاله در اینجا.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector