گارانتی VPN Canaries – آیا آنها خوب هستند؟

دولت ها در سراسر جهان از اینترنت به عنوان ابزاری برای جمع آوری اطلاعات در مورد شهروندان خود استفاده کرده اند. اگرچه آنها می گویند که این برای اهداف امنیتی است ، این یک نقض حقوق ما است. از زماني كه ادوارد اسنودن فاش كرد كه NSA جاسوسي مردم را برعهده دارد ، آگاهي عمومي از امنيت اينترنت بسيار بزرگ شده است. این در شرایطی است که بسیاری از دولتها ، از جمله ایالات متحده ، اساسنامه قانونی در اختیار دارند تا شرکت ها را مجبور به افشای اطلاعات شخصی کاربران کنند. بنابراین نیاز به قناری های ضمانت وجود دارد.


گارانتی VPN Canaries - آیا آنها خوب هستند؟

گارانتی VPN Canaries – آیا آنها خوب هستند?

گارانتی قناری چیست؟?

قناری ضمانت نامه اعلامیه حقوقی توسط یک شرکت است که تاکنون هیچ اطلاعیه پنهانی از سوی دولت برای افشای اطلاعات خصوصی مشتریان خود دریافت نکرده و از این طریق امنیت آنلاین آنها را به خطر می اندازد. این اعلامیه ها اغلب به روز می شوند و اگر فردی با آگاهی از حریم شخصی هستید ، باید قید و شرط ضمانت ارائه دهندگان ISP و VPN خود را پیگیری کنید. اگر ارائه دهنده VPN شما دارای ضمانت نامه ضمانت نامه در وب سایت خود باشد ، به این معنی است که آنها هیچ ضمانتی را از دولت دریافت نکرده اند تا اطلاعات مشتریان خود را فاش کنند.

مزایای قناری ضمانت چیست؟?

شرکت هایی که به ارائه امنیت کامل برای مشتریان خود اختصاص می یابند ، به دلیل سیاست های خود ، غالباً می توانند با مشکلاتی در اختیار مسئولان قرار گیرند. با این فرض که ممکن است از خدمات این شرکت ها توسط افرادی استفاده شود که به دنبال براندازی اقتدار دولت یا به خطر انداختن امنیت ملی هستند ، دولت ها می توانند احضار نامه های پنهانی برای آنها صادر کنند و خواستار آن هستند که بدون استثناء هرگونه اطلاعات مربوط به مشتری خود را فاش کنند..

این احضاریه ها بسته به دامنه تحقیقات آنلاین که توسط دولت انجام می شود می توانند به یک حساب کاربری خاص اختصاص داده یا تعمیم بیشتری پیدا کنند. در این سناریو ، این شرکت مجبور است تمام اطلاعات مورد درخواست را تحویل دهد و هیچ راهی برای اطلاع رسانی به کاربران خود مبنی بر به خطر افتادن حریم خصوصی آنها ندارد. این امر به این دلیل است که احضاریه صریحاً اعلام می کند که شرکت نباید چنین اطلاعاتی را افشا کند.

بنابراین تنها راه ، گرچه غیرمستقیم ، برای شرکت ها جهت اطلاع رسانی به مشتریان خود مبنی بر دریافت هرگونه احضاریه از طریق کانال قضایی است. برای مشتری آگاه در زمینه حفظ حریم خصوصی ، قناری های گارانتی یک نجات دهنده هستند و بعدا می توانند از بروز مشکلات زیادی جلوگیری کنند. در اینجا نحوه قناری قناری می تواند برای شما مفید باشد:

در سطح بسیار ابتدایی ، قناری های گارانتی نشان می دهند که شرکتی که می خواهید از آن استفاده کنید حداقل نگران حریم شخصی شماست. ممکن است شرکت هایی که قناری ندارند ، می توانند اطلاعات مربوط به مشتری را به دولت ارائه دهند یا در برخی موارد نقض حریم خصوصی مشارکت کنند..

گذشته از این ، شرکت ها همچنین از کانین های ضمانت نامه برای نشان دادن قابلیت اطمینان خود به عنوان سازمان هایی که به فضای شخصی احترام می گذارند و می خواهند مشتریان خود بدانند که اگر شروع به استفاده از خدمات خود کنند ، حریم شخصی آنها در معرض خطر قرار نمی گیرد. بنابراین اگر قناری بطور مرتب به روز شده را می بینید ، می توانید فرض کنید که این شرکت عاری از هرگونه مسئولیت قانونی برای تهیه اطلاعات شخصی به دولت است.

مهمترین خدمات ارائه شده توسط قناری ها ، اخطار غیرمستقیم است. اگر قناری ضمانت اخیراً به روز نشده یا به طور مکرر بروزرسانی نشود ، می توان فرض کرد که شرکت ممکن است (و احتمالاً) در ارائه اطلاعات به مقامات دولتی مشغول باشد. همچنین ، برخی از شرکت ها به محض دریافت ضمانت ، قناری های ضمانت را از وب سایت های خود حذف می کنند.

چرا باید مراقب قناری های گارانتی باشید?

قناری های گارانتی برای آگاهی دادن به مردم در مورد صحت عملکرد یک شرکت بسیار مفید هستند. با این حال ، اکثر مردم یا از وجود آنها آگاه نیستند یا به آن توجه نمی کنند. این یک نگرش بسیار خطرناک است و می تواند منجر به سازش های جدی در امنیت شخصی شود. بسیاری از شرکتهای بزرگ مشغول پیگیری آنلاین فعالیتهای کاربران و ترجیحات آنها هستند. با این حال ، این تنها نوک کوه یخ است.

هنگامی که یک شرکت احضاریه دریافت می کند ، آنها از نظر قانونی مجبور به ارائه اطلاعات مورد درخواست دولت هستند. در غیر این صورت ، آنها با پیامدهای قانونی روبرو هستند که حتی ممکن است شامل زمان زندان باشد. طبیعتاً ، اکثر شرکت ها دوست دارند از این وضعیت جلوگیری کنند و غالباً مایل به رعایت همه و همه موارد قانونی صادر شده توسط دولت ها هستند. اما شرکت هایی وجود دارند که می توانند قبل از اینکه قانونی بپیوندند و از انجام این کار ممانعت می کنند ، مشتریانی را از هرگونه سفارش مطلع کنند..

بررسی اینکه ISP شما دارای قناری ضمانت است ، اولین اقداماتی است که برای اطمینان از امنیت اینترنت خود باید انجام دهید. اگرچه به هیچ وجه اقدامی کامل علیه جاسوسی دولت صورت نگرفته ، حداقل این نشان می دهد که این شرکت مسئولانه نگران حریم شخصی و اطلاعات شخصی شما است. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات VPN همچنین از قناری های ضمانت استفاده می کنند تا مردم را از وضعیت حقوقی خدمات اینترنتی امن خود مطلع کنند. برای کسی که نمی خواهد پیاده شود در اختیار قدرت هایی که هست ، قناری های ضمانت در واقع ممکن است مهم باشند.     

WPN Wants Canaries – در نتیجه

گارانتی قناری ها مانند یک نشانه راهنما هستند که نشان می دهد خطر در پیش است. به همین ترتیب ، به کسانی که نمی خواهند امنیت خود را به خطر بیاندازند ، می تواند بسیار کمک کند. این موضوع حتی اگر به حفظ حریم خصوصی و یا درگیر انجام معامله هایی باشید که برخلاف منافع مقامات دولتی باشد مانند تحقیقات در مورد کلاهبرداری های دولت یا سوءاستفاده از حقوق بشر یا هر جنبه دیگر برای شما حتی بیشتر به این موضوع مربوط می شود. اگر می خواهید بصورت آنلاین ناشناس بمانید و از اطلاعات خود در برابر چشمان کنجکاوی محافظت کنید ، هوشیار بودن تنها راه است و قناریان گارانتی اولین خط دفاع شما را تشکیل می دهند..   

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector