امن ترین برنامه های پیام رسانی در همه زمان ها

امن ترین برنامه پیام رسانی برای پیام کوتاه چیست؟ تعداد دفعاتی که درباره هک شدن پیام ها و ایمیل های شخصی می شنویم اکنون به لطف اشتهای نامشخصی که هکرهای بی پروا اکنون برای اطلاعات شخصی کاربران دارند ، در همه حال زیاد است. صرف نظر از اینکه این هکرها به طور مستقل عمل می کنند یا خارج از حمایت مالی هستند ، سازوکارهایی که برای دسترسی به مکاتبات خصوصی افراد استفاده می کنند ، پیشرفته تر شده است. این امر باعث می شود که کاربران در معرض هوشیاری قرار بگیرند و از آن دسته از محافظت هایی استفاده کنند که به آنها امکان محافظت از اطلاعات خصوصی خود را می دهد.


امن ترین برنامه های پیام رسانی 2017

امن ترین برنامه های پیام رسانی

یکی از راه هایی که کاربر می تواند این کار را انجام دهد این است که اطمینان حاصل شود که برنامه پیام رسانی که از آنها برای برقراری ارتباط استفاده می کند ، حاوی مقداری رمزگذاری است. به گونه ای که پیام های خصوصی آنها مستعد ابتلا به دست اشتباه نباشد.

احتمالاً تعجب می کنید ، از چه کالاهایی باید برای افزایش حریم شخصی خود استفاده کنید؟ بیایید در مورد محبوب ترین سرویس های پیام رسانی مصرف کننده ، مواردی را به دست بیاوریم تا از سطح حفاظتی که باید انتظار داشته باشید به شما ایده بدهیم.

برنامه پیام شما چقدر خصوصی است?

آنچه در اینجا باید به خاطر داشته باشید این است که آیا سرویس پیام شما است یا خیر “رمزگذاری شده به پایان”. این نوعی رمزگذاری است که ارائه دهنده خدمات شما واقعاً نسخه هایی از پیام های ارسال شده روی سرورهای آنها را ذخیره نمی کند. این امر باعث جلوگیری از هرگونه پیام کاوی توسط سازمان های اجرای قانون یا حتی تبلیغ کنندگان می شود. آنچه ارسال می کنید فقط در دستگاه های فرستنده و گیرنده قابل خواندن است.

کدام یک از برنامه های پیام رسانی رمزنگاری پایان به پایان را ارائه می دهند؟

کدام یک از برنامه های پیام رسانی رمزگذاری را به پایان ارائه می دهند?

برنامه های پیام رسان محبوب و رمزگذاری نهایی

در اینجا برخی از متداول ترین برنامه ها / خدمات و آنچه را که از نظر حفظ حریم خصوصی ارائه می دهند ارائه شده است.

  1. مسنجر: به عنوان پاسخ فیس بوک به WhatsApp ، مسنجر به شما امکان می دهد رمزگذاری نهایی را با مشخص کردن اینکه پیام هایی که تایپ می کنید به صورت “مخفی” ارسال شوند ، روشن کنید. اما به طور پیش فرض فعال نمی شود.
  2. iMessage: سرویس پیام رسانی بسیار گسترده آیفون فقط رمزگذاری انتهایی را ارائه می دهد که فرستنده و گیرنده کاربر iPhone هستند. متونی که برای کاربران Android ارسال می کنید در واقع رمزگذاری نشده اند. همچنین بخاطر داشته باشید که اگر از نسخه iCloud برای تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات خود استفاده می کنید ، پیام هایی که ارسال می کنید در سرورهای اپل ذخیره می شوند. این پیام را خاموش کنید تا پیام های خود را بدون اثری ارسال کنید.
  3. اسکایپ: هنگامی که صحبت از پیام رسانی می شود ، Skype یکی از قدیمی ترین نام های اطراف است. از نظر حریم خصوصی ، اسکایپ رمزنگاری نهایی را ارائه نمی دهد.
  4. اسنپ ​​چت: محبوبیت این برنامه پیام رسانی در چند سال گذشته به سرعت افزایش یافته است. متأسفانه ، Snapchat رمزنگاری نهایی را برای شما ارائه نمی دهد.
  5. Hangouts: سرویس گپ ویدیویی و پیام رسانی مشهور Google فقط شناخته شده است که پیامها را از سابقه شما از طریق ویژگی “خارج از ضبط” حذف می کند ، اما همچنان در سرورهای این شرکت باقی می مانند.
  6. سیگنال: با توصیه های زیاد از چپ ، راست و مرکز ، استفاده از این برنامه از زمان رئیس جمهور دونالد ترامپ به طور پیوسته در حال رشد است. ادوارد اسنودن در کنار سایر خبرگان شناخته شده است که در ستایش این برنامه صحبت کرده اند ، شاید به این دلیل که کد منبع منبع آزاد است و می تواند برای هرگونه شکاف امنیتی توسط تقریبا هر کسی که پیشینه برنامه نویسی خوبی دارد بررسی شود..
  7. Telegram: همچنین در ایالات متحده بسیار محبوب است ، Telegram یک ویژگی را به شما ارائه می دهد که به شما امکان می دهد رمزگذاری نهایی را از طریق “گپ های مخفی” روشن کنید. این به طور پیش فرض روشن نیست.
  8. اعتماد به نفس: احتمالاً محبوب ترین برنامه پیام رسان جهان نیست. با این حال, وب سایت این شرکت به وضوح اعلام کرده است که برنامه آنها رمزگذاری نهایی را به عنوان پیش فرض ارائه می دهد.
  9. Whatsapp: بچه های واتس اپ واقعاً بازی خود را پس از کسب توسط Facebook تغییر داده اند ، زیرا از قبل ، آنها واقعاً مانند گذشته کار رمزگذاری پیام انتهایی را ارائه نمی دادند.
  10. پیام های متنی: پیام های متنی معمولی معمولاً توسط دادگاه قابل قبول هستند ، بنابراین برای استفاده از این قبیل ، این بدان معنی است که آنها واقعاً رمزگذاری نشده اند.

VPN – یک لایه اضافی از حریم خصوصی

اگر می خواهید مطمئن شوید که هیچ کس در حال گوش دادن به پیام شما نیست ، ما به شما توصیه می کنیم از VPN استفاده کنید. یک شبکه خصوصی مجازی ، که به عنوان VPN شناخته می شود ، اساساً شما را قادر به رمزگذاری کلیه ترافیک خود می کند. این شامل پیام های شما نیز می شود. در اینجا لیستی از بهترین خدمات VPN برای پیام رسانی آنلاین ایمن آورده شده است. همچنین می توانید راهنمای جامع بررسی ما VPN را در اینجا بخوانید.

افکار نهایی درباره چرا باید پیام خصوصی خود را ایمن کنید

دانستن اینکه هیچ کس قادر به رهگیری پیامهای خصوصی است که از طریق ایمیل یا متن ارسال می کنید ، عنصری از امنیت را به وجود نمی آورد که فقط اگر تجربه ای در سرقت اطلاعات شخصی خود داشته باشید ، می توانید از آن قدردانی کنید. این می تواند توسط هکرها یا کلاهبرداران کارت اعتباری باشد. از همه مهمتر ، می توان از آن جلوگیری کرد. تمام آنچه شما نیاز دارید انجام اقدامات لازم است. قدم بردارید و از داده های خود محافظت کنید. خسارتی که اگر نتوانید انجام دهید ، در بعضی موارد غیر قابل برگشت تلقی می شود. به یاد داشته باشید ، اگر واقعاً از حریم شخصی خود قدردانی می کنید ، همیشه بهتر است به یک سرور VPN وصل شوید. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me