10 گزینه Netflix که شما درباره آنها نمی دانید

در چند سال گذشته ، به دلایل بیشمار ، وسایل جستجوی سرگرمی به روشی بی سابقه تغییر کرده است. گزینه های دسترسی به اینترنت با محدودیت های میانگین سرعت دسترسی به وب افزایش یافته است که اطلاعات را با کلیک روی یک دکمه مانند گذشته در دسترس قرار داده است. گسترش شبکه سریع LTE همراه با افزایش خدمات پخش ، دسترسی آسان به محتوای رسانه را برای صدها میلیون نفر در سراسر جهان تضمین کرده است..


امروزه می توانید از تعدادی سرویس پخش آنلاین برای تماشای فیلم و نمایش های تلویزیونی مورد علاقه خود مانند Chappie ، Bosch ، Transformers ، James Bond: Skyfall و غیره استفاده کنید. هر دو سرویس پخش جریان رایگان و همچنین پرداخت هزینه وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. Netflix یکی از محبوب ترین سرویس های پخش جریان است. با این وجود ، می توانید چندین گزینه را که در افق ظاهر شده اند ، انتخاب کنید. در حالی که گزینه های محبوب تر Netflix مانند HBO GO ، Hulu ، Showtime یا Amazon Prime وجود دارد ، این مقاله بیشتر مربوط به جایگزین های کمتر شناخته شده Netflix است..

10 گزینه Netflix که شما از آنها مطلع نبودید

10 گزینه Netflix که شما درباره آنها نمی دانید

10 گزینه Netflix که شما درباره آنها نمی دانید

در زیر ذکر شده برخی از گزینه های ارزشمند Netflix هستند که قطعاً به زودی می خواهید آنها را بررسی کنید.

Acorn.tv

Acorn TV - 10 گزینه دیگر Netflix که درباره آنها نمی دانید

Acorn TV – 10 گزینه Netflix که شما درباره آنها نمی دانید

کسانی که تمایلی به تلویزیون UK Fare مانند “Jeeves and Woster” یا هلن میرن دارند که مظنون به عنوان نخست وزیر ستارگان هستند ، باید Acorn TV را انتخاب کنند. فقط 5 دلار در ماه هزینه دارد. تلویزیون Acorn در تعداد زیادی دستگاه از جمله دستگاه های محبوب مانند iPad ، iPhones ، جعبه های Apple TV ، تلویزیون های هوشمند سامسونگ و Roku در دسترس است. با مرورگر Chrome سازگار است.

MUBI

MUBI - 10 گزینه دیگر Netflix که شما از آنها مطلع نبودید

MUBI – 10 گزینه دیگر Netflix که شما درباره آنها نمی دانید

این یک سرویس پخش منحصر به فرد است که در هر ماه 30 فیلم به شما ارائه می دهد ، یکی از آنها در هر روز از ماه. پس از ماه ، لیست از بین می رود. طیف وسیعی از فیلم های نشان داده شده توسط موبی واقعاً چشمگیر است. بعضی از سنگهای فراموش شده نیز هر از گاهی نشان داده می شوند ، از جمله فیلم های کلاسیک دوره سکوت. همچنین برای بینندگان 5 دلار در ماه هزینه دارد. اکنون فقط ایالات متحده است و از مک ، رایانه شخصی ، دستگاه های تلفن همراه اپل و اندروید پشتیبانی می کند.

ترك

Crackle - 10 گزینه دیگر Netflix که درباره آنها نمی دانید

Crackle – 10 گزینه دیگر Netflix که شما درباره آنها نمی دانید

Crackle بیش از یک دهه است که وجود دارد. این کار در سال 2007 به عنوان یک کتابخانه آنلاین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی سونی راه اندازی شد. این در اصل یک سرویس استریم رایگان و البته پشتیبانی از تبلیغات است که هر دو محتوای اصلی فیلم های هالیوود را ارائه می دهد. می توانید Crackle را در رایانه های شخصی ، Mac ، iPhone ، iPad ، Android ، Fire TV ، PS4 و بسیاری از سیستم عامل های جریان دیگر تماشا کنید. اگر قبلاً آن را بررسی نکرده اید ، قطعاً ارزش امتحان کردن را دارد.

فاندور

- 10 گزینه دیگر Netflix که شما از آنها مطلع نبودید

– 10 گزینه Netflix که شما درباره آنها نمی دانید

فاندور سفر خود را در عرصه خدمات پخش با نمایش فیلمهای عمدتاً مبتنی بر جشنواره و فرقه آغاز کرد. با این حال ، با گذشت زمان بانک اطلاعاتی فیلم هایشان گسترش یافته است – که کاملاً ستودنی است. در حال حاضر آنها بیش از 6500 تلنگر و دامنه شامل فیلم های مستند و کلاسیک نیز هستند. این کار برای هر ماه 10 دلار هزینه خواهد داشت. همچنین می توانید لیست های فیلم تهیه کنید و سپس با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به PC ، Mac ، Apple TV ، Roku و Chromecast قابل دسترسی است.

Crunchyroll

Crunchyroll - 10 گزینه دیگر Netflix که شما درباره آنها نمی دانید

Crunchyroll – 10 گزینه دیگر Netflix که شما درباره آنها نمی دانید

اگر از طرفداران انیمه ، مانگا و سایر کرایه های تلویزیونی آسیا هستید ، حتماً قبلاً در مورد Crunchyroll.com شنیده اید. دو نسخه Crunchyroll وجود دارد: نسخه رایگان تبلیغی و نسخه ای که در هر ماه 7 دلار قیمت دارد. نسخه حق بیمه مطمئناً با دسترسی به همه نمایش های مشهور ژاپنی از جمله ، ارزش پول دارد ناروتو شیپودن و ملوان ماه به صورت HD.

Crunchyroll در اکثر دستگاههای پخش کننده در دسترس است. این شامل Android ، iPhone ، iPad ، Xbox ، PS4 ، PS3 ، Nintendo ، Apple TV ، Roku و Chromecast.

اکنون سانسنس

SundanceNow - 10 گزینه دیگر Netflix که درباره آنها نمی دانید

SundanceNow – 10 گزینه دیگر Netflix که شما درباره آنها نمی دانید

این سرویس متمرکز بر فیلم های مستند و مستند آمریکایی است. با این حال ، این محدوده در حال افزایش است که شامل انواع دیگر فیلم ها نیز می شود. بسته های اشتراک ماهانه و سالانه وجود دارد. می توانید SundanceNow را در رایانه های شخصی ، Mac ، iOS ، Android ، Roku یا Chromecast تماشا کنید.

لرزیدن

Shudder - 10 گزینه دیگر Netflix که شما از آنها مطلع نبودید

Shudder – 10 گزینه دیگر Netflix که شما درباره آنها نمی دانید

احتمالاً قبلاً آن را حدس زده اید. لرز ، همانطور که از نام آن مشخص است ، نیازهای عاشقان تلنگر را ترسناک می کند. شما می توانید دوز خود را از آن تکان دهنده های خنک کننده ستون فقرات در اینجا دریافت کنید. باز هم ، شما برنامه های اشتراک سالانه یا ماهانه را دریافت می کنید. می توانید برای تلنگرهای وحشت پرنعمت و بازنگری اخیر آنها نیز جستجو کنید. در برخی از دستگاه های iOS و Android موجود است. همچنین می توانید ژانرهای فرعی را در درون ترسناک مانند فیلم های زامبی یا خون آشام جستجو کنید.

کلوپ Le Cinéma

Le Cinema Club - 10 گزینه دیگر Netflix که شما از آنها خبر نداشتید

Le Cinema Club – 10 گزینه دیگر Netflix که شما درباره آنها نمی دانید

اگر آرزو داشتید جریان فیلم رایگان و بدون دردسر باشد ، این همان چیزی است که شما نیاز دارید. در اینجا شما هر یکشنبه یک فیلم تهیه می کنید و سپس می توانید آن هفته را برای آن تماشا کنید. کلوپ Le Cinema در طول سال فیلمهای متنوعی را پخش می کند. هزینه صفر است ، و شما باید به تماشای فیلم های مستند و فیلم کوتاه بپردازید.

FilmStruck

FilmStruck - 10 گزینه دیگر Netflix که درباره آنها نمی دانید

FilmStruck – 10 گزینه دیگر Netflix که شما درباره آنها نمی دانید

Criterion Collection و Turner Classic Movies برای ایجاد سرویس پخش با عنوان FilmStruck دست به دست هم دادند. شما یک ترکیب خوب از خانه هنری کلاسیک و فیلم های معاصر را بدست می آورید. این فیلم از ستاره های اصلی مانند آکیرا کوروساوا و اینگمار برگمن را نشان می دهد. اینک پشتیبانی از Android ، Fire TV و iOS را ارائه می دهد اما سیستم عامل های پشتیبانی شده با گذشت زمان افزایش می یابند. دو برنامه اشتراک ماهانه به همراه یک برنامه سالانه وجود دارد.

تلویزیون توبی

Tubi TV - 10 گزینه دیگر Netflix که درباره آنها نمی دانید

تلویزیون توبی – 10 گزینه دیگر Netflix که شما درباره آنها نمی دانید

این در هر دو نسخه رایگان و پولی ارائه می شود. سرویس رایگان مبتنی بر تبلیغات دارای یک بانک اطلاعاتی است که از 40،000 فیلم تشکیل شده است. تلویزیون Tubi بر روی رایانه های شخصی یا Mac ، Amazon Fire TV ، Roku و دستگاه های تلفن همراه Android اجرا می شود. برنامه های پرداخت شده از 10 دلار در ماه شروع می شود. انتخاب باشماست!

10 گزینه جایگزین Netflix که شما در مورد آنها نمی دانید – از VPN استفاده کنید

متأسفانه بسیاری از سرویسهای استریم که در بالا به آنها اشاره کردیم ، فقط در ایالات متحده موجود هستند. اگر در گذشته به Netflix آمریکایی دسترسی پیدا کرده اید ، احتمالاً از قبل می دانید که باید آدرس IP خود را نقاب بزنید و یک IP آمریکایی تهیه کنید تا کانال های آمریکایی را در انگلستان ، کانادا ، استرالیا یا هر جای دیگر جهان مسدود کنید..

اگر می خواهید هر یک از 10 گزینه Netflix ما را در خارج از کشور امتحان کنید ، ابتدا از فهرست زیر با یکی از ارائه دهندگان برتر VPN وارد شوید..

10 گزینه Netflix – جمع بندی آن

اینها در اصل سرویس های پخش فیلم هستند که به جای اینکه مجموعه ای عظیم از فیلم ها را برای توده ها تهیه کنند (به عنوان Equalizer تمام راه Moneyball) ، از سرویس های ویژه ای برای تهیه فیلم استفاده می کنند. از فیلم های ترسناک و اکشن گرفته تا فیلم های مستند ، هر ژانر دارای یک سرویس است. بیشتر آنها رایگان نیستند ، اما می توانید از برنامه های آنها استفاده کنید.

بسیاری از آنها به شما امکان می دهند بسته های رایگان را برای مدت محدود امتحان کنید ، که خوب است. البته قبل از پرداخت اشتراک در هر یک از این سرویس ها ، باید سازگاری سیستم عامل و دستگاه را نیز بررسی کنید. همچنین ممکن است قبل از صفر کردن بر روی موردی که دوست دارید ، بررسی های این سرویس ها را انجام دهید. درست مثل انتخاب یک رستوران خارق العاده چینی!

آیا از گزینه های Netflix که فکر می کنید باید لیست ما را تهیه کرده اند آگاه هستید؟ نظر دهید تا به ما اطلاع دهید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector