بهترین 5 VPN برای Kodi Fire Stick – بررسی 2020

چیست بهترین VPN برای استفاده با Kodi در Fire Stick در سال 2020? ترکیبی از Kodi و Amazon Fire TV Stick منجر به ارزش پخش آنلاین بالا می شود. با نصب افزونه های Kodi مانند Exodus و غیره ، می توانید به فیلم های برتر ، برنامه های تلویزیونی و پخش مستقیم دسترسی پیدا کنید. با این حال ، اگر می خواهید در هنگام پخش از طریق Kodi در Fire TV Stick ناشناس بمانید ، باید از VPN استفاده کنید. در این راهنما ، ما بررسی کرده ایم بهترین Kodi Fire Stick VPN برای سال 2020.


بهترین نقد و بررسی Kodi Fire Stick VPN 2020

بهترین نقد و بررسی Kodi Fire Stick VPN 2020

بهترین بررسی 5 Kodi Fire Stick VPN 2020

با وجود تعداد زیادی از ارائه دهندگان VPN قابل اعتماد در آنجا ، به شما امکان بخشیده نمی شود که نتوانید فکر خود را برای انتخاب سرویس VPN انتخاب کنید. ما از طریق تحقیق و بررسی انجام داده ایم. در اینجا لیست رسمی ما وجود دارد بهترین ارائه دهندگان VPN شما می توانید برای Kodi on Fire Stick در سال 2020 استفاده کنید.

IPvanish – بررسی برتر Kodi VPN 2020

بهترین نقد و بررسی Kodi Fire Stick VPN 2020

IPVanish – بهترین نقد و بررسی Kodi Fire Stick VPN 2020

 • خط مشی لاگ: این احتمالاً مهمترین ویژگی ای است که باید قبل از ثبت نام با یک سرویس VPN به دنبال آن باشید. شما نمی خواهید ارائه دهنده VPN شما اطلاعات مربوط به اطلاعات را حفظ کند وب سایتهایی که بازدید می کنید ، پرونده هایی که بارگیری می کنید یا فیلم هایی که مشاهده می کنید. در غیر این صورت ، کل مفهوم را می تپد ناشناس بودن آنلاین.
 • سیاست بازپرداخت: افراد مختلف نیازهای متفاوتی دارند. در حالی که خدمات VPN مناسب مانند IPVanish احتمالاً بهترین مواردی است که می توانید با آن عضو شوید ، همیشه یک احتمال کمی وجود دارد که کسی از خدمات / ویژگی هایی که وی دریافت می کند خوشش نمی آید. آ ضمانت بازپرداخت 7 روزه به این معنی است که شما وقت کافی برای تشکیل ذهن خود دارید.
 • سرورهای VPN: شماره و در واقع سرعت سرورهای ارائه دهنده VPN شما می توانند تجربه پخش آنلاین شما را ایجاد یا خراب کنند. سرورهای VPN آهسته بدان معنی است که شما به طور مداوم رنج خواهید برد مسائل بافر. نکته دیگری که باید در نظر بگیرید این است که آیا ارائه دهنده VPN دارای سرورهای VPN است که در سراسر جهان واقع شده است. اتصال به یک سرور VPN نزدیک به مکان شما معمولاً به معنای a خطر کوچکتر افت سرعت اینترنت کاهش می یابد.
 • بهینه سازی شده برای Kodi: این ویژگی ای است که بسیاری از افراد از آن غافل هستند. برخی از خدمات VPN بهینه شده اند تا با Kodi بهتر کار کنند در حالی که برخی دیگر نیستند. به همین دلیل است که هنگام استفاده ، یک تجربه کلی بهتر جریان را تجربه می کنید IPVanish در مقایسه با یک VPN دیگر به خودی خود.

ExpressVPN – بهترین بررسی Kodi VPN 2020

بهترین نقد و بررسی Kodi Fire Stick VPN 2020

ExpressVPN – بهترین نقد و بررسی Kodi Fire Stick VPN 2020

شما به راحتی نمی توانید یک لیست ارائه دهنده برتر VPN داشته باشید ExpressVPN, و به دلایل خوب نیز آنها 30 روز ضمانت بازپرداخت تقریبا بی نظیر است. پشتیبانی زنده 24/7 ExpressVPN همچنین یکی از حرفه ای ترین هاست. اگر یک ارائه دهنده VPN معتبر می خواهید که به شما کمک کند محدودیت های منطقه ای را دور بزنید همچنین از سانسور اینترنت جلوگیری کنید, این یکی برای انتخاب است.

طرفداران:

 • آنها از انسداد Netflix آمریکا پشتیبانی می کنند.
 • پشتیبانی 24/7 مشتری.
 • بیش از 130 مکان مختلف VPN در سراسر جهان پخش شده است.
 • 30 روز ضمانت استرداد پول.
 • سه اتصال همزمان VPN.

NordVPN – راهنمای برتر Kodi VPN 2020

بهترین نقد و بررسی Kodi Fire Stick VPN 2020

NordVPN – بهترین نقد و بررسی Kodi Fire Stick VPN 2020

NordVPN است برنامه VPN برای iPhone ، iPad ، Android ، PC و Mac احتمالاً ساده ترین و دوستانه ترین من است که استفاده کرده ام. تنظیم آنها چند دقیقه طول می کشد. از آنجا به بعد ، شما به سادگی برنامه را راه اندازی می کنید و به سرور VPN مورد نظر خود وصل می شوید. به راحتی می توان گفت که تلاش زیادی برای ایجاد این برنامه ها انجام شد. مانند ExpressVPN ، NordVPN ارائه می دهد دوره بازپرداخت 30 روزه, بیش از زمان کافی برای تست کامل سرور VPN آنها.

طرفداران:

 • دوره بازپرداخت 30 روزه.
 • برنامه های عالی VPN.
 • سرورهای VPN در حدود 57 کشور جهان.
 • Double VPN.

منفی:

 • در حالی که اکثر سرورهای VPN که سعی کرده ایم بسیار سریع باشد ، یک زن و شوهر نسبتاً کند بودند.

StrongVPN – بررسی برتر Kodi VPN 2020

بهترین نقد و بررسی Kodi Fire Stick VPN 2020

StrongVPN – بهترین نقد و بررسی Kodi Fire Stick VPN 2020

اگر یک ارائه دهنده VPN می خواهید که از انسداد ایالات متحده و انگلیس Netflix در خارج از کشور پشتیبانی کند, StrongVPN مناسب کامل است در حالی که آنها به اندازه سایر خدمات VPN در لیست ویژگی های زیادی ارائه نمی دهند 5 VPN برتر در چین, آنها با ارائه یكی از كمترین اشتراک های VPN در اطراف ، آن را تأمین می كنند.

طرفداران:

 • کم هزینه.
 • دسترسی به نتفلیکس آمریکایی و انگلیس در خارج از کشور.
 • سرویس پروکسی رایگان DNS رایگان.

منفی:

 • دوره بازپرداخت 5 روزه.
 • برخی از سرورهای VPN که بسیار کند هستند یا اصلاً کار نمی کنند.
 • OpenVPN فقط در سرورهای منتخب موجود است.

VyprVPN – بهترین بررسی Kodi VPN 2020

بهترین نقد و بررسی Kodi Fire Stick VPN 2020

VyprVPN – بهترین نقد و بررسی Kodi Fire Stick VPN 2020

VyprVPN است سیستم مخفیکاری “آفتاب پرست” با یک هدف در ذهن طراحی شده است. شکست دادن چین سانسور بزرگ فایروال سیستم. اگر به دنبال ارائه دهنده VPN هستید که بطور خاص در سرزمین اصلی چین استفاده کند ، VyprVPN شرط بی خطر است. مطمئناً آنها در لیست ما بالاتر خواهند بود بهترین Kodi Fire Stick VPN در سال 2020 اگر این واقعیت این نیست که آنها اجازه نمی دهند از طریق سرورهای VPN torrent خود را انجام دهند.

طرفداران:

 • سرورهای VPN بسیار سریع.
 • سرورهای VPN در 36 کشور جهان.
 • آفتابپرست.

منفی:

 • بدون تورنت.

آیا واقعاً نیاز به استفاده از VPN با Kodi در Fire Stick دارم?

بیشتر افرادی که فیلم ، برنامه های تلویزیونی و ورزش های زنده را از طریق Kodi در Fire Stick تماشا کنید ، از VPN استفاده کنید, و به یک دلیل خوب نیز. VPN ابزاری است که شما را قادر می سازد رمزگذاری تمام اتصال اینترنت شما با اتصال به یک سرور از راه دور مطمئن است. این روند نیز آدرس IP خود را پنهان می کند. سایت های تورنت و کانال های جغرافیایی مسدود شده آدرس IP را مشاهده می کنند سرور VPN شما به جای آن متصل هستید. بنابراین فرض کنیم شما یک مورد را تنظیم کرده اید افزونه iPlayer BBC روی Kodi خود را. اگر از VPN استفاده نکنید ، همچنان یک A دریافت خواهید کرد خطای جغرافیایی هنگام تلاش برای تماشای محتوای زنده یا درخواستی. در شرایطی که افزودنیهای تورنت, هر وقت یک تورنت را بارگیری کنید ، چه بر روی Kodi یا نه ، آدرس IP شما به آن اضافه می شود ازدحام تورنت. این بدان معنی است که ISP و / یا شما گروه های نقض حق چاپ می توان بارگیری های خود را پیگیری کنید. استفاده از VPN به شما امکان می دهد هر دو محدودیت جغرافیایی را دور بزنید و خود را نگه دارید هویت آنلاین پنهان است.

 • نحوه نصب VPN در راهنمای FireStick
 • بهترین نقد و بررسی Kodi Streaming Sticks

بهترین بررسی Kodi Fire Stick VPN 2020 – نتیجه گیری

اگر هنوز نبوده اید Kodi را در Fire TV Stick خود نصب کردید, این را دنبال کنید راهنما. به یاد داشته باشید که از آنها استفاده کنید VPN قبل از تماشای جریان از طریق افزودنیهای غیر رسمی Kodi روی Fire Stick خود در غیر این صورت ، شما حریم خصوصی آنلاین خود را در معرض نمایش قرار داده و با مشکلات قانونی روبرو خواهید شد.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector