بهترین VPN برای کانادا در سال 2020

به عنوان یک کشور ، کانادا از نخستین کسانی بود که استفاده از شبکه های خصوصی مجازی را تأیید کرد. با توجه به اینكه سرویس های جریان مانند Netflix ، Amazon Prime Video و موارد مشابه آن فقط در ایالات متحده موجود بودند ، بسیاری از كانادایی ها برای دور زدن محدودیت های منطقه ای اعمال شده بر روی این سیستم عامل ها به VPN متوسل شدند. با این حال ، آنها به سرعت فهمیدند که مزایای VPN محدود به محاصره جغرافیایی نمی شود. حریم خصوصی آنلاین به آرامی به یکی از اولویت های اصلی هر دو تبدیل شده است کانادایی ها در خانه و کسانی که در خارج از کشور زندگی می کنند. اتصال به یک سرور VPN این کانادایی ها را قادر می سازد بدون محدودیت در وب گشت و گذار کرده و داده های خصوصی خود را ایمن و ایمن نگه دارند. با در نظر داشتن همه این موارد و با توجه به تعداد زیادی از ارائه دهندگان خدمات VPN که این روزها بهترین هستند ، ما تجزیه و تحلیل عمیق زیر را از کاندیداهای برتر VPN که قبل از انتخاب خدمات مناسب باید مورد بررسی قرار دهید ، تهیه کردیم.. 


بهترین VPN برای کانادا در سال 2017

بهترین VPN برای کانادا در سال 2020

‘VPN چیست؟?

مقدمات مخفف هستند شبکه خصوصی مجازی. این به روشی اطلاق می شود که کاربران قادر به اتصال به یک شبکه خصوصی بزرگ باشند که توسط سرورهای پراکنده در سراسر جهان پشتیبانی می شوند.

این شبکه به عنوان لایه ای عمل می کند که از طریق آن اطلاعاتی که در آن به دست می آید رمزگذاری شده قبل از ارسال به ISP. به این ترتیب ، کاربر اطلاعات شخصی, و حتی محل برای ارائه دهندگان ISP ناشناخته می شوند.

VPN برتر برای کانادا – چه چیزی را جستجو کنید?

خواهید دید که بهترین VPN کانادا ارائه دهندگان نرم افزاری برای همه دارند دستگاه های Mac OS ، Windows و Linux, و همچنین برنامه های VPN برای سیستم عامل های Android و iPhone.

اگر می خواهید به کانالهای جریان که در کانادا از نظر جغرافیایی مسدود شده اند ، دسترسی پیدا کنید ، مانند VPN نیز بسیار مهم است Netflix ، Showtime ، HBO GO ، Amazon Prime, و خیلی های دیگر.

به همین روش ، مهاجران کانادایی می توانند از VPN برای گرفتن یک استفاده کنند آدرس IP کانادا در حالی که در خارج از کشور زندگی می کنند. اتصال به یک سرور VPN کانادایی به شما امکان می دهد یک آدرس IP کانادایی دریافت کنید از هرجای دنیا.

در نتیجه ، شما قادر به رفع انسداد و کانال های جریان کانادا را تماشا کنید مانند CBC ، TSN ، Sportsnet ، Candian Netflix ، Rogers Anyplace TV یا CityTV از هر نقطه جهان.

یک VPN با ارزش کانادایی باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 • خدمات مشتری.
 • سطح بالایی از رمزگذاری داده ها.
 • خط مشی ثبت شرکت VPN.
 • از OpenVPN ، IPsec یا دیگران پشتیبانی کنید.
 • سطح رمزگذاری داده ها.
 • استفاده از سرویس VPN چقدر آسان است.
 • سرعت اتصال چقدر سریع است?

اکثر شرکت ها به مشتریان آزمایشی رایگان ارائه نمی دهند ، اما در عمل یک سیاست تضمین برگشت پول دارند. جدول زیر نگاهی کوتاه به 4 VPN برتر تحت پوشش در این بررسی می دهد.

چرا به VPN در کانادا احتیاج دارید?

دلایل زیادی وجود دارد که چرا بسیاری از کانادایی ها هر وقت آنلاین می شوند به یک سرور VPN وصل می شوند. در اینجا آشکارترین موارد ذکر شده است:

قوانین کانادایی که حریم خصوصی آنلاین را تضعیف می کند

قانون نوسازی کپی رایت کانادا در سال 2011 به پارلمان معرفی شد. علیرغم مخالفت متفق القول و ناراحتی زیاد کانادایی ها ، محافظه کاران به دلیل اکثریت آنها توانستند این لایحه را تصویب کنند. و اکثر آنها کنجکاو هستند که آیا می توان از داده های شخصی آنها علیه آنها استفاده کرد؟.

 • بیل سی – 11 (قانون نوسازی کپی رایت): به ISP ها راهنمایی می کند که سابقه فعالیت اینترنت کاربر را برای حداقل 6 ماه برای هر کسی که متهم به نقض حق چاپ است نگه دارند. پس از این مدت ، داده ها باید به مقامات تحویل داده می شوند.

از طرف دیگر ، قانون ضد تروریسم در سال 2015 معرفی شد. محافظه کاران معتقد بودند که این امر به سازمان های اجرای قانون کمک می کند تا با جنگ بیشتری با تروریسم مبارزه کنند. این اساساً روند اشتراک اطلاعات در مورد افراد بین آژانس های مختلف دولتی کانادا را تسهیل می کند. 

 • بیل C-51 (قانون مبارزه با تروریسم): به CSIS اجازه می دهد تا معاملات بانکی یا برنامه سفر هر مظنون به تروریسم را متوقف کند..

پنج چشم

این اتحاد جاسوسی است که بین استرالیا ، نیوزیلند ، کانادا ، انگلستان و ایالات متحده آمریکا شکل گرفته است. پنج چشم (FVEY) تشکیل شده است تا تبادل اطلاعات آسانتر بین یکدیگر آسانتر شود.

این ممکن است به معنای مقررات جدید باشد که دولت قادر است شهروندان خود را تأمین کند داده های آنلاین به کشورهای عضو. 

محدودیت های انسداد و فیلتر محتوا در کانادا

کانادا کشوری است که مردم آن را جشن می گیرد آزادی انتخاب. مانند همه سایت های محبوب رسانه های اجتماعی فیس بوک ، یوتیوب و اینستاگرام, دسترسی آسان است با این حال ، برخی از محدودیت ها ممکن است در برخی وب سایت ها در کانادا اعمال شود.

به عنوان مثال FairPlay ، a ائتلاف 25 سازمان کانادایی پیشنهاد به CRTC برای ایجاد کمیته سانسور ، مجبور کردن ISP ها برای جلوگیری از وب سایت های متهم به دزدی دریایی بدون حکم دادگاه. کاربران اینترنت کانادایی از این تصمیم خشمگین شدند و حتی کمیته های خود را برای لغو FairPlay ایجاد کردند. 

علاوه بر این ، به داخل نوامبر 2019, دادگاه فدرال کانادا تأیید کرد که ISP های اصلی کانادا باید سرویس IPTV دزدان دریایی (تلویزیون طلایی) را مسدود کنند. در دفاع از خود ، این حكم را صادر كردند كه این باعث بیطرفی یا آزادی بیان نمی شود. این فقط نقض حق چاپ است.

در مورد تورنت ، طبق لایحه ای که در بالا ذکر شد (بیل سی – 11), این همه بستگی به این دارد که چه محتوایی را که می خواهید بارگیری کنید ، زیرا ممکن است با استفاده از تورنت هایی که به نظر می رسد نقض حق نسخه برداری هستند ، انجام دهید. در بعضی موارد ، تعیین این که محتوای چیست ، ممکن است دشوار باشد دزدان دریایی و آنچه نیست.

با یک VPN ، فرقی نمی کند چه محدودیتی وجود داشته باشد. آدرس IP شما را تغییر می دهد و به شما امکان می دهد ناشناس در وب گشت و گذار کنید. در نتیجه می توانید به وب سایتهای محدود در کشور دسترسی پیدا کنید و همچنین تورنتهای بارگیری و بارگذاری را بدون ردیابی بارگیری کنید.

مزایای VPN برای ساکنان کانادا

یک VPN به ساکنان کانادا امکان دسترسی را می دهد محتوای جغرافیایی محدود واقع در کشورهای مختلف جهان. پس از اتصال به سرور در یک کشور خاص ، VPN می خواهد آدرس IP خود را مخفی کنید و یک کشور جدید را در کشوری که سرور در آن مستقر است به شما اختصاص دهیم.

به عنوان مثال ، اگر سرور در ایالات متحده است ، یک آدرس IP آمریکایی دریافت خواهید کرد. در نتیجه ، می توانید به پسندیدن ها دسترسی داشته باشید Netflix ، Hulu ، HBO و CW TV ایالات متحده.

در مورد سایر سرویسهای پخش به شرطی که به یک سرور در کشورهای مربوطه متصل شوید ، همین امر نیز انجام می شود. که شامل پخش کننده BBC ، Sky Go ، DAZN ، ITV ، TV2 Play, و بیشتر.

Unblock و Stream TV کانادا در هر نقطه – بخش Expat

تلویزیون کانادا در بین برترین های جهان قرار دارد. به عنوان مثال ، شما امثال آن را دارید CBC. به طور کامل ، نامه ها به شرکت پخش كانادا ، بزرگترین ایستگاه تلویزیون و رادیو در كانادا اشاره دارند. در آنجا کاملاً محبوب است ، و حریف ارزشمند فقط طرفدار آن است بی بی سی در بریتانیا.

این سرویس در خارج از کانادا در دسترس نیست. CBC و دیگری کانال های مستقر در کانادا به یک آدرس IP در منطقه نیاز دارید. اگر IP کانادایی ندارید ، یک مورد دریافت خواهید کرد پیام خطای جغرافیایی دسترسی تقریباً فوراً خاتمه می یابد:

“اوه … متأسفیم ، این محتوا در مکان شما موجود نیست. اگر فکر می کنید این پیام را به اشتباه دریافت کرده اید با ما تماس بگیرید. خطای 21. “خطای پخش کننده CBC

یک سرویس VPN کانادایی به شما امکان می دهد تا از هر جای دنیا به پخش کننده جریان پخش سی بی سی دسترسی پیدا کنید. همین مورد در مورد سایر کانالهای پخش جریان کانادا نیز مانند موارد دیگر اعمال می شود CityTV ، Crave TV ، CTV ، Sportsnet و TSN

بهترین VPN کانادا – آنالیز عمق

در حالی که ما تحقیق مفصلی خود را برای تعیین بهترین VPN انجام دادیم ، ما توانستیم آن را به 6 ارائه دهنده خدمات محدود کنیم. در اینجا نتایج آمده است:

1. ExpressVPN

جلد ExpressVPN

ExpressVPN است سرعت بسیار عالی, و رمزگذاری درجه نظامی, و امکان انسداد سرویس های جریان از سراسر جهان باعث می شود VPN در واقع باشد جزایر ویرجین انگلیس, منطقه ای بسیار دور از دسترس انجمن پنج چشم.

روی هم رفته ، می توانید از طریق برنامه ExpressVPN به 5 سرور مختلف VPN کانادایی متصل شوید. این سرورها در تورنتو ، مونترال و ونکوور قرار دارند. در کل ، ارائه دهنده را پوشش می دهد 94 کشور مختلف از نظر توزیع سرور.

در مورد سرورها صحبت می کنیم ، برخی از ExpressVPN را برای آزمایش آنها قرار داده ایم عملکرد سرعت. در بین تمام VPN های موجود در این لیست ، این یکی با بهترین نتایج به دست آمد. همه سرورها بسیار سریع بودند ، فرقی نمی کند از نظر جسمی از نظر دور باشند. بزرگترین ضربه ای که شاهد آن بودیم افت 7٪.

برنامه های ExpressVPN به خوبی با a طراحی شده اند رابط کاربر پسند در فکر. از طرف دیگر ، ارائه دهنده یک DNS هوشمند ویژگی برای دور زدن محدودیت های منطقه ای. توجه داشته باشید که این ویژگی ترافیک شما را رمزگذاری نمی کند و آدرس IP شما را به طور کامل مخفی نمی کند. به عبارت دیگر ، هرگز به Smart DNS تکیه نکنید که تورنت ناشناس یا فعالیتهای دیگری را که می خواهید پنهان بمانید ، انجام دهید.

در مورد حریم خصوصی ، ExpressVPN دارای خودکار است کلید کشتار و عملکرد تونل تقسیم شده است. با تونل زدن شکاف, شما می توانید بخشی از ترافیک اینترنت خود را انتخاب کنید که می خواهید از طریق سرور VPN عبور کنید و کدام یک از طریق ISP خود.

سرانجام ، آنها با ضمانت برگشت 30 روزه پول این خط مشی به کاربران این امکان را می دهد که تصمیم بگیرند که آیا می خواهند به خدمات خود متعهد شوند یا خیر.

طرفداران

 • 160 مکان سرور در 90+ کشور.
 • پشتیبانی از P2P.
 • سازگار با Netflix.
 • MediaStreamer هوشمند DNS.
 • دوره بازپرداخت 30 روزه.
 • برنامه های کاربردی آسان.
 • 5 اتصال همزمان.
 • رمزگذاری درجه نظامی.
 • کلید کشتار.
 • تقسیم تونل زدن.
 • برنامه های افزودنی مرورگر.

منفی

 • برنامه های اشتراک هزینه.
 • محاکمه رایگان نیست.

2. BulletVPN

بررسی BulletVPN

با BulletVPN, مبتنی بر استونیایی ارائه دهنده خدمات برتر VPN ، می توانید با ایمن کردن اینترنت در C در اینترنت گشت و گذار کنیدآنادا ارائه دهنده حدود 114 سرور در 47 کشور دارد که برخی از آنها برای حفظ سرعت بسیار سریع بهینه شده اند.

با توجه به تعداد زیادی تست سرعت ما انجام دادیم ، BulletVPN قادر به حفظ سرعت های ثابت در تقریباً در هر سرور بود. حداکثر افت ارتباط در اطراف بود . به غیر از این ، سرعت ها بسیار عالی هستند جریان HD و UHD.

BulletVPN تقریباً برای هر سیستم عامل اصلی از جمله برنامه ، برنامه ای دارد PC ، Mac ، Android ، iPhone ، iPad یا FireStick. یک ویژگی پروکسی هوشمند DNS در صورت تمایل به پخش محتوای جغرافیایی مسدود شده در دستگاههایی که از VPN پشتیبانی نمی کنند نیز موجود است.

BulletVPN دارای سوئیچ kill و یک ویژگی منحصر به فرد است گلوله سپر. این فناوری از سوئیچ kill خود با یک لایه اضافی از حریم خصوصی پشتیبانی می کند. اگر در ابتدا به یک سرور BulletVPN وصل نشده اید ، Bullet Shield به شما امکان اتصال به اینترنت را نمی دهد. بدیهی است که شما باید این ویژگی خاص را فعال کنید یا آن را از برنامه BulletVPN خاموش نگه دارید.

BulletVPN به کاربران ارائه می دهد با ضمانت برگشت 30 روزه پول. بالاتر از آن ، ارائه دهنده یک آزمایش رایگان 1 روزه. از طریق برنامه Android یا با تماس با پشتیبانی مشتری BulletVPN قابل بازخرید است.

طرفداران

 • 70+ سرور در 41 کشور.
 • پشتیبانی P2P.
 • Netflix و CBC را مسدود می کند.
 • ویژگی DNS هوشمند.
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول.
 • رابط کاربری دوستانه.
 • شش اتصال همزمان.
 • رمزگذاری AES 256 بیتی.
 • کلید کشتار.
 • گلوله سپر.

منفی

 • بدون تونل تقسیم.
 • دوره آزمایشی کوتاه رایگان (1 روز).

3. Unlocator

پوشش VPN Unlocator

Unlocator, آ ارائه دهنده مستقر در دانمارک, از آن زمان فعالیت می کند 2013. ابتدا ، آن را به عنوان یک سرویس پروکسی Smart DNS آغاز کرد ، و اکنون ، a نیز ارائه می دهد سرویس VPN. این واقعیت که HQ های Unlocator در آن واقع شده اند دانمارک باعث می شود احساس ناخوشایندی به ما دست بدهد.

اگر نمی دانستید ، دانمارک بخشی از این موارد است 9-چشم, نسخه گسترده ای از انجمن 5 چشم. ما تحقیق دقیقی انجام دادیم تا دریابیم گزارش هایی وجود دارد که می تواند نشان دهد اطلاعات کاربر Unlocator به خطر بیافتد. هیچ گزارشی از این قبیل یافت نشد و به همین دلیل ، گزارش آنها سیاست سختگیرانه ورود به سیستم به نظر می رسد قانونی است.

Unlocator توزیع شبکه سرور خوبی دارد که از آن تشکیل شده است 41+ سرور در بیش از 36 کشور جهان. ما توانستیم از حالت انسداد خارج شویم نتفلیکس آمریکایی, اما این کار ما را مدتی طول کشید. برخی از سرورهای آمریکایی کار را به پایان نرسانده اند ، اما برخی دیگر ، به ویژه میامی (سرعت بالا).

سرعت بسیار مناسب است ، به خصوص هنگامی که ما از آن استفاده کردیم (سرعتی پر سرعت) دارای برچسب. برخی از سرورها تقریباً با اتصال به ما ارتباط برقرار کردند افت 30٪. این موارد نادر بودند.

البته ویژگی Smart DNS هنوز هم موجود است. Unlocator اگر علاقه ای به خدمات VPN خود نداشته باشد ، به کاربران این امکان را می دهد که بصورت جداگانه آن را خریداری کنند.

از طرف دیگر ، Unlocator دارای یک کلید کشتار. و مشابه BulletVPN ، یک فناوری وجود دارد که در صورت عدم استفاده از سرور Unlocator ، به شما امکان اتصال به اینترنت را نمی دهد. این لقب است Unlocator Shield.

اگرچه بیشتر VPN ها یک آزمایش رایگان کوتاه یا احتمالاً مبهم ارائه می دهند ، Unlocator مشترکین جدیدی را با آزمایش رایگان 7 روزه بدون نیاز به کارت اعتباری یا حساب پی پال برای ثبت نام. مهمتر از آن ، پس از پایان دوره آزمایشی رایگان ، شما می توانید از ضمانت 30 روزه برگشت پول آنها بهره مند شوید اگر تصمیم دارید مشترک شوید.

طرفداران

 • سرورها در 41+ کشور.
 • دوستانه P2P.
 • سازگار با Netflix.
 • DNS هوشمند.
 • دوره بازپرداخت 30 روزه.
 • برنامه های بسیار آسان.
 • 5 اتصال همزمان.
 • رمزگذاری درجه نظامی.
 • کلید کشتار.
 • Unlocator Shield.
 • محاکمه رایگان 7 روزه.

منفی

 • دو سرور آهسته.
 • افزونه مرورگر وجود ندارد.
 • تقسیم تونل در دسترس نیست.

4. NordVPN

کاور NordVPN

NordVPN است ارائه دهنده VPN مبتنی بر پاناما با یک شبکه گسترده جهانی. آنها سرورها را در 81 موقعیت مکانی در 64+ کشور ارائه می دهند. اکنون ، ما توانستیم کانالهای جریان را که آزمایش کردیم ، از حالت انسداد خارج کنیم ، اما روند نزولی آن بود سرعت.

به عنوان ارائه دهنده خدمات برتر VPN ، NordVPN برای داشتن برخی از سریعترین سرورهای VPN خود را ابراز می کند. تست های مختلف سرعت ما تأیید کرده اند که سرورهای NordVPN در مناطق مختلف جهان راه اندازی شده اند ، به طور کلی ، سریع هستند. برای مثال در حالی که به یک سرور آمریکایی متصل است ، سرعت به سختی کاهش یافت (9٪).

در کل ، برنامه NordVPN بسیار مناسب است آسان برای استفاده, و روند اتصال تقریباً سریع است. در مورد سرویس Smart DNS آنها, SmartPlay به ما این امکان را داد که ده ها کانال را در سراسر جهان از حالت انسداد خارج کنیم از دست دادن سرعت حداقل.

حرکت به سمت آنها Double VPN ویژگی. این فناوری دوباره از طریق ترافیک کاربران استفاده می کند دو سرور به جای یک ، اطمینان رمزگذاری مضاعف به داده ها در حالی که شما از لایه امنیتی بیشتری بهره مند می شوید ، با روشن شدن این ویژگی خاص ، سرعت اینترنت خود را به خطر می اندازید. این امر از طریق تستهای مختلف سرعت که انجام دادیم تأیید شد.

NordVPN ارزان نیست ، اما ما آن را گران هم نمی دانیم. آنها با ضمانت برگشت 30 روزه پول به کاربران زمان کافی می دهد تا بررسی کنند که این سرویس چیست. در مورد آزمایشی رایگان ، قبلاً یک مورد وجود داشت ، اما اکنون NordVPN آن را از جدول خارج کرده است.

طرفداران

 • 81 مکان سرور در 60+ کشور.
 • اشتراک گذاری P2P.
 • Netflix پشتیبانی می کند.
 • Smart DNS (SmartPlay).
 • برنامه های کاربردی آسان.
 • شش اتصال همزمان.
 • رمزگذاری درجه نظامی.
 • سوئیچ قاتل خودکار.
 • Double VPN.
 • CyberSec (محافظت از بدافزار).
 • پیاز بیش از VPN.
 • برنامه های افزودنی مرورگر.

منفی

 • سرعت ناپایدار.
 • محاکمه رایگان نیست.
 • تقسیم تونل در دسترس نیست.

5. IPVANISH

IPVanish Cover

IPVanish فراهم می کند اتصالات سریع, محافظت از حریم خصوصی عالی, و پوشش سرور جهانی خوب, همه با قیمت مناسب مدتی پیش ، ممکن است مکان دفتر مرکزی آنها (ایالات متحده) باشد حریم خصوصی کاربران را به خطر اندازد.  IPVanish با رسوایی در مورد ورود به سیستم روبرو شد گزارش کاربر بود ارائه شده به میهن امنیت برای کمک به تحقیقات یک پرونده جنایی اما پس از آن ، چنین مواردی گزارش نشده است.

پوشش سرور IPVanish به دلیل داشتن سرورهای داخلی بسیار مناسب است 70+ کشور. با این حال ، در طول آزمایشات ما ، هیچکدام از این سرورها نتوانستند Netflix ، iPlayer BBC یا حتی Hulu را برای موضوعی که برای ما یک مسئله بزرگ در نظر گرفته شده است ، از حالت مسدود کنند..

سرعت آنها مطابق آنچه ما بررسی كردیم خوب بود. در حقیقت ، ارتباط ما فقط کاهش یافت 10٪, و ما قادر به پخش محتوای کامل در HD بدون شاهد هیچ مشکلی برای بافر بودیم.

استفاده از برنامه های آنها بسیار زیبا بود سر راست. ما توانستیم ظرف چند ثانیه به سرور وصل شویم. همانطور که در بالا گفته شد ، IPVanish قادر به مسدود کردن برخی کانالهای اصلی جریان نیست.

نتیجه دیگری که پیدا کردیم این است که ارائه دهنده ویژگی Smart DNS ندارد ، این برای دسترسی به محتوای محدود ضروری است. علاوه بر این ، ما همچنین دیدیم که ارائه دهنده فقط a سیاست بازپرداخت 7 روزه, که در مقایسه با سایر افراد موجود در لیست ، ناخوشایند است.

طرفداران

 • سرورهای 70+ کشور.
 • پشتیبانی P2P.
 • رابط کاربری دوستانه.
 • ده اتصال همزمان.
 • رمزگذاری AES 256 بیتی.
 • سوئیچ Kill Automatic.
 • پروکسی SOCK5.
 • برنامه افزودنی Chrome
 • SugarSync (ذخیره امن فایل).

منفی

 • DNS هوشمند در دسترس نیست.
 • این برنامه Netflix و iPlayer BBC را از حالت مسدود نمی کند.
 • سیاست بازپرداخت 7 روزه.
 • بدون تونل تقسیم.
 • محاکمه رایگان نیست.

6. CyberGhost

جلد CyberGhost

CyberGhost یکی دیگر از بهترین VPN های مورد استفاده در کانادا است. ما متوجه شده ایم که ارائه دهنده کاربران زیادی به ویژه دارد 15 میلیون از آنها ، با وجود خاستگاه سایه دار. بگذارید کمی به این موضوع بپردازیم.

اول ، Cyberghost در هر دو مستقر است رومانی و آلمان. از نظر حریم خصوصی آنلاین ، رومانی کاملاً خوب است بدون قوانین نظارت دقیق. با این حال ، مشکل این است آلمان, که یکی از 14-کشور چشم. اما این همان چیزی نیست که منظور ما “Shady” بود.

Cyberghost توسط شرکت اسرائیلی Kape Technologies. در گذشته ، صاحبان جدید CyberGhost استفاده می کردند بد افزار. در آن زمان ، اکنون ، هیچ چیز از نوع گزارش نشده است.

حال ببینیم که چرا Cyberghost چنین پایگاه کاربر عظیمی دارد. ارائه دهنده سرورهای داخلی دارد 90 کشور, این عالی است به عنوان آن رقیب مانند ExpressVPN است.

همچنین ، تست های سرعت هر دو را نشان داد نتایج مثبت و منفی. چندین سرور تقریباً تقریباً روی ارتباط ما تأثیر نمی گذارد 12٪. از طرف دیگر ، سرورهای دیگری نیز وجود داشتند که سرعت اینترنت ما را کم کردند تا جایی که کیفیت فیلم به جای 720 به 240 کاهش یافت.

این سرویس ندارد ویژگی DNS هوشمند برای رفع انسداد محتوا ، اما سرورهای VPN آن می توانند کار را انجام دهند. ما تلاش کردیم نتفلیکس ایالات متحده و ارائه دهنده تحویل داد.

برنامه CyberGhost دوبله برجسته ای دارد “برای جریان”. این اجازه می دهد تا کاربران را انتخاب کنید کانال مورد نظر خود را برای رفع انسداد و سپس برنامه به یک سرور متصل شوید (سرور در منطقه کانال). به این ترتیب ، نیازی نیست که بفهمید کدام سرور به طور خود کانال را مسدود می کند. این بسیار چشمگیر است اگر شما به کاربران غیرتکنوسی که در آنجا فکر می کنید فکر کنید.

حریم خصوصی به صورت رمزگذاری درجه نظامی و الف است کلید کشتار. درمورد اشتراک ، Cyberghost کمی گران است ، اما با آن همراه است سیاست بازپرداخت 45 روزه. شما باید وقت خود را برای ایجاد ذهن خود داشته باشید.

طرفداران

 • سرورهای 90+ کشور.
 • پشتیبانی P2P.
 • سیاست بازپرداخت 45 روزه.
 • برنامه ها بسیار آسان برای استفاده هستند.
 • هفت اتصال همزمان.
 • رمزگذاری AES 256 بیتی.
 • سوئیچ Kill Automatic.
 • سرورهای NoSpy VPN
 • برنامه های افزودنی مرورگر.

منفی

 • تونل های تقسیم شده.
 • محاکمه رایگان در دسترس نیست.
 • ویژگی DNS هوشمند ندارد.

بهترین VPN ها برای کانادا – حکم نهایی

کانادا در واقع به اندازه سایر کشورها به شدت سانسور نمی شود ، اما چند قانون اخیر به تضعیف حریم خصوصی آنلاین به طور کلی کمک کرده است. 

آنها واقعاً باعث شده اند تا افراد بیشتری به حضور در اینترنت و آنچه بصورت آنلاین انجام می دهند فکر کنند. برای اطمینان از این مرحله گام بردارید داده های شما محافظت شده و به هر وب سایتی که دوست دارید دسترسی پیدا کنید, و در صورت تمایل به ما بگویید که تجربه شما در اولین بار چطور بوده است VPN کاربر در بخش زیر.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me