استفاده از ExpressVPN بی خطر است؟

در این روز و سن ، مهم است که یک ابزار امنیتی مانند VPN در زرادخانه خود داشته باشید. با این حال ، هر VPN برابر نیست متولد می شود. در حالی که برخی از VPN ها فقط نوید حفظ حریم خصوصی و امنیت را می دهند ، برخی دیگر تحویل می دهند. اگر نمی دانید ExpressVPN واقعاً حریم شخصی و امنیتی را برای کاربران خود فراهم می کند ، برای دریافت پاسخ خود را بخوانید.


آیا ExpressVPN بی خطر است؟

ExpressVPN بی خطر است?

خط مشی رازداری ExpressVPN

برای شروع ، ExpressVPN یکی از محکم ترین و شفاف ترین سیاست های حفظ حریم خصوصی را که خوانده ام ، دارد. آنها درباره نحوه برخورد با داده های کاربرشان بسیار واضح هستند. آنها حتی در مورد نیاز به ورود به سیستم داده ها را توضیح می دهند تا نشان دهند چگونه این کاربر تأثیر نمی گذارد:

در حالی که این سرویس با بیان اینکه اطلاعات مربوط به فرآیند ثبت نام را حفظ می کنند ، مشخص است ، در نحوه استفاده از داده ها نیز کاملاً واضح هستند. سیاست حفظ حریم خصوصی ExpressVPN نشان می دهد که ، اگرچه آنها می دانند کاربر از این سرویس استفاده کرده است ، اما تصوری ندارند که:

خط مشی حفظ حریم خصوصی اقدامات امنیتی انجام شده توسط ExpressVPN را برای ایمن نگه داشتن سرورها و داده های کاربران انجام می دهد,

سرورها در مراکز داده با روالهای امنیتی قوی قرار دارند. هیچ یک از این مراکز داده ما را ملزم به جمع آوری و ذخیره اطلاعات ترافیکی یا اطلاعات شخصی مربوط به استفاده شما از خدمات VPN نمی کند. اگر هر مرکز داده از ما بخواهد چنین داده هایی را ثبت کنیم ، ما بلافاصله عملیات را با مرکز داده مذکور متوقف می کنیم و گزینه های جایگزین پیدا می کنیم. “

به عبارت دیگر ، می توانید اعتماد کنید که ExpressVPN به کاربران خود حریم خصوصی را ارائه می دهد که می توانند روی آن حساب کنند. در حقیقت ، من می خواهم یک نمونه واقعی از سیاست حفظ حریم خصوصی آنها را در عمل کمی بیشتر در مقاله به شما نشان دهم.

ویژگی های امنیتی ExpressVPN

ویژگی های بسیاری از ExpressVPN وجود دارد که بطور فعال در جهت حفظ امنیت کاربران آن کار می کنند. در اینجا برخی از ویژگی هایی که در جهت تأمین امنیت اینترنت شما وجود دارد:

تقسیم تونل

یکی از ویژگی های ارائه شده توسط این ارائه دهنده خدمات ، تونل سازی اسپلیت است. این ویژگی به کاربران امکان کنترل بیشتری روی داده های مسیر یابی مجدد خود را می دهد. به طور خاص ، کاربران می توانند ترافیک مورد نظر خود را برای تغییر مسیر دوباره انتخاب کنند. به عبارت دیگر ، شما می توانید سطح امنیت مورد نیاز از یک VPN را بدون خطر دسترسی به شبکه محلی یا سرعت اینترنت خود حفظ کنید..

رمزگذاری

VPN ها هنگام گذر از سرور امن به رایانه و پشت تلفن ، داده های شما را رمزگذاری می کنند. ExpressVPN از رمزگذاری های AES-256 استفاده می کند ، “همان استاندارد رمزنگاری که توسط دولت ایالات متحده پذیرفته شده است”. تا به امروز ، حتی یک ابر رایانه قادر به شکستن میلیارد ها امکان ترکیب برای این رمزگذاری نبود.

به عبارت دیگر ، هیچ شخص ثالث ، ISP ، نهاد دولتی یا ارائه دهنده WiFi ، قادر به دسترسی به اطلاعات شما در هنگام استفاده از ExpressVPN نیست.

نقاب IP

ExpressVPN آدرس IP شما را پنهان می کند و براساس سروری که به آن متصل می شوید ، یک IP مشترک به شما ارائه می دهد. این بدان معنی است که شما همان آدرس IP را دارید (احتمالاً) هزاران کاربر دیگر. به عبارت دیگر ، آی پی ارائه شده به شما ردیابی نخواهد کرد.

صفر دانش DNS

یکی از ویژگی های امنیتی عالی ارائه شده توسط ExpressVPN ، ویژگی DNS با دانش صفر است. DNS به این صورت است كه چگونه دستگاه “URL را ترجمه می كند كه یك نوع از كلیك انسانها را به یك عدد از شماره” ترجمه می كند كه توسط دستگاه قابل خواندن است. ExpressVPN برخلاف سایر ارائه دهندگان VPN ، سرویس DNS مخصوص خود را با سرویس VPN ارائه می دهد. از آنجا که DNS ارائه دهنده نیز رمزگذاری شده است ، هرگونه آسیب پذیری امنیتی احتمالی ارائه شده توسط DNS نا امن را از بین می برد.

به عبارت دیگر ، کاربران ExpressVPN از “سانسور ، فیلتر DNS ، فیشینگ و سایر دستکاریها در امان هستند”. برای اضافه کردن آن ، از آنجا که درخواست DNS هرگز تونل VPN را ترک نمی کند ، زمان پاسخ سریع تری خواهید داشت.

اثبات واقعی زندگی – حریم خصوصی ExpressVPN در عمل

در سال 2016 ، آندره کارلوف ، سفیر روسیه در ترکیه توسط افسر پلیس ترکیه ، موتلت مرت آلتنتاش ، ترور شد. یک سال بعد ، رسانه های ترکیه اظهار داشتند که شخصی از سرورهای ExpressVPN برای پاک کردن شواهد مربوط به این ترور استفاده کرده است.

مقامات ترکیه متعاقباً در تلاش برای یافتن داده هایی که به هویت هر کسی که شواهد را منتشر می کند ، سرور ExpressVPN را ضبط کردند. مطابق با سیاست حفظ حریم خصوصی ، ExpressVPN قادر به کمک به مقامات ترکیه نبود زیرا داده های مربوط به آن پیدا نشده است.

ExpressVPN با انتشار بیانیه ای در مورد این موضوع ، تبیین تعهد آنها به سیاست ورود به سیستم صفر و محکوم کردن استفاده از خدمات VPN برای فعالیت های غیرقانونی را منتشر کرد.

آیا ExpressVPN بی خطر است؟ – حکم نهایی

خلاصه ، بله ExpressVPN یک ارائه دهنده خدمات VPN ایمن و خصوصی است. می توانید مطمئن باشید که خدمتی که دریافت خواهید کرد مطابق ادعاهایی که در وب سایت آنها به T ارائه شده است. با ExpressVPN می توانید مطمئن باشید که همیشه یک اتصال VPN ایمن را دریافت می کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me