نحوه تغییر آدرس IP خود در Mozilla FireFox

اگر یک کاربر ثابت اینترنت هستید ، احتمالاً اصطلاح “آدرس IP” را مثل یک میلیون بار شنیده اید. هر یک از شرکت کنندگان اینترنت برای اتصال به آن باید یک آدرس IP داشته باشند. از طرف دیگر ، اکثر کاربران استفاده از Mozilla Firefox را برای مرور ترجیح می دهند. با این حال ، برخی از محدودیت ها و تهدیدات احتمالی آنلاین ممکن است ناگهان رخ دهد. به همین دلیل پنهان کردن IP شما راه حل مناسبی است. یاد بگیرید که چگونه این کار را در این آموزش انجام دهید.


چگونه آدرس IP خود را در Firefox مخفی کنید

چگونه آدرس IP خود را در Firefox مخفی کنید

آدرس IP 101

هر دستگاه یا سیستم دیگری که استفاده می کنید دارای یک آدرس IP خاص (منحصر به فرد) است. این IP فقط برای آن دستگاه و آن اختصاص داده شده است. به عبارت دیگر ، در شبکه خانگی ، رایانه شخصی ، Mac ، iPhone ، Android یا حتی چاپگر شما دارای آدرس های IP مختلف هستند.

آدرس های IP از نظر تعداد ، اطلاعاتی هستند. آنها موقعیتی از سیستم که آنها را در اختیار دارد برجسته می کنند. مشکل این است که هرکسی که از IP شما برخوردار باشد می تواند موقعیت مکانی فیزیکی دقیق شما را مشخص کند.

بگذارید نحوه عملکرد آدرس های IP در موزیلا و سایر برنامه های مرور را توضیح دهم. بیایید بگوییم که شما می خواهید به وب سایت رسمی Google مراجعه کنید. شما به مرورگر Firefox خود می روید و URL ای را که همه به عنوان (www.google.com) شناخته شده است وارد می کنید. با این حال ، در دنیای مجازی اینترنت ، این به معنای هیچ چیز نیست. آدرس های IP زبان وب سایت ها هستند.

آدرس اینترنتی شما به سرور DNS ارسال می شود و سپس به شماره ترجمه می شود. این ارقام ، آدرس IP مورد نیاز مرورگر برای درک این موضوع است که وب سایت Google صفحه ای است که شما می خواهید از آن دیدن کنید. پیش بروید ، آن را برای خودتان امتحان کنید. وارد (172.217.24.238) شوید و فوراً به Google هدایت خواهید شد. در واقع سرگرم کننده است.

چگونه آدرس IP خود را با استفاده از Mozilla Firefox مخفی کنید

ابتدا باید بدانید که تغییر یا پنهان کردن آدرس IP به تنهایی غیرممکن است. شما با آنچه که ISP در لحظه عضویت در خدمات آنها به شما تحمیل می کند گیر کرده اید. با وجود این ، VPN اکنون در دنیای اینترنت ما وجود دارد ، اما در این مورد راه حل وجود دارد.

یک VPN از طریق یکی از سرورهای از راه دور خود در ده ها کشور در سراسر جهان از طریق اینترنت یکی از سرورهای راه دور خود را بازخوانی می کند. هنگامی که دکمه اتصال را بزنید ، داده های شما رمزگذاری می شوند و آدرس IP شما نقاب می شود. سپس یک آدرس IP معتبر را در منطقه ای که به آن متصل هستید در حالی که آدرس اصلی خود را مخفی می کنید ، دریافت خواهید کرد.

اکنون ، بدون آزاردهنده بیشتر ، اینگونه است که می توانید IP خود را در Mozilla Firefox نقاب کنید:

 1. ابتدا از این استفاده کنید IP جستجوگر برای دیدن IP اصلی شما چیست. من مستقر در ایالات متحده هستم و این مال من است.آدرس IP ایالات متحده
 2. با ارائه دهنده VPN ثبت نام کنید. من استفاده می کنم ExpressVPN و بسیار توصیه می شود.
 3. برنامه VPN را بر روی دستگاه خود بارگیری و نصب کنید.انتخاب بستر های نرم افزاری
 4. وارد سیستم شوید و به یک سرور وصل شوید.به یک سرور وصل شوید
 5. پس از اتصال ، VPN شما به شما اطلاع می دهد.متصل
 6. آدرس IP جدید خود را با استفاده از همان بررسی کنید شناسه IP مثل قدیما.IP تغییر یافت
 7. سرانجام ، IP شما پنهان است و خودتان یک مورد جدید دارید.

توجه داشته باشید که اگر اتصال VPN را قطع کنید ، می توانید به آدرس IP خود برگردید. من از ارائه دهنده VPN خودم به عنوان مثال بالا استفاده کردم. اگر به نظر نمی رسد در همان صفحه من هستید ، این لیست از بهترین VPN های Firefox را در جدول زیر بررسی کنید.

چرا آدرس IP خود را در موزیلا فایرفاکس مخفی کنید?

بسیاری از شرایط خواستار نقاب کردن آدرس IP شما هستند. این که آیا شما فردی هستید که می خواهید به سایتهای مسدود شده جغرافیایی دسترسی پیدا کنید ، ممنوعیت های IP را نفی کنید ، یا فقط ناشناس بمانید ، همه این موارد هنگامی که به یک سرور VPN وصل شدید قابل دستیابی است. شاید ابتدا بخواهید این را بدانید. برخی از ارائه دهندگان VPN مانند NordVPN و ExpressVPN برنامه افزودنی رایگان را به مرورگر Mozilla Firefox ارائه دهید. این کار باعث می شود عملکرد کاربران راحت تر و راحت تر باشد. اکنون ، با بیان گفته ها ، در اینجا چرا باید آدرس IP خود را نقاب بزنید:

ناشناس را مرور کنید

هر بار که به اینترنت بروید ، این خطر وجود دارد که کسی بتواند همه حرکات شما را تماشا کند. من فقط به هکرها و مجرمان سایبری مراجعه نمی کنم. حتی ISP شما عادت دارد که این کار را بطور روزانه انجام دهد. با این وجود ، اگر از VPN استفاده می کنید ، باید آدرس IP خود را نقاب بزنید و رویکرد اینترنت خود را ناشناس کنید.

این معیار بیشتر توسط وبلاگ نویسان استفاده می شود که دوست دارند هویت خود را پنهان نگه دارند ، در صورتی که وبلاگ آنها دچار مشکل شود. به عبارت دیگر ، برخی از کشورها محدودیت های زیادی را در مورد محتوای ارسال شده در رسانه های اجتماعی ، وبلاگ ها ، برنامه های شبکه و موارد دیگر اعمال می کنند. حتی ممکن است به خاطر آنچه می گویید مجازات شوید.

آنها می توانند موقعیت مکانی شما را از طریق آدرس IP شما مشخص کنند. با این حال ، اگر پنهان باشد ، مشخص کردن محل زندگی شما غیرممکن است. حتی ISP شما نمی تواند از فعالیتهای مرور شما جاسوسی کند. یک چیز دیگر ، با یک IP مخفی ، قطعاً می توانید از پرت کردن اینترنت ISP خودداری کنید. از بهترین اتصال به اینترنت بدون وقفه لذت ببرید.

محدودیت های منطقه ای را دور بزنید

خدمات جریان در سراسر جهان منحصر به مناطق خاص است. به عنوان مثال ، بزرگترین کتابخانه Netflix فقط در ایالات متحده موجود است ، در حالی که iPlayer بی بی سی یک کانال تنها در انگلیس است.

این سیستم عامل ها لحظه ای که می خواهید محتوای آنها را مشاهده کنید ، به آدرس IP شما نگاه می کنند. با این کار موقعیت مکانی شما را تعیین می کنند. اگر اتفاق بیفتد که یک شخص خارج از خانه هستید ، تقریبا بلافاصله مسدود خواهید شد یا قبل از قطع پیام خطا ، طعم کوچکی به شما می دهند.

با استفاده از VPN ، می توانید مکان آنلاین خود را فریب داده و به نظر می رسد در جای دیگری مرور می کنید. در اصل ، وقتی به یک سرور در یک کشور خاص وصل می شوید ، آدرس IP خود را مخفی می کنید و یک شماره جدید را در آن منطقه به دست می آورید. در نتیجه ، اکنون می توانید به کانالهای موجود در آن قلمرو دسترسی داشته باشید زیرا اکنون یک IP معتبر دارید. این بسیار ساده است و شما می دانید که چگونه اکنون این کار را انجام دهید.

چگونه آدرس IP خود را نقاب بزنید – افکار نهایی

بسیار مورد علاقه ما است که اطمینان حاصل کنیم که هیچ یک از افراد بد خطا هرگز به چنین شناسه مهمی مانند آدرس IP ما دست نمی یابند. علاوه بر این ، امنیت تنها مشکلی نیست که محدودیت های جغرافیایی به آن وارد شده اند. وقتی آدرس IP خود را نقاب می کنید ، می توانید بدون نیاز به نگاه کردن به شانه های خود ، به اینترنت آزاد گشت بزنید. لازم به ذکر نیست که شما با دسترسی به ده ها کانال در خارج از کشور از محدودیت های تلویزیون محلی فرار خواهید کرد. پس برای چی منتظری؟ یک VPN بدست آورید و از اینترنت لذت ببرید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector