کلاهبرداری های خرید درون برنامه ای در فروشگاه App اپل

اپل این روزها مرسوم است. مارک ، یعنی هفت نفر از ده نفر از مک بوک استفاده می کنند و حتی تعداد بیشتری از آنها به آی فون خود قلاب شده اند. علاوه بر این ، مزایای بارز یک اسباب بازی با کیفیت بالا وجود دارد. شما باید دنیای خود را با خود حمل کنید ، نتفلیکس را تماشا کنید ، موسیقی را پخش کنید یا کتاب بخوانید (پزشک عزیز و با شکوه تیلور کالدول بسیار جذاب است و هر کتاب جیمز میچنر ، لی کودک و برخی از جان گریشام نیز در حال حرکت است)..


شما بدون نیاز به رایانه شخصی خود می توانید ایمیل بخوانید و ارسال کنید ، و برنامه های جالب و سرگرم کننده ، اطلاعات و اتصال را بارگیری کنید.

وقتی صحبت از برنامه ها می شود ، میلیون ها نفر برای انتخاب وجود دارد. فروشگاه اپل اپلیکیشن برنامه های رایگان و رایگان زیادی دارد که مفید هستند ، اما برنامه های کلاهبرداری نیز وجود دارند که می توانند پول شما را تخلیه کنند ، دستگاه شما یا هر دو را آلوده کنند. تشخیص تفاوت بین برنامه های واقعی و جعلی اغلب دشوار است. هکرها از چرمی کاربران استفاده می کنند تا آنها را از پول ، اطلاعات شخصی یا امنیتی خودشان تقلب کنند.

کلاهبرداری های مختلف در برنامه خرید در فروشگاه App اپل

کلاهبرداری های خرید درون برنامه ای در فروشگاه App اپل

کلاهبرداری در برنامه خرید

سهولت تکنولوژیکی با قیمتی همراه است و کلاهبرداری های خرید داخل برنامه فقط واقعیت را تصحیح می کنند. این روزها هکرهایی در همه جا وجود دارند که منتظر هستند در حالی که از کانون کافی نت ، پخش موسیقی یا برنامه های بارگیری استفاده می کنید ، به شما حمله کنند. بیشتر اوقات ، قربانیان متوجه نمی شوند که حمله کرده اند تا زمانی که پول خود را از دست ندهند یا سیستم آلوده به ویروس خود را پیدا کنند.

کلاهبرداری های خرید داخل اپل در حال افزایش است ، با این که هر روز چندین نفر طعمه تهدید قرار می گیرند. این اتفاق می افتد هنگامی که برنامه ای را خریداری می کنید که وجود ندارد و در نهایت پول خود را از دست می دهید ، یا وقتی خریدهای درون برنامه ای مانند تمدید اشتراک انجام می دهید تا متوجه شوید پول شما از بین رفته است ، اما اشتراک تمدید نشده است.

کلاهبرداری برنامه معمولاً یک حمله متوسط ​​است ، به این معنی که اطلاعاتی که شما ارسال می کنید به اپل نمی روند بلکه به هکری که خود را بین شما و اپل قرار داده است.

برنامه های بسیاری در فروشگاه اپل وجود دارد که جعلی هستند. برخی از این موارد می توانند اطلاعات شخصی شما را سرقت کنند ، یا دستگاه شما را آلوده کرده یا پول شما را تخلیه کنند. در بعضی موارد ممکن است این برنامه حتی وجود نداشته باشد ، بنابراین پولی که با آن خرید می کنید به جیب هکر می رود.

در یک مقاله محبوب ، نویسنده توضیح می دهد که چگونه او از طریق استفاده از برنامه های جعلی ، نحوه دستیابی کلاهبرداران را کشف کرد. اگر توجه کردید ، قیمت برنامه ها گزاف نیست. اما در همان زمان ، اپل ادعا می کند که آنها بیش از 70 میلیارد دلار به برنامه نویسان برنامه پرداخت کرده اند. این پول کجا می رود؟?

این ساده است: برای جعلی کردن برنامه نویسان برنامه. فروش برنامه شما در سیستم عامل iOS تنها به کمیسیون 30 درصد به اپل نیاز دارد. بنابراین اگر یک برنامه جعلی با کلاهبرداری میلیون ها دلار از پول خود در هر ماه ، بیش از 80،000 دلار درآمد ندارد ، جای تعجب نیست که چرا به پایان می رسد 70 میلیارد دلار در سال.

هکرها کاربران را تقلب می کنند و خود Apple را نیز تقلب می کنند و به اعتبار شرکت و سیاست مشتری آسیب می رسانند. وقتی اپلیکیشن های دروغین App Store را شلوغ می کنند ، زمان آن رسیده که اپل کاری در این باره انجام دهد. 

مربوط: بهترین VPN برای iPhone و iPad Revealed

آیا اپل مقصر است?

میلیون ها نفر وجود دارند که هر روز در iTunes خرید می کنند ، خواه برای کتاب یا فیلم یا برنامه باشد. هک کردن معمولاً از دزدی DNS برای سرقت اطلاعات استفاده می کند و موقعیت خود را بین کاربر و اپل قرار می دهد. از گواهینامه های امنیتی جعلی برای هک کردن اتصال SSL اپل برای سرقت اطلاعات از کاربران استفاده می شود. در حالی که اگر کسی از گواهینامه امنیتی جعلی برای هک کردن سیستم خود استفاده کند ، نمی توان سرزنش کرد ، تعدادی از مواردی که آنها مسئول آن هستند.

بزرگترین اشتباه اپل سادگی رسیدهای خرید درون برنامه ای است. آنها را می توان به راحتی در فریب کاربران فریب داد که خرید واقعی انجام داده اند. راه دوم که اپل باعث می شود پول هکرها را برای فروش برنامه های جعلی آسان کند ، اجازه دادن به تبلیغات جستجوی بدون سیستم تأیید مناسب است. تبلیغات نمایش داده شده در فروشگاه برنامه برای نمایش برنامه های جعلی دستکاری می شود. با استفاده از این روش ساده ، توسعه دهندگان برنامه های جعلی هزاران دلار درآمد کسب می کنند. بدترین قسمت؟ هیچ راهی برای ردیابی آنها وجود ندارد.

چگونه ایمن بمانیم?

از آنجایی که فناوری خطرات مختلفی را با خود به همراه دارد ، کاربران باید نسبت به خریدهای درون برنامه ای با احتیاط و دقت بیشتری عمل کنند. برخی از راه های تشخیص برنامه های جعلی به شرح زیر است:

  • بررسی ها را در فروشگاه App بررسی کنید. یک برنامه واقعی معمولاً دارای هزاران بررسی است ، در حالی که یک برنامه جعلی هیچ کدام را ندارد.
  • اشتباهات املایی یا دستوری را بررسی کنید. انگلیسی ضعیف ، استفاده عجیب از کلمات ، سرمایه گذاری نادرست و نگارشی نشان می دهد که این برنامه جعلی است.
  • تاریخ منتشر شده را بررسی کنید. برنامه های واقعی “تاریخ انتشار” ندارند. آنها تاریخ به روز شده دارند اگر برنامه تاریخ انتشار در آن را نشان دهد ، این بدان معنی است که این یک برنامه جعلی است.
  • آیا برنامه وعده ها یا ادعاهایی را می دهد که خیلی صادق هستند؟ آنها احتمالاً چنین هستند. برای معاملات یا وعده هایی که باورنکردنی به نظر می رسند ، وارد نشوید. توسعه دهندگان برنامه جعلی فقط در تلاشند تا شما را تقلب کنند.
  • هنگام بارگیری برنامه وب سایت خاص ، بهتر است به وب سایت بروید و پیوند “دریافت برنامه ما” را دنبال کنید. این شما را به سمت برنامه صحیح سوق می دهد.

کلاهبرداری در برنامه خرید در فروشگاه App – نتیجه گیری

برنامه ها اطلاعات سرگرم کننده ، سرگرمی و اطلاعات مفیدی را ارائه می دهند. با دقت در هنگام خرید درون برنامه ، در حین به حداکثر رساندن لذت ، شما را ایمن می کند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me