نحوه بارگیری فیلم های YouTube – راهنمای گام به گام

YouTube واقعاً نیازی به مقدمه ندارد. همه و مادرانشان حداقل دو بار در زندگی خود از وب سایت اشتراک گذاری ویدیو استفاده کرده اند. گاهی اوقات ، می خواهید گزینه تجدیدنظر در ویدیوهای مورد علاقه خود را حتی اگر آفلاین نیستید ، انتخاب کنید. در این راهنما ، به شما نشان خواهم داد نحوه بارگیری ویدیوهای YouTube در رایانه های شخصی ، Android ، iPhone ، iPad یا Mac ، با استفاده از وب سایت ها ، برنامه ها و برنامه های افزودنی مرورگر با خیال راحت. 


دانلود فیلم های YouTube - راهنمای

آرم YouTube

احتیاط: چیزهایی که باید در ذهن داشته باشید

همه فیلم های YouTube به صورت قانونی برای بارگیری در دسترس نیست. اگر شرایط خدمات Google را برای YouTube بخوانید ، پیام زیر را مشاهده خواهید کرد:

شما نمی توانید هیچ محتوا را بارگیری کنید مگر اینکه لینک “بارگیری” یا پیوند مشابهی را مشاهده کنید که توسط YouTube در این سرویس برای آن محتوا نمایش داده شده است

به عبارت دیگر ، مگر اینکه YouTube صریحاً به شما اجازه دهد چنین کاری انجام دهید ، بارگیری فیلم ها از YouTube غیرقانونی است.

این منطقی است ، بسیاری از سازندگان محتوا برای تأمین درآمد از ویدیوهای خود به YouTube متکی هستند. اگر محتوا را به طور غیرقانونی بارگیری کنید ، می توانید از دست آنها و دستان گوگل پول بگیرید. این راهنما به طور صریح برای فیلم های YouTube که می توانند بارگیری قانونی شوند ، در نظر گرفته شده است. VPN Guru هیچگونه بارگیری و فعالیت غیرقانونی را تأیید نمی کند و به شدت نشان می دهد که شما به شرایط خدمات YouTube احترام می گذارید.

اکنون که می دانید هنگام بارگیری فیلم های YouTube چه محدودیت هایی را باید رعایت کنید ، اجازه دهید در مورد چگونگی بارگیری فیلم ها در بعدی صحبت کنیم.

فیلم های YouTube را از طریق وب سایتها بارگیری کنید

وب سایت های مختلفی وجود دارند که ادعا می کنند به شما در بارگیری فیلم های YouTube (و سپس برخی از آنها) کمک می کنند ، اما به همه آنها نمی توان اعتماد کرد. از بدافزارهای مخفی گرفته تا تبلیغات پاپ آپ توسط bucketload ، جستجوی یک وب سایت قابل اعتماد برای کمک به شما در بارگیری ها آسان نیست. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم از وب سایت های زیر استفاده کنید.

هشدار: HTTPS در اکثر وب سایتهایی که به شما در بارگیری فیلم از سیستم عامل های دیگر کمک می کنند ، ایمن نیستند. این می تواند بسیار خطرناک باشد. همیشه مطمئن شوید که قبل از دسترسی به وب سایت های یاور کاملاً محافظت شده اید. امن ترین راه برای این کار استفاده از VPN است.

YoutubeMonkey.com

یکی از معروف ترین وب سایت ها برای بارگیری فیلم های یوتیوب ، YoutubeMonkey است. 2 روش برای بارگیری فیلم ها از YoutubeMonkey وجود دارد.

روش 1: 

 1. به YouTube بروید و ویدئویی را که می خواهید بارگیری کنید بارگیری کنید.
 2. URL ویدیو را کپی کنید.
 3. به YoutubeMonkey بروید و URL را به عنوان در بارگیری کنید.
 4. “بارگیری” را فشار دهید. لیستی از پرونده های قابل بارگیری را دریافت خواهید کرد.
 5. فایلی را انتخاب کنید که برای مشخصات شما بهتر کار کند (ویدئو / mp4 ، ویدئو / وب ، صوتی / mp4 ، و غیره.) حتی می توانید بر اساس اندازه ، بارگیری را انتخاب کنید.

روش 2: 

 1. به YouTube بروید و ویدئویی را که می خواهید بارگیری کنید بارگیری کنید.
 2. URL ویدیو را کپی کنید.
 3. به YoutubeMonkey بروید و URL را در بارگیری کنید.
 4. کلمه “میمون” را بعد از “youtube.com” اضافه کنید > “youtubemonkey.com”
 5. “بارگیری” را فشار دهید. لیست انتخابی تری از پرونده های قابل بارگیری دریافت خواهید کرد.
 6. فایلی را انتخاب کنید که برای مشخصات شما بهترین عملکرد را دارد.

بارگیری آنلاین فیلم

وب سایت دیگری که می تواند به شما در بارگیری فیلم ها از یوتیوب (و انواع سایتهای دیگر) کمک کند ، بارگیری آنلاین ویدیو است. این وب سایت یک روش بارگیری مستقیم دارد ، در اینجا همه کارهایی که باید انجام دهید:

 1. به YouTube بروید و URL ویدیویی را که می خواهید بارگیری کنید دریافت کنید.
 2. به بارگیری آنلاین ویدیو بروید و URL را در کادر URL بچسبانید.
 3. لیستی از “پیوندهای موجود” و “سایر لینکهای بارگیری” (برای کاربران تلفن همراه) دریافت خواهید کرد.
 4. پیوندی را که برای شما مفید است انتخاب کنید.
 5. روی نماد بارگیری قرمز در سمت راست پیوند کلیک کنید.

QDownloader

QDownloader یک بارگیری کننده فیلم ایمن است که می تواند به شما در بارگیری فیلم ها از یوتیوب ، فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر کمک کند. در واقع ، QDownloader می تواند شما را از بیش از 800 وب سایت پشتیبانی شده بارگیری کند ، که می توانید در اینجا بررسی کنید. برای بارگیری ویدیوهای YouTube خاموش QDownloader ، باید:

 1. به YouTube بروید و URL ویدیویی را که می خواهید بارگیری کنید کپی کنید.
 2. آن را در کادر URL QDownloader‘ قرار دهید. روی “بارگیری” کلیک کنید.
 3. لیستی طولانی از پیوندهایی را که می توانید از آنها متعلق به 3 دسته زیر دریافت کنید دریافت خواهید کرد: “دانلود فیلم بدون صدا” ، “فقط بارگیری صدا” و “بارگیری ویدیو با صدا”.
 4. بارگیری مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی دکمه بارگیری کلیک راست کنید.
 5. گزینه “ذخیره / بارگیری” را انتخاب کنید.
 6. فایلی را که می خواهید بارگیری شود ، انتخاب کنید.
 7. روی “بارگیری” کلیک کنید.

QDownloader همچنین گزینه هایی برای تبدیل فیلم به یک فایل MP3 به شما می دهد.

فیلم های YouTube را از طریق برنامه ها بارگیری کنید

اگر نمی خواهید برای دریافت بارگیری از وب سایت خود ریسک کنید ، گزینه های نرم افزاری زیادی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. می توانید نرم افزار را روی رایانه خود بارگیری کرده و سپس از برنامه اختصاصی برای بارگیری فیلم های YouTube استفاده کنید. در اینجا چند برنامه عالی که می توانید برای بارگیری فیلم های YouTube استفاده کنید:

بارگیری فیلم 4k

اجازه ندهید این نام شما را فریب دهد ، 4K Video Downloader نرم افزاری است که تطبیق پذیری باورنکردنی را ارائه می دهد. این نرم افزار به شما امکان می دهد:

 • لیست های پخش و کانال های YouTube را در اینجا بارگیری کنید MP4، MKW، M4A، MP3، FLV, و 3GP.
 • یادداشت ها و زیرنویس های فیلم های YouTube را با فرمت .srt بارگیری کنید.
 • دریافت فیلم در HD 1080p، HD 720p، 4K, و 8K.
 • فیلم ها و آهنگ ها را مستقیماً در iTunes بارگیری کنید.
 • بارگیری ویدیوها با فرمت سه بعدی دریافت کنید.
 • یک پروکسی درون برنامه ای که به شما امکان می دهد فیلم ها را به صورت جغرافیایی مسدود شده در کشور خود بارگیری کنید.

4K Video Downloader در سیستم عامل های Mac ، Windows و Linux کار می کند.

VLC

چه کسی از پخش کننده رسانه VLC استفاده نکرده است؟ این یکی از شناخته شده ترین پخش کننده رسانه های کره زمین است. همچنین دارای یک ویژگی بارگیری بسیار جذاب ویدیو است که به نظر می رسد “پنهان” است ، از چشم ناآگاه. از آنجایی که این ویژگی بسیار تبلیغی نیست ، در اینجا نحوه دانلود ویدیوی YouTube با استفاده از VLC آورده شده است:

 1. ویدئویی را در YouTube که می خواهید URL را بارگیری و کپی کنید پیدا کنید.
 2. قابل اعتماد و متخصص رسانه ها > جریان شبکه را باز کنید در VLC
 3. URL را در کادر قرار دهید و روی پخش کلیک کنید.
 4. قابل اعتماد و متخصص ابزارها و کلیک کنید اطلاعات کدک.
 5. راست کلیک کرده و تمام متن موجود در کادر عنوان را انتخاب کنید محل.
 6. یک صفحه مرورگر را باز کرده و آنچه را که کپی کرده اید در نوار آدرس بچسبانید. این پرونده سپس در سرورهای YouTube باز خواهد شد.
 7. بر روی فیلم راست کلیک کرده و را انتخاب کنید ذخیره ویدیو به عنوان
 8. قالب مورد نظر خود را برای ذخیره آن و مقصد بارگیری کنید.

فیلم های YouTube را از طریق برنامه های افزودنی مرورگر بارگیری کنید

گزینه دیگری که می توانید به جای وب سایت یا نرم افزار از آن استفاده کنید ، افزونه مرورگر است. من باید به شما هشدار بدهم ، از کروم استفاده نکنید ، برنامه های افزودنی در کروم برای بارگیری کنندگان ویدیوی YouTube بیشتر از یک درد است. در اینجا بهترین افزونه مرورگری است که می توانید برای کمک به شما در بارگیری فیلم های YouTube استفاده کنید:

بارگیری فیلم

Video DownloadHelper یک برنامه افزودنی مرورگر است که به شما در دانلود فیلم ها از هر وب سایت کمک می کند.

وقتی برنامه افزودنی را نصب می کنید ، یک دکمه کوچک را در سمت راست بالای نوار آدرس مرورگر خود مشاهده خواهید کرد. اگر اتفاقاً در یک صفحه با یک ویدیو به زمین نشستید ، دکمه یک اعلان را به شما نشان می دهد و می توانید برای دریافت گزینه های بارگیری فیلم های خود بر روی آن کلیک کنید. فقط یکی را انتخاب کنید که برای شما بهتر باشد!

این برنامه افزودنی در دسترس است FireFox و کروم. اگر می خواهید فیلم ها را از YouTube بارگیری کنید ، دوباره به FireFox چسبیده اید.

چگونه فیلم های YouTube را بارگیری کنید – افکار نهایی

و در آنجا آن را دارید ، چگونه فیلم ها را از YouTube با استفاده از وب سایت ها ، نرم افزارها / برنامه ها و برنامه های افزودنی مرورگر بارگیری کنید. هنگامی که فیلم ها را از غول اشتراک ویدیو بارگیری می کنید ، به یاد داشته باشید که به TOS YouTube احترام بگذارید. به من اطلاع دهید که در نظرات زیر درباره این خدمات چه فکر می کنید و به من بگویید که چه روش هایی را ترجیح می دهید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector