بهترین VPN برای تلویزیون هوشمند سونی در سال 2020

که VPN برای تلویزیون هوشمند سونی بهترین گزینه است? آیا واقعاً می توانید VPN را در تلویزیون هوشمند Sony خود نصب کنید? من از استفاده از VPN در تلویزیون هوشمند سونی چه مزایایی می توانم داشته باشم؟ من در بررسی زیر همه این موارد را پوشش خواهم داد. در کنار سامسونگ ، ال جی و اخیراً ، مجموعه های تلویزیونی Smart Hisense به Hisense به ، یکی از کالاهای خریداری شده در فروشگاه های الکترونیکی هستند.


بهترین VPN برای تلویزیون هوشمند سونی

بهترین VPN برای تلویزیون هوشمند سونی

با تغییر مداوم از مشاهده سنتی تلویزیون به پخش آنلاین ، به طور کلی تلویزیون های هوشمند محبوب تر شده اند.

با این حال ، جریان آن را دارد محدودیت ها. در صورت عدم مهاجرت در خارج از کشور ، احتمالاً از قبل آگاه هستید که به دلیل محدودیت های جغرافیایی.

به این دلیل VPN در حال حاضر فن آوری های بسیار محبوب و به دنبال هستند. VPN اساساً به کاربر امکان می دهد انسداد محتوای جغرافیایی محدود شده است از سراسر جهان با در نظر داشتن تمام این موارد ، نگاهی به آن بیندازید بهترین VPN برای تلویزیون های هوشمند سونی یا آنچه معمولاً آنها را به عنوان تلویزیون های سونی برویا می شناسند.

تلویزیون اینترنتی سونی در مقابل تلویزیون آندروید سونی

قبل از اینکه به بهترین VPN برای آنالیز تلویزیون هوشمند سونی شیرجه بزنم ، باید ذکر کنم که تلویزیون سونی دارای دو سیستم عامل مختلف است. تلویزیون اینترنتی سونی همان نسخه قدیمی سیستم عامل Sony است که نسخه قدیمی است. به دلیل کندی عملکرد و ناوبری سخت ، این همه محبوب نبوده است. تلویزیون های سونی Bravia جدیدتر به بازار عرضه شده اند سیستم عامل Android از قبل نصب شده بر روی آنها.

اگر اخیراً تلویزیون سونی خود را خریداری کردید ، احتمال آن وجود دارد که مبتنی بر Android باشد. به طور کلی ، سونی در سال 2015 نصب سیستم عامل Android TV Google را در تلویزیونهای خود شروع کرد. لیست کامل تلویزیونهای Android سونی را از اینجا ببینید. در حالی که مدلهای قدیمی تلویزیونهای سونی به طور طبیعی با VPNs سازگار نیستند ، مدلهای جدیدتر مبتنی بر Android هستند.

نحوه نصب VPN در تلویزیون هوشمند سونی?

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید برای تنظیم VPN در تلویزیون هوشمند سونی خود استفاده کنید. روشی که به شدت انتخاب می کنید بستگی به روش تلویزیون شما دارد سیستم عامل.

اگر اینطور باشد مبتنی بر Android, می توانید یک برنامه VPN را مستقیماً از طریق تلویزیون هوشمند Sony Smart Sony خود نصب کنید فروشگاه Google Play.

عنصر اصلی در اینجا تنها عضویت در ارائه دهنده VPN است که برنامه هایی را ارائه می دهد سازگار با تلویزیون های Android. BulletVPN ، ExpressVPN ، IPVanish و NordVPN همه شرط های ایمن هستند در اینجا نحوه نصب VPN در تلویزیون هوشمند Sony آورده شده است:

 1. ابتدا در رایانه یا موبایل خود به وب سایت ExpressVPN و یک حساب VPN ایجاد کنید.
 2. تلویزیون Android Android خود را روشن کنید.
 3. باز کن فروشگاه Google Play.
 4. انتخاب کنید جستجو کردن عملکرد.
 5. وارد “ExpressVPN
 6. بر روی برنامه کلیک کنید و سپس ”نصب“.
 7. منتظر بمانید تا برنامه ExpressVPN روند بارگیری و نصب را تمام کند.
 8. باز کن برنامه, ورود با استفاده از حساب جدید خود ، و اتصال به سرور مورد نظر شما.

