7 راه برای هک کردن تلفن هوشمند خود و ایمن کردن داده های خود

بیا با آن روبرو شویم. مهم نیست که چقدر هوشمند در محافظت از داده های خصوصی خود به صورت آنلاین هستیم ، همیشه کسی باهوش تر است. هکر خبره همیشه در جنگل دیجیتال در حال تعقیب و گریز است ، منتظر آن فرصت بکر است که بتواند اطلاعات محرمانه ما را جلب کند و آن را سرقت کند. گفتن سرقت ، نیازی به پاک کردن حسابهای بانکی ما نیست یا به اطلاعات بسیار محرمانه می پردازیم. سیا اخیراً ثابت کرده است که هیچ یک از ما کاملاً از حملات هکری محافظت نمی کنیم. بنابراین این همان کاری است که ما باید برای محافظت حداکثری انجام دهیم. صرفنظر از اینکه از iPhone ، iPad یا Android استفاده می کنید ، در اینجا 8 روش هک کردن تلفن هوشمند خود وجود دارد.


7 راه هک کردن تلفن هوشمند خود و ایمن نگه داشتن داده های خود

7 راه هک تلفن هوشمند خود را هک کنید & اطلاعات خود را ایمن نگه دارید

چگونه تلفن هوشمند خود را هک کنید

مرتباً نرم افزار را ارتقا دهید & سیستم عامل

تمام به روزرسانی های نرم افزار را ردیابی کرده و آنها را براساس آن بر روی تلفن هوشمند و رایانه خود نصب کنید. البته ، به روز رسانی باعث ایجاد مزاحمت در رابط رایانه شما می شود که قبلاً عادت کرده اید. اما نرم افزار تاریخ دار فقط چیزی است که هک ها به دنبال و عشق می شوند. بنابراین به روزرسانی ، راه حل هایی برای آنها باز نمی شود. اطمینان حاصل کنید که به روزرسانی هایی که اعمال می کنید از منابع رسمی است.

همچنین ، از ابزارهای غیررسمی برای “روت کردن” تلفن خود استفاده نکنید (iOS آن را “جیلبریک” می نامد) ، مگر اینکه کاملاً از فعالیت خود اطمینان داشته باشید. ضمانت های فنی می توانند بر روی تلفن های روت شده نفوذ کنند و فریب دادن اطلاعات محرمانه شما آسان می شود.

برنامه های خود را با دقت انتخاب کنید

در حین نصب برنامه تلفن های هوشمند ، ممکن است مجبور شوید مجوز دسترسی به پرونده ها ، دوربین یا استراق سمع بر روی میکروفون خود را بدهید. بنابراین قبل از گفتن بله ، سخت فکر کنید زیرا این موارد ممکن است مورد سوءاستفاده قرار گیرند. این امر مخصوصاً برای کاربران اندرویدی قابل اجرا است ، زیرا روند بررسی برنامه های آن نسبت به نسخه اپل نسبتاً ملایم است. علاوه بر این ، با Android همچنین به شما امکان می دهد برنامه های ارائه شده توسط شخص ثالث را نصب کنید ، همچنین درگاهی برای برنامه های سرکش برای ایجاد تلفن شما ایجاد می کند. بنابراین فقط از وب سایت های ناآشنا نصب نکنید.

آن را برای نفوذ متجاوزان سخت کنید

هرکسی که تلفن شما را سرقت می کند ، احتمالاً مشکل بزرگی ایجاد خواهد کرد. بنابراین هنگامی که از آن استفاده نمی کنید ، آن را قفل نگه دارید. خبر عمیق این است که سیستم عامل iOS و Android از طریق یک کد 6 رقمی قابل قفل هستند. همچنین ، گزینه هایی مانند تشخیص چهره یا اثر انگشت می تواند برای محافظت از اطلاعات محرمانه شما استفاده شود. همچنین در انتخاب گزینه “قفل هوشمند” که به طور خودکار قفل تلفن هنگام خانه یا در نزدیکی ساعت هوشمند است ، مراقب باشید. اینها به یک دزد اجازه می دهند تا از کد باز کردن قفل شخصی شما استفاده کند.

پیشگیری کنید تا ردیابی کنید & تلفن خود را قفل کنید

اگرچه اصطلاحاً به آن فکر منفی گفته می شود ، باید عملی باشید و همیشه به خاطر داشته باشید که همه احتمال سرقت تلفن شما وجود دارد. در عین حال ، شما باید اطمینان حاصل کنید که داده های ذخیره شده در آن بی خطر است ، مهم نیست که چه چیزی باشد. برخی از تلفن های پیشرفته از این ویژگی برجسته برخوردار هستند که به موجب آن تمام داده ها پس از اینکه دزد چندین مورد ناموفق و نادرست را با رمز عبور انجام می دهند پاک می شوند..

یکی دیگر از خدمات استرلینگ ارائه شده توسط Google و Apple ، “یافتن دستگاه من” است. این می تواند تلفن دزدیده شده شما را بر روی نقشه پیدا کند و در عین حال از راه دور قفل یا پاک کردن داده های آن نیز انجام شود. به عنوان یک کاربر اپل ، می توانید از طریق وب سایت iCloud به این دسترسی پیدا کنید. با رفتن به تنظیمات می توانید این سرویس را از طریق تلفن خود فعال کنید > iCloud > یافتن آیفون من. Google.com/android/devicemanager شناسه ای است که مراجعان Android می توانند به این سرویس دسترسی پیدا کنند.

از ویژگیهای ورود به سیستم خودکار پشتیبانی نکنید

ورود به سیستم خودکار یک ویژگی مناسب است ، زیرا صفحه کلیدهای مجازی باعث تایپ رمزعبور یک کار می شوند. همچنین برای دسترسی به تمام حساب های آنلاین محرمانه شما ، خطر به عنوان یک هکر را هجی می کند ، فقط باید مرورگر خود را باز کنید. بنابراین ، از ویژگی های ورود به سیستم خودکار تلفن خود استفاده نکنید. اگر اصلاً این کار را انجام دادید ، از برنامه ای برای مدیریت رمز عبور استفاده کنید که تصریح می کند مرتباً رمزعبور اصلی را دوباره وارد کنید.
همچنین از استفاده از همان رمز عبور برای بیش از یک سرویس یا برنامه خودداری کنید ، زیرا در صورت شناسایی رمز عبور خاص ، دسترسی به همه اطلاعات خصوصی شما قابل استفاده است. این امر حتی در مواردی که کاملاً مراقب باشید امنیت اسمارت فون خود را در اولویت اول قرار دهید اعمال می شود زیرا هکرها به طور مرتب در سرویس های آنلاین نفوذ می کنند تا به اعتبار کاربران خود بپردازند ، که در سایت های مختلف دیگر مورد آزمایش قرار می گیرند. با استفاده از این ابزار مفید می توانید رمزهای عبور تصادفی قوی را در چند ثانیه ایجاد کنید.

برنامه های شخصی را قفل نگه دارید

یک رمز عبور یا رمز قوی ممکن است از ورود سارقان به آن جلوگیری کند اما اگر تلفن شما از نظر جسمی به سرقت رفته باشد ، پس چه می کنید؟ مزیت Android این است که می توان برنامه های شخصی را قفل کرد ، بنابراین اطمینان حاصل می کند که حتی اگر دزد از صفحه قفل عبور کند ، او نمی تواند بدون وارد کردن رمز دوم ، به برنامه بانکی یا ایمیل شما دسترسی پیدا کند.

سیستم عامل Android این قابلیت را ندارد ، اما تعداد کمی برنامه رایگان در دسترس است و آن را ارائه می دهد. AVG AntiVirus Free یکی از این برنامه ها است. با این حال ، کاربران iOS نمی توانند برنامه های فردی را مستقیماً قفل کنند ، اما ممکن است از پوشه قفل استفاده کنند – به صورت رایگان در فروشگاه App – که می تواند محافظت از رمز عبور برای پوشه ها و اسناد شما باشد ، استفاده کند ، بنابراین باعث کاهش چشمگیر کل اطلاعات محرمانه می شود. جرایم سایبری.

از VPN استفاده کنید

VPN مخفف شبکه خصوصی مجازی است. اتصال به یک سرور VPN به شما امکان می دهد همه ترافیک اینترنت خود را رمزگذاری کنید و از داده های حساس خود در برابر هکرهای احتمالی و استراق سمع در پروسه محافظت کنید. استفاده از یک VPN در صورتی که غالباً به کانون های عمومی WiFi در رستوران ها ، کافه ها ، فرودگاه ها ، مدارس یا بیمارستان ها متصل شوید بسیار مهم است. این نقاط رایگان WiFi به ویژه در معرض حملات جرایم سایبری قرار دارند. به راحتی می توانید یک برنامه VPN را در iOS یا دستگاه Android خود بارگیری و نصب کنید. در این بررسی جامع به بهترین خدمات VPN برای 2017 نگاهی بیندازید.

چگونه تلفن هوشمند خود را هک کنید – جمع بندی

مدت زمانی که در مرور وب با استفاده از تلفن های هوشمند خود صرف کردیم به طور مداوم در حال رشد است. آیا ارسال ایمیل ، چک کردن حساب های رسانه های اجتماعی یا مانده حساب بانکی یا خرید آنلاین است. متأسفانه بیشتر افراد هنگام محافظت از داده های خود ، به دلیل تنبلی یا نادانی ، اقدامات لازم را برای محافظت از داده های خود انجام نمی دهند. اطلاعات حساس خود را در معرض خطر قرار ندهید. تلفن هوشمند خود را با استفاده از ترفندها و نکاتی که در بالا پیشنهاد کردیم ، هک کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector