کسپرسکی در مقابل نورتون – کدام یک برای امنیت اینترنت بهتر است؟

زمانی بود که ما به سیستمهای خود دسترسی به امنیت VPN یا محافظت از آنتی ویروس داخلی نداشتیم. دو مجموعه ضد ویروس محبوب آن زمان کسپرسکی و نورتون بودند. حتی اگر سیستمهای ما امروزه از هر زمان دیگری مقاوم تر هستند ، این دو مجموعه پریمیوم هنوز بر بخش امنیت اینترنت حاکم هستند.


کسپرسکی در مقابل نورتون - کدام یک برای امنیت اینترنت بهتر است؟

کسپرسکی در مقابل نورتون – چه چیزی برای امنیت اینترنت بهتر است?

کسپرسکی در مقابل نورتون

در حالی که هر دو این غول ها عمدتا نظرات مثبتی را در بین کاربران کاربر دریافت کرده اند ، در مورد ویژگی های منحصر به فرد هر کدام و مناطقی که نیاز به پیشرفت دارند به ما اطلاع دهید:

کسپرسکی

Kaspersky Small Office Security یک مزیت برای سازمان های کوچک است که نمی توانند مدیران سیستم داخلی را تحمل کنند. کسپرسکی با رابط کاربری ساده در آخرین نسخه خود ، ویژگی های جالب زیر را ارائه می دهد:

محافظت از داده ها و پشتیبان گیری

ابزارهای ضروری مانند فایروال های دو طرفه عمدتاً دستگاه های شما را از نفوذ شبکه های محلی محافظت می کنند. این ابزارها شامل آنتی ویروس برای فایل ها ، ایمیل ها ، پیام های فوری و شبکه می شوند. سرپرست می تواند این ابزارها را فعال یا غیرفعال کند و آنها را با هم یا جداگانه پیکربندی کند.

پشتیبان گیری خودکار از داده ها در چهار گزینه – پرونده های ویدیویی ، موسیقی ، تصاویر و پوشه ها در “اسناد من” و “دسک تاپ” ارائه می دهد. یک گزینه دیگر در دسترس است که می توانید با تنظیم یک برنامه ، تعداد نسخه ها و مکان های بایگانی ، از پوشه ها به طور دستی پشتیبان تهیه کنید. در چهار گزینه اول ، سیستم محتوا ، پرونده ها و مقدار آن را تجزیه و تحلیل می کند تا بطور خودکار از داده ها بک آپ بگیرید.

مدیر رمز عبور و رمزگذاری داده ها

با مدیر جدید رمز عبور ، مدیر رمزعبور اصلی را دریافت می کند. برای ورود به سیستم به صورت خودکار بر روی منابع مختلف می توانید رمزهای عبور مقاوم در برابر ترک تولید کنید. اینها رمزگذاری شده و در یک مکان جداگانه مانند درایوهای فلش ذخیره می شوند.

رمزگذاری برای محافظت از اطلاعات حساس و خصوصی افراد بسیار حیاتی است. با استفاده از گزینه رمزگذاری داده ها ، می توانید یک پوشه موجود را به عنوان یک کانتینر وصل کنید یا یک پوشه جدید ایجاد کنید. این محافظت از رمز عبور است و در درایو محلی یا خارجی ذخیره می شود.

خط مشی وب و نظارت بر شبکه

خط مشی وب به طور پیش فرض غیرفعال است و شما باید هنگام استفاده از آنها پیکربندی کنید. سه گزینه وجود دارد – محدودیت های سخت ، محدودیت های نرم و جمع آوری داده ها. این موارد برای جلوگیری از بارگیری پرونده های ممنوع ، به منظور دسترسی محدود به منابع مسدود شده و اقدامات کاربر ، به ترتیب است. همچنین می توانید تنظیمات را بر روی منابع وب ، شبکه های اجتماعی ، برنامه های خاص و پیام رسان های فوری تنظیم کنید.

سرپرست می تواند از ترافیک ورودی و خروجی هر رایانه نمایشی بصری را بدست آورد. می توانید مشاهده کنید که کدام برنامه ها داده ها را پردازش می کنند.

فعالیت برنامه ها و ضد فیشینگ

شما می توانید سیستم و مشروعیت برنامه های اجرا شده را بازرسی کنید. هر اقدام ، حافظه و سهم منابع برای شما قابل مشاهده است و می توانید برنامه های قابل تردید را متوقف کنید. با استفاده از Console Management می توانید سیستم ها را اسکن کرده و تنظیمات امنیتی کل شبکه را از هر کجا تغییر دهید.

فناوری ضد فیشینگ از طریق Safe Money از معاملات آنلاین شما محافظت می کند. حملات فیشینگ و نرم افزارهای مخرب با استفاده از مرورگر فوق العاده امن مسدود می شوند.

علاوه بر این ، ابزارهای کمکی برای محافظت از داده های شما وجود دارد ، مانند ایجاد دیسک بوت پشتیبان ، بازرسی از امنیت مرورگر ، تنظیم مجدد تنظیمات ویندوز. می توانید از ابزارهای ایمن برای حذف داده های غیر قابل ترمیم استفاده کنید – هم از داده های استفاده شده و هم استفاده نشده.

نورتون

Norton Security در تمام دستگاه هایی مانند PC ، Mac و دستگاه های تلفن همراه در دسترس است. شما می توانید امنیت بیشتری را اضافه کنید و محافظت را در بین تمام دستگاه های خود جابجا کنید. بگذارید ویژگی ها و مزایای مختلفی که برای هر یک از این دستگاه ها ارائه می دهد را مشاهده کنیم:

برای دستگاه های تلفن همراه

امنیت اینترنت به عنوان ضد سرقت کار می کند زیرا مکان یابی تبلت ها و تلفن های هوشمند مسروقه را آسان می کند. شما می توانید از این محصول در دستگاه های بیشتری نسبت به دستگاه هایی که مشترک شده اید استفاده کنید ، اما برای نصب باید هزینه های ارزان قیمت را بپردازید..

اگر واجد شرایط اشتراک نورتون باشید ، واجد شرایط استفاده از وعده حفاظت از ویروس آن خواهید بود. اگر متخصص نورتون نتواند مشکلات ویروس را در دستگاه شما حل کند ، می توانید بازپرداخت کامل دریافت کنید.

برای مک

شما می توانید بسته به موقعیت مکانی خود ، سطح حفاظت از محصول را تنظیم کنید. اگر از یک شبکه عمومی استفاده می کنید مفید است. محافظت در برابر آسیب پذیری در سیستم عامل یا برنامه های کاربردی.

Norton Safe Web از اتصال به وب سایت های ناایمن جلوگیری می کند. این می تواند سیستم را به صورت روزانه در پس زمینه ، برای تهدیدات آنلاین و آفلاین اسکن کند – همگی بدون اینکه سرعت اتصال را مختل کند.

شما کنترل کاملی در نحوه دسترسی برنامه های خود به اینترنت و شناسایی لینک های مشکوک و کلاهبرداری های شبکه دارید. فناوری ضد فیشینگ به شما امکان می دهد با نگه داشتن چک در وب سایت های کلاهبرداری ، انتقال پول بی خطر داشته باشید.

نورتون می تواند ایمیل و پیام های اپل را برای جلوگیری از سرقت هویت ، اسکن کند. می توانید ترافیک خصمانه ورودی از طریق فایروال دو طرفه را مسدود کنید.

برای کامپیوتر

با بارگیری خودکار و نصب ویژگی های مهم محصول حتی در هنگام استفاده از رایانه ، به روز بمانید. می توانید فایلهای ناشناخته را شناسایی ، اسکن کرده و پیامهای کلاهبرداری را از صندوق پستی خود مسدود کنید.

میلیون ها کاربر برای شناسایی تهدیدهای جدید تلاش می کنند و از طریق ویژگی تماشای انجمن ، محافظت کارآمدتری می کنند. با استفاده از این ، نورتون قبل از بازدید از وب سایت های مضر به شما هشدار می دهد و از بارگیری های خطرناک جلوگیری می کند.

فایروال هوشمند دو طرفه ، مدیر رمز عبور ، محافظت از اینترنت و پشتیبان گیری خودکار تا 25 گیگابایت از ویژگی های مشابه سیستم های Mac است. با شناسایی نقاط ضعف موجود در سیستم عامل ویندوز یا برنامه های کاربردی ، از رایانه خود در برابر حملات ‘روز صفر محافظت کنید.

نورتون با استفاده از محافظت رفتاری SONAR ، محافظت فعالانه در برابر داده ها و پرونده های شما ارائه می دهد. با اشتراک فراگیر Family Premier ، می توانید امن ترین مرور را برای فرزندان خود فراهم کنید.

آنچه برای هر دو کار می کند

هر دو این مجموعه امنیت اینترنتی راه حلهای پیشرو را برای مرور ایمن ارائه می دهند. ویژگی های ایمن روی خود مرورگر وب نصب شده است. بنابراین ، قبل از بازدید از سایتهای مضر یا بارگیری از آنها ، اخطار دریافت می کنید.

نورتون و کسپرسکی به طور مداوم تعاریف ویروس خود را به روز می کنند تا تهدیدات آنلاین جدید و جدیدی را شامل شود. شما باید به راحتی بدافزارها را از سیستم خود تشخیص داده و حذف کنید. بسیار مهم است ، بسیاری از ویژگی های محافظتی مانند فایروال ، آنتی ویروس و ضد فیشینگ بصورت پیش فرض در دسترس هستند.

چه چیزی به پیشرفت نیاز دارد

هر دوی اینها فقط با تهدیدهای شناخته شده فعال هستند ، اما برای تهدیدهای جدیدتر ، توسعه دهندگان نیاز به ایجاد یک اصلاح و به روزرسانی نرم افزار خود دارند. زمان بین حملات بیشتر آسیب پذیر است.

سرعت حل مسائل به پهنای باند و قدرت محاسبات بستگی دارد. اشکال اصلی این است که بیشتر ویژگی های ارائه شده در حال حاضر توسط ابزارهای امنیتی هر سیستم عامل موجود است. علاوه بر این ، برای رمزگذاری و ناشناس ماندن ، به یک سرویس VPN نیاز دارید.

کسپرسکی در مقابل نورتون – به طور خلاصه

اگر برای پول تحت فشار قرار بگیرید ، ممکن است از ویژگی های امنیتی داخلی سیستم خود راضی باشید. اما آنها از آنچه این 2 مجموعه امنیتی اینترنتی ارائه می دهند ، کمتر هستند. در نتیجه ، در صورت تمایل به بررسی آنتی ویروس Avast و Avira نیز مراجعه کنید. در هر صورت ، نرم افزار خود را به روز کنید و خود را از کلیک روی لینک های مشکوک یا بارگیری ها متوقف کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me