نحوه به روزرسانی راهنمای بارگیری و نصب Kodi 17.6

هنوز بر روی جارویس? بیا ، بچه ها ، وقت آن رسیده است که یک نسخه به روز شود. جدید کدی کریپتون خارج است؛ شما باید آن را فورا دریافت کنید. اوه ، شما اینجا هستید زیرا نمی دانید چگونه نرم افزار خود را به روز کنید. نگران نباش من برای کمک به اینجا هستم. بیایید Kodi 17.6 جدید را به روز کنیم و اجرا کنیم. از رهبری من تبعیت کن.


نحوه نصب Kodi Krypton 17.6

نحوه نصب Kodi Krypton 17.6

به روزرسانی Kodi 17.6 – مراحل نصب?

می توانید مراحل زیر را دنبال کنید Kodi 17.6 را در رایانه شخصی ، Mac یا Raspberry Pi خود به روز کنید و نصب کنید. در صورت استفاده از جعبه تلویزیون اندروید, می توانید گزینه های دیگری را پشت سر بگذارید فروشگاه Google Play و بروزرسانی را از آنجا انجام دهید. در صورت نصب به روزرسانی Kodi 17.6 ، افزونه هایی که قبلاً نصب کرده اید و پیکربندی Kodi قبلی شما باقی خواهد ماند.

 1. حرکت به وب سایت رسمی Kodi برای شروع فرایند بارگیری.
 2. اکنون نمادی را انتخاب کنید که دستگاه شما را نشان می دهد. پیدا خواهید کرد WIndows ، Linux ، Android ، iOS ، Raspberry Pi ، Mac, و بیشتر.Kodi 17.6 را نصب کنید
 3. حالا روی آن کلیک کنید برگه توصیه شده.
 4. در عرض چند ثانیه ، بارگیری شروع می شود. اگر اینگونه نبود ، روی اینجا را کلیک کنید.نحوه نصب Kodi 17
 5. پرونده شما آماده است فقط آن را باز کنید و نصب را شروع کنید.
 6. تمام شد شما اکنون کدی کریپتون.

Kodi 17.6 در FireStick؟ ساده است

آیا از Fire Stick یا Fire TV استفاده می کنید؟ دریافت Kodi Krypton نیز ممکن است. در اینجا کارهایی که باید انجام دهید:

 1. برای شروع کردن ، باید مجاز بودن برنامه ها از منابع ناشناس. بنابراین ، سر به سر گزینه های توسعه دهنده با حرکت از طریق تنظیمات و بعد سیستم.FireStick-DeveloperOptions-1
 2. پس از آن ، روی ضربه بزنید برنامه ها از منابع ناشناس برای فعال کردن آن.FireStick-Unknown-منابع-1
 3. اکنون ، از بخش جستجو استفاده کنید به دنبال ES File Explorer باشید.اکسپلورر فایل ES
 4. کلیک برنامه را بارگیری و سپس نصب کنید.
 5. پس از آن ، ES Explorer را فعال کرده و به سمت Tools (ابزارهای بعدی) بروید بارگیری کننده.
  منوی Explorer File MX Player
 6. بعد ، روی ضربه بزنید +جدید دکمه.اکسپلورر جدید فایل را اضافه کنید
 7. موارد زیر را وارد کنید: https://thevpn.guru/kodi-17-6.apk در قسمت مسیر و Ok را بزنید.
 8. نامی را برای پرونده انتخاب کنید. بهتر است بروید کدی.
 9. پس از آن ، کلیک کنید اکنون بارگیری کن و روند شروع می شود.
 10. اکنون, پرونده را باز کنید تا بتوانید آن را در دستگاه آمازون خود نصب کنید.
 11. چند ثانیه صبر کنید و به سمت عقب برگردید صفحه اصلی.
 12. راه اندازی Kodi Krypton و از آن لذت ببرید.

Kodi 17.6 – چه جدید است

بروزرسانی جدید اضافات جدید و جدید زیادی به همراه دارد. این چیست وب سایت رسمی Kodi ایالت ها:

 • خرابی احتمالی را در گفتگوی کنترل کننده برطرف کنید.
 • اسکرابر استاندارد را به روز کنید.
 • مشکلات اتصال احتمالی را با سرور داخلی حل کنید
 • خرابی را هنگام غیرفعال شدن افزودنی جوی استیک محیطی برطرف کنید.

Kodi Krypton – حتی بهتر از VPN

مهم نیست که چه نسخه ای از Kodi دارید ، دسترسی شما به محتوای نامحدود با حسن نیت ارائه داده می شود محدودیت های جغرافیایی. من می دانم که تعداد بیشتری از اینها وجود دارد 900 افزودنی رسمی در Kodi, اما بیشتر آنها محدود به انتخاب کشورها هستند. بگیر MLB ، March Madness Live و Netflix US, مثلا. همه این خدمات هستند فقط در ایالات متحده موجود است.

برای دور زدن این مسئله جغرافیایی ، باید از VPN استفاده کنید. این به شما کمک می کند محل زندگی آنلاین خود را فریب دهید به هر کشوری که سرورهای آن وجود داشته باشد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به یک سرور در منطقه ای که کانال در دسترس است متصل شوید ، و شما آن را دریافت کردید. شما خواهید بود یک آدرس IP معتبر در آن قلمرو دریافت کنید و دسترسی کامل به محتوای آنلاین کشور.

از طرف دیگر ، شما احتمالاً چنین چیزی را شنیده اید استفاده از Kodi غیرقانونی است. برعکس, برنامه به خودی خود بسیار قانونی است. در غیر این صورت ، آن را در آن پیدا نمی کنید فروشگاه Google Play. با این حال ، این غیرقانونی بودن ناشی از نحوه تمایل مردم به استفاده از برنامه است. کدی منبع باز است. هر کس می تواند یک افزودنی ایجاد کند و آن را در یک مخزن در جایی بپیوندد.

بسیاری از این افزونه ها قوانین حق چاپ را نقض کنید و دسترسی به جریان رایگان را دریافت کنید. در واقع ، برخی از کاربران به دلیل استفاده از این افزونه ها شکایت کردند. خطر نکن ممکن است ندانید که آیا این افزودنی رسمی است یا خیر ، اما از اقدامات احتیاطی مناسب برای شروع استفاده می کنید. از VPN استفاده کنید, هویت خود را پنهان کنید, و از Kodi تا آنجا که ممکن است استفاده کنید.

حتی استفاده از چنین افزودنیها حتی خطرناک است. می بینید ، هر کس آنها را ساخته ، رابین هود نیست. او به آنها رایگان نمی دهد. بیشتر آنها هستند جنایتکاران انتظار برای از راه غیرقانونی درآمد کسب کنید. مراقب باش. این ممکن است منجر شود جرایم سایبری, این راهی است که شما هرگز نمی خواهید به آن بروید.

بهترین VPN برای Kodi Krypton

ExpressVPN یکی از برترین VPN در صنعت است. بدون شک وقتی با این یکی کار کنید ، تجربه دیگری با Kodi را خواهید داشت. اول ، این سرورها در سرتاسر جهان وجود دارد ، به این معنی که شما می توانید بهترین افزودنی ها را بارگیری کنید و بدون مشکل در جاده به محتوای آنها دسترسی پیدا کنید. منظور من این است که 3000+ سرور در 94 کشور, این دامنه وسیعی است.

در مورد امنیت ، بهترین نتیجه را در تجارت کسب می کنید. رمزگذاری سطح بالا, همراه با چندین پروتکل انتخاب کنید من به شدت توصیه می کنم یکی از موارد پیش فرض خود را حفظ کنید – OpenVPN. این از همه امن ترین است. نه تنها این ، بلکه ExpressVPN پشتیبانی از P2P, و آن را به گزینه ای عالی برای بسیاری از افزونه های Kodi تبدیل می کند.

با حفظ حریم خصوصی ، شما به خوبی رفتار می کنید. به این دلیل ExpressVPN است هیچ سیاهه ای را نگه نمی دارد فعالیتهای مرور شما اگر می خواهید کارتان خصوصی بماند ، این عالی است. حتی دولت قادر نخواهد بود اطلاعات خود را جمع آوری کنید. اگر در وهله اول چیزی برای تسلیم وجود نداشته باشد ، چه نتیجه ای حاصل می شود؟ مهمتر از همه ، ExpressVPN دارای چنین مواردی است سوئیچ قاتل اتوماتیک. با افت ناگهانی اتصال VPN ، اتصال اینترنت شما را قطع می کند. با ExpressVPN نگران نباشید. شما در دست ایمن هستید.

با این حال ، این بدان معنا نیست که این تنها کدی مناسب است. موارد دیگری وجود دارد برترین VPN های Kodi در آنجا در جدول زیر به آنها نگاهی بیندازید.

راهنمای دانلود و نصب Kodi 17.6 – افکار نهایی

جارویس خارج است ، و کریپتون وارد سیستم شده است. برو جلو ، کدی خود را به آخرین نسخه به روز کنید ، اکنون این وسایل را دارید. من به شما همه چیزهایی را که لازم است درباره آن بدانید داده ام نحوه نصب Kodi Krypton. در بخش نظرات حتما فریاد بزنید و از تجربه جدید کدی خود برای من بگویید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me