نحوه تماشای محافظ در بی بی سی زنده در خارج از انگلستان

در حالی که ممکن است همه تصور کنند که محافظ یک داستان واقعی است ، اما این داستان را افشا می کند اما مبتنی بر یک دنیای سیاسی بسیار واقعی است. پیش نمایش رسمی Bodyguard یکشنبه ، 26 آگوست ساعت 9 عصر در بی بی سی یک بود. این سریال وقایع عملیات ویژه در انگلستان را به دستور پلیس متروپولیتن لندن که شعبه هایی دارد برای محافظت از دیپلمات ها ، سیاستمداران و خانواده های حقوقی ارائه می دهد. کسانی که مایل به تماشای فاش کننده سیاسی جدید هستند باید در انگلیس واقع شوند ، در غیر این صورت دسترسی به بی بی سی محروم خواهد شد. علیرغم محدودیت های جغرافیایی اعمال شده به بی بی سی ، مردم استرالیا ، ایالات متحده ، کانادا و آلمان هنوز هم می توانند در صورت استفاده از VPN یا Smart DNS از محافظ محافظت کنند. بیاموزید که چگونه می توانید درام سیاسی سیاسی شش بخشی آینده از هر نقطه از جهان را در هر رایانه شخصی ، Mac ، Android ، iPhone و iPad پخش کنید.


نحوه تماشای محافظ بصورت زنده در بی بی سی در خارج از انگلستان به صورت آنلاین

نحوه تماشای محافظ بصورت زنده در بی بی سی در خارج از انگلستان به صورت آنلاین

نحوه تماشای سریال های محافظ تلویزیون در BBC با استفاده از VPN

یک VPN به عنوان محافظ دستگاه شما عمل می کند. دریافتش؟ این اطلاعات از داده های شما ، اطلاعات حساس محافظت می کند و شما را در صورت آنلاین بودن از آسیب دیدن دور می کند. داشتن یک VPN در کنار شما باعث می شود در هنگام مرور وب احساس امنیت بیشتری داشته باشید. این شبکه در یک شبکه عمومی یا مشترک گسترش می یابد و مانند یک تونل عمل می کند تا بتوانید داده ها را به صورت ایمن و ناشناس در سرتاسر اینترنت تبادل کنید ، گویی که مستقیماً به یک شبکه خصوصی وصل شده اید. VPN همچنین دستگاه شما را به یکی از سرورهای خود متصل می کند ، که به شما آدرس IP آن سرور را می دهد (در کشوری که در آن واقع شده است). به این ترتیب شما با استفاده از VPN می توانید Bodyguard را در BBC در خارج از انگلیس تماشا کنید:

  1. ثبت نام در VPN.
  2. برنامه VPN را بر روی رایانه های شخصی ، Mac ، Android ، iOS خود بارگیری و نصب کنید.
  3. برنامه VPN را راه اندازی کنید و با استفاده از حساب VPN خود وارد سیستم شوید.
  4. اکنون ، به یک سرور VPN UK متصل شوید.
  5. در آخر ، به وب سایت بی بی سی بروید یا برنامه آن را راه اندازی کنید.
  6. حالا که شما یک آدرس IP انگلیس می توانید محافظان را از هر جای خارج از انگلستان جابجا کنید.

ExpressVPN ارائه دهنده خدمات پیشرو VPN در بازار است. ما به شدت توصیه می کنیم با وجود عدم مقرون به صرفه ترین قیمت ، عضو خدمات آن شوید. این آزمایش کرده است که ارزش هر پنی را دارد. ExpressVPN سابقه ای طولانی در دور زدن محدودیت های جغرافیایی دارد. این ارائه دهنده قادر به حفظ امنیت و حفظ حریم شخصی شما در هنگام استفاده از اینترنت است. می توانید مقاله ما را در اینجا بخوانید بهترین VPN برای iPlayer BBC و سایر ارائه دهندگان خدمات را در جدول زیر بررسی کنید.

نحوه تماشای محافظ شخصی در بی بی سی با استفاده از پروکسی هوشمند DNS

در حالی که یک VPN گزینه بسیار مطمئنی است ، یک روش سریعتر یک پروکسی Smart DNS است. این فناوری در عصر افزایش جغرافیایی مسدود شده است. همه داده های شما را رمزگذاری نمی کند ، که باعث می شود خیلی سریع تر اما از امنیت کمتری نسبت به VPN برخوردار شوید. یک پروکسی هوشمند DNS همچنین آدرس IP شما را تغییر نمی دهد ، در واقع فقط از ترافیکی که نشان می دهد منطقه جغرافیایی شما استفاده می کند ، دوباره استفاده می کند. با این وجود ، این یک ابزار مناسب برای جابجایی جغرافیایی است. در اینجا نحوه تماشای محافظ محافظ در بی بی سی با استفاده از Smart DNS آورده شده است:

  1. ابتدا به Unlocator بروید و برای یک جلسه آزمایشی رایگان 7 روزه ثبت نام کنید.
  2. برای پیکربندی پیکربندی Smart DNS در دستگاه پخش خود ، این فیلم ها / آموزش تنظیم را دنبال کنید.
  3. به وب سایت بی بی سی بروید.
  4. از دسترسی نامحدود خود به کلیه مطالب بی بی سی لذت ببرید.

Unlocator بهترین گزینه برای پروکسی Smart DNS است. این برنامه می تواند بیش از 200 کانال را از سراسر جهان از طریق برنامه های کاربردی کاربر پسند خود از حالت انسداد خارج کند. ترافیک شما دست نخورده باقی مانده است ، این شرکت تحت قوانین دانمارک حریم خصوصی دانمارک عمل می کند ، و آنها یک سیاست حفظ حریم خصوصی را حفظ می کنند. علاوه بر این ، هیچ مشکلی در فعالیت های اینترنت کاربران حفظ نمی کنند.

محافظ در بی بی سی

یک افسر پلیس کهنه کار دیوید بود به عنوان مأمور حفاظت از رهبر به جولیا مونتاگ وزیر امور خارجه محافظه کار مناقشه منصوب شده است. جولیا وظیفه دارد از طریق لایحه ضد تروریسم اقدام کند که دامنه و دامنه قدرت های به اصطلاح “جاسوسی” را افزایش می دهد. به دلیل ماهیت بحث برانگیز این قانون و جاه طلبی های سیاسی خودش ، مونتاگ یک هدف بلندپرواز است و به محافظت شبانه روزی نیاز دارد. این سریال به بررسی رابطه وفاداری تقسیم شده بین این دو و بوداد بین وظیفه و اصول خودش می پردازد.

محافظان را در بی بی سی تماشا کنید

اگر از VPN یا Smart DNS استفاده می کنید ، می توانید تقریباً از هر مکانی تماشا کنید. هر دو ابزار می توانند محتوای مورد نظر خود را بدون توجه به جایی که در جهان واقع شده اید ، به دست آورند. اکنون می توانید تمام قسمت های Bodyguard را در BBC به صورت آنلاین و در خارج از بریتانیا با اشتراک VPN / DNS خود پخش کنید. به ما اطلاع دهید کدام VPN را برای تماشای محافظ در خارج از کشور انتخاب می کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me