7 کشور با سریعترین سرعت اینترنت

اینترنت به یک نیروی بزرگ اقتصادی جهانی تبدیل شده و به ادغام بیشتر ایده ها و فرهنگ های متنوع دامن زده است. فقط چند کشور وجود دارند که دسترسی به اینترنت ندارند. اکثر کشورها حتی اگر در برخی محدود باشد به اینترنت دسترسی دارند. با این حال ، برخی از کشورها وجود دارند که ارتباطات خالص بسیار بهتری دارند. این می تواند به دلایل مختلفی باشد که می خواهیم در اینجا به بررسی آنها بپردازیم. بنابراین ، اجازه دهید با مختصراً در مورد دلایل اصلی اتصال به اینترنت آهسته شروع کنیم.


7 کشور با سریعترین سرعت اینترنت

7 کشور با سریعترین سرعت اینترنت

چرا برخی از کشورها ارتباطات اینترنتی کند دارند?

چهارچوب اساسی که باعث افزایش سرعت اینترنت می شود زیرساخت شبکه و کیفیت تجهیزات مورد استفاده در آن است. این نیز به طور مستقیم با میزان کنترلی که دولت کشور می خواهد بر شهروندان خود تحمیل کند ، ارتباط دارد.

به طور کلی ، اتصال سریع السیر در کشورهایی که قوانین لیبرال دارند ، در حالی که اتصال آهسته در کشورهای محدودکننده مشاهده می شود. گذشته از این ، ملاحظات دیگری مانند پهنای باند ارائه شده ، سطح پیشرفت تکنولوژی و توانایی فنی ISP ها وجود دارد..

علاوه بر این ، تجهیزات اینترنت شخصی خود با سرعت اینترنت آنها می تواند ارتباط زیادی داشته باشد. سرانجام ، کنترل و سانسور دولت نیز نقش عمده ای در این زمینه دارد.

آنچه به برخی کشورها سرعت اینترنت سریع می بخشد?

به طور کلی ، سرعت متوسط ​​جهانی اینترنت در حدود 5 مگابایت در ثانیه است. هر چیزی کمتر از 4 مگابایت در ثانیه کند است. در حالی که کشورهایی با سرعت بسیار کند وجود دارد ، ما در مورد کشورهایی که بهترین سرعت را ارائه می دهند بحث خواهیم کرد.

در حال حاضر سریعترین سرعت متوسط ​​اینترنت در کره جنوبی با 26.7 مگابایت در ثانیه است. این امر در درجه اول به دلایلی مانند زیرساخت های پیشرفته ، گزینه های گسترده ISP و رقابت و قوانین کلی لیبرال انجام می شود. به هر حال ، ایالات متحده در رده 14 در میان سریعترین جهان قرار دارد. بنابراین ، در اینجا ویژگی نخواهد داشت.

در کل ، اینترنت پر سرعت ارتباط مستقیمی با میزان سرمایه گذاری دولت در زیرساخت های اینترنت دارد. این موضوع همچنین به این موضوع بستگی دارد که بازار خصوصی اینترنت در کشور به همراه قوانین مربوطه چقدر است.

آنچه به کشورهایی با بهترین اتصال به اینترنت سرعتهای چشمگیر خود را می بخشد?

اگر جواب تک خطی می خواهید ، این است که این کشورها برای تسهیل خدمات اینترنتی از کابل های فیبر نوری استفاده می کنند. با این حال ، فراتر از آن فراتر می رود ، هنگامی که شما به مشخصات فنی رسیدید. بگذارید برای درک بهتر در مورد هر کشور به صورت جداگانه به شما بگوییم.

 1. کره جنوبی

کره جنوبی احتمالاً بهترین زیرساخت اینترنت را در جهان دارد. اگر اتفاقی بیفتد که از کشور دیدن کنید ، تقریباً در همه جا اینترنت پیدا خواهید کرد. این امر عمدتاً به این دلیل است که دولت ملی قوانینی گسترده برای تقویت اتصال باند پهن و فناوری های مرتبط با آن دارد. این رشد همچنین با این واقعیت تقویت می شود که 95٪ از مردم از اینترنت استفاده می کنند. همچنین ، در مناطق متراکم خوشه بندی می شود و بنابراین ، اتصال اتصال نسبتاً آسان است.

 1. سوئد

سوئد جایگاه دوم را بدست می آورد زیرا دارای سرعت متوسط ​​19.5 مگابایت در ثانیه است. با وجود این ، سرعت متوسط ​​اوج آن تقریباً در صدر قرار ندارد. در واقع ، آنها حتی در رده های بالای 10 قرار ندارند. تنها قوانین اینترنتی در سوئد که نظارت بر دستورالعمل ها را حذف می کند مواردی مانند مستهجن کودکان است. به غیر از این ، دولت سوئد از نظر قانون اساسی از مداخله در زندگی شهروندان منع شده است.

 1. نروژ

سرزمین آفتاب نیمه شب یا نروژ با سوئد در یک سوم نزدیک قرار می گیرد. دارای سرعت اینترنت متوسط ​​در حدود 18.8 مگابایت در ثانیه است. سرعت بالای اینترنت توسط یک بخش برجسته IT که به شدت در توسعه فیبر نوری و زیرساخت های 4G درگیر است ، تقویت می شود. بعلاوه ، نروژ کشوری است که دارای قانون اساسی بسیار لیبرال است. این اشکال بسیاری از حمایت های قانونی را به شهروندان می دهد از جمله آزادی بیان و آزادی مطبوعات. همه اینها به اتصال پر سرعت آن کمک می کند.

 1. ژاپن

خوب ، البته ، ژاپن قرار بود در اینجا باشد. Land of the Rising Sun یکی از پیشرفته ترین فناوری های جهان است. زیرساخت های اینترنتی آن از مدت ها پیش در بین بهترین های جهان بوده است. این کشور نزدیک به 100٪ از قابلیت های اینترنت خود را که به دلیل اتصال کامل فیبر نوری پیشرفته است ، به میزان قابل توجهی پیشرفت می دهد. یکی دیگر از دلایل سرعت زیاد عامل تنظیم است. ژاپن مقررات دولتی کمی در مورد اینترنت دارد و این به سرعت زیاد آن می افزاید.

 1. هلند

با سرعت متوسط ​​17 مگابایت در ثانیه ، ساعتهای هلند در مکان پنجم قرار دارند. به طور متوسط ​​، هلند بالاترین سطح اشتراک باند پهن را در هر 100 کاربر دارد. همچنین دارای یک زیرساخت بسیار پیشرفته در اینترنت است که دارای فیبر نوری و بسته بندی حلقه محلی است. در عین حال ، قوانینی بسیار دموکراتیک و آزاد نیز دارد که تنها با اقدامات مجرمانه مانند نقض حق چاپ ، پورنوگرافی کودک و غیره مخالف است..

 1. هنگ کنگ

به عنوان یک مرکز تجاری آسیا ، هنگ کنگ برخی از بهترین سرعت اینترنت را ارائه می دهد. میانگین سرعت خالص آن 16.8 مگابایت در ثانیه است. این به این دلیل است که اتصال فیبر نوری مبتنی بر سراسر کشور در دسترس است. علاوه بر این ، هنگ کنگ جمعیت بسیار متراکم دارد. این امر دستیابی به اتصال را بسیار آسان می کند. ممکن است در بسیاری از کاربران از طریق همین روترها به شبکه دسترسی پیدا کنید. اما این مشکل توسط تعداد زیادی از ISP ها برطرف شده است.

 1. لتونی

شاید از دیدن لاتویا در اینجا ظاهر شگفت زده شوید. از این گذشته ، ما هرگز در هیچ جای دیگر چیزی از آن نمی شنویم. با این وجود ، لتونی از اتصال اینترنت بالایی برخوردار است و میانگین سرعت آنها 16.7 مگابایت در ثانیه است. مانند سایر کشورهای اینترنت پر سرعت ، از فیبر نوری به بهترین روش استفاده می کند. همچنین حداقل بسیاری از مکانهای عمومی و زیرساختهای حمل و نقل رابطهای حداقل 3G را ارائه می دهد. سرانجام ، لتونی نیز مقررات و قوانین آنلاین بسیار کمی دارد. این مکان را در این لیست به خود اختصاص می دهد.

چگونه VPN ها می توانند به شما در سرعت سریعتر اتصال کمک کنند?

برخلاف تصور رایج ، استفاده از VPN باعث کاهش سرعت اینترنت نمی شود. در حقیقت ، با داشتن دسترسی به سرورهای بیشتر ، می تواند به شما در اتصال بهتر کمک کند. مراقبت از چندین عامل مانع سرعت اینترنت شما مانند سانسور و فشار است. بنابراین ، می توانید از VPN استفاده کنید تا از ارتباط آنلاین خود نهایت بهره را ببرید. ارائه دهنده VPN مشهور با چندین سرور در سراسر جهان برای بهترین تجربه اینترنت تا کنون را انتخاب کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector