آیا استفاده از ES File Explorer بی خطر است؟

آیا ES File Explorer مختلط است نعمت یا ناامن برای استفاده؟ این همان چیزی است که ما می خواهیم بفهمیم. ادامه مطلب را بخوانید تا متوجه شوید یا نه ES File Explorer برای استفاده بی خطر است.


استفاده از ES ES Explorer امن است؟

استفاده از ES File Explorer بی خطر است?

اکسپلورر File ES چیست؟?

ES File Explorer یک پرونده کاملاً برجسته است (تصاویر ، موسیقی ، فیلم ، اسناد) مدیر برای استفاده محلی و شبکه. این به شما کمک می کند تلفن خود را سازماندهی کنید و پرونده ها به روشی مؤثر و کارآمد بصورت رایگان. پیش از این ، هنگامی که اندروید هنوز جوان بود ، ES File Explorer مرورگر فایل go-to بود.

در اصل ، آن را به عنوان یک ابزار عالی برای خدمت می کند مدیریت پرونده ها و برنامه ها. به علاوه ، با تعداد زیادی ویژگی اضافی مانند ابزاری برای آن همراه است کشتن برنامه های در حال اجرا ، ذخیره سازی مستقیم درایو ابری, و یک مشتری FTP بنابراین می توانید هم از طریق دستگاه تلفن همراه و هم از رایانه شخصی استفاده کنید.

استفاده از ES File Explorer بی خطر است?

نرم افزار مدیریت فایل یکی از مهمترین برنامه هایی که می توانید در دستگاه خود داشته باشید در نظر گرفته می شود. بسیاری از دستگاه های Android همراه هستند برنامه های مدیر فایل از قبل نصب شده اند روی آنها هیچکدام از آنها به اندازه ES File Explorer غنی نیستند. به عنوان مثال ، با ES File Explorer می توانید پرونده های خود را مرور کنید ، بارگیری های خود را پیدا کنید ، فضای ذخیره سازی خود را مدیریت کنید, حرکت چیزها ، و موارد دیگر.

با بیش از 100 میلیون کاربر ES Explorer File, به نظر می رسد آنها از هشدارهای حمله به حریم شخصی عبور می کنند. این نرم افزار مدیر فایل اضافه شده است اجازه مشکوک به درخواستهای اجازه طولانی خود در حالی که ممکن است فکر کنید که ES File Explorer فقط به فایلهای شما نیاز دارد ، اما مواردی مانند دستگاه را درخواست می کند, شناسه دستگاه و اطلاعات تماس. برای شفاف سازی ، مدیر پرونده نباید از این اطلاعات بخواهد.

به گفته الیوت اندرسون ، “هر کسی که به همان شبکه محلی وصل می شود می تواند از راه دور یک پرونده را از تلفن شما دریافت کند.” تمام چیزی که لازم است برای شماست که یک بار ES File Explorer را اجرا کنید.

با بیش از 100،000،000 بارگیری ، ES File Explorer یکی از مشهورترین مدیر فایل #Android است.
جای تعجب است: اگر حداقل یک بار برنامه را باز کنید ، هر کسی که به همان شبکه محلی وصل شده است می تواند از راه دور یک پرونده را از تلفن شما دریافت کند https://t.co/Uv2ttQpUcN

– الیوت آلدرسون (@ fs0c131y) 16 ژانویه 2019

وی همچنین اضافه کرد,

“این سرور به صورت محلی درگاه 59777 را باز می کند. در این پورت ، یک مهاجم می تواند یک بار JSON را به هدف ارسال کند.”

ES File Explorer ادعا می کند که این کار تمام شده است 500 میلیون بارگیری, آن را به یکی از پرکاربردترین برنامه ها تا به امروز تبدیل کرده است. به شما امکان می دهد از طریق سیستم عامل تلفن یا رایانه لوحی Android خود جستجو کنید پرونده ها ، داده ها ، اسناد و موارد دیگر. با این وجود ، این احتمال وجود دارد که برنامه در حال اجرا باشد وب سرور کوچک روی دستگاه. این کل دستگاه Android را به حالت های مختلف باز می کند تهدیدات سایبری.

برای ماندن در سمت امن ، همیشه بهتر است که دستگاه Android خود را با استفاده از VPN ایمن نگه دارید.

چه در مورد نسخه حرفه ای?

وقتی برای اولین بار شایعات را شنیدم ، سعی کردم به آن روی آورم ES File Explorer Pro. نسخه Pro این نرم افزار همانند نسخه رایگان کار می کند, منهای تبلیغات.

آی تی به مجوزهای کمتری نیاز دارد, که باعث شد من دو بار در مورد خود فکر کنم نگرانی های حریم خصوصی. در نسخه رایگان ، اعلان های زیادی را می خواهید که درخواست اجازه می کنند.

با این حال ، این هنوز یک تهدید امنیتی بود. تصور کنید که خودتان را به یک برنامه Pro ارائه دهید اجازه اجازه نمی خواهم, چه چیزی می تواند سازش کند؟ من به شما می گویم ، همه چیز!

ES File Explorer Pro می تواند رسیدگی کند کارهای سنگین مانند فشرده سازی و انتقال پرونده های عظیم با حداکثر سرعت اگر این قوی باشد و تهدید امنیتی واقعی باشد, هیچ چیز امن نیست.

گوگل نرم افزار را حذف کرد از فروشگاه خود به یک دلیل. بنابراین ، در امان باشید. با “فناوری” که می دانید ممکن است در آینده نزدیک به شما آسیب برساند ، نباشید.

ES File Explorer PRO 3 دلار هزینه دارد که 3 دلار است که توصیه می کنم پس انداز کنید.

بدون فایل اکسپلورر – گزینه جایگزین چیست?

به اشتراک گذاشتن پرونده ها با سهولت کامل ، چیزی است که شما فقط به دلیل یک تکلیف نمی توانید پشت سر بگذارید سیب پوسیده وجود دارد. وقتی نوبت به دست آوردن یک برنامه متفاوت برای جایگزینی می رسد اکسپلورر فایل ES, مقدار زیادی وجود دارد.

این برنامه ها توسط Google تأیید شده اند ، و این به معنی استفاده بی خطر از آنهاست جایگزین، گزینه ها. با گفتن ، در اینجا هستند 3 جایگزین برتر برای ES File Explorer.

Astro File Explorer

این نرم افزار رایگان است – اما بطور تکان دهنده – این نرم افزار است پشتیبانی نمی شود آگهی. این نکته جالب است زیرا اکثر ما برنامه های موجود را برای این مشکلات حذف می کنیم. اما مهمترین بخش در مورد انتخاب این سرویس این است که گوگل برنامه های خود را در Google Play دارد.مدیر فایل Astro

Astro یک بسته عالی است. این واقعا انعطاف پذیر و آسان برای استفاده است. برنامه به شما امکان می دهد جفایلها را جاسوسی ، جابجا و حذف کنید, همچنین آنها را با قالبهای “Zip و RAR” فشرده کنید. بنابراین ، هر پرونده بزرگی که در دستگاه خود دارید ، می توانید در پرونده های کوچکتر جمع شده و با سرعت های شگفت انگیز ارسال شود.

به عنوان بخشی از ویژگی های آن ، برنامه به شما امکان می دهد پرونده های خود را بر اساس انواع متغیر مرتب کنید. آیا من ذکر کردم که این تبلیغ رایگان است؟ آره ، من انجام دادم ، اما ارزش تکرار دارد برای نگاهی ساده به نرم افزار ، این موارد چیست رابط مدیر فایل Astro به نظر می رسد.رابط رابط مدیر مدیر آسترو فایل

مدیر پرونده Amaze

مدیران فایل برای هر کاربر بسیار مهم هستند. می توانید پرونده های خود را مرور کنید, بارگیری های خود را پیدا کنید ، فضای ذخیره سازی خود را مدیریت کنید ، همه چیز را به اطراف بکشید, و خیلی بیشتر. خوب ، یک روش آسان برای این کار وجود دارد, مدیر پرونده Amaze.

برنامه بسیار آرشیو است آی تی باتری شما را تخلیه نمی کند همانطور که دیگران انجام می دهند و این باعث نمی شود موبایل شما را با برنامه های اضافی برای کار آلوده کند. این برنامه به سادگی از برنامه های پیش فرض شما استفاده می کند.

قبل از اینکه به برنامه ها نگاه کنیم ، بررسی می کنیم که آیا Google آنها را در فروشگاه خود دارد یا خیر. بله, گوگل آن را دارد.Amaze File Manager Google

در صورت تعجب ، این همان چیزی است که می خواهید با آن همراه شوید مدیر پرونده Amaze.مدیر پرونده Amaze

فرمانده پرونده

فرمانده پرونده یکی دیگر از برنامه های محبوب در میان است اندروید کاربران به راحتی می توانید ES File Explorer را با این یکی جایگزین کنید. آیا تا به حال شنیده اید OfficeSuite? اگر چنین است ، این برنامه توسط همان تیم تهیه شده است (MobiSystems).

درست مانند موارد قبلی ، باید اطمینان حاصل کنیم که این نرم افزار وجود دارد موجود در فروشگاه Google Play, و همینطور است. File Commander Google

خوب ، بنابراین ما به دلایل امنیتی جایگزین ES File Explorer می شویم ، درست است؟ خوب ، File Commander یک مورد ارائه می دهد “حالت ایمن” ویژگی ، که پرونده ها و رمزگذاری های خود را پنهان می کند آنها را از سایر کاربران.

یکی دیگر از ویژگی ها در قالب می آید “آنالایزر ذخیره سازی”. آی تی همه چیزهایی که در کارت SD خود بارگیری می شود را به شما نشان می دهد, که می خواهید فضای ذخیره سازی خود را مدیریت کنید مفید است.

با توجه به ویژگی های آن ، شما ممکن است فکر کنید که File Commander حرکت به سختی است. برعکس, واقعاً ساده است.فرمانده پرونده

آیا ES File Explorer برای استفاده در دادگاه امن است

همه افراد در سازماندهی پرونده نیستند ، به این معنی که این افراد نیازی به E ندارندS File Explorer. با این حال ، کسانی که مشتاق هستند مدیریت امور آنها در دستگاه های آنها مطمئناً از امنیت ایمنی File File Explorer نگرانی خواهد کرد. اکنون ، بر اساس اطلاعاتی که در بالا در رابطه با سوال ارائه کردیم “آیا ES File Explorer برای استفاده بی خطر است؟” جواب این است نه. نظر شما در مورد کلیه مشروبات پرونده کاوشگر چیست?

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me