VPN رایگان در مقابل پرداخت VPN رایگان – تفاوت چیست

رایگان VPN در مقابل پرداخت VPN. تفاوت در چیست؟ از آنجا که به دست آوردن چیزها به صورت رایگان ممکن است بسیار هیجان انگیز باشد ، همه ما احتمالاً قبول می کنیم که احتمالاً هر چیزی با ارزش خوب با هزینه خوبی همراه باشد. در مورد مقایسه سرویس های VPN رایگان با مواردی که هزینه پرداخت می کنید ، همین مورد صدق می کند. بزرگترین ضرری که با ثبت نام یک سرویس رایگان VPN وجود دارد این است که امنیت شما در دراز مدت هرگز 100٪ تضمین نمی شود. در مورد آن فکر کنید؛ برای اینکه یک سرویس شبکه کار کند ، صورتحساب ها باید پرداخت شود ، و اگر با هیچ یک از دلارهای خود اشتراک نمی کنید ، عادات مرور شما یک دارایی با ارزش است که می تواند به منبع درآمد تبدیل شود. چنین ارائه دهندگان خدمات با هزینه ای اطلاعات شما را با اشخاص ثالث تجارت می کنند و با این کار ، حریم خصوصی اطلاعات شما به خطر می افتد. این کاملاً مخالف منطق یک سرویس VPN است ، اما واقعیت این است که اتفاق می افتد.


VPN رایگان در مقابل پرداخت VPN رایگان - تفاوت چیست

VPN رایگان در مقابل پرداخت VPN رایگان – تفاوت چیست

VPN رایگان در مقابل پرداخت VPN رایگان – شکستن

هنگام بررسی نوع ارائه دهنده VPN برای عضویت در نیازهای حفظ حریم خصوصی خود ، موارد زیر را باید به خاطر داشته باشید:

  1. پروتکل های ارائه شده
  2. مراقبت از مشتری
  3. سرعت اتصال
  4. سیاست حفظ حریم خصوصی
  5. انتخاب سرور
  6. باند پهنای باند

پروتکل های ارائه شده

با داشتن VPN رایگان ، احتمالاً پروتکل تونلینگ نقطه به نقطه (PPTP) را دریافت خواهید کرد. یکی که حداقل می تواند آدرس IP شما را نقاب کند ، اما مطمئناً با خطرات امنیتی همراه است. این باید دلیل کافی برای کاربران باشد که از پروتکل PPTP جلوگیری کنند.

از طرف دیگر ، ارائه دهنده VPN قابل اعتماد و پولی ، مجموعه ای از پروتکل هایی مانند IPSec ، L2TP ، IKEv2 و البته OpenVPN را ارائه می دهد. این پروتکل ها به کاربران این امکان را می دهند تا ارتباط VPN خود را شخصی سازی کنند و بهترین گزینه را از گزینه های موجود بدست آورند.

مراقبت از مشتری

یک تیم مراقبت از مشتری واجد شرایط و آموزش دیده که 24/7 در دسترس است هزینه های خوبی برای جمع آوری دارد. شما فقط می توانید از ارائه دهنده VPN پرداخت شده انتظار چنین چیزی را داشته باشید و مشتریان آنها تنها کسانی هستند که می توانند تمام این موارد را ممکن کنند.

ارائه دهنده خوبی مانند ExpressVPN به عنوان مثال ، یک تیم آماده برای تماس با مشتریان خود در هر زمان که مشکل ایجاد شده است ، دارد. مطمئناً حتی در تعطیلات عمومی که انتظار دارید کسی در آن کار نکند ، کمک خواهید کرد.

سرعت اتصال

چیزهای رایگان موظف هستند توجه زیادی را به وجود آورند و جمعیت زیادی را به خود جلب کنند. اگر یک سرویس VPN رایگان به اندازه کافی محبوب باشد که بتواند تعداد زیادی از افراد را امتحان کند ، سرورهای آنها فقط ممکن است تحت این فشار تمام شوند.

اگر اینگونه نباشد ، کاربران مجبور هستند هر لحظه و بیگاه خود را برای قطع اتصال به موقع ببندند. چیزی که دوست ندارید هنگام پخش چیزی مانند پخش مستقیم ، آن را تجربه کنید.

ارائه دهندگان پرداخت شده VPN اطمینان از اهمیت ترافیک را در اولویت خود قرار می دهند ، اما زیرساخت هایی که در آن وجود دارند برای پشتیبانی از آن مناسب هستند. اگر اینگونه نباشد ، مشتریان پرداخت کننده امکان افزودن بیشتر به آنها را می دهند و کیفیت خدمات خود را افزایش می دهند.

سیاست حفظ حریم خصوصی

همانطور که در ابتدا گفته شد ، بیشتر ارائه دهندگان VPN رایگان اطلاعات داده های شما را برای ماندن در محل می فروشند. آنها همچنین از ارائه اظهارات واضح در مورد چگونگی قصد حفظ اطلاعات شما “خصوصی” خودداری می کنند. این باعث می شود که به جزئیات آنها اعتماد کنید و به یک موضوع بسیار خطرناک تبدیل شوید.

ارائه دهندگان VPN پرداخت شده ، این مسئله را روشن می کنند که آیا آنها می خواهند سابقه سابقه مرور شما را حفظ کنند یا نه. مواردی که احتمالاً این کار را بعنوان لایه ای از حمایت از مشاغل خود انجام می دهند. به عنوان مثال ، کسانی که مانند IPVanish عمل نمی کنند ، به قول نگه داشتن اطلاعات شخصی شما فقط برای شما وفادار هستند.

انتخاب سرور

هرچه تعداد مکانهای سرور سرویس VPN بیشتر باشد ، هر یک از این سرورها از نظر ترافیکی شلوغ تر خواهند بود. VPN های پرداخت شده مکان های بسیار بیشتری نسبت به مکان های رایگان دارند.

با تجربه ، خواهید فهمید که برخی از POP ها وجود دارند که فقط برای مشترکین VPN پرداخت شده در دسترس هستند. این واقعیت زمانی آشکارتر می شود که شما محتوای خود را از طریق رسانه ای مانند Netflix ، اما از طریق VPN پخش می کنید. کاربرانی که امیدوارند فقط محتوای ایالات متحده را تأمین کنند ، می توانند به راحتی این کار را انجام دهند ، زیرا تعداد خوبی از سرورهای VPN رایگان در ایالات متحده وجود دارد. کسانی که در مناطق دیگری مانند انگلستان یا استرالیا زندگی می کنند ، جایی که کمی راه اندازی سرورها کمی گران تر است ، ممکن است کمی مشکل خود را پیدا کنند.

باند پهنای باند

واقعیت این است که اگر تمام سرویس های رایگان VPN رایگان باشند ، دارای پهنای باند هستند. این بدان معناست که فقط می توانید یک مقدار داده خاص ، معمولاً حداقل ، بارگیری کنید ، مگر اینکه اشتراک خود را به روز کنید. از این رو ، اصطلاح freemium VPN. برخی خدمات رایگان VPN همچنین محدودیت هایی را در چند بار مجاز به تغییر مکان سرور VPN در روز ایجاد می کنند. با ارائه دهندگان خدمات حق بیمه VPN هیچ یک از این موارد روبرو نخواهید شد.

بهترین ارائه دهندگان خدمات VPN

می توانید با پرداخت حداقل 5 دلار در ماه ، یک اشتراک VPN دریافت کنید. این بسته شامل دسترسی به سرورهای حق بیمه VPN ، پهنای باند نامحدود ، برنامه های معتبر VPN ، پشتیبانی 24/7 و ضمانت برگشت پول است که معمولاً تا 30 روز ادامه می یابد. مزایایی که درو می کنید در پایان هر پنی ارزش دارد. در اینجا بهترین خدمات VPN ما از سال 2017 ارائه شده است.

VPN رایگان در مقابل پرداخت VPN رایگان – حریم خصوصی آنلاین شما ارزش پرداخت دارد

کاربران مکرر اینترنت که برای انجام کارهای حساس به وب تکیه می کنند ، باید بدانند که VPN های رایگان به سادگی قادر به مطابقت با سطح قابلیت اطمینان ، امنیت یا سرعتی نیستند که برای خدمات پرداخت می کنند. با وارد کردن سرویس VPN که نیازهای حریم خصوصی شما را در قسمت جلوی و مرکز آنها قرار می دهد ، داده های خود را ایمن نگه دارید و کمک لازم را برای استفاده بیشتر از خدمات آنها ارائه دهید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me