بهترین VPN برای ایران

بهترین VPN برای استفاده در حالی که در جمهوری اسلامی ایران وجود دارد (جمهوری اسلامی ایران) چیست؟ ایران به عنوان کشوری شناخته می شود که دولت آن به دلیل ماهیت محتوا بسیار سختگیرانه است و مردم به آن دسترسی پیدا می کنند و در نتیجه وب سایت های پرطرفدار زیادی وجود دارد که شهروندان آن نمی توانند وارد آن شوند. تعداد سایتهایی که امکان دسترسی به آنها وجود ندارد ، بسیار زیاد است ، در حدود 50٪ از 500 سایت محبوب ترین از جمله یوتیوب و فیس بوک. همچنین اطلاع رسانی از طریق منابع خبری مستقیم تیراندازی بسیار دشوار خواهد بود زیرا دولت همچنین می خواهد نوع اطلاعاتی را که در سراسر کشور پخش می شود کنترل کند. سطح سانسور تجربه شده در کشور یکی از بالاترین در جهان است ، بنابراین محدودیتی بسیار محدود برای دسترسی به هر زمان که در آن کشور هستید می توانید داشته باشید. تنها راهی که می توانید اطمینان حاصل کنید که هنوز دسترسی نامحدود به اینترنت در ایران را حفظ می کنید ، دریافت اشتراک VPN است.


بهترین VPN برای ایران

بهترین VPN برای ایران

چرا شما به یک VPN در ایران احتیاج دارید

با توجه به هوشیاری مداوم دولت ایران ، دسترسی به همه منابع خبری ، سایتهای سرگرمی و کانالهای پخش مستقیم هنگامی که وارد کشور می شوید ، برای شما بسیار دشوار خواهد بود و این واقعاً می تواند با توجه به آنچه در سراسر جهان اتفاق می افتد پیشروی و ورود به سایتهای این سایت ، ممکن است برای شما فاجعه بار باشد ، خصوصاً اگر از اتصال ایمن استفاده نمی کنید. آدرس IP شما می تواند در لیست سیاه قرار بگیرد و در موارد شدیدتر حتی می توانید به دلیل نقض قانون تحت پیگرد قانونی قرار بگیرید.

بهترین VPN برای ایران – 3 انتخاب برتر ما

از همه این سناریوها می توان اجتناب کرد ، اما تنها در صورتی که برای رمزگذاری اتصال خود به یک سرویس معتبر VPN اعتماد کنید ، تصمیم می گیرید. در این دستورالعمل ، ما می خواهیم به مطمئن ترین خدمات VPN نگاهی بیندازیم تا بتوانید از یک اتصال مطمئن استفاده کنید ، بنابراین شما می دانید که بهترین خدمات VPN برای ایران چیست؟.

1. ExpressVPN – بهترین توصیه ما

ExpressVPN ابتدا به عنوان توصیه برتر ما در لیست ما قرار می گیرد ، عمدتا به این دلیل که هیچ ارائه دهنده VPN دیگری (که با آن روبرو شده ایم) نتوانسته است با کیفیت خدمات آنها مطابقت داشته باشد. خدمات آنها از سطح بالایی برخوردار است و تیم مراقبت از مشتری آنها همیشه در صورت مواجهه با چیزی که نمی توانید خودتان را حل کنید ، برای کمک به شما کمک می کنند. ارتباطی که با سرویس رمزگذاری SSL 256 بیتی آنها محافظت می شود ، تضمین می کند که هیچ کس قادر به استراق سویی از آنچه که شما می توانید آنلاین باشید ، نیست ، به این معنی که هر ISP ایرانی که به دنبال جاسوسی از فعالیت های شما است بسیار ناامید خواهد شد.   

شبکه سرور ExpressVPN به اندازه کافی بزرگ است تا اطمینان حاصل شود که شما مجبور نیستید منتظر اتصال هر سرور رایگان باشید ، زیرا همیشه می توانید یک اسلات رایگان پیدا کنید. این سرویس همچنین به مشتریان بالقوه این امکان را می دهد که قبل از ثبت نام با آنها ، آنها را امتحان کنند و این کار از طریق ضمانت 30 روزه برگشت پول آنها انجام می شود. اگر ثبت نام کنید و حتی در ادامه به یک دوست مراجعه کنید که اتفاق می افتد ثبت نام کند ، هر دو شما با یک ماه استفاده رایگان پایان می دهید.

