ExpressVPN vs Unlocator VPN – کدام یک را انتخاب کنید؟

هر دو ExpressVPN و Unlocator به ترتیب ارائه دهنده های پیشرو در زمینه های VPN و Smart DNS هستند. اخیراً ، Unlocator سرویس VPN آن را راه اندازی کرده و با در نظر گرفتن وضعیت Unlocator در بازار ، می توان فرض کرد که در مدت زمان کوتاهی با ExpressVPN رقیب خواهد شد. به همین دلیل ما نیاز به پاسخ داریم کدام VPN بهتر است؟ در این بررسی, ما به ویژگی های هر یک از این دو غول می پردازیم و ببینید کدام یک از سرویس های برتر VPN در صدر قرار دارد.


ExpressVPN در مقابل Unlocator

ExpressVPN در مقابل Unlocator

ExpressVPN vs Unlocator VPN – مقایسه سریع

قبل از اینکه جلوتر بروید و به مشخصات هر یک از این VPN ها عمیق تر شوید ، من یک جدول مقایسه جامع برای شما فراهم کردم تا کمی به این موضوع بپردازید..

ExpressVPNUnlocator
مرکز فرماندهیجزایر ویرجین انگلیسدانمارک
اتصالات همزمان55
دوره بازپرداخت30 روز30 روز
خط مشی ورود به سیستمبدون گزارشبدون گزارش
تعداد سرور200041
مکان سرور94 کشور36 کشور
قیمت12.95 دلار / ماه9.99 $ / ماه
DNS هوشمندآرهآره
امتحان رایگاننهآره
سایت اینترنتیاز ExpressVPN بازدید کنیدبه Unlocator مراجعه کنید

اینها همه ویژگی هایی نیست که در این مقاله ها به آنها پرداختیم. اگر می خواهید هرکدام را ارزیابی کنید ، این یک رویکرد سریعتر است. اگر از هر وب سایت VPN بازدید می کنید ، ادعا می کنید که بهترین صنعت در این صنعت است. خوب ، ما در اینجا هستیم تا ثابت کنیم صحت ادعاهای آنها صحیح است یا نه. با پایان این بررسی ، متوجه می شوید که نظر ما ممکن است نسبت به یک ارائه دهنده که بهتر از این دو باشد ، گرایش پیدا کند.

با این حال ، این بدان معنا نیست که دیگری خوب نیست. این همه بستگی به این دارد که کاربر در پایان به دنبال چه چیزی باشد. پس از تست سرعت ، سازگاری Netflix ، پشتیبانی و سایر خدمات Unlocator و ExpressVPN ، ما یک بررسی کاملاً مناسب را ارائه دادیم. بیایید شروع کنیم ،?

پرداخت & قیمت گذاری

قبل از اینکه ویژگی های خود را بررسی کنید ، به بخش قیمت گذاری می روید تا بررسی کنید آیا برنامه های VPN متناسب با بودجه شما هستند یا خیر. این همه نیست ، شما همچنین باید مطمئن شوید که آنها از روش پرداختی که در واقع استفاده می کنید پشتیبانی می کنند. من یک مقایسه کوچک بین این دو انجام دادم و این همان چیزی است که من با آن به دست آوردم.

ExpressVPN

ExpressVPNقیمت ها کمی گران تر از Unlocator هستند ، اما به یک دلیل واضح. بعداً در این مقاله ، خواهید فهمید که ExpressVPN خدمات بسیار بیشتری نسبت به Unlocator. ExpressVPN در هر ماه 12.95 دلار ، 9.99 دلار با برنامه 6 ماهه و 8.32 دلار با برنامه سالانه. اگر مایل نیستید برای مدت طولانی در خدمات آنها سرمایه گذاری کنید ، برنامه سالانه ایده بسیار خوبی به نظر می رسد.

ExpressVPN نقد و بررسی - برنامه های قیمت گذاری

برای مدت زمان محدود آنلاین ، تخفیف منحصر به فرد ExpressVPN برای هر کسی که می خواهد از طریق وب سایت ما در ExpressVPN مشترک شود. اکنون می توانید با استفاده از تخفیف ویژه ما 49٪ تخفیف از اشتراک ExpressVPN خود را پس انداز کنید. نه تنها این ، بلکه 3 ماه اضافی نیز به طور رایگان دریافت خواهید کرد.ExpressVPN تخفیف

درمورد روشها ، ExpressVPN به شما امکان می دهد هزینه خدمات خود را از طریق آن بپردازید ویزا ، مسترکارت ، پی پال, و بیشتر. حتی اگر نگران امنیت خود هستید حتی می توانید از بیت کوین نیز استفاده کنید.

ExpressVPN Review - گزینه های پرداخت

Unlocator VPN

Unlocator یک سرویس هوشمند DNS است ، و به همین دلیل این اشتراک را در کنار VPN حفظ کرده است ، درصورتی که هیچ یک از شما واقعاً امنیت اضافی یک VPN را نمی خواهید. شما می توانید به همراه سایر برنامه ها ، با 4.95 دلار در ماه در سرویس Smart DNS مشترک شوید.

قیمت Unlocator Smart DNS Smart

درمورد اشتراک VPN ، قیمت آن از قیمت Unlocator کمی گرانتر است. متاسفم ، من نمی خواهم مغرضانه باشم ، ما فقط این دو را ارزیابی می کنیم. می توانید آن را خریداری کنید اشتراک Unlocator با 9.99 $ در ماه ، 8.17 $ به مدت 6 ماه و 6.58 دلار در سال.هزینه VPN Unlocator

اکنون ، برای روش های پرداخت ، Unlocator گزینه های کمتری نسبت به ExpressVPN دارد. اول ، عدم گزینه بیت کوین ، که برای کسانی که از امنیت اینترنت خود استفاده می کنند ، بسیار ضروری است. با استفاده از Unlocator VPN می توانید مشترک شوید Visa ، MasterCard ، Amex ، Discover ، Google Pay و Apple Pay.روش های پرداخت Unlocator

حکم: ExpressVPN در هر دو حوزه “قیمت گذاری” و “روش های پرداخت” برنده می شود. اگرچه این گران تر از Unlocator VPN است ، اما ExpressVPN در واقع آنچه را می پردازید به شما می دهد. به نظر من ، Unlocator خیلی هزینه دارد و خیلی کم می دهد.

امنیت و حریم خصوصی

ارائه دهندگان VPN برای اطمینان از امنیت و حفظ حریم شخصی شما در وهله اول وجود دارند و می توانید مطمئن باشید که هر دو ExpressVPN و Unlocator استانداردهای امنیتی خود را بسیار جدی می گیرند. هر دو ارائه دهنده VPN از چندین پروتکل امنیتی پشتیبانی می کنند را انتخاب کنید ، با این حال یکی بهتر از دیگری.

تنها مشکلی که در مورد Unlocator وجود دارد این است که وقتی از برنامه آنها استفاده می کنید ، تمام پروتکل ها پشتیبانی نمی شوند. اگر می خواهید از این پروتکل ها استفاده کنید ، باید ارتباط را به صورت دستی تنظیم کنید. تنها دو دستگاهی که می توانند بین پروتکل ها جابجا شوند ، Windows و iOS هستند. در سمت روشن, هر دو ExpressVPN و Unlocator از جدیدترین رمزگذاری AES-256 درجه نظامی استفاده می کنند.

در مورد حریم خصوصی ، هیچ شکایتی در مورد ExpressVPN وجود نداشته است. این ارائه دهنده به خوبی شناخته شده است تا مطابق آنچه در وب سایت خود ادعا می کند ، عمل کند. از طرف دیگر Unlocator ، هنگامی که متوجه یک نشت DNS هنگام کار بر روی یکی از سرورهای آنها شدم ، کمی مرا ترساند. پشتیبانی به من اطلاع داد که به نظر می رسد که به دلیل وجود آنها باشد فناوری ترکیبی, جایی که آنها همزمان از سرورهای هوشمند DNS استفاده می کنند. بنابراین ، به عنوان به نظر می رسد داده های شما از طریق سرورهای خود در حال گردش است ، ISP قادر به دیدن هر چیزی نخواهد بود. کمی در مورد توجه به آنچه در وب سایت خود ذکر کردند کمی تأثیر دارد.

“استفاده آسان از برنامه های VPN برای Mac ، Windows ، IOS و Android باعث می شود تا امنیت و محافظت از حریم شخصی شما در برابر چشم های بد و بد انجام شود.”

من در مورد قسمت چشم مهربان مطمئن نیستم. اما سلام ، بگذارید فعلاً این مزیت شک را به آنها بدهیم.

حکم: ExpressVPN در این دامنه Unlocator VPN نیز در صدر قرار دارد.

شبکه سرور

آیا تاکنون از “شایستگی بیشتر” شنیده اید؟ این دقیقاً همان چیزی است که باید هنگام VPN در شبکه سرور آنها جستجو کنید. هرچه سرور VPN بیشتر باشد ، شانس برای انسداد کانال های محدود در سراسر جهان نیز بهتر خواهد بود. در این بخش, در واقع هیچ مقایسه ای بین این دو وجود ندارد. Unlocator هنوز VPN جوانی است و با جاه طلبی های بزرگ لگد می زند ، اما رقابت با غول مانند ExpressVPN هنوز هم بسیار کوچک است.

آیا می توانید شبکه سرور 2000+ را با شبکه ای که فقط 41 دارد مقایسه کنید؟ البته اینطور نیست و انجام این کار وقت زیادی خواهد بود. اما به یاد داشته باشید ، Unlocator VPN روی سرورهای هوشمند DNS خود کار می کند ، بنابراین می توانید بگویید که آنها مهم نیستند که تعداد سرورهای VPN زیادی داشته باشند ، تعداد زیادی از کانالهای دارای محدودیت جغرافیایی را برطرف می کنند..

Unlocator VPN شامل 41 کشور است, که در مقایسه با توزیع سرور ExpressVPN ناچیز است. ارائه دهنده پیشرو در حدود 145 مکان سرور را پراکنده می کند در سراسر جهان این شامل 94 کشور است.

حکم: اگر می خواهید یک تجربه خوب جریان را در حالی که انسداد محتوای جغرافیایی محدود شده از سراسر جهان را تضمین می کنید ، تضمین کنید ، شبکه سرور ExpressVPN به شما در انجام این کار آسان می کند.

ExpressVPN vs Unlocator VPN – عملکرد سرعت

این بخشی است که همه منتظر آن بوده اید. همه ما می دانیم که رمزگذاری VPN سرعت اینترنت شما را پایین می آورد. اما سوال اینجاست که ارتباط شما چقدر تأثیر دارد؟ این پاسخ اینست که سرورهای VPN سریع هستند یا نه. در این مواجهه ، ExpressVPN مجدداً برنده می شود زیرا تنها با اتصال 7٪ به سرور VPN ، 7٪ کاهش می یابد.

تست سرعت ExpressVPN

می توانید نتایج تست سرعت من را هنگام استفاده از ExpressVPN مشاهده کنید:

 • ابتدا عملکرد دستگاه را بدون اتصال به سرور VPN ضبط کردم.
  تست سرعت بدون ExpressVPN
 • بعد ، ExpressVPN را راه اندازی کردم و به یک سرور نزدیک به محل زندگی خود متصل شدم. به این ترتیب ما سریعترین سرعت را تضمین می کنیم. این چیزی است که من بدست آورده ام:
 • هنگامی که به یک سرور از راه دور متصل شدم ، اتصال کمی بیشتر شد. با این حال ، سرعت بارگذاری بالا رفت.

تست سرعت VPN Unlocator

همانطور که قبلاً گفتم ، ExpressVPN از آنجایی که Unlocator با اتصال من به شدت برخورد کرد ، برنده این یکی شد. اجازه دهید من آنچه را که من انجام دادم راهنمایی کنم:

 • باز هم ، عملکرد دستگاه من را بدون اتصال VPN ضبط کردم تا بعداً مقایسه شود.نتایج بدون Unlocator
 • بعد ، من به یک سرور در لندن وصل شدم ، که بسیار بد بود. منظورم از افت سرعت بارگیری و بارگیری است.سرور Unlocator لندن
 • پس از آن ، من به سرور دیگری وصل شدم تا ببینم آیا فقط همین یکی است. نه ، معلوم شد که یکسان است.VPN Unlocator دیگر

حکم: ExpressVPN با سرعت دستگاه شما در این دور برنده می شود.

پشتیبانی مشتری

اگر پشتیبانی خوبی از مشتری دارید ، در راه رسیدن به یکی از بهترین شرکت های صنعت هستید. خوشبختانه ، این یک مسابقه بین این دو است. هر دوی آنها پشتیبانی عالی از مشتری ارائه می دهند و یک گزینه چت زنده نیز هست.

نمایندگان پشتیبانی مشتری ExpressVPN هنگام حل مشکلات شما بسیار کارآمد و حرفه ای هستند. از سوی دیگر, پشتیبانی Unlocator در عرض چند ثانیه به سوال من پاسخ داد. این خیلی جالب بود با توجه به اینکه بیشتر VPN های برتر چند دقیقه قبل از پاسخ دادن به شما نیاز دارند.

هر دو وب سایت VPN شامل راهنماهایی است که به شما کمک می کند دستگاهتان را به راحتی تنظیم کنید. مهم نیست که این VPN باشد یا Smart DNS ، آموزش تنظیمات برای همه چیزهایی که باید در وب سایتها بدانید وجود دارد.

حکم: هر دو VPN خدمات پشتیبانی عالی دارند. قرعه کشی است.

ExpressVPN vs Unlocator VPN – سازگاری دستگاه & برنامه

اکثراً همه ارائه دهندگان VPN از همان مقدار سیستم عامل پشتیبانی می کنند. شما هر دو ExpressVPN و Unlocator را در سیستم عاملهای اصلی مانند موارد دیگر پیدا خواهید کرد Windows ، Mac ، Android ، iOS و همچنین Amazon Fire TV.

شما نمی توانید اتصال VPN را روی کنسول های بازی مانند PlayStation و Xbox تنظیم کنید زیرا آنها به طور طبیعی با مشتری های VPN سازگار نیستند. اگر می خواهید ارتباطی با این سیستم عامل ها به اشتراک بگذارید ، باید VPN را روی روتر خود نصب کنید ، و بله ، می توانید این کار را انجام دهید.

نکته ای که ExpressVPN بهترین Unlocator را با آن دارد این است که برنامه های افزودنی مرورگر را ارائه می دهد. آنها در این دسته برابر بودند ، اما ExpressVPN دوباره برتری دارد.

ExpressVPN طراحی براق و رابط کاربری آسان دارد. برنامه Unlocator VPN فراتر از ساده و در عین حال بسیار ساده است. اگر به اندازه کافی از طریق برنامه حرکت کنید ، می بینید که کارهای زیادی روی آن انجام نشده است.

برنامه ExpressVPN ساده و در عین حال بسیار مؤثر است. در بخش تنظیمات آنها گزینه های زیادی برای انتخاب و استفاده وجود دارد ، در حالی که Unlocator تنها در صورت تمایل به اتصال خودکار یا روشن کردن Kill Switch فقط ارائه می دهد. خودشه. چه خوب است و مشترک بین این دو سهولت اتصال است. فقط کافی است یک سرور را انتخاب کرده و دکمه اتصال را بزنید. ساده است.

حکم: به دلیل عدم وجود برنامه های افزودنی و گزینه های Unlocator در برنامه اختصاصی خود ، ExpressVPN پیروز می شود.

ExpressVPN vs Unlocator VPN – خدمات جریان

اول از همه ، هر دو ارائه دهنده VPN قادر به انسداد بستر پیشرو جریان Netflix US هستند. Netflix قادر است دسترسی VPN را مسدود کند و اکنون مدت مدیدی است که این کار را انجام داده است. حتی یکی از برترین VPN ها مانند IPVanish نمی تواند وارد کتابخانه آمریکایی کانال شود. از طرف دیگر ، Unlocator می تواند علی رغم اینکه در صنعت VPN تازگی دارد.

ExpressVPN شناخته شده است که تلاشهای سرویس جریان را برای مسدود کردن VPN ها دور کرده است. بنابراین ، در انجام این کار می توانید روی آن حساب کنید. هر دو در دور زدن انواع محدودیت های جغرافیایی اعمال شده به نتفلیکس بسیار خوب عمل کردند و این یک عامل مهم برای در نظر گرفتن است.

ExpressVPN دارای سرورهایی در 94 کشور است, این بدان معناست که می توانید صدها کانال را هنگام استفاده از سرویس آن قفل کنید. از ویژگی های Smart DNS آن نیز نمی توان اشاره کرد. از طرف دیگر Unlocator روی سرورهای Smart DNS خود کار می کند. شما می توانید ضمن استفاده از یک سرور VPN ، به تمام کانالهای پشتیبانی شده توسط سرویس دسترسی پیدا کنید. وب سایت آنها را بررسی کنید تا ببینید که کدام 230 کانال از طریق Unlocator پشتیبانی می شوند.

می توانید موارد دلخواه را از حالت انسداد خارج کنید:

 • هولو
 • ITV
 • NBC Sports
 • حالا تلویزیون
 • Spotify
 • استارز
 • bein Sports
 • کانال پخش
 • FuboTV
 • قسمت
 • ESPN
 • ورزش روباه
 • Netflix US
 • AMC
 • آ&ه
 • iPlayer بی بی سی
 • BlinkBox
 • نخست فیلم
 • شبکه WWE
 • کانال 4
 • CW
 • CBC
 • BT Sport
 • CTV

حکم: هر دو می توانند Netflix ایالات متحده و صدها کانال را در سراسر جهان از حالت مسدود کنند. این catergory به دو ExpressVPN و Unlocator VPN می رود.

Unlocator VPN vs ExpressVPN – حکم نهایی

هر دو Unlocator و ExpressVPN هستند ارائه دهندگان عالی VPN. آنها طیف وسیعی از ویژگی ها را ارائه می دهند ، بدون توجه به نوع کاربر شما ، کاربرپسند هستند ، و هنگام صحبت برای انسداد محتوای جغرافیایی محدود ، بسیار قابل اعتماد هستند. بنابراین ، پس از این بررسی روشنگرانه ، اجازه دهید ما به شما بهتر نگاهی بیندازیم که هرکدام از این VPN ها برتری دارند و چه چیزهایی ممکن است فاقد آن باشند.

ExpressVPN

طرفداران

 • 2000+ سرور.
 • MediaStreamer هوشمند DNS.
 • پشتیبانی 24/7 قابل اعتماد چت
 • تغییر نامحدود سرور.
 • کلید کشتار.
 • پنج اتصال همزمان.
 • خط مشی صفر.
 • Netflix را باز کنید.
 • تقسیم تونل.

منفی

 • برنامه های گران قیمت.

Unlocator

طرفداران

 • 30 روز ضمانت برگشت پول.
 • امتحان رایگان.
 • پشتیبانی 24/7 چت زنده
 • پهنای باند نامحدود.
 • کلید کشتار.
 • 5 اتصال همزمان.
 • DNS هوشمند.
 • با Netflix کار می کند

منفی

 • کمی گرانقیمت.
 • شبکه سرور کوچک.

ExpressVPN vs Unlocator VPN – افکار نهایی

اگر قرار بود حكم نهايي صادر كنيم, ExpressVPN به عنوان VPN بهتر این دو ظاهر می شود. ما نمی خواهیم این حقیقت را حذف کنیم که Unlocator هنوز جدید است و برای رسیدن به آن در صدر موارد زیادی دارد. حداقل این یکی می تواند Netflix را از بین ببرد که در آن تعداد کمی از افراد برتر نمی توانند. آنچه را که در این بررسی برای گفتن داشتم بررسی کنید و انتخاب کنید که کدام VPN بهتر است. چه کسی در این ExpressVPN در مقابل Unlocator Feud به عنوان برنده ظاهر می شود. اگر می خواهید در مورد این دو نفر اطلاعات بیشتری کسب کنید ، این مورد را بررسی کنید بررسی ExpressVPN یا بررسی VPN Unlocator.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me