برنامه Sideload VPN در تلویزیون هوشمند سونی?

در صورتی که نمی توانید برنامه های VPN را در فروشگاه Google Play پیدا کنید ، می توانید با استفاده از آنها ، آنها را کنار بگذارید اکسپلورر فایل ES بجای. در اینجا نحوه نصب IPVanish در تلویزیون هوشمند Sony ما به عنوان مثال آورده شده است:

 1. Android TV خود را روشن کنید و روی click کلیک کنیدتنظیمات‘ به دنبال ‘سیستم‘ سپس ‘گزینه های توسعه دهنده.”
 2. فعال کردن apps برنامه ها را از منابع ناشناس مجاز کنید. “
 3. ES File Explorer را از فروشگاه Google Play در تلویزیون هوشمند Sony خود نصب کنید.
 4. یکی از مراحل نصب کامل است ، را فشار دهید برنامه ES Explorer برای راه اندازی آن.
 5. برو به منوی ES Explorer و ضربهابزارها” -> ،مدیریت دانلوددر منوی سمت چپ.
 6. اکنون ، در فهرست پایین ، ‘را فشار دهید+ جدید.
 7. برای ‘مسیرقسمت ، نوع https://thevpn.guru/ipvanish.apk سپس بر روی clickخوب“.
 8. بعد ، بنویس ‘IPVanish در ‘نام‘ رشته.
 9. مطبوعات ‘اکنون بارگیری کنبرای شروع بارگیری پرونده نصب IPVanish.
 10. پس از پرونده apk IPVanish بارگیری به پایان رسید ، باید فشار دهیدباز کردن پرونده‘ به آن را در TV Android خود نصب کنید.
 11. پس از اتمام مراحل نصب ، به صفحه اصلی Box TV Android خود بازگردید.
 12. بر روی آیکون IPVanish کلیک کنید برای باز کردن.
 13. اکنون به سادگی وارد شدن و به هر سرور وصل شوید دوست داری.

چه درباره تلویزیونهای هوشمند سونی که مبتنی بر Android نیستند?

در صورت داشتن تلویزیون هوشمند قدیمی سونی ، نمی توانید مستقیماً VPN را روی آن نصب کنید. شما هنوز هم می توانید محدودیت های منطقه ای را دور بزنید و برنامه ها و کانال های مسدود شده جغرافیایی مسدود شده را با استفاده از یکی از این دو راه حل از حالت مسدود خارج کنید. یا اتصال VPN خود را روی یک روتر سازگار با VPN تنظیم کنید یا یک مارک VPN را انتخاب کنید که پروکسی هوشمند DNS را فراهم کند برای کاربران خود Smart DNS را می توان مستقیماً بدون نیاز به نرم افزار اضافی در تلویزیون هوشمند Sony سونی پیکربندی کرد.

 1. ثبت نام با یک سرویس VPN که پروکسی هوشمند DNS را ارائه می دهد. همه VPN های موجود در لیست ما امروز یک سرویس هوشمند DNS ارائه می دهند.
 2. پس از انجام, روشن کن تلویزیون هوشمند Sony شما.
 3. فشار دهید صفحه اصلی دکمه کنترل از راه دور Bravia خود را.
 4. حالا انتخاب کنید برپایی -> شبکه -> راه اندازی شبکه.
 5. انتخاب کنید راه اندازی سیم یا راه اندازی بی سیم (بسته به نحوه اتصال شما به اینترنت)
 6. انتخاب کنید DNS سفارشی.
 7. بعد ، وارد شوید آدرسهای سرور DNS اولیه و ثانویه خدمات پروکسی Smart DNS شما را ارائه داده است.
 8. از راه اندازی خارج شوید و تلویزیون Sony Bravia Sony خود را مجدداً راه اندازی کنید.

بهترین VPN برای تلویزیون هوشمند سونی

اکنون که می دانید چگونه یک VPN را در تلویزیون هوشمند سونی خود نصب کنید ، زمان آن رسیده که بهترین VPN ها را برای تلویزیون های سونی Bravia تلویزیون فاش کنید.

1. ExpressVPN – انتخاب ویراستار

جلد ExpressVPN

اگر می خواهید یک سرویس VPN را در تلویزیون هوشمند Sony خود نصب کنید ، احتمالاً باید به دنبال بهترین آن باشید ExpressVPN.

این شرکت دارای شبکه سرور گسترده ای است که مکان های VPN در سراسر جهان پخش می شود. برای دقیق بودن ، ExpressVPN دارد 160 مکان سرور در 94 کشور.

اگر یک جادوگر و عاشق تلویزیون هستید ، خوشحال می شوید بدانید که این مارک می تواند به شما امکان دسترسی به همه افراد را بدهد منطقه نتفلیکس, حتی ایالات متحده ، و همچنین Hulu ، Disney + ، Amazon Prime, و بیشتر.

VPN در Android TV نیاز دارد سرعت برای پخش جریانی ، که به نظر ما ExpressVPN برای آن بسیار عالی است. وقتی عملکرد آن را ارزیابی کردیم ، ارائه دهنده نشان داد سرعت های سریع فروزان روی هر سرور خود.

همانطور که اشاره کردیم ، همه تلویزیون ها دارای مشتری VPN نیستند ، که ما را به سمت آن سوق می دهد MediaStreamer, ویژگی هوشمند DNS ExpressVPN است. این می تواند به صورت دستی در تلویزیون سونی تنظیم شود و به شما امکان می دهد با سرعت کامل به محتوای محدود جغرافیایی دسترسی پیدا کنید.

ExpressVPN به شما امکان می دهد تا با استفاده از فقط یک حساب ، به پنج دستگاه همزمان وصل کنید. همچنین خط برتر را ارائه می دهد پشتیبانی 24/7 مشتری خدمات برای همه کاربران خود.

کاربران همچنین می توانند قبل از انجام تعهد با این سرویس ، یک دوره یک ماهه را امتحان کنند با ضمانت برگشت 30 روزه پول. در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده ، این سیاست به شما امکان می دهد تا پول خود را پس بگیرید.

طرفداران

 • رمزگذاری 256-AES.
 • 5 اتصال همزمان.
 • بیش از 160 مکان VPN در 94 کشور.
 • سرورهای سریع.
 • نت‌بلیکس آمریکایی ، بی بی سی پلیر ، DAZN ، هولو و موارد دیگر را مسدود کنید
 • کلید کشتار.
 • ویژگی هوشمند DNS (MediaStreamer).
 • سیاست بازپرداخت 30 روزه.
 • تقسیم-تونل زنی.

منفی

 • کمی گران است.

2. BulletVPN

بررسی BulletVPN

به طور مشابه ExpressVPN ، شما یک برنامه سازگار با تلویزیون هوشمند سونی و همچنین پروکسی Smart DNS دریافت می کنید که می توانید هنگام ورود به سیستم به طور مستقیم تنظیم کنید BulletVPN.

این سرویس به نوعی کودک جدید در بلوک است. اما وقتی من آن را امتحان کردم ، انتظار نداشتیم که این کار را به درستی انجام دهد ، صادقانه باشد.

BulletVPN موارد بیشتری دارد 124 مکان سرور در 51 کشور, به خوبی در نقاط کلیدی توزیع شده است. وقتی ما در حال ارزیابی قابلیت جریان آن بودیم ، BulletVPN با نتایج مثبتی روبرو شد و انسداد امثال آن را از حالت انسداد خارج کرد نتفلیکس ، بی بی سی پلیر ، آمازون و دیزنی پلاس.

علاوه بر این ، این سرویس دارای DNS هوشمند ویژگی. بنابراین ، اگر تلوزیونی که در حال کار هستید از برنامه BulletVPN پشتیبانی نمی کند ، می توانید Smart DNS را تنظیم کنید و از پخش نامحدود لذت ببرید.

علاوه بر این ، سرعت اینترنت به سختی افتاد وقتی آن را در تمام مکانهای VPN آزمایش کردیم. این کاهش حتی قابل ذکر نیست.

BulletVPN خدمات عالی مشتری دارد و کاربران را به a ارائه می دهد سیاست بازپرداخت 30 روزه. من قادر به رفع انسداد آمریکایی بودم نتفلیکس ، هولو ، HBO GO ، Amazon Prime, و حتی iPlayer بی بی سی با تشکر از برنامه VPN آنها.

طرفداران

 • رمزگذاری درجه نظامی.
 • شش اتصال همزمان.
 • 124 سرور در 51 کشور.
 • سرعت بسیار عالی.
 • پشتیبانی تورنت / P2P.
 • پشتیبانی از Netflix و خدمات جریان برتر آمریکایی
 • کلید کشتار.
 • DNS هوشمند.
 • سیاست بازپرداخت 30 روزه.
 • گلوله سپر

منفی

 • بدون تونل تقسیم.

3. Unlocator

پوشش VPN Unlocator

اکنون ، ما داریم Unlocator, سرویس قبلی Smart DNS قبلی که در سال 2019 به حالت ترکیبی تبدیل شد. این سرویس هم اکنون Smart DNS و VPN به طور همزمان است.

Unlocator سرورهای مختلف دارد 41+ کشور, با توجه به اینکه در صنعت VPN جدید است ، تعداد خوبی است.

Unlocator مشکلی برای دسترسی به غول های جریان قبل از استفاده هنگام استفاده نداشت DNS هوشمند. با سرویس VPN آنها نیز فرقی نمی کند.

سرعت پایین ما با آن روبرو شدیم. همه سرورهای آنها سریع نیستند ، اما ارائه می دهند سرورهای پر سرعت برای پخش UHD.

شاید بهترین چیز در مورد این VPN آنها باشد محاکمه رایگان 7 روزه. کارت اعتباری لازم نیست ، فقط به یک آدرس ایمیل و همه شما تنظیم شده اید.

اگر این کافی نباشد ، یک مورد نیز وجود دارد با ضمانت برگشت 30 روزه پول. علاوه بر این ، می توانید مشترک شوید یا از Smart DNS یا هر دو استفاده کنید. این همه بستگی به آنچه شما دنبال آن هستید.

طرفداران

 • رمزگذاری سطح بالا.
 • پنج اتصال همزمان.
 • سرورها در 41+ کشور.
 • پشتیبانی تورنت / P2P.
 • دسترسی به نتفلیکس آمریکایی.
 • کلید کشتار.
 • ویژگی DNS هوشمند
 • سیاست بازپرداخت 30 روزه.
 • محاکمه رایگان 7 روزه.

منفی

 • سرعت متناقض.
 • بدون تونل تقسیم.

4. NordVPN

کاور NordVPN

در پی ردپای سایر ارائه دهندگان خدمات حق بیمه VPN ، NordVPN به تازگی تصمیم گرفته است که زمان آن رسیده که برنامه VPN سازگار با Android TV خود را توسعه دهید.

برنامه های آن بسیار هستند کاربر پسند و واضح است, و نصب آنها فقط چند دقیقه طول می کشد و کلیک می کنید.

سپس می توانید برای راه اندازی سرویس ، ورود به سیستم و اتصال به هر سرور مورد نظر خود ، فقط روی نماد برنامه ضربه بزنید. 4000 سرور انتخاب از).

NordVPN یکی از معدود سرویس های VPN است که قادر به دستیابی به بلوک های VPN Netflix است ، و همچنین سرویس های پخش کننده Hulu و BBC.

علاوه بر این ، این سرویس دارد SmartPlay, این سرویس Smart DNS است که به کاربران امکان می دهد محدودیت های منطقه ای را دور بزنند و به صدها کانال با کمترین سرعت سرعت دسترسی پیدا کنند.

سرعت کمی مخلوط بود. ما در بعضی از سرورها سرعت بسیار خوبی کسب کردیم ، در حالی که برای سایرین به خصوص سرویسهای بد نیز وحشتناک بودیم دو سرور VPN. از نظر فنی ، آنها داده های ما را دو بار رمزگذاری می کنند ، بنابراین ما قطره را درک می کنیم.

سرانجام ، لازم نیست سریعاً تعهدی بلند مدت اتخاذ کنید زیرا NordVPN این فرصت را به شما می دهد که ابتدا خدمات خود را با با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

طرفداران

 • رمزگذاری سخت
 • شش اتصال همزمان.
 • 5000 سرور در 62 کشور.
 • پشتیبانی تورنت / P2P.
 • انسداد Hulu ، Netflix و موارد دیگر.
 • کلید کشتار.
 • ویژگی هوشمند DNS (SmartPlay).
 • سیاست بازپرداخت 30 روزه.
 • Double VPN

منفی

 • سرعت آهسته.
 • بدون تونل تقسیم.

استفاده از VPN در تلویزیون هوشمند سونی – مزایا

بیشتر برنامه ها در تلویزیون هوشمند سونی در مناطق خاص مانند کار قابل دسترسی هستند استرالیا ، ایالات متحده ، کانادا ، انگلیس و آلمان.

اما با استفاده از VPN می توانید از این افراد مزاحم عبور کنید محدودیت های منطقه ای و پیام های خطا و بهترین کانال ها از همه گوشه های جهان را از حالت انسداد خارج کنید. آنچه در هنگام استفاده از VPN با تلویزیون های Sony Bravia سونی دریافت می کنید:

 • دسترسی به افزودنیهای کد جغرافیایی مسدود شده: چندین کانال مانند Netflix ، HBO GO ، HULU و iPlayer بی بی سی در خارج از مناطق مربوطه در دسترس نیست. با این حال ، با یک VPN ، بدون توجه به جایی که هستید می توانید به همه آنها دسترسی پیدا کنید.
 • از پرتاب ISP جلوگیری کنید: وقتی از VPN استفاده می کنید ، در گذشته به یک چیز تبدیل می شود. ISP شما اگر ساعت ها طولانی فیلم ها را تماشا می کنید ، سرعت اینترنت شما را دیگر کند نمی کنند ، بنابراین هرچه دوست دارید جریان دهید..
 • کل حریم خصوصی: VPN هر زمان که آنلاین می شوید از حریم شخصی و امنیت شما محافظت می کند.
 • برنامه های VPN: VPN های خوب و قابل اعتماد تقریباً برای هر سیستم عامل یا دستگاه اصلی از جمله iOS ، Android ، FireStick ، ​​Mac و PC برنامه های اختصاصی دارند. بنابراین ، در بارگیری و نصب آنها مشکلی نخواهید داشت.

بهترین VPN برای تلویزیون هوشمند سونی و نحوه نصب آنها – بسته بندی کردن

با توجه به اینکه تلویزیون های سونی بسته به تاریخ تولید آنها بر اساس دو سیستم عامل مختلف ساخته شده است ، پیدا کردن بهترین VPN برای تلویزیون Bravia شما می تواند بسیار دشوار باشد. امیدوارم دستورالعمل ها و پیشنهادی که در بالا ارائه کردم ایده بهتری را برای شما رقم زده است هنگام انتخاب یک VPN برای تلویزیون هوشمند سونی خود ، چه چیزی را باید در نظر بگیرید.

در صورت نیاز به کمک بیشتر ، در صورت تمایل نظر خود را رها کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector