ExpressVPN VS Hola – از کدام VPN باید استفاده کنم؟

وقتی در بازار یک VPN هستید ، با گزینه های زیادی روبرو هستید. همه آنها خود را بهترین بهترین ها معرفی می کنند ، اما در واقع چند نفر مطابق با استانداردها عمل می کنند؟ این ما را به نبرد بین می رساند ExpressVPN و Hola VPN Plus.


اینجا خیلی مورد بحث است: شما حریم خصوصی ، امنیت و اطلاعات شخصی, که این روند تصمیم گیری را جدی تر می کند. به همین دلایل ، ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا موارد را مشخص کنید.

ExpressVPN VS Hola - کدام VPN را باید استفاده کنم

ExpressVPN VS Hola: از کدام VPN باید استفاده کنم?

این بار ، ما مقایسه خواهیم کرد ExpressVPN و هلا حال ، هدف از این مقایسه این نیست که فرصتی برای دیدن ویژگی های هولا به شما ارائه دهد. این به شما نشان می دهد تفاوت بین یک سرویس واقعی VPN (ExpressVPN) و کلاهبرداری در زمینه درآمدزایی (Hola). من می خواهم این مقاله را با بیان اینکه هولا 100٪ خطرناک است شروع کنم و این که در حالی که خود را به عنوان VPN تبلیغ می کند ، بیشتر پروکسی است.

ExpressVPN VS Hola – خدمات و ویژگی ها

به منظور بررسی صحیح مجموعه ای از ویژگی ها و دسته ای از خدماتی که این ارائه دهندگان باید ارائه دهند ، من مقایسه ای با قیمت گذاری ، سرعت اینترنت ، پشتیبانی مشتری ، پشتیبانی دستگاه و شبکه سرور از هر ExpressVPN و Hola.

قیمت گذاری

بیایید با برنامه های قیمت گذاری هر دو ExpressVPN و Hola.

از طرف دیگر Hola هم خدمات رایگان و هم خدمات برتر را ارائه می دهد. این حق بیمه یکی از 4 طرح قیمت گذاری متفاوت دارد:

 • ماهانه:11.95 دلار
 • سالانه: 6.99 دلار
 • دوسالانه: $ 3.99
 • سه ساله:$ 2.99

ارزیابی: تا آنجا که قیمت گذاری می رود ، Hola در اینجا برنامه های بهتری برای همه بودجه ها دارد. برنامه 2 ساله آنها را بررسی کنید. حدود 4 دلار است که ارزانتر از برنامه سالانه ExpressVPN است. هر دو ارائه دهندگان مشترکان خود را ارائه می دهند 30 روز ضمانت پول برگشت سیاست.]

با این حال ، با ExpressVPN ، سیاست این است 100٪ “بدون سؤال”. در حالی که ، کاربران Hola باید در مورد اینکه کدام دستگاه را در ابتدا Hola را نصب می کنند هوشیار باشند – این در صورت استفاده از بازپرداخت است. کاربران iOS و Android هر دو به ترتیب نیاز به بازپرداخت از Apple و Google دارند.

حکم: هولا برنامه های قیمت گذاری بهتری دارد ، اما ExpressVPN سیاست بازپرداخت بهتری دارد.

خدمات مشتری

ExpressVPN 

اگر کاربر ExpressVPN هستید ، به آن دسترسی دارید پورتال گپ زنده در وب سایت در هر کجا که هستید برای فعال کردن چت زنده هیچ اطلاعات شخصی لازم نیست. تیم پشتیبانی مشتری با استعداد است و از کلیه خدمات و پیشنهاداتی که ExpressVPN در فروشگاه دارد ، آگاه است. بعید نیست که شما از آنها سؤالی بپرسید ، و آنها پاسخی ندارند. حال ، در صورت نیاز به مأموریت مأموریت مضاعف ، چیزی را به شما اطلاع می دهد و از شما می خواهد تا زمانی که پاسخی برای شما ندهد صبور باشید..

هولا 

از طرف دیگر Hola, ویژگی خدمات مشتری زنده را ارائه نمی دهد. آنها ، با این حال ، ارائه می دهند خدمات مشتری از طریق ایمیل. چندین بار عملکرد ایمیل را تست کردم تا میانگین پاسخ آنها را بررسی کنم. آنچه من متوجه شدم ، سؤالاتی بود که به راحتی توسط وب سایت می توان به سؤالات نسبتاً خوبی (به ترتیب 4 ساعت و 5 ساعت) پاسخ داد. 2 بار سوالی که درمورد مشخصات سیاست بازپرداخت (نه در وب سایت) پرسیدم ، تقریباً یک روز طول کشید تا جواب بدهم.

ExpressVPN

 • ویژگی چت زنده
 • پشتیبانی 24/7 مشتری

هولا

 • گزینه چت زنده (فقط ایمیل)
 • سؤالات متداول در وب سایت

 حکم: ExpressVPN

سرعت

ارزیابی تفاوت سرعت بین ExpressVPN و Hola دشوار بود ، اما در اینجا می رود.

ExpressVPN 

از طرف دیگر ExpressVPN, تمام عملکردهای یک VPN را انجام می دهد. این بدان معنی است که سرعت اینترنت را کند می کند. کارشناسان ما دریافتند که ExpressVPN به طور کلی است در سرورهای خود سازگار است. به طور متوسط ​​، سرعت بارگیری بدون در نظر گرفتن محل سرور 10٪ کاهش یافته است.

هولا

واقعیت این است که هلا است یک شبکه P2P این بدان معنی است که اینترنت شما را کند نمی کند. دلیل این است که هلا واقعاً مسیر ترافیک شما را دوباره مسیریابی نمی کند. گفته می شود ، (برنامه افزودنی مرورگر) Hola Unblocker ، بسیار آهسته است ، تا جایی که بیشتر از آنچه به نظر نمی رسید به نظر می رسید که ما به اینترنت وصل نشده ایم.

ExpressVPN

 • سرعت بارگیری و بارگیری چشمگیر.

هولا 

 • سرعت سریع به دلیل عدم رمزنگاری

حکم: ExpressVPN

پشتیبانی دستگاه

ExpressVPN

با بارگیری برنامه ها و پیکربندی دستی آنها در همه دستگاه های خود ، از اشتراک ExpressVPN خود استفاده کنید. شما فقط با یک اشتراک VPN همزمان به پنج دستگاه وصل شوید به ExpressVPN. به عبارت دیگر ، شما می توانید اشتراک مشترک خود (اتصال VPN) را با پنج دستگاه دیگر به اشتراک بگذارید.

هولا 

با Hola می توانید از حساب مجرد خود استفاده کنید ده دستگاه همزمان مانند Android ، PC ، Mac ، کنسول های بازی و حتی SmartTV. به این ترتیب با اشتراک حساب خود با دیگران از Hola استفاده می کنید.

ExpressVPNبرنامه های پشتیبانی شده برای سیستم عامل های زیر:

 • ویندوز ، مک ، بلک بری ، لینوکس ، اندروید ، iOS مدل های روتر را انتخاب کنید
 • برنامه های افزودنی برای: Chrome ، Safari ، Firefox
 • شما می توانید به طور همزمان 3 اتصال همزمان داشته باشید.

هولا برنامه های پشتیبانی شده را برای:

 • ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید ، iOS مدلهای روتر را انتخاب کنید.
 • Hola Unblocker: Chrome ، Firefox ، Edge ، Safari
 • Hola ، به عنوان شبکه P2P ، اتصالات نامحدود دستگاه را ارائه می دهد.

حکم: هلا

سرورها

ExpressVPN

ExpressVPN یک ارائه دهنده حق بیمه است که ارائه می دهد انتخاب گسترده ای از سرورها در سراسر جهان ، با بسیار راه اندازی شبکه ایمن. این شرکت در حال حاضر صاحب حدود است 160 مکان سرور VPN پوشا 94 کشور, با بیش از 3000 سرور VPN. سرورها از داده های کاربران محافظت می کنند و آنها را قبل از رسیدن به شبکه های دیگر رمزگذاری می کنند.

هولا 

ارائه دهندگان خدمات VPN معمولاً برای حفظ سرورهایی که داده های کاربران را برای اهداف امنیتی منتقل می کنند ، پرداخت می کنند. با این حال ، هولا هیچ سرور ندارد و از آنجا که این یک سرویس رایگان است ، شما با عضویت به یک سرور تبدیل می شوید. کسانی که می خواهند از این سرویس استفاده کنند و نمی خواهند دیگران به شبکه خود وصل شوند باید هزینه حق بیمه را بپردازند. ذات آزاد شدن هولا کم می شود.

ExpressVPN

 • 2000 سرور در 148 مکان در 90 کشور پخش شده است.
 • می توانید لیست کامل سرورها را در وب سایت پیدا کنید ، برای همه روشن است.

هولا

 • هیچ سرور ندارد.
 • Hola از دستگاه هایی – که متعلق به کاربران غیرپرداخت است – استفاده می کند به عنوان “سرور”.

حکم: ExpressVPN

ExpressVPN VS Hola – حریم خصوصی & امنیت

جنبه اساسی VPN نحوه برخورد شرکت با حریم خصوصی و امنیت کاربران است. با توجه به اینکه VPN ها در درجه اول ابزاری برای امنیت سایبری هستند ، برای VPN مهمتر از داشتن بسیاری از ویژگی ها ، امنیت و امنیت واقعی را ارائه می دهد. در حالی که استفاده از ExpressVPN کاملاً بی خطر است ، ما نمی توانیم درباره هلا همین حرف را بزنیم. معمولاً ، ما به یک VPN نگاه می کنیم رمزگذاری ها ، پروتکل ها و خط مشی ورود به سیستم تا ارزیابی شود که چقدر امن و خصوصی است. هنگام مقایسه این دو ارائه دهنده ، این همان چیزی است که ما یافتیم:

ExpressVPN

ExpressVPN ارائه می دهد پروتکل های رمزگذاری قوی, ویژگی های امنیتی عالی, و بدون نشت. این بدان معناست که این ارائه دهنده هیچگونه مصالحه ای در مورد امنیت داده ها یا امنیت داده ها ندارد. این شرکت با استفاده از بالاترین سطح رمزگذاری, که غیرقابل شکست است ExpressVPN دارای کلید کشتار, که آنها را قفل شبکه می نامند. در صورت قطع ارتباط VPN ، این ویژگی به امنیت اطلاعات شما کمک می کند.

هولا 

Hola یک VPN است رمزگذاری یا سوئیچ kill ندارد. این بدان معنی است که به عنوان امن نیست گزارشهای گسترده کاربر را نگه می دارد. در حالی که ادعا می کند اتصالات همتا به همسالان امن است ، اما اینگونه نیستند. در واقع ، هیچ چیز ناشناس یا مطمئن درباره هولا نیست. وقتی واقعاً پروکسی باشد ، خود را VPN می نامد.

ExpressVPN:

 •  OpenVPN با TCP / UDP – SSTP – L2TP / IPsec – PPTP
 • AED-256-CBC ، طرح رمزگذاری متقارن کانال داده ، رمزگذاری های AES 256 بیتی ، رمزگذاری به جلو
 • پیش از این خط مشی دقیق و صفر بر روی نقشه های صفر آزمایش و آزمایش شده است

هلا:

 • پروتکل VPN وجود ندارد.
 • بدون رمزگذاری.
 • برای ورود و فروش داده های کاربر یافت شد.

ارزیابی: در حالی که Hola هیچ کاری برای محافظت از حریم شخصی و امنیت کاربر انجام نمی دهد ، ExpressVPN خود را به کلیت جامعه ثابت کرد که یک VPN با ثبت صفر واقعی است.

حکم: ExpressVPN

چرا هلا ناامن است?

نه تنها Hola اطلاعات مربوط به فعالیت های آنلاین خود را حفظ کنید و اطلاعات شخصی خود را ذخیره کنید ، اما همچنین اجازه می دهد تا اشخاص ثالث (کاربران پولی) به اتصال آنلاین شما دسترسی داشته باشند. ما درمورد اطلاعات ورود به سیستم صحبت می کنیم ، ما فقط در مورد حداقل مقدار صحبت نمی کنیم. این VPN داده های گسترده ای را درگیر می کند که کاربران آن را درگیر می کند. شما می توانید همه چیز را در مورد آنها بخوانید سیاست حفظ حریم خصوصی. همچنین ، یادآوری این نکته حائز اهمیت است که هولا یک VPN همتا است.

این بدان معنی است که Hola به جای مدیریت پرداخت شده برای سرورها در سراسر جهان ، سیگنال های خود را از طریق اتصالات کاربران تونل می کند. به عبارت دیگر ، از پهنای باند کاربران استفاده می کند. در واقعیت ، شما به شبکه سایر کاربران متصل می شوید و آنها به شما متصل می شوند. به طور خلاصه ، این یک است VPN نا امن با سطوح بسیار کم رمزگذاری. با عضویت در این VPN ، خود را در معرض تهدیدها قرار دهید و از حریم شخصی خود در این فرآیند دست بکشید.

ExpressVPN VS Hola – حکم نهایی

با نگاهی به تست هایی که متخصصان ما انجام داده اند ، مشخص است که ExpressVPN بسیار دور است ارائه دهنده خدمات بهتر از Hola. علاوه بر این ، ExpressVPN قبل از هر چیز VPN است. از طرف دیگر هولا چنین نیست. نمی توانم استرس کافی داشته باشم که هولا چقدر خطرناک است.

ExpressVPN

ExpressVPN در اینجا برنده است و من آن را اکیداً توصیه می کنم.

هولا

Hola یک ارائه دهنده خطرناک است ، که من به شما توصیه می کنم از هر هزینه ای خودداری کنید.

نه من و نه دیگران اینجا در VPN Guru به کسی توصیه نمی کنیم از این سرویس استفاده کند. موافق نیستی؟ اگر فکر می کنید ExpressVPN یک برنده واضح است ، در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me