نحوه تماشای بوکس به صورت زنده آنلاین

بوکس همیشه در این مکان بوده است خط مقدم فناوری پخش (از کجا دیگر می توانید ببینید که کسی گوش کسی را نیش زده است؟). چندی پیش ، این ورزش اغلب به وضعیت رده دوم یا سوم منتقل شده است. با این حال ، امروزه کانال های مختلفی وجود دارد تلویزیون یا آنلاین, از همیشه برای پخش مسابقات بوکس. می توانید همه آنها را نام ببرید؟ من میتوانم. در اینجا بهترین سرویس های پخش بوکس در سال 2019 معرفی شده است.


در نهایت بوکس جریان دیجیتال را در آغوش می گیرد

در نهایت بوکس جریان دیجیتال را در آغوش می گیرد

بوکس در تاریخ پخش

در طول سال ها, مشت زنی در راه تأثیر گذاشت انتقال سرگرمی پیشرفت کرده است در حقیقت ، اگر به تاریخ فیلمبرداری و انتقال به چیزی که پیشگام توماس ادیسون و ویلیام کندی دیکسون بود ، توجه کنید:

“این در ابتدا با ایده تیراندازی به جوخه های هدف برای هدف قرار دادن برادری ورزشی انجام شد.”

از همان ابتدا ، تولید کنندگان تصاویر متحرک در ایالات متحده همیشه تکنولوژی پخش را با بوکس همراه می کردند. بین 1895 و 1896, تصاویر بوکس یکی از این موارد بود ژانرهای اول تصاویر در حال حرکت برای تمایز ویژه این زمانی است که روند بوکس نشان دادن نحوه پخش تا 100 سال آینده ادامه یافته و ادامه دارد.

حتی وقتی پخش زنده رادیو محبوب شد ، این بوکس بود بزرگترین رویداد ورزشی تاریخ. بوکس همان چیزی بود که مردم را به پخش مستقیم ورزش های زنده معرفی می کرد. بعدها ، این مدل برنامه نویسی حامی و حتی آن را شکل داد صنعت تلویزیون های ماهواره ای و کابل.

مزاحمت بوکس

در زمان های اخیر ، در حالی که بوکس هنوز هم هنگام نمایش تلویزیون محبوب بود ، اما در نحوه توزیع و انتقال این ورزش عقب افتاده بود. همه این را می دانند حضور در تلویزیون کابل کافی نیست.

با تعداد برش بند ناف روز به روز افزایش می یابد ، برای اینکه هر ورزشی بتواند از انتقال تلویزیونی سود مناسبی کسب کند ، باید وسیله دیگری نیز داشته باشد. این امر به دلیل عدم شور و شوق بوکس در مورد فناوری های جدید باعث شده تا مردم به این امر بپردازند علاقه به ورزش را از دست بده.

شنیدن این مسئله که تعقیب بوکس سخت است یا هیچ کس نمی داند چه موقع بازی های بوکس می داند تعجب آور نیست. و گرچه گوگل می توانست به راحتی به این سؤالات پاسخ دهد ، اما به مسئله بزرگی اشاره دارد:

“در بازار امروز ، بدون دسترسی انبوه ، به سختی می توان محبوبیت خود را حفظ کرد.”

در دسترس بودن از هر لحاظ برای توده ها ، به این نتیجه می رسد. به این دلیل است که در عصر عرضه سریع بندها و پیشنهادهای سفارشی شده است, بودن در ماهواره یا تلویزیون کابلی دیگر آن را قطع نمی کند.

پیش از این در دنیای بوکس!

پیش از این ، پخش بازی های بوکس به طور موثر دامنه این کشور بود HBO و Showtime. استراتژی چندین مروج در مورد ساختن یک جنگنده جدید دور از تلویزیون چرخید. این همه به امید این است که الف پخش کننده کابل ممتاز برای نمایش آنها به مردم ، معاملات شش رقمی را به آنها پیشنهاد می کند.

اگرچه در یک زمان محبوب بود ، اما این یک مدل پرخطر نیز بود. پخش کنندگان مجبور شدند بدون اطمینان از موفقیت ، به بسیاری از مبارزان فرصت دهند. مروجان می دانستند اگر کسی حتی نتواند آنها را ببیند ، راهی برای مطلوب شدن وجود ندارد.

اما سال سال 2018 تغییر چشمگیری به همراه داشته است در صنعت پخش بوکس ، احتمالاً به اندازه راه اندازی بزرگ است برای هر نمای HBO پرداخت یا اولین پخش از مسابقات قهرمانی بوکس قهرمانی.

با این حال ، پس از نزدیک به پنج دهه, HBO تصمیم گرفته است جلوی پخش برنامه های بوکس را بگیرد. این غول در ماههای اخیر شاهد کاهش تماشای مسابقات بوکس بود. مشترکین بیشتر برنامه های تلویزیونی مانند Game of Thrones و Westworld را ترجیح می دهند.

از این رو, این شرکت تصمیم گرفت آن را از بوکس کنار بکشد. احتمالاً از آنجایی که سرویس های جریان بیشتر و امروزی دیدگاه های خود را در مورد دعوا های پخش پخش می کنند.

تغییر در پخش بوکس

اگرچه بوکس در گذشته سعی در استفاده از فن آوری وب داشته است ، از جمله این نمایشگاه باشگاه طلایی RingTV و بیس بال لیگ برترسکوی جریان ، این ورزش هرگز موفقیت زیادی را با آن چشیده نبود. امروز ، شما می توانید یک طرفدار بوکس دیهارد باشید و از داشتن هرگونه مبارزه بزرگ لذت ببرید ، حتی بدون داشتن تلویزیون.

بله ، کاری که دوستداران بوکس مدتهاست که به طور غیرقانونی انجام می دهند ، نه تنها قانونی است بلکه به نظر می رسد کاملاً محبوب باشد. لازم نیست که یک تلویزیون را روشن کنید تا دعوا کنید. چرا؟ خوب ، زیرا هر مبارزه بزرگ در مورد A موجود است وب سایت / کانال خاص جریان. بیایید نگاهی به گزینه های خود بیاندازیم:

ESPN

ESPN آرمتا به حال شنیده ام رتبه برتر? خوب ، این یک تبلیغ بوکس است در سال 1973 گنجانیده شده است و به یکی از بزرگترین شرکتهای تاریخ بوکس تبدیل شده است. در صورتی که نمی دانید ، پخش کننده رسمی دعوا های تبلیغ کننده است.

بازگشت به سال 2017, ESPN رکوردی را شکست داد که هیچ کانال دیگری در بوکس انجام نداده است. این نخستین کانال غیر حق بیمه بود که یک جنگ Pacquiao را پخش کرد. همچنین ، این نشانه Pacquiao را نشان داد اولین مبارزه غیر PPV از سال 2005.

در حالی که HBO دیگر در ترکیب بوکس-پخش نیست, ESPN رسما اعلام کرد که قصد دارد کارهایی را که در سال 2017 انجام داد تکرار کند. این کانال دو کارت رتبه برتر دیگر را پخش کرد: واسیل لوماچنکو در مقابل میگوئل ماریاگا و ترنس کرافورد در مقابل جولیوس ایندونگو.

ESPN به عنوان یکی از بزرگترین کانال های ورزشی در ایالات متحده شناخته شده است. در دسترس است با استفاده از هر ارائه دهنده تلویزیون پولی در کشور. این یک بستر بسیار محبوب است که دارد 86 میلیون در امریکا. 2/93٪ آنها با تلویزیون پولی هستند ، اما چه کسی حساب می کند?

ESPN جایگزین قبلی خود شده است برنامه WatchESPN با یک مورد جدید با این کار ، می توانید به محتوای کانالهای آن ضربه بزنید ، خواه در خانه و یا در حال حرکت. این ساده تر و ایجاد یک تجربه بهتر و متمرکز تر برای طرفداران است. در صورتی که از محتوای قبلی در WatchESPN سؤال نکنید ، همه این موارد مهاجرت کرده اند. اما هنوز هم می توانید به محتوای آن دسترسی داشته باشید:

 • آیفون
 • اپل
 • اندروید
 • تلویزیون آمازون آمازون
 • Android TV
 • اپل تی وی
 • Chromecast
 • روکو
 • ایکس باکس وان
 • پلی استیشن 4

ESPN+

فقط برای اطلاعات, ESPN+ به عنوان یک سرویس مستقل ارائه نمی شود ، اما به شما کمک می کند از معامله کابل بلند مدت اجتناب کنید. متعلق به کانال دیزنی است 4.99 دلار در ماه (49.99 دلار در صورت پرداخت سالانه).

آزمایشی رایگان 7 روزه در دسترس مشترکان جدید در صورتی که احساس کنند نیاز به انجام سرویس برای درایو تست دارند. اما در عوض چه چیزی دریافت خواهید کرد؟ خوب ، می توانید مسابقات زنده را از اینجا پخش کنید MLB ، NBA ، MLS ، PGA Golf, و البته جذابیت اصلی ما امروز ، بوکس.

این تنوع ورزشی بیشتر از ESPN + کسب کرد 2 میلیون مشترک. این تعداد در حال افزایش است ، به خصوص اگر دیزنی تصمیم به اضافه کردن ESPN + به عنوان بسته خدمات جدید خود بگذارد, دیزنی+.

خوشبختانه هواداران ایالات متحده ، ESPN قرارداد دیگری را با Top Rank برای جمع بندی مجدداً تمدید کرده است دوره 7 ساله. به عنوان “جامع ترین و توافق نامه ویژه حقوق بشر در تاریخ بوکس” لقب گرفته است.

این قرارداد تا اوت 2025 در جایی انجام خواهد شد 54 مسابقه سالانه قرار است پخش شود این برای هواداران بوکس که در حال حاضر مشترک هستند یا تمایل به ثبت نام در آن دارند شگفت انگیز است.

BoxNation

لوگوی بوکسناگر در آن زندگی می کنید بریتانیا, من باید به شما بگویم که شما وسیله ای برای این کار دارید پخش رویدادهای بوکس برتر به صورت زنده و در صورت تقاضا. BoxNation یک کانال بوکس ساعتی است که رویدادهای بوکس داخلی و بین المللی را پخش می کند. اگر مکانی برای پخش برخی از اقدامات clobbering وجود دارد ، آن BoxNation است.

در سال 2018 ، کانال قرارداد خود را با Top Rank Promotions تمدید کرد. این امر آنها را به پخش کننده رسمی مروج در انگلستان تبدیل می کند. من حدس می زنم که ESPN تنها کانال برتر بوکس در حال حاضر نیست ، متعجب? مشترکین انگلستان همچنین با واسیل لوماچنکو و ترنس کرافورد در منطقه خود دیدار خواهیم کرد.

BoxNation به عنوان یک کانال کوچک آزاد به هوا آغاز شد از طریق آسمان بازگشت به سال 2011. با گذشت زمان ، این سرویس خدمات خود را گسترش داد و به آنچه امروزه تبدیل می شود تبدیل شد. اکنون می توانید از طریق BoxNation دسترسی داشته باشید پنج کانال کابل:

 • آسمان
 • نمای رایگان
 • ویرجین مدیا
 • تلویزیون BT
 • حرف زدن حرف زدن

ارائه دهندگان تلویزیون BoxNation

در سال 2013 ، BoxNation به شخصی که خودش می نامیم ، تبدیل شد. شما هنوز هم می توانید خدمات را از طریق ارائه دهندگان ذکر شده در بالا دریافت کنید. با این حال ، BoxNation برنامه ای را طراحی کرد که در آن هزینه های کاربران قرار می گیرد 10 پوند در ماه برای مشاهده پوشش کامل BoxNation بدون نگرانی در مورد اشتراک های SKy یا Virgin Media.

آن زمان برمی گردد؛ در حال حاضر ، هزینه است 12 پوند با همان مزایا.اشتراک BoxNation

می توانید تمام دعوا را بصورت زنده پخش کنید Android ، iOS ، PC یا Mac. اوه ، به هر حال ، یک انتخاب کوچک از وجود دارد فیلم های رایگان اگر می خواهید کیفیت آنها را آزمایش کنید ، در وب سایت خود قرار دهید.

DAZN

آرم DAZNبا تشکر از گروه “انجام” ، ما اکنون سرویس پخش را داریم که به نظر می رسد غول های تلویزیون پولی را بدست می گیرد. DAZN (تلفظ) دازون) تبدیل به یک بازی تغییر دهنده شده است هواداران بوکس در ایالات متحده.

قبل از شروع کانال ، تماشاگران نمی توانند مسابقات بوکس اروپا را پخش کنند.

خوب ، من نیش می زنم. HBO و Showtime در طول راه ، ده ها کارت جنگ بزرگ پخش شد. ESPN نیز وجود دارد. اما حالا, HBO حوله را به هم ریخت, و DAZN قدم بردند تا صنعت جریان بوکس را با طوفان به کار بگیرند.

هواداران بیش از 100 کارت مبارزه در سال و برخی از بزرگترین نام های بوکس ما در مورد موارد مشابه صحبت می کنیم آنتونی جوشوا و مورد علاقه شخصی من ، پسر بچه طلایی است, کانلو آلوارز.

صحبت از آلوارز, او بالاترین قرارداد پیمانکار ورزشکار تاریخ را بدست آورد. DAZN با توافق 5 ساله (11 دعوا) موافقت كرد كه حداقل به بوكسور بپردازد 365 میلیون دلار. این همان چیزی است که او باید بگوید:

“من فروتنم که انتخاب شدم تا بتوانم این چشم انداز جدید را برای ورزش بوکس هدایت کنم ، که بدون شک به نفع هواداران خواهد بود.”

این کانال با حضور کاملی با DAZN ، موفقیت خود را برای بازدید از موتور به رشد برای مشترکین تبدیل می کند. این یک قدم در صنعت خواهد بود. از این گذشته ، در زمان ثبت نام ، او 50-1 بود.

در دسترس بودن و اشتراک

HBO برای پرداخت هر نمایشی از 70 تا 100 دلار شارژ می کرد. خوب ، هدف اصلی DAZN به چالش کشیدن این مفهوم PPV با آزار دادن میلیون ها مشتری است که به دنبال راهی ارزان تر برای تماشای طیف گسترده ای از محتوای ورزشی هستند. چهار میلیون دقیق, از جمله 1.2 میلیون نفری که فقط در حال تماشای Canelo Alvarez و دانیل Jacobs بودند.

از سال 2019 ، DAZN بالهای خود را در 9 بازار گسترش داده است. لطفاً در زیر بررسی کنید زیرا هر کشور قیمت اشتراک متفاوتی دارد. با این حال ، سود مشترکی برای مشترکان جدید وجود دارد ، و این است محاکمه رایگان 30 روزه. پس از پایان این کار ، به شما چنین صورتحساب می شود:

 • ایتالیا: (9،99 یورو / ماه)
 • اتریش: (119،99 € / سال ، 11،99 یورو / ماه)
 • سوئیس: (12.90CHF / ماه)
 • کانادا: (150 دلار در سال ، 20 دلار در ماه)
 • ژاپن: (1750 پوند در ماه)
 • اسپانیا: (9.9999 € / سال ، 9،99 € / ماه)
 • ایالات متحده: (99.99 دلار در سال / سال ، 19.99 $ / ماه).
 • برزیل: (37،90 دلار در ماه / ماه)
 • آلمان: (119،99 € / سال ، 11،99 € / ماه)

اگر بخواهیم DAZN را با ESPN + مقایسه کنیم ، متوجه می شوید که DAZN گران تر از ESPN + است. با این حال ، فراموش نکنید که این هفته ورزش های رزمی بیشتری را نسبت به سرویس پخش دیزنی نشان می دهد.

اکنون ، پس از اشتراک ، اطمینان حاصل کنید که با استفاده از هر سکویی که به ذهن شما خطور کند ، بهترین مسابقات بوکس در سراسر جهان را مشاهده خواهید کرد. قادر خواهید بود DAZN را روشن کنید Chromecast ، Apple TV ، تلویزیون های هوشمند ، Roku ، FireStick ، ​​رایانه شخصی ، Mac ، Android و iOS.

Sky Sports

آرم ورزشی آسمانSky Sports از آنجا بوده است 1990, این بدان معناست که بیش از 39 سال طرفداران ورزش را سرگرم می کند. این پخش فوتبال را به یک سطح کاملاً جدید در سطح رسانده است انگلستان. از این گذشته ، سرانجام توپ باید به خانه برگردد.

با این حال ، وقتی صحبت از بوکس می شود ، کانال یک بیت ناامید نمی شود. ابتدا حقوق تلویزیون را تضمین می کرد تبلیغات جدید کوئینزوری بوکس لیگ: The Reckoning. اگر مشترک مشترک Sky هستید ، تمام رویداد تبلیغاتی رایگان خواهد بود.

از سوی دیگر ، Sky موافقت کرد که نشان دهد هر سال 20 دعوا تا سال 2021 از بوکس بازی. بنابراین ، خودتان را بندبندید ، در آینده ستاره های بریتانیایی مانند جیمز دگیل ، كل بروك و آنتونی جوشوا را مشاهده خواهید كرد. طبق گفته مدیر عامل Sky Sports ، بارنی فرانسیس.

“تعهد عظیم به محتوای آنلاین و دیجیتالی به معنای تجربه تعاملی تر برای همه طرفداران مبارزه خواهد بود.”

خوب ، Sky باید از بازار همگام شود. اگر نمی دانید ، غول پخش بیش از موارد دارد 22،423،000 مشترک در سراسر منطقه اروپا ، که شامل موارد زیر است:

 • 12 میلیون دلار در انگلستان & ایرلند.
 • 5 میلیون + در آلمان و اتریش.
 • 4.9 میلیون در ایتالیا.

با خدمات Sky Go خود ، می توانید به همه مواردی که اشتراک Sky شما را ارائه می دهد ضربه بزنید. همه آنچه شما نیاز دارید یک است installation 10 هزینه نصب و حداقل 12 ماه قرارداد. به یاد داشته باشید ، برخی از رویدادهای بوکس ممکن است به عنوان PPV در دسترس باشد Sky Sports Box Office.

BT Sport

آرم ورزشی BTوقتی می بینید دعواهایی مانند وایلدر مقابل فوری و وارینگتون مقابل فرامپتون ، شما باید ناخواسته به ورزش بوکس توجه خود را که شایسته آن است ، بدهید..

خوب ، ورزش توجه را به خود جلب می کند BT Sport دومین کانال پخش رویدادهای بوکس در انگلستان است.

در کنار آسمان ، BT Sports است در ارتباط با BoxNation برای نشان دادن برخی از دعوا های زنده مستقیم از تبلیغات فرانک وارن. در سال 2018 ، این کانال اولین مبارزه با PPV خود را نشان داد و واکنش های مثبت زیادی را از طرف مشتریان BT دریافت کرد.

با این حال ، وقتی BT شروع شد ، همه مسیرهای اشتباهی را طی کردند دوباره برای وقایع PPV شارژ کنید. می بینید ، رویدادهای عظیمی با اشتراک BT در دسترس بودند.

هواداران عصبانی شدند و مباحثه بحث و گفتگو را در چندین انجمن از جمله خود BT آغاز کردند. این همه چیز نیست ، برخی از آنها با پیشنهاد یک مورد به انتهای خط رفتند تحریم کردن. چرا آنها باید بیش از اشتراک موجود (نه چندان ارزان) هزینه اضافی بپردازند؟ در اینجا نحوه ایستادن BT Sport از نظر قیمت گذاری آمده است:

 • £ 10 ع ماه (اگر از مشتری BT تلویزیون هستید با استفاده از Startbo یا Max 4K combo) رایگان است.
 • 16 پوند در ماه اگر باند پهن باند دارید.
 • . 29.99 ماه. بدون پهنای باند.

پس از تنظیم و انجام کار ، می توانید رویدادهای برتر بوکس را پخش کنید Apple TV ، Xbox، PlayStation، Android، iOS، PC یا Mac.

زمان نمایش

آرم نمایشزمان نمایش 43 سال پیش راه اندازی شد به عنوان یک شبکه تلویزیونی پریمیوم آمریکایی. کانال در طی سالها بسیار زیاد شده است تا به آن برسد 29.7 میلیون خانوار در ایالات متحده آمریکا.

این امر عمدتاً به این دلیل است که Showtime دقیقاً مانند HBO محتوای برتر ارائه می دهد. داشتند صحبت می کردند تصاویر متحرک ، سریال های اصلی تلویزیون و البته بوکس.

با این حال ، HBO و Showtime یک چیز مشترک را از دست دادند و پخش بوکس است. از آنجا که HBO پرچم سفید را در بوکس تکان داد ، Showtime تنها شبکه حق بیمه باقیمانده از آن کار است.

می توانید مسابقات بوکس خود را طی کنید نمایش PPV. اگر این اصطلاح آشنا نیست ، ممکن است آن را به یاد داشته باشید تلویزیون یا تنظیمات سرگرمی Showtime.

در سال 1986 ، Showtime در مسابقات بوکس شروع به پیشرفت کرد. این کار را با معرفی انجام داد بوکس قهرمانی مسابقات. این همه چیز نیست ، ShoBox: نسل جدید جایی که بوکسورهای جدید و آینده جذابیت اصلی آن هستند.

Showtime این امکان را برای طرفداران فراهم کرده است که آخرین رویدادهای بوکس را با آن دنبال کنند برنامه نمایش هر زمان. اگر شما یک اشتراک کابل معتبر, شما می توانید به هر محتوای Showtime که دوست دارید در A. ضربه بزنید. لیست ارائه دهندگان زیر را بررسی کنید:

 • آیه
 • کاکس
 • DirecTV
 • ظرف
 • مرز
 • مدیاکوم
 • حالت مطلوب
 • طیف
 • ناگهان
 • FiOS
 • WatchTV
 • Xfinity

ارائه دهندگان نمایش زمان

یک سرویس مستقل جریان?

بله ، درست دیدید HBO تنها شبکه ای نیست که می تواند این کار را انجام دهد. Showtime می تواند این بازی را نیز انجام دهد. با سرویس پخش جریان Showtime ، می توانید همه کانال های کانال را تماشا کنید محتوای ویژه ، ورزشی و ویژه برنامه های برنده جایزه با پرداخت هزینه اندکی تا پایان ماه.

بهترین چیز در مورد این سرویس این است که برای دسترسی به آن نیازی به اشتراک کابل ندارید. از این پس با معاملات بلند مدت خداحافظی کنید. تنها کاری که باید انجام دهید مشترک شدن در Showtime با استفاده از وب سایت یا برنامه Showtime است. این فقط 10.99 دلار در ماه, با توجه به آنچه در عوض می گیرید بسیار ارزان است.

پس از دریافت اشتراک Showtime ، می توانید رویدادهای برتر بوکس را بصورت زنده پخش کنید Android TV ، Amazon Fire Stick / TV ، Apple TV ، Chromecast ، Xbox ، LG Smart TV ، PC ، Mac ، Android ، iOS یا Roku.

رخداد اصلی

آرم رویداد اصلیاگر به دنبال تماشای بوکس در استرالیا هستید ، متوجه خواهید شد که بهترین مکان شما “رویداد اصلی” است. این است تنها کانال PPV استرالیا, که دوباره راه اندازی شد 1997 به عنوان رویداد تلویزیون و سپس جذب اصلی.

هر دو Foxtel و Optus Television خدمات خود را داشته باشید می دانید وقتی این دو با هم همکاری می کنند ، بهترین محتوای منطقه را کسب می کنید.

این کانال انواع ورزش های جنگی از جمله پخش می کند WWE ، UFC و بوکس. اما این همه چیز نیست؛ همچنین می توانید کنسرت های منتخب را پیدا کنید. واقعاً خیلی ساده است.

کافیست به وب سایت Main Event بروید و رویداد خود را خریداری کنید. پس از آن ، می توانید آن را جریان دهید Foxtel یا Optus TV با استفاده از Foxtel:

 • اندروید
 • آیفون
 • اپل
 • کامپیوتر
 • مک
 • Chromecast
 • پلی استیشن
 • ایکس باکس
 • تلویزیون های هوشمند

محدودیت های دور زدن – دسترسی به کانال جهانی

این قسمت برای هر جویبار در آنجا بسیار مهم است. می بینید, کانالهای جریان از محدودیت های جغرافیایی پیروی می کنند. این روند محدود کردن دسترسی به محتوای یک سرویس بر اساس مشتری مصرف کننده است موقعیت جغرافیایی. می دانم این ناامیدکننده است.

آنها می گویند اینترنت دنیا را به یک دهکده جهانی کوچک تبدیل می کند که همه در آن متصل هستند. خوب ، نه با توجه به بسیاری از وب سایت های موجود محدود به مناطق خاص. سرویس های جریان مانند سرویس های ذکر شده در بالا چنین محدودیت هایی را اعمال می کنند مقررات حق چاپ.

سرویس های جریان می توانند با بررسی وضعیت شما ، موقعیت مکانی شما را تعیین کنند آدرس آی پی. اگر در محدوده ای هستید که کانال دارای حق پخش است ، مشکلی نخواهید داشت. با این حال ، اگر اینگونه نباشید ، هنگامی که همه چیز سخت می شود ، از یک شروع می شود پیام خطای جغرافیایی.

راه حل

بهترین راه برای دستیابی به مطالب مسدود شده در کشور شما ، کمک به یک VPN است. شبکه های خصوصی مجازی به شما اجازه می دهد از طریق اینترنت ترافیک اینترنت خود را تونل کنید اتصال رمزگذاری شده. این یک پیوند مستقیم بین شما و وب سایتی است که می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید.

هنگامی که به یک سرور وصل می شوید ، خود را مکان واقعی تغییر خواهد کرد همچنین از آنجا که دیگر آدرس IP اصلی خود را نگه ندارید. بله ، اکنون یک آدرس IP را در مکانی که سرور در آن مستقر است بدست آورده اید.

به عنوان مثال ، اگر سروری که به آن وصل شدید در ایالات متحده است ، یک آن را دریافت خواهید کرد آدرس IP آمریکا. در نتیجه ، امثال ESPN + ، Showtime ، Hulu و موارد دیگر بدون توجه به مکانی که در آن قرار دارید ، برای پخش در دسترس خواهند بود..

اکنون ، بگذارید به شما آموزش دهم نحوه اتصال به VPN در یک پیشرفت کامل:

 1. شما باید با انتخاب یک مورد شروع کنید VPN معتبر با کار کردن از آنجا که من کسی هستم که این راهنما را می نویسد ، خودم را توصیه خواهم کرد ExpressVPN.
 2. بعد از آن, برنامه VPN را بارگیری و نصب کنید در Android ، iOS ، PC ، Mac یا Fire Stick خود قرار دهید.
 3. اکنون برنامه را فعال کنید و با حساب VPN خود وارد سیستم شوید.
 4. به یک سرور وصل شوید براساس کانالی که انتخاب کرده اید.
 5. صبر کنید تا ارتباط برقرار شود و کانال خود را راه اندازی کنید.
 6. رویدادهای بوکس را در هر جای دنیا پخش کنید.

برداشتن VPN مناسب برای این فرآیند بسیار ضروری است. من قبلاً ارائه دهنده شخصی خود را توصیه کرده ام. با این حال ، این تنها موجود موجود در بازار نیست. اطلاعات بیشتر خدمات برتر VPN در جدول زیر.

چیزی که باید تحت تأثیر قرار بگیرد!

بالاخره با بوکس رو به رو شدیم جریان دیجیتال, مزایایی برای همه وجود دارد مبارزان بیشتر در معرض دید قرار می گیرند. نه تنها این ، بلکه تبلیغ کنندگان راه های بیشتری برای ساخت بازیکنان و دعوا های بیشتر برای تماشای همه خواهند داشت. این برای همه برنده است, از پخش کننده تا مروج گرفته تا بیننده. من قبلاً همه چیزهایی را که باید درباره آنها بدانید بیان کرده ام خدمات پخش بوکس.

اکنون ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که نیازهای مناسب خود را برای انتخاب جریان خود انتخاب کنید و خوب است که بروید. اگر کانال در کشور دیگری است فراموش نکنید, از VPN استفاده کنید, و در هر زمان قادر خواهید بود به محتوای آن دسترسی پیدا کنید. اگر در طول مسیر مشغول کار باشید ، با من تماس بگیرید بخش نظرات در زیر, و من می توانم ببینم چه کاری می توانم در مورد آن انجام دهم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector