نحوه استفاده از Usenet برای بارگیری – راهنمای مبتدی

نحوه استفاده از Usenet? بنابراین ، شما احتمالاً از Usenet شنیده اید و اینکه چگونه جایگزین بهتری است. برای شروع کار با Usenet به برخی دانش بنیان نیاز دارد. در این آموزش ، ما کلیه اصول اولیه مورد نیاز برای شروع استفاده از Usenet را برای بارگیری ویدیو ، صدا ، تصاویر و نرم افزار در رایانه شخصی یا Mac خود پوشش خواهیم داد. اگرچه روش های زیادی برای به دست آوردن حداکثر استفاده از Usenet وجود دارد ، من از این رویکرد حداقلی در این راهنما استفاده خواهم کرد. این بدان معناست که ، هرچه ساده ترین چیز ممکن نگه داشته می شود ، به این معنی است که اکثر خوانندگان هیچ تجربه ای با Usenet ، newsreaders یا NZB نخواهند داشت..


چگونه فیلم ها را با Usenet بارگیری کنیم؟

نحوه استفاده از Usenet برای بارگیری – راهنمای مبتدی

با Usenet – فهرست مطالب شروع کنید

نحوه استفاده از Usenet – خلاصه

با توجه به اینکه Usenet یک سرویس برتر است ، شما نیاز به ثبت نام در یک سرویس Usenet دارید. مقدار واقعی داده ای که از سرور Usenet بارگیری می کنید تعیین می کند که یک حساب Usenet در هر ماه چقدر هزینه خواهد داشت.

به طور مشابه به گفته Bittorrent ، برای دسترسی به سرور Usenet به یک مشتری نیاز دارید. می توانید SABnzb ، Unison یا URD را امتحان کنید ، اما ما توصیه می کنیم در صورت موجود از خبرنامه سرویس Usenet خود استفاده کنید زیرا این کارها را بسیار راحت تر می کند.

نکته آخر اینکه منبعی که پرونده های Usenet را فهرست بندی می کند نیز لازم است. یک گروه خبری فقط همین کار را می کند. به عنوان یک جایگزین Pirate Bay یا KickAss Torrents برای Usenet فکر کنید. پس از یافتن پرونده هایی که می خواهید بارگیری کنید ، آدرس URL آن پرونده را به سادگی برای مشتری Usenet خود ارسال کنید. Newsreader Newshosting بسیاری از گروه های خبری را ادغام کرده است ، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید اینست که نام پرونده مورد نظر برای بارگیری را در نوار جستجو وارد کنید.

اگر می خواهید گروه های خبری را بصورت دستی جستجو کنید ، می توانید از Google استفاده کنید و اصطلاحاتی مانند “بهترین گروه خبری فیلم ها” یا “بهترین گروه خبری صوتی” را جستجو کنید..

از طرف دیگر ، می توانید با استفاده از جستجوی گروه خبری UsenetServer ، برای بارگیری با استفاده از Usenet جستجو کنید.

قدم اول: انتخاب سرویس Usenet

بارگیری سریع Usenet به دو جنبه بستگی دارد. شما باید از یک سرویس دهنده خبر خوب استفاده کنید اما آنچه مهم تر است ارائه دهنده Usenet است که در آن مشترک می شوید. سرعت ، زمان احتباس ، رمزگذاری SSL ، اتصالات متعدد, و در دسترس بودن محتوا. همه سرویس های Usenet را ایجاد یا می کنند. با توجه به تعداد زیادی از ارائه دهندگان Usenet موجود ، من لیستی از ارائه دهندگان برتر Usenet در سال 2017 را تهیه کرده ام.

لینک RankProvider
ارائه دهندگان بازدید
دوره آزمایشی رایگان 14 روزه
2ارائه دهندگان بازدید
30 گیگ رایگان برای 2 هفته
3ارائه دهندگان بازدید
امتحان رایگان
4ارائه دهندگان بازدید
امتحان رایگان
5ارائه دهندگان بازدید

مرحله 2: تنظیم خبرنامه

برای بارگیری فیلم ها یا فایل های صوتی از طریق Usenet ، به یک مشتری خاص به نام Newsreader نیاز دارید. Newsreaders رایگان مانند SABnzbd وجود دارد که می توانید آنها را در رایانه های شخصی ، مک یا لینوکس بارگیری و استفاده کنید. با این حال ، Newshosting و سایر خدمات حق بیمه Usenet ، مشتریان رایگان Newsreader را در اختیار کاربران خود قرار می دهند.

در صورت تصمیم به استفاده از SABnzbd یا سایر Newsreaders رایگان ، از شما خواسته می شود نام کاربری ، گذرواژه و آدرسهای سرور NNTP خود را در طی مراحل تنظیم وارد کنید. آدرس سرور NNTP را می توان در وب سایت ارائه دهنده Usenet مشاهده کرد.

مرحله 3: یافتن محتوا برای بارگیری

برای جستجو و یافتن فیلم ها یا فایل های صوتی برای بارگیری از طریق Usenet ، به یک گروه خبری نیاز دارید که اساساً پرونده های Usenet را فهرست بندی کند. مجدداً ، Newsreader Newshosting تمام تلاش شما را صرفه جویی می کند. شما به سادگی می توانید فایل هایی را که می خواهید از طریق برنامه آنها بارگیری کنید ، جستجو کنید.

نحوه استفاده از Usenet – VPN برای حریم خصوصی اضافه شده

بیشتر ارائه دهندگان Usenet گزارش ها را حفظ نمی کنند و رمزگذاری SSL را ارائه می دهند. با این حال ، شما نیز می توانید برای دستیابی به سطح رمزگذاری حتی بالاتر از VPN استفاده کنید. VPN نیز مانع از ISP شما می شود که سرعت بارگیری گروه خبری شما را برطرف می کند. به طور خلاصه ، استفاده از اینترنت در حالی که به یک VPN متصل است بسیار بهتر از بدون آن است.

VPN یک شبکه خصوصی مجازی است. هنگامی که به یک سرور VPN وصل می شوید ، در واقع تمام اینترنت خود را رمزگذاری می کنید ترافیک. بنابراین ، شما قادر خواهید بود از اینترنت بطور ناشناس استفاده کنید. ISP بیشتر در حال استراق سمع نیست. من لیستی از آن را تهیه کرده ام ارائه دهندگان برتر VPN شما می توانید همراه با Usenet استفاده کنید.

لینک های مفید

  • Usenet چیست?
  • Usenet vs Torrents در مقایسه.
  • نحوه پخش Usenet روی Kodi?
  • استفاده از Usenet قانونی و ایمن است?

شروع به کار با Usenet – بسته بندی کردن

به عنوان یک تازه کار Usenet ، ممکن است جنبه هایی از استفاده از این روش برای درک دشوار را پیدا کنید. هرچند همه چیز خیلی راحت تر می شوند. در صورت نیاز به کمک بیشتر در مورد شروع کار با Usenet ، می توانید در زیر نظر خود را ارسال کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me