بهترین پروکسی هوشمند DNS برای Netflix آمریکایی

بهترین پروکسی هوشمند DNS برای Netflix آمریکایی - مسدود کردن Netflix US در خارج از کشور


بهترین پروکسی هوشمند DNS برای Netflix آمریکایی – مسدود کردن Netflix US در خارج از کشور

 • پروکسی هوشمند DNS – مزایا
 • بهترین خدمات DNS هوشمند
  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. BulletVPN
  4. SurfShark
  5. Unlocator
 • گزینه هوشمند DNS هوشمند
 • بهترین پروکسی هوشمند DNS برای Netflix آمریکایی – افکار نهایی

مزایای Smart DNS

قبل از اینکه عمیق تر به Smart DNS برویم ، باید بدانید سرور DNS چیست. Domain Name System مانند یک دفترچه تلفن است که URL هایی را که در مرورگر خود وارد می کنید به آدرس های IP ترجمه می کند. ممکن است شما این را نمی دانید ، اما رایانه ها با استفاده از حروف مانند ما ارتباط برقرار نمی کنند ، آنها با ارقام کار می کنند – آدرس های IP. هنگامی که نام وب سایت را تایپ می کنید ، رایانه شما به یک سرور DNS ارسال می شود که در آنجا به یک IP تغییر می یابد. سپس در جایی که صفحه بارگیری شود به دستگاه شما ارسال می شود. خودشه.

کانال های پخش شده می توانند مکان شما را در عرض چند ثانیه مشخص کنند. اگر در محدوده پوشش آنها اقامت ندارید ، در محل مسدود می شوید. این کجاست DNS هوشمند وارد می شود. موقعیت مکانی شما را تغییر می دهد به طوری که به نظر می رسد از داخل منطقه آن به کانال دسترسی دارید. این کار باعث می شود دسترسی کامل به محتوای آن به شما دسترسی پیدا کند.

Smart DNS Proxy channel بخشی از ترافیک اینترنت شما است که فقط برای ظاهر شما در جاهای دیگر مرتبط است. هر چیز دیگری از جمله آدرس IP شما دست نخورده باقی می ماند. به عبارت دیگر ، بخشی از URL ها را تغییر می دهد که به تعیین موقعیت واقعی شما کمک می کند. سرانجام ، هنگامی که Smart DNS را در دستگاه خود پیکربندی می کنید ، می توانید هر کانالی را که می خواهید جریان دهید.

علاوه بر این ، سرویس های هوشمند DNS برای حفظ سرعت مناسب برای پخش جریان کاملاً شناخته شده هستند. لازم به ذکر نیست که وقتی به محتوای جغرافیایی مسدود شده دسترسی پیدا می کنید ، همچنان می توانید کانال های محلی خود را مشاهده کنید.

قبل از شروع بررسی ، بگذارید کمی از سرویس های برتر DNS هوشمند استفاده کنم که برای Netflix آمریکایی استفاده شود.

نحوه پیکربندی هوشمند DNS در دستگاه شما

مراحل بسیار ساده می باشند. بسته به دستگاهی که استفاده می کنید ، در وب سایت ارائه دهنده خود راهنماهای تنظیم را پیدا خواهید کرد. من می خواهم به شما نمونه ای از چگونگی تغییر DNS در Mac را برای شما نشان دهم تا در مورد تکنیک پیکربندی اندکی ایده بگیرید. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است:

 1. ابتدا برای یک سرویس Smart DNS از قبیل ثبت نام کنید Unlocator.
 2. پس از ایجاد یک حساب کاربری ، به حساب من بروید.
 3. تنظیمات DNS لازم برای انجام کار به شما ارائه می شود.
 4. اکنون ، به تنظیمات سیستم بروید.تنظیمات برگزیده Mac
 5. روی شبکه کلیک کنید.شبکه را انتخاب کنید
 6. بسته به روشی که استفاده می کنید Wi-Fi یا Ethernet را انتخاب کنید. بیشتر Wi-Fi است.
 7. روی Advanced کلیک کنید.گزینه های پیشرفته
 8. اکنون ، به DNS ضربه بزنید.
 9. در پایین سمت چپ پنجره خود علامت “+” را پیدا خواهید کرد. روی آن کلیک کنید.
 10. تنظیمات DNS ارائه شده توسط Unlocator را وارد کنید و بر روی Apply فشار دهید.
 11. تنظیمات DNS خود را با موفقیت تغییر داده اید.

بهترین سرویس DNS هوشمند برای Netflix آمریکایی

ممکن است در بازار نامهایی مانند Overplay ، Getflix ، Unblock-US ، SmartyDNS و UnoTelly پیدا کنید. من صادقانه خواهم بود ، این خدمات بسیار خوب هستند. با این حال ، آنها آنچه در لیست ما دارند فاقد آن هستند. شما باید یک سرویس هوشمند DNS را انتخاب کنید که می تواند تجربه جریانی کامل Netflix را به شما اعطا کند. نه تنها این بلکه اگر به مشکل برخورید ، خدمتی که انتخاب می کنید باید بتواند آن را به طریقی برطرف کند. با این گفته ، در اینجا بالا است خدمات هوشمند DNS برای نتفلیکس آمریکایی.

ExpressVPN

نقد و بررسی ExpressVPN

ExpressVPN یکی از ارائه دهندگان برتر VPN در صنعت است. شاید هنگامی که خدمات Smart DNS هوشمند را پوشش می دهیم ، تعجب کنید که چرا VPN در لیست ما قرار دارد. خوب ، اکثر نام های موجود در لیست ما VPN هستند که اتفاق می افتد یک پروکسی برجسته Smart DNS را ارائه می دهند. ExpressVPN را نگاه دارید ، نه تنها بیش از 2000 سرور در سرتاسر جهان ارائه می دهد ، بلکه از جدیدترین فناوری امنیتی دستگاه شما نیز محافظت می کند.

از طرف دیگر ، ویژگی Smart DNS آن – MediaStreamer ، بهتر از سایر پروکسی های هوشمند DNS هوشمند موجود در آنجا است. این امکان را به شما می دهد تا بدون توجه به مکانی که در آن قرار دارید ، به صدها کانال دسترسی پیدا کنید. تنظیم به لطف ده ها راهنمای پیکربندی ارائه شده در وب سایت رسمی آنها بسیار آسان است. حتی اگر اهل فن آوری نیستید ، می توانید به راحتی حرکت کنید.

اگر به دنبال اطلاعات بیشتری هستید ، این موضوع را کامل بررسی کنید نقد و بررسی ExpressVPN.

NordVPN

نقد و بررسی NordVPN

دسترسی به امثال Netflix ایالات متحده وقتی به ارائه دهنده ای از قبیل ارائه می شود ، یک تکه کیک است NordVPN. VPN از معدود ارائه دهنده هایی است که می تواند بلوک های VPN Netflix را دور بزند. از طرف دیگر ، سرویس VPN یکی از امن ترین از همه است. این برنامه Double VPN را ارائه می دهد که می توانید به جای یک سرور ، داده های خود را از طریق دو سرور بازخوانی کنید. به این ترتیب ، رمزگذاری مضاعف در ترافیک خود خواهید داشت و باعث محافظت از شما در برابر انواع تهدید سایبری می شود.

اکنون ، اجازه دهید در مورد سرویس Smart DNS آنها ، SmartPlay صحبت کنیم. بدون توجه به جایی که ممکن است باشید ، می توانید به فهرست ایالات متحده Netflix ضربه بزنید. فقط چند تنظیم DNS در دستگاه خود داشته باشید و هیچ وقت پخش نمی کنید.

در صورتی که از شما سؤال شده که آیا Smart DNS امن است یا خیر ، همیشه می توانید از خدمات VPN آنها که شامل CyberSec است استفاده کنید. به این ترتیب ، دستگاه شما در برابر ویروس ها ، بدافزارها یا هرگونه نرم افزار مخرب محافظت می شود تا همیشه وجود داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این VPN ، نگاهی به ما بیندازید نقد و بررسی NordVPN.

BulletVPN

بررسی BulletVPN

BulletVPN ارائه دهنده جدید VPN با شبکه سرور مناسب و معقول است. بیش از 50 سرور پراکنده در 30+ کشور در سراسر جهان پیدا خواهید کرد. در مقایسه با سایرین ، این سرور کم است. با این حال ، علی رغم تمام تلاش کانال برای جلوگیری از VPN ، به Netflix دسترسی دارد.

BulletVPN سرعت بی نظیری را ارائه می دهد ، یک عامل مهم هنگام در نظر گرفتن سرویس های جریان داده سنگین – فکر می کنید فیلم HD. بنابراین ، می توانید بدون نگرانی در مورد مشکلات بافر ، در برنامه HD Netflix مشترک شوید. این VPN همچنین 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. بنابراین ، می توانید خدمات خود را امتحان کنید و در صورت عدم تحقق انتظارات خود ، پول خود را پس بگیرید.

این ارائه دهنده VPN آن را در لیست ما قرار داده است زیرا شامل پروکسی DNS رایگان نیز می باشد. بدون توجه به محل پوشش آنها ، می توانید ده ها کانال را از حالت انسداد خارج کنید. فقط راهنماهای ارائه شده در وب سایت آنها را دنبال کنید و Netflix US را در هر کجا که هستید مشاهده خواهید کرد. برای اطلاعات بیشتر ، به ما مراجعه کنید بررسی کامل BulletVPN.

SurfShark

SurfShark VPN نقد و بررسی

SurfShark VPN نقد و بررسی

دستگاه های نامحدود. این اولین چیزی است که هنگام اتمام توجه شما را به خود جلب می کند SurfShark. این ارائه دهنده خدمات VPN وقتی به وب سایت آنها نگاه می کنید ، احساس بسیار خوبی می کند. آنها از 50 مشتری پشتیبانی مشتری و بیش از 800 سرویس دهنده دارند.

همانطور که اشاره کردم ، می توانید از اتصال VPN در تعداد نامحدودی از دستگاه ها با استفاده از یک حساب استفاده کنید. این یک ویژگی است که هیچکدام از ارائه دهندگان برتر به کاربران خود ارائه نمی دهند.

اخیراً ، این VPN سرویس Smart DNS خود را راه اندازی کرده است ، بدین معنی که شما می توانید بدون نیاز به سرعت اینترنت پایین به دلیل رمزگذاری ، به کانالهایی مانند Netflix دسترسی پیدا کنید. با این حال ، حتی به عنوان VPN ، یکی از معدود کسانی بود که توانست Netflix ایالات متحده را در خارج از کشور مسدود کند.

به همین دلیل ، این VPN احترام بسیاری از جاروبرقی ها را بدست آورد که در آغاز به تازگی شک داشتند. علاوه بر این ، آنها برنامه های کاربردی آسان را برای Windows PC ، Mac ، Android و iOS ارائه می دهند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، اینجا است بررسی کامل SurfShark.

Unlocator

بررسی Unlocator

Unlocator یک سرویس هوشمند DNS دانمارکی است که توسط Linkwork اداره می شود. آنها یک سرویس هوشمند DNS هوشمند بودند تا اینکه اخیراً سرویس VPN اضافه کردند. Smart DNS آنها به شما امکان می دهد منطقه Netflix خود را به عقب و جلو تغییر دهید. با استفاده از یک حساب Netflix می توانید به Netflix ایالات متحده در انگلستان ، کانادا ، استرالیا ، آلمان و سایر نقاط خارج از کشور دسترسی پیدا کنید.

اگر فکر می کنید تغییر DNS در دستگاه های خود Unlocator می تواند کمی دلهره آور باشد فیلم ها و راهنماهای تنظیم برای همه دستگاه های جریان برای کمک به شما این فقط بخشی از ترافیک شما را تغییر می دهد. بنابراین ، افت صفر اینترنت را تجربه خواهید کرد.

با بیش از 230 کانال, Unlocator بزرگترین لیست سرویس های جریان مسدود نشده را دارد. لیست آنها شامل می شود Netflix، WWE Network، Hulu، Vudu، Sling TV، BBC Iplayer، HBO GO، CBS All Access.

آنها محاکمه 7 روزه رایگان یعنی چیزی برای از دست دادن نداشتم بنابراین من تصمیم گرفتم که آنها را امتحان کنم. من به دلایل مختلف تحت تأثیر خدمات آنها قرار گرفتم. کدهای DNS Unlocator در همه دستگاههای جریان کار می کند. می توانید Netflix آمریکایی را در Android ، iOS ، PC ، Mac ، Xbox ، PS4 ، Chromecast ، Apple TV ، Fire TV و Roku از حالت مسدود کنید..

سرویس هوشمند DNS Unlocator آدرس IP شما را تغییر نمی دهد. بنابراین ، شما هنوز هم به تمام وب سایت های محلی و خدمات آنلاین دسترسی خواهید داشت. وارسی بررسی Unlocator و اگر می خواهید یک درایو تست بدهید.

VPN برای Netflix آمریکایی – Smart DNS Alternative

برخی از ISP ها استفاده می کنند DNS ربودن یا پروکسی شفاف (مکزیک ، تایلند و سنگاپور). می توانید از ارائه دهنده VPN مانند استفاده کنید ExpressVPN “30 روز بدون سؤال ضمانت برگشت پول پرسیده شد” به جای Smart DNS برای انسداد Netflix ایالات متحده در خارج از کشور. استفاده از VPN امنیت شما را بالا می برد ، بنابراین شما باید دو پرنده را با یک سنگ بکشید.

شما فقط می توانید با کلیک کردن روی یک سرور آمریکایی ، Netflix را از حالت انسداد خارج کنید. پس از آن ، شما یک آدرس IP ایالات متحده دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد در کتابخانه ایالات متحده Netflix ضربه بزنید. فراموش نکنید ، تمام VPN های موجود در لیست ما با Netflix خوب کار می کنند ، بنابراین بروید و یک سرویس رایگان انتخاب نکنید.

برخی از شما بیش از آنچه در مورد پخش جریان است ، به امنیت آنلاین خود اهمیت می دهید. به همین دلیل آنها از یک سرویس VPN استفاده می کنند. آیا امن DNS امن است? خوب ، این یک لایه اضافی برای حفاظت اضافه نمی کند ، اما آیا اطلاعات شما را به خطر می اندازد؟ این مانند دسترسی شما به وب بدون VPN است ، همه چیز است. این به تنهایی به شما آسیب نمی رساند.

بهترین پروکسی هوشمند DNS برای Netflix آمریکایی – جمع بندی

آنچه Netflix در برخی از کشورها ارائه می دهد کاملاً با آنچه در آمریکا به کاربران خود ارائه می دهد متفاوت است. هر کشوری کاتالوگ محتوا خود را دارد. اما چرا کسی می تواند بزرگترین فهرست را بدست آورد تا بتواند در یک فروشگاه کوچک قرار بگیرد؟ تمام کاری که شما باید انجام دهید پیکربندی Smart DNS با استفاده از یکی از خدماتی است که ما در این بررسی پوشش داده ایم و شما انجام داده اید. اگر می خواهید بررسی کنید که کار کرده است یا خیر ، جستجوی Star-Crossed – سری CW را جستجو کنید. اگر آن را پیدا کردید ، با موفقیت از انسداد Netflix ایالات متحده در منطقه خود استفاده کردید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector