چرا تورنت ها باید از VPN استفاده کنند

اگرچه اکثر کاربران معمولاً آگاه هستند که باید در هنگام torrent از VPN استفاده شود ، اما واقعیت این است که این یک اجبار است. این با خاموش شدن تورنتز 2 و KickassTorrents به تازگی تأکید می شود. این دو مورد از بالاترین وب سایتهای تورنت بود که توسط گشت و گذار در اینترنت مورد بازدید قرار گرفت. VPN ها برای تورنت فوق العاده سریع و همچنین برای به دست آوردن مزایای دیگری مانند پهنای باند نامحدود ، اتصالات رمزگذاری شده برای گشت و گذار پنهان و ناشناس ، عدم وجود هرگونه اطلاعات ورود به سیستم و موارد دیگر مورد نیاز است..


چرا تورنت ها باید از VPN استفاده کنند

چرا تورنت ها باید از VPN استفاده کنند

چرا از VPN استفاده می کنید?

انتخاب مناسب برای یک VPN یا شبکه خصوصی مجازی ، این روزها تا حدودی دشوار شده است. این فقط به این دلیل است که گزینه های بیش از حد زیادی وجود دارد. بسیاری از VPN های رایگان فاقد گزینه ها و ویژگی های کلیدی هستند که انجام کارهای ساده را دشوار می کند ، چیزی پیشرفته تر مثل بارگیری ، پخش و یا کاشت تورنت را تنها نمی گذارد..

خاموش کردن KAT یا KickassTorrents – شماره 69 در نمودارهای محبوبیت سایتهای پرطرفدار در وب دلیل خوبی است که باید از VPN هنگام torrent استفاده کرد. KAT به دلیل اینکه شخصی که دارای یک آدرس IP مشابه است ، به KickassTorrent و صفحه فیس بوک اپل دسترسی پیدا کرد. این مساله باعث شد تا دولت فعلی ایالات متحده دامنه های بیشماری KickassTorrent را به تصرف خود درآورد. مقامات همچنین سعی كردند كه صاحب سایت و 2 عضو پیشرو دیگر سایت را به ایالات متحده تحویل دهند تا با پیگرد قانونی روبرو شوند. این بار دیگر دلیل محکمی است که چرا استفاده از VPN برای پنهان کردن آدرس IP اجباری است.

VPN برای تورنت

سرکوبهای تهاجمی اخیر باعث بسته شدن زودرس سایتهای متعدد فهرست بندی این تورنت شده است. در صورت تلاش برای دستیابی به چنین سایتهایی حتی به بارگیری کنندگان پیام های هشدار دهنده ارسال می شود که جریمه و حتی حبس را تهدید می کنند.

بنابراین این کاری است که VPN شما برای شما انجام می دهد: آدرس IP شخصی شما را پنهان می کند و همزمان از طریق سرورهای خود ترافیک شما را مسیریابی می کند. بنابراین ، مکانهای شما به عنوان یک آدرس پویا ظاهر می شوند که از چندین مکان در سراسر جهان نمایان می شود. فقط اطمینان حاصل کنید که در حین انتخاب VPN ، از ویژگی Connection Drop Protection (CDP) یا ویژگی DNS Leak Prevention (مزیت پیشگیری) استفاده می شود. به ویژه در مورد تورنت ، ارائه دهنده VPN باید از خدمات Bittorrent پشتیبانی کند.

همچنین ممکن است برای آدرس IP خود یک ابزار محافظ انتخاب کنید. این یک فایروال خواهد بود که تمام آدرسهای IP ناخواسته را مسدود کرده و در صورت داشتن نیت مخرب مانع از اتصال اسپم ها ، snoopers و تبلیغ کنندگان با رایانه می شود..

علاوه بر این ، ارتباط شما از لیست سیاه پیش فرض که هواداران تورنت ایجاد کرده اند نیز محافظت می شود. با فعال کردن ابزار حفاظت از آدرس IP و VPN ، تورنت ها را مرور کرده و جستجوی تورنت های خود را ادامه دهید. پروکسی رایگان یا سرویس Tor نیز ممکن است برای جستجوی محتوا مورد استفاده قرار گیرد.

بهترین VPN برای تورنت

اگر مجبورید VPN مناسبی را برای torrenting خود و همچنین برای استفاده منظم انتخاب کنید ، بین آن را انتخاب کنید ExpressVPN, CyberGhost,  یا IPVanish. اعتقاد بر این است که اینها به شما کمک می کنند تورنت ها را به صورت ناشناس بارگیری کنید و از منافع خود از سازمان ها و دولت ها محافظت کنید. ما اخیراً سرویس های برتر VPN را برای تورنت ناشناس بررسی کرده ایم. به طور خلاصه ، در اینجا بهترین VPN هایی که می توانید برای گشت و گذار در وب به صورت خصوصی استفاده کنید وجود دارد.

مطالعات موردی

در واقع هر کلیک آنلاین ایجاد می شود در حالی که torrenting توسط هکرها ، سرورهای دولتی ، شرکتهای رسانه ای قدرتمند و کلاهبرداران DMCA وارد سیستم می شوند یا تماشا می شوند. همین اتفاق افتاد که اخیراً ، یک حامی معمولی از EverydayElectronic ، که از VPN مناسب استفاده نمی کند ، با اخطار DMCA به سیلی خورد. در یک مورد دیگر ، CNSE یا کابل شبکه Starz Entertainment ، خانه قدرت ، سریال مورد نظر از 50 Cent ، یک اعلامیه از DMCA را به ISP کاربر ارسال می کند. گفته می شود که ISP گفته شده Black Black Sails را بارگیری کرده و کاشته کرده است ، سریالی دیگر از Starz.

با این وجود ، این طعنه از آنجا که کاربر از سال 2014 هیچ توریتی را بارگیری نکرده است. علاوه بر این ، وقتی تورنت را بارگیری می کرد ، مخصوص موسیقی بود و نه فیلم یا نمایش تلویزیونی.

حتی اگر استارز درخواست کرده است که به اشتراک گذاری مطالب ذکر شده متوقف شود و فوراً پرونده حذف شود ، این امکان وجود ندارد زیرا پرونده هرگز در اختیار کاربر نبود. درخواست شده است که چنین مطالبی متخلف یا هرگونه مواد استارز دیگر مطابق قوانین کپی رایت از دسترسی و اشتراک گذاری مسدود شوند.

در یک مورد دیگر ، یک هیئت منصفه فدرال مستقر در ویرجینیا دریافت که یک ISP مستقر در آمریکا ، Cox Communications مقصر نقض حق چاپ است و به آن دستور داده شد 25 میلیون دلار به عنوان غرامت به BMG ، ناشر موسیقی بپردازد. توسط BMG ادعا شده است كه مشترکان كاكس مرتكب هزاران نقض حق چاپ شدند در حالی كه كاكس از انجام هر کاری خودداری می كرد تا مانع یا جلوگیری از دزدی دریایی آنها شود.

با این حال ، در ایالات متحده بعید است ISP شما به دلیل دزدان دریایی شما را جدا کند. این ممکن است با این نتیجه خاص تغییر کند. نکته منفی دیگر این است که اگر کاکس بالاخره مسئولیت پذیر باشد ، ممکن است مستقیماً از همه متخلفین دزدی دریایی شکایت کند.

این به خودی خود نشان می دهد که چرا و چگونه استفاده از یک VPN قابل اعتماد ، اطلاعات محرمانه و حساس شما را ایمن ، ایمن و از همه مهم تر ، کاملاً ناشناس نگه می دارد..

چرا تورنت ها باید از VPN استفاده کنند – افکار نهایی

هنگامی که به یک سرور VPN وصل شدید ، به WhatIsMyIP.net کار کنید و بررسی و بررسی آدرس IP را انجام دهید. در حالت ایده آل ، باید با آدرس IP ارائه شده توسط ISP شما متفاوت باشد و از جاهای دیگر مسیریابی شود. پس از اطمینان از امنیت و ناشناس بودن خود ، بارگیری پرونده مورد نیاز از Bittorrent را شروع کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me