بهترین VPN برای پیام رسان سیگنال

پیام رسان سیگنال ، یک برنامه پیام رسانی است که با رمزگذاری بسیار قوی پایان به پایان می رسد ، طراحی شده است تا مشتری پیام کوتاه خود را جایگزین کند. در حالی که ممکن است امن ترین وسیله ارتباطی, بسیاری از کشورها مانند امارات دستور ممنوعیت آن را صادر کرده است. من برنامهریزی کردم برای مدتی پیش با VPN آن را از حالت انسداد خارج کنید و بنابراین شما باید اما سوال اینجاست, که بهترین VPN برای کار است? بیایید آن قسمت را بفهمیم در بررسی بعدی.


بهترین VPN برای سیگنال

بهترین VPN برای سیگنال

سیگنال در کشورها مسدود شده است

بسیاری از کشورها با سانسور شدید اینترنت دوست دارند چین و امارات, برنامه هایی مانند سیگنال را ممنوع کنید زیرا آنها هیچ کنترلی بر آنها ندارید. واقعیت این است که سیگنال به وجود پیام ها می بالد محافظت شده توسط رمزگذاری بسیار قوی پایان به پایان چنین دولتهایی را ناراحت کننده می کند داشتن ویژگی مانند آن به معنای دولت ها است نمی توانید به فعالیت های کاربران دسترسی داشته باشید یا نظارت کنید, و این با سیاست آنها موافق نیست.

علاوه بر این ، درست مانند هر برنامه پیام رسانی ، سیگنال به کاربر امکان استفاده از آن را می دهد ویژگی های تماس صوتی و تصویری. این امر به شدت در کشورهایی مانند امارات ممنوع است این روی جریانهای درآمد du و Etisalat تأثیر می گذارد. می بینید ، اگر مهاجمی در امارات متحده عربی زندگی می کنید ، مجبورید از تماس های بین المللی برای ارتباط با عزیزان خود در خانه استفاده کنید. چه راهی بهتر برای انجام این کار از با خدمات VoIP رایگان?

خوب ، نه در امارات ، دوستان من ، نه در امارات. تماس های بین المللی بهترین راه برای ارائه دهنده خدمات مخابراتی از کاربران خود است. اگر از برنامه های رایگان مانند سیگنال استفاده می کنید ، این امر بر درآمد شرکت در مقیاس شدید تأثیر می گذارد. از این رو, چنین خدماتی مسدود شده اند.

نحوه انسداد سیگنال با استفاده از VPN

مهم نیست که چقدر ممکن است برنامه مطمئن باشد, هر هکر آماتوری می تواند به آنچه شما ارسال و دریافت می کنید ضربه بزنید با یک برنامه هک ساده با این حال ، با یک VPN ، به این نتیجه می رسید ترافیک اینترنت خود را رمزگذاری کنید و داده های خود را ایمن کنید با آخرین پروتکل های امنیتی درجه نظامی.

از طرف دیگر ، که امروز تمرکز اصلی ماست این واقعیت است برنامه در برخی مناطق مسدود شده است. برای رفع انسداد ، باید به سرور واقع در خارج از کشور که ممنوعیت صادر شده است وصل شوید. به عنوان نمونه ، اگر در امارات متحده عربی هستید و سیگنال کاملاً کاربردی است ، به یک سرور آمریکایی وصل شوید.

آیا شما هنوز هم می خواهید به Signal در کشور خود دسترسی پیدا کنید? این چیزی هست که شما نیاز به انجام آن دارید:

 1. در زیر ، بررسی های کامل درباره بهترین VPN های سیگنال را پیدا خواهید کرد. با توجه به آنچه مناسب شماست بهتر است انتخاب کنید برای خدمات خود ثبت نام کنید.
 2. پس از آن ، از App Store محلی خود استفاده کنید مشتری اختصاصی خود را بارگیری کنید. اگر در دسترس نباشد ، می توانید مستقیماً از وب سایت رسمی دریافت کنید.
 3. اکنون, برنامه را نصب کنید, آن را راه اندازی کنید ، و وارد شدن با حساب VPN خود.
 4. سروری را پیدا کنید که سیگنال ممنوع نیست. یک سرور ایالات متحده را امتحان کنید.
 5. اتصال و دوباره سیگنال را راه اندازی کنید.
 6. دسترسی و استفاده از سیگنال آزادانه و خصوصی در هر کشوری روی نقشه.

بهترین VPN برای سیگنال

آیا تاکنون فکر کرده اید که برنامه Signal شما کاملاً از تهدیدات آنلاین مصون است؟ خوب ، دوباره به دوستانم فکر کنید. مهم نیست که اقدامات امنیتی این برنامه برای محافظت از کاربران خود انجام دهد ، هر کس می تواند به اطلاعات شما ضربه بزند به شرطی که وسیله ای برای انجام آن داشته باشد. با این حال ، با یک VPN ، به این نتیجه می رسید امنیت فعلی را افزایش دهید با فشار یک دکمه.

VPN هایی که امروز مرور کردم از نظر آزمایش مورد آزمایش قرار گرفته اند امنیت ، سرعت و امکان انسداد برنامه در کشورهای بسیار سانسور شده بنابراین ، مطمئن باشید ، پس از انجام این بررسی ، بدون هیچ مشکلی از Signal استفاده خواهید کرد. شروع کنیم?

1. ExpressVPN

ExpressVPN - بهترین VPN برای سال 2019

اول از همه ، این VPN هر آنچه را که نیاز دارید در ارائه دهنده VPN دارد. به همین دلیل این مقام اول را در بررسی ما گرفت. به راحتی می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید ExpressVPN با توجه به آن گزینه یک کلیک. فقط کافی است یک سرور و voila انتخاب کنید ، شما خودتان یک اتصال اینترنتی مطمئن دارید.

به غیر از این ، شما باید با دستگاه خود محافظت کنید رمزگذاری 256 بیتی از OpenVPN. منظورم این است که آیا می توان آن را امن تر کرد؟ ExpressVPN شبکه سرور بزرگی را ارائه می دهد که شامل موارد بیشتری است 3000 سرور در 94 کشور. این بدان معناست که بدون توجه به اینکه در آن ساکن هستید ، می توانید محتوای انسداد / مسدود شده را از حالت انسداد خارج کنید.

علاوه بر این ، ExpressVPN ثابت کرد که بسیار معتبر ، حتی با عبور از بلوکهای محکم دیوار آتش بزرگ تحمیل کرد. به من اعتماد کن ، تو این یکی رو دوست داری اگر این کار را نکرده اید ، همیشه می توانید بازپرداخت را درخواست کنید به شرط اینکه به این بخش بپیوندید دوره برگشت 30 روزه پول.

منفی

 • نوع گران قیمت نسبت به سایر افراد موجود در لیست.

شما باید درباره این ارائه دهنده VPN اطلاعات بیشتری کسب کنید. پر شده  بررسی ExpressVPN در اینجا.

2. IPVanish

IPVanish

IPVanish نمونه دیگری از VPN است که هیچ سیاهه ای را ذخیره نمی کند. با استفاده از IPVanish ، می توانید بدون نگرانی در مورد افتادن داده های دستان اشتباه از Signal ، از Signal استفاده کنید.

IPVanish استفاده می کند رمزگذاری 256 بیتی در OpenVPN پروتکل به طور پیش فرض, احراز هویت SHA-512, و کلید DHE-RSA 2.048 بیتی, که آن را به یک VPN بسیار امن تبدیل می کند.

شما می توانید یکی از آن را انتخاب کنید 1000+ سرور در 60 پخش می شود کشورها و انتظار اجرای عالی دارند.

طرفداران

 • محدودیتی در تعویض سرور وجود ندارد.
 • هزاران سرور در سراسر جهان.
 • در امارات کار می کند.
 • ویژگی های امنیتی سطح بالا.
 • محافظت از نشت DNS.
 • رمزگذاری 256 بیتی
 • ده اتصال همزمان

منفی

 • سیاست بازپرداخت کوتاه.
 • نمی توان Netflix را روی هر سرور مسدود کرد.

آیا می خواهید سایر ویژگی های این ارائه دهنده قوی را بررسی کنید? بررسی IPVanish ما را بررسی کنید.

3. NordVPN

NordVPN - برترین VPN در بررسی 2019

اکنون ، اجازه دهید در مورد یک VPN بسیار توصیه شده دیگر صحبت کنیم. این شبکه بزرگترین شبکه سرور از تمام VPN های موجود در لیست ما را دارد. منظورم این است که ما در مورد آن صحبت می کنیم 5000+, این یک عدد شماره است.

در مورد امنیت, NordVPN کاملاً حسن نیت ارائه میدهد ویژگی رمزگذاری دوگانه. داده های کاربران نه یک بار بلکه دو بار رمزگذاری می شوند که یک لایه امنیتی بیشتر به ترافیک کاربران اضافه می کند. این ارائه دهنده داده های کاربر را ذخیره نمی کند از آنجا که آنها دنبال می کنند خط مشی سختگیرانه. همچنین ، می توانید دسترسی به سیگنال در هر کجا که باشید.

طرفداران

 • بزرگترین لیست سرور در این بررسی.
 • 6 دستگاه را به هر حساب متصل کنید.
 • SmartPlay ، پروکسی هوشمند DNS.
 • رمزگذاری دو برابر.
 • محافظت از بدافزار (CyberSec).
 • هیچ خط مشی مربوط به سیاهههای مربوط را جدی نگیرید

منفی

 • آزمایش رایگان به اطلاعات کارت اعتباری نیاز دارد.
 • سرورهای کند در کشورهای خاص.

در صورتی که سؤال کنید که آیا این VPN پیشنهاد بیشتری دارد ، از این طریق بپرهیزید نقد و بررسی NordVPN.

بهترین VPN برای سیگنال – بسته بندی کردن

با سیگنال, قادر خواهید بود با دوستان و خانواده خود گپ بزنید با احتیاط های اضافی خودتان به آن VPN اضافه کنید حریم خصوصی نهایی. امروز و هر VPN را در لیست ما بررسی کنید و به من بگویید که با کدام یک به پایان رسیدید ، در بخش نظرات زیر.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me