براساس نظر کاربران Trustpilot بهترین بررسی VPN ها

Trustpilot یکی از اولین وب سایت هایی که وقتی در یک معضل فنی قرار دارید ، به ذهن شما خطور می کند ، Trustpilot است. این بررسی از سراسر جهان وجود دارد که ترکیبی از تجربه کاربران و افراد با فن آوری است. امروزه ، بازار VPN بیشترین بحث را در مورد اینترنت دارد. بنابراین ، من خودم کمی حفر انجام داده ام. این یک بررسی VPN است که براساس گفته Trustpilot ساخته شده است.


براساس Trustpilot بهترین بررسی VPN

براساس Trustpilot بهترین بررسی VPN

قبل از شروع

Trustpilot یک وب سایت بررسی مصرف کننده است که در سال 2007 در دانمارک تأسیس شد. این سایت برای مصرف کنندگان رایگان است و خدمات فریمیوم را به مشاغل ارائه می دهد.

این وب سایت دارای بیش از 700 نفر است که بطور شبانه روزی کار می کند زیرا از هر میلیون بازدید بیشتر از یک میلیون بازدید استقبال می کند. ممکن است برخی از شفافیت وب سایت شک کنند زیرا ممکن است بررسی های جعلی ارسال شود.

با این حال ، Trustpilot این حق را دارد که بررسی ها را بدون توضیح حذف کند. این اصرار دارد که همواره تلاش می کند تا از قوانین و سیاستهای منتشرشده پیروی کند تا اطمینان حاصل شود که تنها بررسی های معتبر در وب سایت باقی می مانند..

در بررسی امروز ، بهترین VPN های Trustpilot خلاصه می شود. قبل از شروع کار ، آنها را در جدول زیر بررسی کنید تا بتوانید بینشی کوچک در مورد آینده بعدی داشته باشید.

بهترین نظرات VPN در Trustpilot

ارائه دهندگان VPN زیادی در بازار وجود دارند. با این حال ، همه آنها نمی توانند متناسب با نیازهای شما باشند و آنچه را که می خواهید به شما اهدا کنند. Trustpilot یکی از مهمترین متوقفاتی است که بیشتر ما وقتی می خواهیم محصول خاصی را ارزیابی کنیم به آن روی می آوریم. بنابراین ، بر اساس آنچه که برای وب سایت آموخته ام ، در اینجا بررسی کاملی از برترین VPN های موجود در آن وجود دارد:

ExpressVPN

ExpressVPN Trustpilot

ExpressVPN ارائه دهنده VPN واقعا خوب است. این نخستین بار در لیست ما به دلیل رتبه عالی “عالی” در Trustpilot است. سرورهای آنها همیشه با سرعت مناسب اینترنت برای پخش و مواردی از این دست در حال کار هستند. این سرویس شامل سرورهایی در سراسر جهان است.

این ارائه دهنده VPN اقدامات امنیتی درجه یک را ارائه می دهد که به حفظ امنیت دستگاه شما در هر زمان اتصال به اینترنت کمک می کند. با پروتکل های سطح بالای نظامی ، شما کاملاً در برابر حملات سایبری و تلاش های نظارت محافظت می شوید.

علاوه بر این ، ExpressVPN به شما امکان می دهد تا سه وسیله را با همان اشتراک متصل کنید ، به این معنی که می توانید اعتبار VPN خود را با 2 نفر از اعضای خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارید ، به استثنای البته.

ExpressVPN از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند ، که در کنار پروتکل های VPN مانند SSTP ، PPTP ، L2TP / IPSec به طور همزمان کار می کند. من OpenVPN را به شدت پیشنهاد می کنم ، اما به هر حال به عنوان پیش فرض است. وقتی صحبت از حریم خصوصی است ، این VPN سیاست سختگیرانه ورود به سیستم را اتخاذ می کند. بنابراین ، شما می توانید اطمینان داشته باشید که هیچ کس تاریخ شما را نخواهد گرفت. با یک سیاست ورود به سیستم صفر ، دولت چگونه می خواهد چیزی را که در وهله اول وجود ندارد ، درخواست کند?

در صورت بروز هرگونه مشکلی و تماس با مشتری خدمات آنها ، هر زمان کمک عالی دریافت خواهید کرد! اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی کنید بررسی ExpressVPN Trustpilot.

IPVanish

Trustpilot IPVanish

IPVanish یکی دیگر از ارائه دهندگان قابل اعتماد برای سرمایه گذاری در این VPN دوم در لیست ما است. هرچند که مانند “ExpressVPN” دارای رتبه “عالی” است ، اما این رتبه از تعداد بررسی های کمتری برخوردار است.

به صورت تبلیغاتی کار می کند و در حین اجرای برنامه آن مشکلی نخواهید داشت. نصب ساده آسان و رابط کاربری استفاده از آن را بسیار خوشایند می کند. IPVanish برای همه توصیه می شود.

این بیشتر به این دلیل است که VPN بیش از هزار سرور در شبکه خود دارد. شما می توانید بین بیش از 40000 آدرس IP حرکت کنید ، که به شما امکان می دهد بدون توجه به مکان آنها ، به صدها کانال محدود جغرافیایی دسترسی پیدا کنید. IPVanish این امکان را به شما می دهد تا 10 دستگاه را با یک اشتراک متصل کنید. این بدان معنی است که شما به معنای واقعی کلمه می توانید 10 دستگاه را به طور همزمان محافظت کنید.

VPN پهنای باند نامحدود و سوئیچینگ سرور را فراهم می کند. در صورت نیاز به نصب و یا هر مشکلی که با آن روبرو هستید ، می توانید همیشه با تیم پشتیبانی آنها که در دسترس 24/7 است تماس بگیرید. نگاه دقیق تری داشته باشید بررسی IPVanish Trustpilot.

BulletVPN

BulletVPN Trustpilot

BulletVPN یک VPN عالی برای استفاده است. این سرورها به نقاط استراتژیکی در سرتاسر جهان نشان داده شده اند و همچنین سریع چشمک می زنند. شما می توانید بر اساس سروری که به آن وصل می شوید ، در 30 کشور در کانال های جغرافیایی محدود قرار بگیرید. اگرچه جدید است ، اما این VPN خود را شایسته نشان داده است که در صدر بازار VPN قرار دارد.

همانطور که مشاهده می کنید ، بررسی Trustpilot آن را “عالی” می نامد ، برای یک ارائه دهنده VPN که مدت طولانی در آن نبوده است بسیار مناسب و معقول است. پشتیبانی مشتری آنها برجسته است. پاسخ سریع به سوالات و مشکلات شما! پاسخ ها یک روز یا کمتر است. و ، 99٪ زمان ، اولین پیشنهادی که آنها برای شما دارند ، مشکل را برطرف می کند.

از طرف دیگر ، پخش کنندگانی که مشکلی ندارند در وب قرار بگیرند می توانند از ویژگی Smart DNS خود بهره مند شوند. با این کار ، هیچ رمزگذاری ارائه نمی شود. این بدان معنی است که شما نمی توانید یک لایه اضافی برای محافظت اضافه کنید بلکه با سرعت کامل اینترنت کار خواهید کرد. با بررسی می توانید در مورد این VPN اطلاعات بیشتری کسب کنید بررسی BulletVPN از Trustpilot.

SurfShark

SurfShark Trustpilot

سورفشارک آخرین VPN است که ما در این بررسی پوشش خواهیم داد. اگر بتوانم بگویم رتبه عالی در وب سایت مانند Trustpilot کاملاً یک دستاورد است. این ارائه دهنده VPN برای صنعت جدید است اما ثابت کرده است که طوفانی را باید در نظر گرفت.

شبکه سرور SurfShark دارای بیش از 800 سرور در 50 کشور مختلف است. این یک مبلغ کمی برای یک تازه کار نیست؟ بهترین چیز در مورد این ارائه دهنده این است که می توانید از تعداد نامحدودی دستگاه های متصل تحت یک اشتراک بهره مند شوید. یک بار پرداخت کنید و خانواده و دوستان خود را به استفاده از این VPN و بدون هزینه اضافی می آورید.

در کنار اتصالات همزمان نامحدود ، با پهنای باند نامحدود و سوئیچینگ سرور با شما برخورد می شود. و فراموش نکنیم که SurfShark همچنین سیستم عدم ورود به سیستم را که هر جستجوگر حریم خصوصی به دنبال آن است ، اتخاذ می کند..

مدت زمان طولانی نبوده است ، اما در مدت زمان کوتاهی ، آنها یک VPN قدرتمند ایجاد کرده اند. این تازه وارد به لطف ویژگی هایی که کاربران خود در هنگام اشتراک در اختیار کاربران قرار می دهد ، تعجب برانگیز صنعت VPN شده است.

به غیر از این ، آنها یک پشتیبانی چت زنده 24/7 و نامزد برتر آن را برای رفع انسداد امثال HBO ، Netflix ، Hulu و بسیاری از کانال های دیگر ارائه می دهند. میخواهی بیشتر بدانی؟ اینو ببین بررسی SurfShark Trustpilot.

آیا “Trust” را در Trustpilot قرار می دهیم

مشکل این است که ما با اطمینان نمی دانیم. این وب سایت به خوبی شناخته شده است که یک سایت بررسی بی طرفانه است. تجربیات همه کاربران را می گیرد و آنها را به نتیجه می رساند تا نتیجه ای را که همه می خواهند ارائه دهد. با این حال ، شما هرگز نمی دانید که آیا بررسیهای ارسالی در صفحه وب قانونی هستند یا خیر. ممکن است آنها فقط برای بالا بردن وضعیت یک محصول خاص جعلی باشند. تحقیقات مستقل نشان داده است که وب سایت های مرور مانند Trustpilot در مقیاس تقریباً صنعتی دارای بررسی های جعلی هستند ، اما Trustpilot اصرار دارد که تلاش می کند فقط شامل بررسی های واقعی باشد.

برای مثال NordVPN را در نظر بگیرید ، وب سایت اعلام کرد که این VPN برای رتبه بالاتر از بررسی های جعلی استفاده می کند. ما نمی دانیم که آیا این صحیح است یا نه ، اما ما می دانیم که Trustpilot یکی از برترین VPN های صنعت را مجازات کرد و به رتبه ای “ضعیف” بسیار پایین داد. دستکاری در بررسی ها وقتی می خواهید روی هر چیزی سرمایه گذاری کنید چیز خوبی نیست. هرکدام از ما به منظور سهولت در جستجوی کاربران ، به بررسی کاربران مراجعه می کند. ظاهرا ، Trustpilot تحمل نقدهای جعلی را ندارد و تصمیم به تخریب NordVPN بر این اساس دارد.

Trustpilot NordVPN

براساس آنچه که من تاکنون دیدم ، Trustpilot در بررسی ها بسیار صادقانه است. منظورم از ExpressVPN است ، این یکی از بهترین خدمات VPN در جهان است و دارای رتبه “عالی”.

بهترین VPN های مبتنی بر Trustpilot

در آنجا آن را دارید ، مردمی. براساس آنچه Trustpilot گفته است ، برترین VPN های صنعت در صنعت کاملاً مورد بررسی قرار می گیرند. اگر مایل به سرمایه گذاری در یک هستید ، حتماً این مقاله را بخوانید ، ویژگی ها را با دقت بررسی کنید ، به آنچه کاربران می گویند نگاهی بیندازید و سپس تصمیم بگیرید. تصمیم عجولانه اتخاذ نکنید ، حریم خصوصی و امنیت آنلاین چیزی نیست که شما بخواهید به خطر بیاندازید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me