ExpressVPN vs Hotspot Shield: کدام VPN بهترین است؟

ExpressVPN VS Hotspot Shield: در کدام VPN باید مشترک شوید؟ VPN یک تعهد است و انتخاب VPN شما به شدت بر حریم خصوصی شما تأثیر می گذارد. بنابراین ، مطمئناً می خواهید مطمئن شوید که تصمیم درستی گرفته اید. اگر بین ExpressVPN و Hotspot Shield ، دو مورد از بارگیری ترین VPN ها گیر افتاده اید ، این بررسی مقایسه ای را بررسی کنید تا دریابید که کدام VPN سزاوار توجه شماست. لطفا توجه داشته باشید که این مقایسه بر اساس نسخه Premium Hotspot Shield است.


ExpressVPN vs Hotspot Shield - کدام VPN بهترین است

ExpressVPN vs Hotspot Shield – کدام VPN بهترین است

ExpressVPN VS Hotspot Shield – ویژگی ها و خدمات

برای ارائه یک نمای جامع از ویژگی ها و خدماتی که ارائه دهندگان ارائه می دهند ، قیمت گذاری ، خدمات مشتری ، سرعت اینترنت ، پشتیبانی دستگاه و سرورهای ExpressVPN و Hotspot Shield را با هم مقایسه کرده ام..

قیمت گذاری

بیایید شروع کنیم به برنامه قیمت گذاری هر دو ExpressVPN و Hotspot Shield.

ExpressVPN 3 طرح مختلف قیمت گذاری ارائه می دهد:

 • 12.95 دلار در هر ماه (برنامه ماهانه)
 • 9،99 دلار در هر ماه (برنامه دوساله – قبض 59،95 $)
 • 6.67 دلار در هر ماه (برنامه سالانه – قبض در سال اول با 99.95 دلار + 3 ماه رایگان)

Hotspot Shield 4 طرح مختلف قیمت گذاری ارائه می دهد:

 • $ 12.99 در هر ماه (برنامه ماهانه)
 • $ 8.99 در هر ماه (برنامه دوساله – قبض 53.94 دلار)
 • $ 5.99 در هر ماه (طرح سالانه – صورتحساب 71.88 دلار)
 • 3.49 دلار در هر ماه (برنامه 3 ساله – با پرداخت 125.64 دلار)

وقتی صحبت از قیمت گذاری می شود ، Hotspot Shield با بودجه برنامه های بهتری را برای کاربران ارائه می دهد. برنامه 3 ساله آنها فقط تقریبا 26 دلار بیشتر از برنامه سالانه ExpressVPN است.

ExpressVPN 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد ، که به وضوح در سیاست بازپرداخت آنها دیکته شده است ، بدون سوالی که پرسیده می شود. Hotspot Shield یک سیاست بازپرداخت 45 روزه ارائه می دهد ، با این حال ، من نتوانستم سیاست بازپرداخت آنها را بصورت آنلاین پیدا کنم تا ببینم محدودیتی برای این سیاست وجود دارد یا خیر. من با پشتیبانی مشتری آنها تماس گرفتم و مطلع شدم که خط مشی آنها هیچ گونه محدودیتی برای پهنای باند یا اتصالات ندارد.

حکم قیمت گذاری ExpressVPN VS Hotspot Shield: هات اسپات شیلد.

خدمات مشتری

هر دو Hotspot Shield و ExpressVPN یک گزینه چت زنده برای پشتیبانی مشتری خود دارند.

با ExpressVPN ، می توانید به پورتال چت زنده در هر نقطه از وب سایت دسترسی پیدا کنید. آنها از شما درخواست نمی کنند تا اطلاعات مشخصی را برای چت زنده به کار اختصاص دهید. نمایندگان پشتیبانی مشتری کاملاً درباره تمام آنچه ExpressVPN برای ارائه و پاسخ سریع به هر سؤالی که در راه خود قرار دارد ، ارائه شده اند. اگر نماینده نیاز به بررسی اطلاعات مضاعف داشته باشد ، شما را از آن مطلع می کند و از شما می خواهد که صبور باشید در حالی که آنها با شما جواب می دهند.

گزینه گفتگوی زنده Hotspot Sheild کمی ناامید کننده بود. برای شروع ، فقط می توانید از صفحه قیمت گذاری آنها به پورتال گپ دسترسی داشته باشید. هیچ دکمه ای برای کلیک کردن وجود ندارد ، گپ فقط در انتهای صفحه ظاهر می شود. آنها همچنین قبل از صحبت با یک نماینده پشتیبانی مشتری به یک نام و آدرس ایمیل نیاز دارند. در طی چندین آزمایش انجام شده ، مأمورین آنها بطور مداوم پاسخ خود را برای مدت طولانی متوقف کردند (حداکثر تجربه ای که من 2 دقیقه سکوت رادیویی داشتم) بدون اطلاع من از لزوم تأخیر در جواب. آنها به کلیه سؤالات اساسی در مورد خدمات خود پاسخ دادند اما با پاسخ های بسیار مبهمی به هر سؤالی که در سؤالات متداول نیست پاسخ دادند.

حکم سرویس مشتری ExpressVPN VS Hotspot Shield: ExpressVPN.

سرعت

کارشناسان ما تست های سرعت را برای هر دو ExpressVPN و Hotspot Shield انجام دادند.

سرعت ExpressVPN در تمام سرورهای آزمایش شده نسبتاً مطابقت داشت. بطور کلی سرعت بارگیری در کل سرورها حدود 10٪ کاهش یافته است.

سرعت Hotspot Shield در سرورهایی که متخصصان ما از آنها تست کردند مطابقت ندارد. سرعت بارگیری گاهی اوقات تنها 0.9٪ کندتر و زمان دیگر 22.7٪ کندتر بود.

حکم سرعت Speed ​​Shield ExpressVPN VS Hotspot Shield: هات اسپات شیلد.

پشتیبانی دستگاه

ExpressVPN برنامه های پشتیبانی شده را برای:

 • ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید ، iOS ، بلک بری و مدلهای روتر را انتخاب کنید.
 • برنامه های افزودنی برای: Chrome ، Firefox ، Safari.

با ExpressVPN ، به طور همزمان به 3 اتصال همزمان می رسید.

Hotspot Shield برنامه های پشتیبانی شده را برای:

 • تلفن ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS ، ویندوز.
 • برنامه های افزودنی برای: Chrome و Firefox.

با Hotspot Shield ، به طور هم زمان می توانید 5 اتصال همزمان داشته باشید.

حکم پشتیبانی از دستگاه محافظ ExpressVPN VS Hotspot Shield: ExpressVPN

سرورها

ExpressVPN سرور 2000+ را در 148 مکان سرور در 92 کشور ارائه می دهد. لیست سرورهای آنها در وب سایت آنها موجود است.

Hotspot Sheild کمی سخت تر بود. من باید منتظر ماندم تا برنامه را بارگیری کنم تا بفهمم چند سرور در اختیارشان است. با این حال ، حتی در آن زمان ، من هنوز نتوانستم دریابم که چه تعداد سرور ارائه شده است. آنچه می دانیم اینست که Hotspot Shield فقط در 24 کشور جهان سرور دارد.

ExpressVPN VS Hotspot Shield حکم سرور: ExpressVPN

ExpressVPN VS Hotspot Shield – حریم خصوصی & امنیت

صرف نظر از ویژگی ها ، مهمترین جنبه خدمات VPN رویکرد آن به حریم شخصی و امنیت کاربر است. در اینجا چگونگی آزمایش این دو ارائه دهنده ارائه شده است:

وقتی امنیت یک VPN را ارزیابی می کنیم ، معمولاً به پروتکل های VPN ، رمزگذاری آنها و خط مشی ورود به سیستم آنها نگاه می کنیم. در اینجا چیزی است که ما با ExpressVPN VS Hotspot Shield پیدا کردیم:

ExpressVPN:

 • پروتکل های VPN: OpenVPN با TCP / UDP – SSTP – L2TP / IPsec – PPTP.
 • رمزگذاری: رمزگذاری AES 256 بیتی ، AED-256-CBC ، طرح رمزگذاری متقارن کانال داده ، رمزگذاری به جلو.
 • خط مشی ورود به سیستم: ExpressVPN دارای خط مشی صفر سیاههها (آزمایش و آزمایش شده).

هات اسپات شیلد:

 • پروتکل های VPN: Hotspot Shield از پروتکل خود به نام Catapult Hydra استفاده می کند که توسط شرکت مادرشان AnchorFree تهیه شده است.
 • رمزگذاری: رمزگذاری AES 128 بیتی ، سرورهای TLS 1.2 ، رازداری به جلو.
 • خط مشی ورود به سیستم: Hotspot Shield دارای خط مشی صفر است (طبق سیاست حفظ حریم خصوصی ، مورد حمایت مرکز دموکراسی و فناوری).

ExpressVPN فراتر از سایه شک و تردید ثابت کرد که گزارش های فعالیت کاربران خود را در حال مرور نگه نمی دارند. از طرف دیگر Hotspot Shield متهم شد که داده های کاربران خود را با اشخاص ثالث به اشتراک می گذارد.

ExpressVPN VS Hotspot Shield حریم خصوصی & حکم امنیتی: ExpressVPN

ExpressVPN VS Hotspot Shield – حکم نهایی

براساس آزمایشاتی که انجام داده ایم و ویژگی های ارائه شده توسط Hotspot Shield و ExpressVPN ، مشخص است که ExpressVPN به عنوان برنده واضح ظاهر می شود. Hotspot Shield ممکن است مقرون به صرفه تر باشد ، اما ویژگی های آن و حفظ حریم خصوصی است & امنیت در برابر امنیت ExpressVPN خوب عمل نکرد. اگر هنوز بین هر دو ارائه دهنده گیر کرده اید ، از عضویت در ExpressVPN دریغ نکنید. این ممکن است گران تر باشد ، اما حداقل شما یک ارتباط واقعا امن و خصوصی با خدمات آن را تضمین می کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me