بهترین VPN برای کاهش بافر

عضویت در VPN کاری است که بیشتر افراد برای افزایش سطح امنیت خود به صورت آنلاین یا کار در سایتهایی که ممکن است دارای محدودیتهای جغرافیایی باشند ، انجام می دهند. با این وجود ، بیشتر این موانع توسط یک ارائه دهنده خدمات اینترنت یا آنچه اکثر مردم از آنها به عنوان ISP استفاده می کنند ، ایجاد شده است. ISP ها سازمان هایی هستند که دسترسی به اینترنت را برای عموم مردم فراهم می کنند و به همین ترتیب ، آنها کنترل کاملی بر جنبه هایی مانند سرعت و کیفیت اتصال شما و همچنین سایتهایی که می توانید یا نمی توانید دسترسی داشته باشید دارند..


بهترین VPN برای کاهش بافر

بهترین VPN برای کاهش بافر

به همین دلایل است که ISP ها توسط دولت ها برای تنظیم آنچه کاربران برای مشاهده آنلاین دریافت می کنند ، تنظیم می شوند. آنها این کار را از طریق درپوش داده ها ، سرعت زیاد یا حتی مسدود کردن محتوا انجام می دهند. انتخاب نوع صحیح خدمات VPN برای مقابله با محدودیت های ISP ، در صورتی که می خواهید دسترسی غیرقابل تنظیم به اینترنت داشته باشید ، بسیار مهم است. برای انجام این کار ، شما باید انواع مختلف مقررات را بدانید ، بنابراین قبل از تصمیم گیری به شما توصیه می کنید.

بهترین VPN برای کاهش بافر خلاصه

VPN موردنظر شما باید دارای سرورهای فوق سریع باشد. این به شما کمک می کند فیلم های مورد علاقه خود را بدون وقفه آنلاین تماشا کنید. در اینجا ارائه دهندگان خدمات برتر VPN که می توانید برای به حداقل رساندن بافر استفاده کنید:

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. NordVPN
 4. BulletVPN
 5. VyprVPN
 6. CyberGhost

اشکال ISP Throttling & بافر

پرتاب محتوا

ISP شما ممکن است با مشخص کردن دقیقاً کدام سایتهایی که اغلب بازدید می کنید ، مدیریت خود را مدیریت کند و دسترسی شما به فرم محتوا را که دیدند شما وقت زیادی را صرف می کنید ، کنترل کنید. این ممکن است محتوای ویدئویی از سایتی مانند Netflix باشد و ممکن است انجام شود تا شما را از پخش کردن به همان اندازه منع کنید زیرا این امر باعث استفاده از پهنای باند زیادی می شود. این فقط شما را ناامید و عصبانی می کند ، زیرا مجبورید این مدت طولانی منتظر بمانید تا ویدیوهایتان بافرتر شود ، یا کیفیت آن بسیار پایین خواهد بود که از پخش کردن لذت ببرید.

پرتاب کننده مبتنی بر استفاده

ISP شما همچنین ممکن است محدودیت هایی را بر اساس میزان استفاده شما اعمال کند. آنها ممکن است این کار را پس از فهمیدن اینکه شما از ترافیک بسیار بیشتری نسبت به سایر کاربران در شبکه خود استفاده می کنید ، انجام دهید ، بنابراین برای اطمینان از عدم ورود به سیستم ، محدودیت هایی را در قالب کلاه های داده اعمال می کنند. پس از گذشتن از این کلاه های داده ، ممکن است متوجه شوید که سرعت اتصال شما به میزان قابل توجهی پایین می آید. چیزهایی ممکن است مانند چرخه صورتحساب بعدی شما یا تا زمانی که اشتراک اطلاعات خود را تمدید کنید ، مانند این باقی بمانند.

با استفاده از VPN برای دور زدن ISP Throttling

عملکرد اصلی یک سرویس VPN با حق بیمه ، تأمین امنیت فعالیت های شما به صورت آنلاین است. این کار با مخفی کردن داده های شما انجام می شود. VPN قادر است فعالیتهای آنلاین خود را مخفی نگه دارد تا جایی که حتی ISP شما هیچ تصوری از آنچه شما می خواهید ندارید. این امر امکان پذیر است زیرا به محض خرید یک اشتراک ، داده های شما قبل از دستیابی به ISP توسط سرورهای مشتری VPN شما منتقل می شوند. هنگامی که این کار انجام شد ، داده های شما رمزگذاری می شوند ، بنابراین اطمینان می یابد که ISP شما در مورد دسترسی به سایت هایی که به آنها دسترسی دارید ، بی رحمانه باقی می ماند. این بدان معنی است که آنها نمی توانند واقعاً به سایتهایی که بازدید می کنید اشاره کنند و بنابراین قادر به شناسایی دقیقاً کدام فرم از محتوا نیستند که باید.

همین اصل در مورد سایتهایی که ممکن است مسدود شده باشند صدق می کند. این بلوک ها به طور معمول پس از مشخص شدن دسترسی کاربر به سایت ، به کار می روند. اگر به نظر شما در صلاحیت ISP است (در کشوری که بلوک تحمیل شده است) ، دسترسی به سایت یا کانال لغو می شود. استفاده از VPN به شما کمک می کند تا با مسیریابی ارتباط خود از طریق سرورهای از راه دور ، به این کار بپردازید و به نظر برسد که به عنوان یک شخص مستقر در خارج از کشور مستقر در سایت هستید..

بهترین VPN ها برای کاهش بافر

اکنون که می دانید بافر به دلیل تدابیری که ISP شما ممکن است برای برانگیختن اتصال شما اعمال کرده باشد ، زمان آن رسیده است که نگاهی به بهترین VPN برای کاهش یا جلوگیری از باتری:

1. ExpressVPN

ExpressVPN یکی از ارائه دهنده های گرد است که کاملاً قادر به محافظت از فعالیت های آنلاین خود از ISP شماست. از زمان تأسیس در سال 2009 ، این سرویس به گسترش قابلیت های خود ادامه داده و توانسته است تاکنون 2000 سرور فوق سریع را در شبکه خود داشته باشد. خدمات مراقبت از مشتری این خدمات نیز ارزشمند است ، همانطور که فناوری رمزگذاری AES 256 بیتی آن را دارد که این سرویس برای تأمین ترافیک مشترکان خود به آن اعتماد دارد. پروتکل انتخابی VPN مورد استفاده توسط ExpressVPN OpenVPN است ، اما این سرویس هنوز گزینه های دیگری مانند L2TP ، PPTP و SSTP را در اختیار کاربران قرار می دهد..

این سرویس در جزایر ویرجین بریتانیا مستقر است ، بنابراین هیچ سیاستی برای تنظیم اطلاعات وجود ندارد که بتواند آنها را مجبور به ذخیره یا نظارت بر سابقه مرور کاربر کند. به همین دلیل است که آنها قول می دهند فعالیتهای مرور شما را وارد نکنید. این سرویس همچنین بخشی از سرورهای خود را دارد که برای torrenting تعیین شده است و بخش دیگری نیز برای کاربرانی که امیدوارند به سایتهایی در کشورهای بسیار سانسور شده متصل شوند بدون این که استفاده از VPN آنها مشخص شود ، اختصاص دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اهداف کسب این سرویس ، به بررسی دقیق ExpressVPN ما مراجعه کنید.

2. IPVanish

مشترکین طولانی مدت IPVanish اکنون از قدردانی از سطح توجهی که این سرویس به امنیت آنلاین آنها می کند قدردانی می کنند. ارائه دهنده قادر است از طریق رشته خود در حدود 1500 سرور ، از مشترکین خود پذیرایی کند ، که اتفاق می افتد متعلق به همه آنها باشد. IPVanish همچنین امنیت مبتنی بر رمزگذاری AES 256 بیتی را ارائه می دهد و پشتیبانی کاملی از مراقبت از مشتری را برای کاربرانی که مایل هستند از اتصال خود به هر نوع کمک کمک کنند ، ارائه می دهد..

IPVanish همچنین کلیه پروتکل های اصلی VPN را برای مشترکین خود انتخاب می کند و برای هر کسی که تصمیم به ثبت نام بگیرد ، ورود به سیستم صفر را قول می دهد. این سرویس همچنین به مشترکین امکان می دهد بدون نیاز به بارگیری مشتری VPN ، با دسترسی به پروتکل ویژه سرور پروکسی معروف به SOCKS یا Socket Security ، از محافظت آنلاین دریافت کنند. این سرویس همچنین از torrent در شبکه خود پشتیبانی می کند و اجازه می دهد تا حداکثر 10 دستگاه همزمان در زیر یک شبکه متصل شوند. برای اطلاعات بیشتر درباره آنچه IPVanish می تواند برای شما انجام دهد ، به بررسی IPVanish ما نگاهی بیندازید.

3. NordVPN

NordVPN نوعی ارائه دهنده ای است که کاملاً از امنیت آنلاین شما مراقبت می کند و هنوز هم بالاتر و فراتر از آن می رود تا ویژگی ها و ابزارهایی را ارائه دهد که حتی تجربه مرور شما را نیز بهتر می کند. این سرویس همچنین یکی از بزرگترین شبکه های سرور در صنعت دارد که بیش از 4000 سرور در شبکه خود دارد. امنیت همچنین ضد آب است ، با ویژگی هایی مانند سوئیچ kill internet برای قطع اتصال شما در صورت به خطر افتادن سرویس گیرنده VPN ، و یک سرویس Double VPN که با روت کردن داده های خود از طریق دو سرور ، اتصال شما را رمزگذاری می کند..

NordVPN همچنین به حداکثر 6 اتصال همزمان در زیر یک مشترک ، امکان محافظت از DNS Leak را ارائه می دهد ، از پیاز بیش از VPN پشتیبانی می کند ، همچنین دارای سرویس لقب Smart Play است که به شما امکان دسترسی به بیش از 400 سرویس پخش جغرافیایی محدود را می دهد. مشترکان NordVPN همچنین به لطف فناوری CyberSec قادر خواهند بود از جلوگیری از هرگونه تبلیغات و بدافزار جلوگیری کنند. برای دیدن اینکه چه چیزی از NordVPN انتظار دارید ، زمان لازم را برای بررسی NordVPN ما بگیرید.

برای کاهش بافر بهترین گزینه VPN را خاموش کنید

ExpressVPN ، IPVanish و NordVPN همه سرورهای فوق العاده سریع دارند که همگی برای پخش سریع فوق العاده عالی هستند و امنیت آنلاین قابل اطمینان را ارائه می دهند. اینها همه ارائه دهنده هایی هستند که در کمترین زمان ممکن از سرعت شما کاسته می شوند ، و اطمینان حاصل کنید که ISP شما هیچ تصوری از آنچه که می خواهید آنلاین داشته باشید تا بافر را کاهش دهد.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector