نحوه نصب VPN در Brave Browser

ایمنی آنلاین امروزه همه چیز است مرورگر شجاع سهم عادلانه ای از آن را ارائه می دهد. با این حال ، در طول استفاده من از این مرورگر ، متوجه برخی از موارد شدم فقدان از نظر حفظ حریم خصوصی و امنیت. معلوم است که این همه آنچه را که ادعا می شود نیست. خوشبختانه ، مهم نیست از چه مرورگری استفاده می کنم ، همیشه هستم با VPN کار کنید در کنار من ، و همچنین شما باید. حریم خصوصی و ایمنی شما را نباید دست کم گرفت, از خودت محافظت کن تمام مسیر. اینجا چگونه می توانید VPN را در Brave Browser نصب کنید.


نحوه نصب VPN در Brave Browser

نحوه نصب VPN در Brave Browser

چرا یک VPN برای Brave?

این مرورگر ارائه می شود سرعت ، امنیت و حفظ حریم خصوصی به کاربرانی که امنیت آنلاین خود را جلب می کنند. با این وجود ، هر چقدر هم که مرورگر بتواند ایمن باشد ، محدودیت ها و تهدیدات احتمالی آنلاین ممکن است ناگهان اتفاق بیفتد. لازم به ذکر نیست که من یاد گرفتم که به چیزی که در وب سایت ها گفته شده است اعتماد نکنید تا اینکه در غیر اینصورت اثبات شود.

شجاع ادعا می کند بیشترین امنیت را در بین سایر مرورگرها دارد. از نظر فنی ، این است ، اما در پشت صحنه ، متوجه می شوید که یک صید وجود دارد. اول ، شجاع دارای یک ویژگی است مسدود کننده آگهی, اما چگونه می توانید تبلیغات خود را مسدود کنید؟ بله ، ظاهراً مرورگر می تواند با درآمد خود از برخی درآمدها سود ببرد تبلیغات خود. واقعیت نگران کننده دیگر هنگامی که یک توییت هدفمند ، مدیر عامل شرکت یعنی Brendan Eich بود ، ظاهر شد.

کاربر وقتی ناامید شد که به روزرسانی جدید با کدها موجود است ، ناامید شد به repo Github مرورگر اضافه شد. این دامنه های شخص ثالث ، به ویژه فیس بوک. این URL ها همانهایی هستند که پلت فرم رسانه های اجتماعی از آنها استفاده می کند کاربران آن را ردیابی کنید. حرکت بسیار سایه دار ، شجاع ، بسیار سایه دار.

نکته دیگری که باید در نظر بگیرید این است که Brave مهمترین و مهمترین چیزهاست مبتنی بر کروم, دقیقاً مثل رقیبش, گوگل کروم. این بدان معنی است مسئله نشت WebRTC. شما نمی خواهید آدرس IP شما فاش شد, شما در حال حاضر انجام؟ خوب ، اگر به حریم شخصی خود توجه داشته باشید ، a VPN باید درست در کنار شما باشد. مهم نیست از چه وسیله ای استفاده می کنید ، یک VPN بگیرید و قبل از مرور وب با استفاده از Brave متصل شوید. به این ترتیب ، خواهید تمام مدت ناشناس بمانید و با استفاده از Wi-FI عمومی می توانید در اینترنت گشت و گذار کنید بدون نیاز به نگاه کردن به شانه.

مزایای استفاده از VPN در شجاع

آیا به اندازه کافی شجاعت دارید که بدون احتیاط های مناسب به وب دسترسی پیدا کنید؟ اگر چنین است ، شما نباید باشید. مهم نیست که چقدر یک تکنیک مزاحم شما فکر می کنید ، هکرهایی در آنجا می توانند دانش خود را در هر زمان به بهترین شکل ممکن انجام دهند. اطلاعات خصوصی شما در معرض خطر است. من در مورد صحبت کردن هستم اطلاعات کارت اعتباری ، حسابهای تجاری ، گذرواژه‌ها ، ایمیل, و لیست ادامه دارد شما باید هنگام آنلاین آماده و محافظت شوید. یک VPN می تواند به شما آرامش خاطر و چیزهای دیگر اعطا کند:

نحوه نصب VPN در Brave Browser

من مرورگر ایده آل خود را در Brave پیدا کردم. خواه به خاطر آن باشد برنامه های افزودنی ، سازگاری ، همگام سازی در دستگاه ها یا بیشتر سرعت, شجاع همه جعبه ها را چک می کند. آی تی تمام درخواست ها و کوکی های شخص ثالث را بطور پیش فرض مسدود می کند, بدون نیاز به پسوند. این کار را انجام می دهد تا از ردیابی کاربران آنلاین جلوگیری شود. با این حال ، استفاده از آن بدون VPN هنوز نگران کننده است.

خوشبختانه ، Brave در دسترس است Windows ، Mac ، iOS و Android, که همان دستگاههایی هستند که VPN از آنها پشتیبانی می کند. این کار شغل شما را بسیار ساده تر می کند. تنها کاری که باید بکنید این است VPN را از فروشگاه برنامه محلی خود دریافت کنید, و این برای اینکه نگاهی بهتر به این قضیه بیندازید ، در اینجا قدم به قدم پیاده روی در ادامه می آید نحوه نصب VPN در مرورگرهای Brave:

 1. قبل از شروع کار ، باید با یک ارائه دهنده خدمات VPN ثبت نام کنید به اندازه کافی معتبر برای بالا بردن امنیت شما. من اکیداً پیشنهاد می کنم در آن سرمایه گذاری کنید ExpressVPN همانطور که مورد استفاده من است.
 2. در مرحله بعدی ، از فروشگاه برنامه محلی خود بازدید کنید و برنامه اختصاصی خود را بارگیری کنید. نمی توانید پیدا کنید؟ به وب سایت رسمی VPN بروید و طبق دستگاهی که از آن استفاده می کنید بارگیری کنید.
 3. اکنون, برنامه VPN را نصب کنید در دستگاه خود و با حساب جدید خود وارد شوید. ممکن است از شما یک کد تأیید خواسته شود. آن را در ایمیل خود پیدا کنید.
 4. سرور را انتخاب کنید شما می خواهید و دکمه اتصال را بزنید. قبل از برقراری اتصال باید چند ثانیه صبر کنید. پس از اتصال ، دکمه “متصل” به رنگ سبز روشن خواهد شد.
 5. می توانید با استفاده از این آدرس IP جدید خود را بررسی کنید تأییدکننده IP.
 6. سرانجام ، شما هستید ناشناس در اینترنت مرور می کنید با استفاده از شجاع.

بهترین VPN برای مرورگر Brave

از جانب AOL به گوگل کروم, یک مرورگر رایگان برای مرور اینترنت وجود دارد. با این حال ، این مورد در مورد VPN ها اتفاق نمی افتد. از هرچه که کلمه آزاد در آن باشد باید دوری کرد. وقتی یاد گرفتی که شجاع است احساس ناراحتی کردی ردیابی URL ها در لیست سفید آن اگر من به شما بگویم که VPN رایگان هر آنچه انجام می دهید را جمع می کند و آن را به شرکت های خواهر می فروشد? 

در حالی که مرورگرهای رایگان می توانند از تبلیغات بهره مند شوند ، VPN های رایگان شما را به عنوان منبع اصلی درآمد خود می برند. به گفته Brave: “شما محصولی نیستید.” خوب ، برای آزاد کردن VPN ها ، شما هستید. من قبلاً ExpressVPN را به عنوان ارائه دهنده برتر برای استفاده از Brave پیشنهاد داده ام. بسیار قابل اعتماد است و دارای سرورهای سریع چشمگیر در سراسر جهان است. ما در مورد بیشتر صحبت می کنیم 2000 سرور در سراسر جهان. وقتی امنیت به شما می رسد ، نباید از آنچه شجاع ارائه کرده است گیر کنید. ExpressVPN از پروتکل هایی مانند پشتیبانی می کند OpenVPN ، PPTP ، SSTP ، IKEv2 و L2TP / IPSec. وقتی به سیستم وصل شدید ، این موارد از شما محافظت می کند.

شما همچنین می توانید از مزایای آنها بهره مند شوید ویژگی تونل تقسیم. با این کار ، تصمیم می گیرید با یک VPN از کدام قسمت از ترافیک خود محافظت کنید و کدام یک را انجام نمی دهید. این کاهش می یابد افت سرعت رمزگذاری باعث می شود. علاوه بر این ، ExpressVPN اجازه می دهد تا 5 اتصال همزمان, تصویب می کند سیاست سختگیرانه ورود به سیستم, و ارائه می دهد کلید کشتار. اگر ExpressVPN همان چیزی نیست که شما به دنبال آن هستید ، می توانید از مزایای آنها بهره مند شوید 30 روز سیاست برگشت پول و یکی از این موارد را انتخاب کنید VPN برتر برای مرورگر Brave به عنوان جایگزین.

نحوه نصب VPN در Braveer Brave – جمع بندی

Brave در سال 2016 توسط بنیانگذار موزیلا و مدیرعامل سابق Brendan Eich ساخته شد ، Brave به یک رقیب بزرگ در صحنه مرورگر تبدیل شده است. حتی به عنوان ایده آل در نظر گرفته شده است جایگزین برای Chrome و Mozilla. اما هنوز هم ، هرچه اقدامات امنیتی این مرورگر انجام داده باشد ، تهدیدات آنلاین بدون احتیاط های مناسب با آن روبرو نمی شوند. VPN همیشه ابزاری امنیتی بوده است برای کمک به شما در هنگام آنلاین بودن. همانطور که اکنون می دانید از آن استفاده کنید نحوه نصب یکی هنگام استفاده از Brave. دریافت VPN, در امان ماندن ، و ناشناس تمام وقت ، و به عنوان آزادانه به عنوان دوست دارید در وب گشت و گذار کنید. سرانجام ، من می خواهم از شما بشنوم. چه چیز دیگری است VPN برتر برای استفاده? آیا شجاع حتی ارزشش را دارد؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector