بهترین برنامه های آنتی ویروس برای تلفن همراه آندروید خود را

عدم حفظ حریم خصوصی و اقدامات امنیتی در دستگاههایی که هر روز از آنها استفاده می کنیم ، اطلاعات شخصی ما را آسیب پذیر می کند. از این رو ، باید محافظت از پایه را در تلفن های هوشمند یا رایانه های لوحی خود نصب کنیم. این شامل بروزرسانی نرم افزار امنیتی است که توسط سازندگان معتبر صادر شده است. سپس می توانید آخرین اصلاحات امنیتی و وصله های مربوط به دستگاه خود را نیز دریافت کنید.


بهترین برنامه های آنتی ویروس برای تلفن همراه آندروید خود را

بهترین برنامه های آنتی ویروس برای تلفن همراه آندروید خود را

میلیون ها نفر در سراسر جهان تبلت و تلفن های هوشمند خریداری شده در سیستم عامل Android Google را خریداری کرده اند. تهدیدات بدافزار بخصوص در مورد دستگاههای Android بسیار زیاد است. در ادامه بخوانید تا بدانید که چگونه آنتی ویروس را برای Android خود انتخاب کنید و بهترین برنامه های ضد ویروس در Google Play Stor چیست؟.

آیا برای اندروید خود به نرم افزار آنتی ویروس احتیاج دارید؟

سیستم عامل آندروید هدف اصلی برای عوامل مخرب و هکرها است. آنها می توانند از طریق پیام های متنی ، برنامه های شخص ثالث یا حتی از طریق Google Play بدافزار را به تلفن همراه شما تحویل دهند. با گذشت سالها ، اندروید گوگل امنیت آنها را بهبود بخشیده است. به عنوان مثال ، Google Play Protect ، آنتی ویروس داخلی ، در نسخه های جدید Android موجود است. با این حال ، هنوز برخی ویژگی ها فاقد آن هستند. و می توانید با دریافت یک برنامه آنتی ویروس موبایل از منابع معتبر ، محافظت را بهبود بخشید.

چگونه یک آنتی ویروس برای اندروید خود انتخاب کنید

بگذارید نگاهی به معیارها و ویژگیهای برنامه پیشنهادی که قبل از انتخاب باید در نظر داشته باشید داشته باشیم:

ویژگی های آنتی ویروس

اجرای اسکن های منظم بر روی دسک تاپ ها ، بدون استفاده از منابع سیستم ، آسان است. اما برای دستگاه های Android ، تمرکز بر امنیت قوی و منفعل است. شما به یک برنامه آنتی ویروس با یک تجربه کاربری ساده نیاز دارید که نیازی به تنظیم دقیق تنظیمات ندارد.

ویژگی های خاص Android

ویژگی های Android مانند فیلتر کردن برای پیام های متنی و مسدود کردن تماس باید در دسترس باشد. مهمتر از همه ، برنامه باید سرویس مکان را برای ردیابی دستگاه Android شما فعال کند. علاوه بر این ، قفل از راه دور و پاک کردن از راه دور داده های شما باید از ویژگی های اصلی باشند.

نرم افزار رایگان یا پرداخت شده

اگر از چندین دستگاه Android استفاده می کنید ، می توانید از بسته های آنتی ویروس چند وسیله ای محافظت کنید. بنابراین این بدان معنی است که بسته های پرداخت شده راهی هستند که می توانند به جای انتخاب آنتی ویروس رایگان که می توانید از آن در یک دستگاه Android استفاده کنید ، انتخاب کنید. یا می توانید نسخه رایگان را امتحان کنید و به دنبال یک نسخه برتر باشید.

مزایای آنتی ویروس پرداخت شده بیش از برنامه های رایگان

عملکردهای اصلی محافظت از Android در اکثر برنامه های امنیتی رایگان در دسترس خواهند بود. اما می توانید با به روزرسانی های پرداخت شده ، امنیت بیشتری را بدست آورید. به طور کلی ، در اینجا ویژگی های حق بیمه ای که با بسته های آنتی ویروس پرداخت شده دریافت می کنید:

تهیه نسخه پشتیبان از داده ها

این ویژگی به طور خودکار داده های شخصی شما را در “ابر” ، یک سرویس ذخیره سازی آنلاین بارگذاری می کند. اگر دستگاه خود را گم کنید ، می توانید از داده هایتان قبل از پاک کردن از راه دور از آن نسخه پشتیبان تهیه کنید. سپس می توانید این داده ها را روی دستگاه سازگار دیگر بازیابی کنید.

مکان از راه دور و پاک کردن

از خدمات GPS می توان برای مشاهده موقعیت مکانی دستگاه از دست رفته خود ، در هر مرورگر وب استفاده کرد. همانطور که در بالا مشاهده شد ، می توانید تمام داده های دستگاه خود را از یک مکان از راه دور پاک کرده و از حریم شخصی خود محافظت کنید.

برنامه و قفل سیم

از داده های حساس ، مکالمات خصوصی و برنامه های خاص با رمز عبور محافظت کنید. محدود کردن افرادی که می توانند محتویات دستگاه شما را با قفل تلفن مشاهده کنند.

قفل از راه دور و عکس

با استفاده از رابط مرورگر وب یا پیام کوتاه ، از دسترسی غیرمجاز جلوگیری کنید. برخی از برنامه ها از کسانی که مرتباً پین یا رمز عبور نادرست را وارد می کنند ، عکس می گیرند.  

مشاور ضد فیشینگ و مشاوره حریم خصوصی

این برنامه ها وقتی شخصی را برای سرقت داده های شما تشخیص می دهد یا به شما در مورد بازدید از وب سایت های خطرناک هشدار می دهد ، تشخیص می دهد. هر برنامه ای که بارگیری کنید اسکن می شود و آنتی ویروس در صورت جستجوی مجوزهای بیشتر به شما هشدار می دهد.

حفاظت از نصب را حذف کنید

این برنامه های امنیتی موبایل از یک رمز عبور برای محافظت از خود استفاده می کنند. آنها از هرکسی که سعی در حذف آنها یا پاک کردن داده های دستگاه یا برنامه های دیگر دارد ، جلوگیری می کنند.

کنترل والدین و مرور ایمن

دسترسی به محتوای خاص در وب با توجه به سن محدود خواهد شد. همچنین ، این لینک های وب سایت را کلیک می کنید و شما را از خطر هشدار می دهد.

تنظیم کنید

با حذف برنامه هایی که باتری بیشتری مصرف می کنند ، باتری بهینه می شود. با پاک کردن آشغال عملکرد دستگاه می تواند بهبود یابد

بهترین برنامه های آنتی ویروس برای تلفن Android شما

در اینجا کسانی که آن را به لیست آورده اند:

1. امنیت اینترنت موبایل کسپرسکی

Kaspersky mobile یکی از امن ترین برنامه های آنتی ویروس اندرویدی است که دارای رابط کاربری آسان است. حتی در نسخه رایگان ، اسکن دستی پیوندها ، برنامه ها و بارگیری ها را ارائه می دهد. حفاظت از زمان واقعی و کنترل داده های شما حتی در صورت از بین رفتن دستگاه شما تضمین می شود.

نسخه پرداخت شده به شما امکان می دهد تا به صورت خودکار اسکن ها را در یک برنامه انجام دهید. این فیلتر دارای تماس و متن است و از دستگاه شما در برابر کلاهبرداری فیشینگ محافظت می کند. اگر یک برنامه حفاظت از دسک تاپ را با اینترنت یا Total Security خریداری می کنید ، می توانید دستگاه Android را نیز اضافه کنید.

2. Trend Micro Mobile Security

اگرچه هیچ برنامه رایگان برای Trend Micro وجود ندارد ، اما می توانید در صورت درخواست از آن به صورت آزمایشی استفاده کرده و بعداً از آن استفاده کنید. اما اگر Maximum Security را برای حداکثر 10 دستگاه خریداری کنید ، Mobile Security را دریافت می کنید.

حتی با نسخه آزمایشی رایگان ، در اسکن نرم افزارهای مخرب ، محافظت در برابر سرقت و اسکن کردن از پیش نصب برنامه ها ، از حفاظت اساسی برخوردار خواهید شد. ویژگی های عملکردی مانند مدیر برنامه و کمک چک سیستم در دسترس هستند. حالت “فقط یک تلفن” تمام پردازش های فعال را به جز عملکرد تلفن در هنگام کم بودن باتری دستگاه متوقف می کند.

3. امنیت موبایل Bitdefender & آنتی ویروس

آنتی ویروس Bitdefender نسخه آزمایشی رایگان 14 روزه را برای Android ارائه می دهد. نسخه رایگان با اسکن دستی و برنامه و محافظت در زمان واقعی بسیار مناسب است.

اما اگر برنامه Total Security را روی دسک تاپ خود دریافت کنید ، نوع پرداخت آن در موبایل موجود است. شما می توانید از ابزارهای محافظت در برابر وب و ضد سرقت به همراه ادغام Android Wear ، App Lock و Autopilot ، مانیتور محافظت از دستگاه خود استفاده کنید. بسته به الگوی استفاده و پیکربندی سخت افزار ، Autopilot اقدامات امنیتی لازم را توصیه می کند.

4. امنیت موبایل موبایل F-Secure

F-Secure یک برنامه 30 روزه برای آنتی ویروس اندروید دارد ، پس از آن باید به بسته Safe و Total ارتقا دهید. این بخشی از بسته حفاظت چند دستگاه است. محافظت از بدافزار استاندارد برای اسکن داده های تلفن و برنامه های نصب شده شما موجود است. حفاظت از بانکداری و مرور ، شما را از وب سایت های بانکی مخرب دور می کند و از قربانی داروخانه جلوگیری می کند.

می توانید دستگاه از دست رفته خود را از راه دور پیدا کرده ، پاک یا قفل کرده و همه دستگاه های خود را در UI مرورگر مناسب مدیریت کنید.

دسترسی به چندین دستگاه با ویژگی های والدین را کنترل یا محدود کنید. همچنین می توانید وضعیت تلفن Android خود را مشاهده کرده و در صورت گم شدن اقدامی انجام دهید.

5. Avast Mobile Security

Avast بهترین آنتی ویروس رایگان وجود دارد ، به خصوص که بسیار در دسترس است. لیست ویژگی های برنامه رایگان بسیار طولانی است و فراتر از محافظت اساسی است. این برنامه محافظت در زمان واقعی و اسکن شبکه Wi-Fi را در دستگاه Android شما ارائه می دهد. برنامه های جدید قبل از نصب به صورت خودکار اسکن می شوند. می توانید مکان دستگاه خود را ردیابی کنید ، آن را قفل کرده و از راه دور پاک کنید.

با بروزرسانی Avast Mobile Security Pro ، ضبط مخفیانه صدا یا فیلم در صورت سرقت در دسترس است. همچنین به طور خودکار سیم کارت شما را گم کرده است. سایر ویژگی های دیگر مانند SecureLine VPN ، با این به روز رسانی همراه هستند.

نتیجه

Avast گزینه ای مناسب برای بودجه است ، اما اگر می توانید از حق بیمه سنگین استفاده کنید ، کسپرسکی یا Bitdefender گزینه هایی برای انتخاب هستند. برای Android خود ، هر کدام را از لیست بالا انتخاب کنید ، آنها نسبت به Google Play Protect بسیار برتر هستند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me