بهترین VPN برای iPlayer بی بی سی در سال 2020 بررسی

BBC iPlayer یک سرویس پخش رایگان در انگلستان است که بیشتر برای نمایش هایی مانند EastEnders ، Lies معمولی ، MOTD و The Missing شناخته شده است. با ناراحتی, مهاجران انگلیس اقامت در استرالیا ، اسپانیا ، ایالات متحده یا کانادا, iPlayer بی بی سی را پیدا می کند جغرافیایی مسدود شده خارج از مرزهای انگلیس. با این حال نگران نباشید ، هنوز هم می توانید iPlayer BBC را به خارج از کشور با کمک یک شبکه خصوصی مجازی بدست آورید. این بررسی نگاهی به برخی از موارد ارائه می دهد بهترین خدمات VPN می توانید استفاده کنید تماشای iPlayer بی بی سی در خارج از کشور.


بهترین iPlayer بی بی سی VPN

بهترین iPlayer بی بی سی VPN

iPlayer BBC خارج از خطای موقعیت جغرافیایی انگلستان

اگر سعی دارید تلویزیون زنده یا گیرنده را در iPlayer BBC در خارج از کشور پخش کنید ، به جای آن خطاهای جغرافیایی زیر را دریافت می کنید.

وی گفت: “iPlayer BBC فقط در انگلستان کار می کند. متأسفیم ، به دلیل مشکلات مربوط به حقوق است. “

“برنامه های iPlayer BBC فقط برای بازی در انگلستان در دسترس هستند.”

iPlayer BBC GeoBlocked

اگر نمی دانید چه چیزی را جستجو کنید ، انتخاب VPN مناسب برای iPlayer BBC می تواند کمی دلهره آور باشد. در این بررسی ، من VPN های برتر را که می توانید برای کار استفاده کنید ، در یک تجزیه و تحلیل دقیق پوشش خواهم داد.

نحوه تماشای iPlayer BBC در خارج از کشور با استفاده از VPN?

کل فرآیند رفع انسداد سایتها ، برنامه ها و کانال های فقط در انگلستان حول دستیابی به آدرس IP انگلستان در خارج از کشور می چرخد. با ورود به سیستم با هر یک از VPN های پیشنهادی برتر که در بالا پیشنهاد کردیم ، می توانید فقط همین کار را انجام دهید. در اینجا چگونه می توانید iPlayer BBC را در هر نقطه از جهان با کمک VPN دریافت کنید. این چیزی است که من انجام دادم:

 1. من با VPN که در واقع با iPlayer BBC کار می کند ، ثبت نام کردم و VPN ExpressVPN است.
 2. سپس برنامه VPN را بر روی تلفن خود بارگیری و نصب کردم (هر دستگاه دیگری درست کار خواهد کرد)
 3. بعد از راه اندازی برنامه ، من به یک سرور VPN UK متصل شدم.
 4. پس از برقراری اتصال VPN ، به نظر می رسید وب را از داخل انگلستان مرور می کنم.
 5. من توانستم به iPlayer BBC ، Now TV ، Sky یا هر کانال جغرافیایی محدود دیگر از ایالات متحده ، ایرلند ، استرالیا ، NZ یا هرجای دیگر در خارج از کشور دسترسی پیدا کنم..

iPlayer BBC مسدود شده است

بهترین VPN برای iPlayer BBC – با یک نگاه

شاید لازم باشد جزئیات عملکرد VPN و روند عملکرد را بخوانید – یعنی اگر از قبل از آن آگاه هستید. در این صورت ، روی لیست بهترین ارائه دهندگان VPN در زیر تمرکز کنید. ما آنها را برای شما جمع بندی کردیم و آنها را به عنوان بهترین VPN های iPlayer بی بی سی طبقه بندی کردیم.

ExpressVPN

VPN محکم و معتبر در صورت عدم انسداد iPlayer بی بی سی مورد نیاز است. بسیاری از VPN های رایگان وجود دارد که پیشنهاد می دهند از انسداد بی بی سی استفاده کنند ، اما به آنها اعتماد نمی شود. آزمایشات این موضوع را ثابت کرده است ExpressVPN هست بهترین سرویس VPN برای دور زدن محدودیت های منطقه ای. بله ، شما قادر خواهید بود محتوای iPlayer BBC را خارج از انگلستان پخش کنید. برخی از برجسته ترین جنبه های آن را در اینجا پیدا خواهید کرد:

 • حذف بلوک در کلیه کانال های انگلیس در خارج از کشور. بی بی سی ، my5 ، کانال 4 ، ITV ، Sky GO ، BT Sport, و غیره.
 • تهیه نرم افزار دوستانه برای دستگاه های دارای Android ، Linux ، Windows ، Mac, و iOS
 • اجازه می دهد تا 3 اتصال VPN همزمان.
 • یک تیم پشتیبانی 24/7 مفید
 • به سیاست تضمین پول 30 روزه پایبند است.

NordVPN

NordVPN است مقر آن در پاناما است و این بدان معنی است که احتمال صفر وجود دارد که دولتها سوابق مرور کاربران را حفظ کنند. کشور مشمول هیچ قانون نگهداری نیست. شرکت Nord در صورت نگهداری و محافظت از پرونده های کاربران محافظت می کند و در صورت درخواست چیزی برای ارسال ندارد. همچنین ، این سرویس حداکثر 6 اتصال همزمان را امکان پذیر می کند. این بدان معنی است که شما می توانید iPlayer BBC را در 6 دستگاه به طور همزمان از حالت انسداد خارج کنید.

ویژگی های امنیتی مخفی آن نمایانگر ارائه دهندگان برتر VPN ردیف است. بسیاری از این ویژگیها منحصر به NordVPN هستند. ویژگی VPN دو هاپ به جای فقط یک سرور ، ترافیک را از طریق دو سرور تغییر می دهد. این امر نه تنها سطح امنیت را بالا می برد ، بلکه پیگیری شما را برای هر کسی دشوار می کند. خط مشی عدم ثبت نیز فعال است و به وضوح بیان می کند که هیچ گونه پرونده کاربر ذخیره نمی شود. شما باید بدون نگرانی در مورد افتادن تاریخ اشتباه در دستان یا ثبت در وهله اول ، وب را مرور کنید.

BulletVPN

این یکی دیگر از ارائه دهنده خدمات برتر VPN است که می توانید برای تماشای iPlayer BBC در خارج از انگلستان استفاده کنید. BulletVPN به کاربران پیشنهاد می کند با ضمانت برگشت 30 روزه پول. می توانید برنامه BulletVPN را در رایانه شخصی ، Mac ، Android ، iPhone ، iPad یا FireStick خود نصب کنید. یک ویژگی پروکسی Smart DNS در صورت تمایل به جابجایی محتوای مسدود شده جغرافیایی در دستگاههایی که بومی از VPN پشتیبانی نمی کنند نیز موجود است..

BulletVPN سرعت و خدمات بسیار مناسبی را ارائه می دهد. آن خدمات مشتری 5 ستاره تیم بدون هیچ سؤالی را بی جواب نمی گذارد. برای جلوگیری از تجربه هر نوع تأخیر در فیلم ، به یک VPN مانند BulletVPN احتیاج دارید. با پروتکل های VPN مانند PPTP ، OpenVPN ، L2TP / IPSec و IKEv2 ، امنیت آنلاین شما تضمین شده است. به این ترتیب قادر خواهید بود محتوای BBC را با سرعت و سطح امنیتی بالا پخش کنید. پهنای باند نامحدود این ویژگی هنگام پخش ، سودمند است ، به خصوص وقتی که یک سرویس پخش عمده مانند BBC است.

SurfShark

سورفشارک دارای ویژگی های بسیار حداقلی است, رابط کاربری آسان, که برای مبتدیان و افراد بدون دانش فنی بسیار ایده آل است. مشتری بسیار سر راست و عاری از هرگونه دکمه و دکمه های غیر ضروری است. علاوه بر این ، VPN اجازه می دهد اتصالات همزمان نامحدود برای هر حساب واحد این بدان معناست که می توانید از تمام دستگاه های موجود در خانه محافظت کرده و اتصال VPN خود را با دوستان و اعضای خانواده به اشتراک بگذارید. با وجود جدید بودن ، این VPN دارای بسیاری از ویژگی های مفید است.

این VPN همراه است سرورهای سریع فروزان در سراسر جهان و آن تیم پشتیبانی عالی که بطور شبانه روزی برای حل مشکلات شما وجود دارد. علاوه بر این ، آن را ارائه می دهد خط مشی بدون ورود به سیستم و سوئیچ kill در صورت قطع قطع ناگهانی اتصال ، فعالیتهای مرور خود را تأمین کنید. برای افزودن گیلاس در بالا ، SurfShark دارای یک 30 روز ضمانت برگشت پول, این بدان معناست که شما می توانید VPN را از طریق درایو تست بگیرید و اگر این کار مطابق انتظارات شما نیست ، پول خود را پس بگیرید. اگرچه من به شدت تردید دارم که از آنجا که این VPN با iPlayer بی بی سی خوب کار می کند ، اما شما هرگز نمی دانید که یک کاربر از ارائه دهنده VPN چه انتظاری دارد.

IPVanish

IPVanish است سرعت بالا سرور به یک پایگاه پیروان عظیم پاداش داده شده است. این سرعت ها هنگام پخش محتوا مانند اخبار ، پخش مستقیم ، رویدادهای ورزشی از iPlayer بی بی سی ضروری است. علاوه بر این ، سرعت سرور این ارائه دهنده بدون در نظر گرفتن امنیت شدید تحمیل شده روی سرویس غول جریان ، سرعت بارگیری را تسهیل می کند. نرم افزار کاربر پسند و کاربردی کاملاً لذت بخش است. همچنین از پرکاربردترین سیستم عامل ها مانند Windows ، Mac ، iOS ، Android و Linux پشتیبانی می کند.

این شرکت بیش از کار می کند 850 سرور در بیش از 60 کشور جهان گسترش یافته است. کاربران به لطف توزیع هوشمند به راحتی می توانند به یکی از سرورهای خود وصل شوند. هیچ یک از سابقه مرور کاربران توسط این سرویس ضبط یا ذخیره نمی شوند. این در آنها روشن است خط مشی بدون گزارش. تا آنجا که امنیت می رود ، IPVanish پروتکل های زیر PPTP ، L2TP و OpenVPN را با رمزگذاری AES 256 بیتی برای اطمینان از امنیت ارائه می دهد. آنچه در مورد این ارائه دهنده متفاوت است این است که فقط ارائه می دهد 7 روز رایگان استفاده به گونه ای است که مشتریان تصمیم بگیرند که آیا این سرویس را می خواهند یا نه.

VyprVPN

این ارائه دهنده خدمات در سوئیس مستقر است. شما باید با اتصال به یکی از آدرس های IP خود را با دیگری جایگزین کنید 70+ سرور در سراسر جهان. VyprVPN به چندین سرویس دهنده VPN انگلیس مشترکین را می دهد که می توانند برای انسداد کانال های مختلف انگلیس و وب سایت های خارج از کشور استفاده شوند.. بارگیری / پخش نامحدود برای کسانی که می خواهند مهم هستند دور زدن بلوک های مبتنی بر مکان و برنامه های تلویزیونی یا فیلم های مورد علاقه خود را تماشا کنید. سطح حریم خصوصی با استفاده از افزایش می یابد VyprVPN هنگام پخش.

VyprVPN خط مشی بازپرداخت ارائه نمی دهد. آنها دارند یک محاکمه رایگان 3 روزه برای درک بهتر از عملکرد و سرعت. آنها دو برنامه دارند. برنامه اولیه ، که اجازه می دهد تا سه اتصال ، و برنامه حق بیمه ، که اجازه می دهد تا حداکثر پنج اتصال.

گزینه جایگزین هوشمند DNS برای iPlayer BBC

در صورتی که هیچ یک از چهار VPN بالا توجه شما را به خود جلب نکرد ، ممکن است یک DNS هوشمند باشد. Proxy Smart DNS همچنین ابزاری است که قبلاً مورد استفاده قرار می گرفت مسدود کردن سایتهای محدود جغرافیایی پسندیدن iPlayer بی بی سی. کاربران خارج از انگلستان می توانند از خدمات آن به دلیل فعالیتهای سریع انسداد خود بهره مند شوند.

در اینجا همه چیزهایی که باید از آنها آگاه باشید وجود دارد:

 • این دارای سازگاری بالایی است. تو می توانی جریان iPlayer BBC در iPhone ، Mac ، PS3 / PS4 ، Amazon Fire TV ، Apple TV ، Roku ، Chromecast, و Xbox.
 • آدرس IP شما به همین صورت باقی می ماند.
 • ترافیک اینترنت دست نخورده و بدون رمزگذاری است.
 • اگر ارائه دهنده خدمات اینترنت شما استفاده می کند پروکسی شفاف یا ربودن DNS, یک DNS هوشمند برای شما مفید نخواهد بود.
 • بدون ناشناس بودن با یک آدرس IP قابل مشاهده است.

اگر به آن ویژگی ها توجه کرده اید ، توصیه می کنیم که ارائه دهید Unlocator یک شات. این شرکت یک دوره آزمایشی 7 روزه رایگان را برای افراد مصمم ارائه می دهد. همچنین ، از رفع انسداد پشتیبانی می کند BBC ، ITV ، Sky Go ، Now TV, و دیگر کانال های انگلستان.

بهترین iPlayer بی بی سی VPN در سال 2020

اگر به دنبال ارائه دهنده VPN هستید که دسترسی به آن را تضمین می کند iPlayer بی بی سی در خارج از انگلستان, سر بر روی ExpressVPN. در صورتی که می خواهید روشی متفاوت را امتحان کنید انسداد محتوای جغرافیایی مسدود شده در خارج از کشور, همیشه می توانید از a استفاده کنید DNS هوشمند بجای. ولی. شما چی فکر میکنید؟ چه چیزی است که شما می خواهید؟ ممکن است برخی از شما Smart DNS مناسب پیدا کنید ، در حالی که برخی دیگر ممکن است با داشتن یک اشتراک VPN احساس امنیت کنند. کدام یک را ترجیح می دهی؟ با رها کردن نظرات به ما اطلاع دهید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me