2. IPVanish

IPVanish یکی دیگر از ارائه دهندگان برتر VPN است که تمام تلاش خود را می کند تا اطمینان حاصل کند که مشتریان فقط بالاترین سطح امنیتی را تجربه می کنند. شبکه سرور آن کاملاً چشمگیر است و بیش از 850 سرور در بیش از 60 کشور جهان پخش شده اند. این سرویس همچنین از اشتراک فایل از طریق P2P و همچنین پشتیبانی از پروتکل های محبوب VPN پشتیبانی می کند. این بدان معنی است که می توانید به راحتی همه فایلهای بزرگ خود را torrent کنید & پوشه ها از طریق شبکه خود بدون هیچ گونه مهار. با IPVanish ، شما همچنین از ورود به سیستم صفر اطمینان می کنید ، جایی که هیچ یک از اطلاعات کاربران آن ثبت نشده است ، با وجود اینکه در ایالات متحده مستقر هستید. IPVanish به ویژه برای خدمات پشتیبانی مشتری محبوب است ، جایی که کاربران بدون توجه به ساعت روز یا شب که به آنجا می رسند از کمک پشتیبانی تضمین می کنند..

با یک دوره ضمانت برگشت پول که تنها 7 روز طول می کشد ، مشتریان بالقوه مجبور خواهند شد از این پیشنهاد بیشترین بهره را ببرند و تمام عناصری را که برای استفاده آنها ضروری است ، آزمایش کنند. همچنین ، به این ترتیب که از ناشناس بودن کامل اطمینان دارید ، این سرویس حداکثر 10،000 IP را برای انتخاب مشتریان انتخاب می کند ، و همچنین امکان تعویض آنها را از آنجا که ارائه سوئیچ نامحدود سرور.

3. NordVPN

اگر در انتخاب ExpressVPN یا IPVanish خیلی مطمئن نیستید ، توصیه می کنیم که نظر داشته باشید NordVPN. با احترام از داشتن پایگاه خود در پاناما ، همه مشتریان این اطمینان را به دست می آورند که هیچ مرجع دولتی نخواهد خواست که درهای خود را بکوبد و سوابق کاربر را درخواست کند ، زیرا منطقه بخشی از صلاحیت نگهداری اطلاعات نیست. این سرویس همچنین از معدود مواردی است که اتصال حداکثر 5 دستگاه همزمان را پشتیبانی می کند ، به این معنی که در مقایسه با مبلغی که با سایر خدمات هزینه کرده اید هزینه کمتری را برای سرویس رمزنگاری خود اختصاص می دهید. شبکه سرور آنها نیز بسیار چشمگیر است. آنها بیش از 3000 سرور در بیش از 60 کشور جهان دارند ، و این آنها را به خدمتی تبدیل می کند که یکی از سرورهای گسترده توزیع شده در بازار را دارد. برای امنیت بهینه ، این سرویس همچنین شامل سوئیچ kill اتوماتیک و همچنین محافظت در برابر نشت DNS است.

NordVPN همچنین دارای یک بسته آزمایشی بسیار جالب است که در آن به مشتریان آینده نگر امکان ارائه خدمات خود را به صورت رایگان اما فقط حدود 3 روز ارائه می دهند. پس از آن ، اگر تصمیم گرفتید که هنوز می خواهید تست خدمات را ادامه دهید ، می توانید 30 روز ضمانت برگشت پول آنها را انتخاب کنید.

بهترین VPN برای ایران در سال 2018 – نتیجه گیری

ما سهم خود را در توزیع نوع سرویس مورد انتظار شما از سه سرویس VPN رده برتر انجام داده ایم ، بنابراین اکنون این وظیفه شما بر عهده شماست که تصمیم بگیرید کدام ارائه دهنده را فکر می کنید بهترین نیازهای امنیتی شما را برآورده کند.

با مراجعه به سایتها و کانالهایی که از طرف مقامات ایرانی ممنوع شده اند ، هیچ نکته ای وجود ندارد که آزادی شما را آزاد کند. بهترین روش برای عضویت در یکی از سه سرویس برتر ایران VPN که ما به آنها اشاره کردیم ، و هر زمان که از اینترنت در ایران استفاده می کنید ، از حمایت کامل تضمین خواهید شد..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me