امن ترین خدمات VPN در سال 2020

اکثر مردم موافقت می کنند که با توجه به تهدید روز افزون حملات تروریستی و ناامنی ، دولت ها در سرتاسر جهان با پیش گیری از اقدامات برای نظارت و ردیابی فعالیت های تروریستی به منظور جلوگیری از وقوع هرگونه حوادث فاجعه بار ، درست عمل می کنند. به همین دلیل ما دفتر مرکزی ارتباطات دولت انگلیس ، NSA ایالات متحده ، چینی ها را با فایروال بزرگ و حتی سیستم نظارت مرکزی هندی ها در اختیار داریم. هرچقدر هم که این موضوع مورد نظر واقع شده باشد ، ممکن است با کسانی از ما که عمیقا نسبت به حریم شخصی و ناشناس بودن آنلاین احساس می کنند ، زنگ نزنید. به همین دلیل است که تعداد بیشتری از افراد همچنان به VPN روی می آورند. امن ترین VPN در سال 2020 کدام است؟ بررسی را در زیر بخوانید.


امن ترین خدمات VPN در سال 2020

امن ترین خدمات VPN در سال 2020

امن ترین VPN در سال 2020

نوع سرویس VPN مورد نیاز برای محافظت حتی تحت نظارت دولت باید دارای کیفیت عالی باشد و دارای سطوح مختلف رمزگذاری باشد. در بازار امروز ، خدمات مختلفی وجود دارد که ادعا می کنند سطح بالایی از رمزگذاری را ارائه می دهند ، اما تعداد بسیار کمی از آنها واقعاً انجام می دهند. برای کمک به شما در تصمیم گیری ، تصمیم گرفتیم تا به بررسی بهترین سرویس های رمزگذاری شده VPN در بازار بپردازیم. ادامه مطلب.

1. ExpressVPN

به عنوان ارائه دهنده ای که اکنون نزدیک به 8 سال در بازار است, ExpressVPN در صدر همه فن آوری های رمزگذاری که همچنان پدیدار شده اند بوده و تمام تلاش خود را انجام داده اند تا به محض اینکه بتوانند از این طریق برای مشتریان خود سود ببرند. چندین رمزگذاری آنها به دلیل پروتکل های مختلف VPN که از آنها پشتیبانی می کنند به وجود می آیند ، برخی از آنها شامل SSTP ، PPTP ، OpenVPN UDP ، OpenVPN TCP و L2TP / IPSec هستند. همه اینها محافظت درجه نظامی نسبت به ارتباط شما را تضمین می کند.

ExpressVPN بسته قیمت گذاری را ارائه می دهد که بسیاری دیگر از ارائه دهندگان VPN قادر نخواهند بود با آن مقایسه کنند ، اما اگر بعد از بهترین شکل رمزگذاری در بازار هستید ، این همان چیزی است که شما باید با آن مخالفت کنید. سه برنامه قیمت گذاری پیشنهادی به شما امکان می دهد در بازه های 1 ، 6 و 12 ماه بپردازید و شبکه گسترده آنها از بیش از 97 سرور در بیش از 75 کشور اطمینان حاصل می کند که اتصال شما در کل اشتراک شما فعال است..

این سرویس همچنین دارای نرم افزاری است که با دستگاه Mac ، Android ، Linux یا iOS شما سازگار است ، به این معنی که می توانید آن را در طیف گسترده ای از لوازم الکترونیکی اجرا کنید. اگر مطمئن نیستید که آیا این سرویس برای شما مناسب است یا خیر ، پس بهتر است ابتدا قبل از تصمیم گیری ، آن را آزمایش کنید. ExpressVPN 30 روز ضمانت برگشت پول را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید ببینید خدمات آنها به ترجیحات شما چقدر مناسب خواهد بود. در صورت بروز هرگونه مشکلی ، تیم مراقبت از مشتری آنها همیشه در خدمت شما هستند تا 24/7 به شما کمک کنند.

2. IPVanish

با لیستی از بیش از 25000 IP, IPVanish کاربران مکانهای مجازی زیادی را برای انتخاب دارند. این به آنها تضمین می کند که همیشه مکانشان مخفی می شود و هویت آنها پنهان می شود. پروتکل هایی مانند OpenVPN ، PPTP و L2TP اطمینان حاصل می کنند که اتصال همه به خوبی تضمین شده است و با قیمت 7.50 دلار به مدت یک ماه ، 20.24 دلار به مدت 6 ماه یا 59.49 دلار برای سال ، ارزشی که می گیرید واقعاً بد نیست.

برخلاف بسیاری از ارائه دهندگان دیگر ، IPVanish فقط 7 روز ضمانت برگشت پول خود را ارائه می دهد. مدت زمان کمی کوتاه است تا دریابیم که خدمات آنها چقدر خوب است ، اما ما همه را تشویق می کنیم تا با آزمایش همه چیز از آن استفاده کنند. برنامه هایی که با این سرویس همراه هستند این امکان را برای آن فراهم می کند که روی Android ، iOS ، Windows ، Mac و Mac OS X بدون هیچ گونه اشکال کار کند ، البته هنوز چیزی برای برنامه هایی که امیدوار بودند آن را بر روی لینوکس اجرا کند ، نیست. روش تنظیم بسیار مستقیم به جلو است و برای هر کسی که از انجام این کار مطمئن نیست ، تعدادی آموزش و راهنمای ویدیو وجود دارد که به شما کمک می کند تا راه خود را ادامه دهید.

3. NordVPN

با 11015 سرور و شمارش, NordVPN همچنان بر روی افزایش قابلیت اطمینان برای مشتریان خود کار می کند ، و به نظر می رسد که واقعاً برای آنها خوب کار کرده است. آنها همچنین 6 اتصال همزمان را ارائه می دهند ، و یک لژیون از افرادی وجود دارند که براساس آن توانایی با آنها ثبت نام می کنند. پیشنهاد دو ساله آنها با قیمت 3.29 دلار در ماه نیز در بازار مشخص است و رمزگذاری آنها در سال 2048 با اطمینان از ادامه حمایت از همه کسانی که مشترک هستند. ویژگی هایی از قبیل سوئیچ kill internet و محافظت از DNS قوی به لیست مکانیسم های امنیتی آن افزود.

4. CyberGhostVPN

مستقر شدن در رومانی به معنی است CyberGhost مانند بسیاری از سرویس های VPN مستقر در ایالات متحده یا انگلستان ، نیازی به رعایت قوانینی در زمینه نگهداری داده ندارد. این به مشتریان اطمینان می دهد که آنها می توانند با مرور خود ادامه دهند بدون اینکه از سابقه نگهداری آنها ابراز نگرانی کنند. که ، در کنار پروتکل های مختلف VPN که از آنها پشتیبانی می کنند (PPTP ، OpenVPN ، L2TP / IPSec) به آنها امکان می دهد تا داده های مشتری خود را رمزگذاری کرده و از آنها حمایت کامل آنلاین را تضمین کنند..

شبکه سرور نسبتاً بزرگ آنها با بیش از 1045 سرور توزیع شده در بیش از 30 کشور باعث می شود که با توجه به اینکه بسیاری از ارائه دهندگان دیگر که هزینه های بیشتری را پرداخت می کنند و دارای شبکه ای بسیار کوچکتر هستند ، فکر می کنید برنامه های قیمت گذاری آنها را نسبتاً منصفانه فکر کنید. برای اشتراک یک ماهه شما 10.49 دلار ، به مدت 6 ماه ، 35.40 دلار و برای 2 سال 69.60 دلار به شما تعلق می گیرد. ما باید CyberGhost VPN را برای ارائه برنامه 2 ساله اعتبار دهیم ، زیرا ما ندیده ایم که آن را توسط هیچ ارائه دهنده دیگری ارائه دهد.

نتیجه گیری در مورد امن ترین خدمات VPN در سال 2020

با وجود این واقعیت که بسیاری از سرویس های VPN در ارائه خدمات خود از فناوری تقریباً یکسانی استفاده می کنند ، ویژگیهای منحصر به فرد و قابلیتهای پیشرفته ای است که آنها را از یکدیگر جدا می کند ، حتی وقتی در نظر بگیرید کدام یک از آنها دارای قابل اطمینان ترین سطح رمزگذاری هستند. اگر ارائه دهنده خود را از لیست ما انتخاب کرده اید ، با گذاشتن نظری در زیر ، به ما اطلاع دهید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector