بهترین VPN برای تلویزیون CW

شبکه CW به ویژه به دلیل محتوای با بالاترین امتیاز کاربران برای لذت بردن از حسن نیت ارائه دادن کانال بسیار محبوب شده است. این مکان نمایش های تلویزیونی مشهور دنیا مانند Vampire Diaries، The 100، Jane Virgin، Supernatural و مدل برتر بعدی آمریکا. اینها همه نمایشهایی است که موفق شده اند یک گروه جهانی گسترده را بدست آورند و به همین دلیل نشان می دهند که دوست دارید حتی وقتی که به خارج از کشور سفر می کنید ، ادامه دهید. متأسفانه ، یک چیز کوچک وجود دارد که می تواند شما را از به روز ماندن در نمایش های مورد علاقه خود هنگام سفر به خارج از ایالات متحده باز نگه دارد ، و این واقعیت است که تلویزیون CW در واقع جغرافیایی مسدود شده است.


بهترین VPN برای تلویزیون CW

بهترین VPN برای تلویزیون CW

آیا تلویزیون CW در خارج از آمریکا موجود است?

مسدود بودن جغرافیایی بدان معنی است که دسترسی فقط به یک پایگاه کاربر که در یک منطقه خاص است محدود می شود. هر کس دیگری که می تواند از خارج از منطقه مشخص شده به یک سایت یا کانال دسترسی پیدا کند ، احتمالاً با یک پیام خطا مواجه می شود. در مورد تلویزیون CW ، این ممکن است به این دلیل باشد که کاربران مستقر در خارج از ایالات متحده از پهنای باند سایت خودداری کنند یا فقط نمایش های مستقر در ایالات متحده را مطابق با توافق های توزیع امضا شده بین آنها و سازندگان محتوا نگه دارند..

سپس این سؤال مطرح می شود: “آیا یک کاربر به صراحت باید برای پخش محتوای تلویزیون CW در ایالات متحده باشد؟” خوب ، نه کاملاً برنامه CW TV و وب سایت CW هم از آدرس IP شما استفاده می کنند تا تشخیص دهند که آیا شما در منطقه مورد قبول هستید یا خیر. آدرس IP شما همان چیزی است که سایتها برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شما ، بازدید کننده آنها استفاده می کنند. آنها از این طریق برای تعیین هویت و موقعیت مکانی شما استفاده می کنند و بنابراین تعیین می کنند که آیا می خواهید به سایت آنها دسترسی پیدا کنید یا خیر. برای اینکه بتوانید با وجود خارج از کشور به تلویزیون CW دسترسی پیدا کنید ، باید آدرس IP واقعی خود را پنهان کنید و با اتصال به یک سرور آمریکایی ، یک شماره مجازی اتخاذ کنید. تنها راه برای انجام این کار از طریق سرویس VPN خواهد بود.

با استفاده از VPN برای انسداد تلویزیون CW

عضویت در شرکتی که یک شبکه خصوصی مجازی را اداره می کند به شما امکان می دهد به سرورهای از راه دور آنها متصل شوید و این به نوبه خود به محتوای محدود جغرافیایی دسترسی پیدا می کند. بنابراین اتصال به سرورهای آمریکایی از راه دور ، به نظر می رسد که مستقر در ایالات متحده هستید و از این طریق به شما امکان می دهد بدون هیچ مشکلی از تلویزیون CW پخش کنید. استفاده از سرویس VPN برای امنیت آنلاین نیز بسیار عالی است زیرا این سرویس ترافیک شما را رمزگذاری می کند به گونه ای که ISP شما در مورد هر چیزی که می خواهید در تاریکی باشد. این مانع از هر نوع تنظیم قانونی می شود که توسط ISP شما اعمال شود تا نحوه استفاده شما از اینترنت مانند سرپوش سرعت یا پهنای باند را کنترل کند..

اشتراک VPN همچنین بدان معنی است که اتصال شما به اندازه کافی ایمن است و فعالیتهایی مانند بانکداری آنلاین و خرید را تسهیل می کند ، زیرا این امر به شما کمک می کند تا از خطر ابتلا به داده های حساس مانند سرقت رمزهای عبور خود و یا کلی هک شدن دستگاه خود محافظت کنید. با چنین اقداماتی که برای محافظت از مرور شما اعمال می شود ، می توانید از پخش یکپارچه و اطمینان به اینکه داده های شما در هر زمان آنلاین بودن ایمن هستند ، لذت ببرید.

با رسیدن به این نتیجه گیری که استفاده از VPN یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای محافظت از خود به صورت آنلاین انجام دهید ، دوره بعدی این کار انتخاب این سرویس برای مشترک شدن در.

بهترین VPN برای تلویزیون CW

خدمات زیادی وجود دارد که در سراسر اینترنت تبلیغ می شوند و ادعا می کنند این ظرفیت را دارند که بتوانند شما را به صورت آنلاین ایمن نگه دارند ، اما بیشتر آنها فقط می خواهید مشترک شوید تا بتوانند تاریخچه مرور شما را بفروشند. این به ویژه در مورد افراد آزاد صدق می کند و به همین دلیل است که باید از آنها دور بمانید. برای ارائه طیف وسیعی از خدمات معتبری که می توانید در نظر بگیرید ، به برخی از پیشنهادات ما در زیر توجه کنید. آنها مطمئناً امنیت آنلاین بهینه ارائه می دهند ، همچنین به شما امکان می دهند CWTV را در خارج از ایالات متحده تماشا کنید.

1. ExpressVPN

ExpressVPN که مقر آن در جزایر ویرجین بریتانیا قرار دارد ، توانسته است صنعت VPN را با طوفان به دست آورد. این نشان می دهد با برنده شدن در چندین جایزه ، که آن را به طور مربع در بالای رقابت قرار می دهد. این سرویس حدود 2000 سرور در شبکه خود دارد ، همچنین ظرفیت حداقل 3 دستگاه دیگر را نیز در زیر یک اتصال ایمن می کند. ExpressVPN همچنین از معدود سرویس هایی است که به OpenVPN تکیه می کند تا بتواند رمزگذاری AES 256 بیتی خود را ارائه دهد ، و هنوز هم PPTP ، L2TP و IKEv2 را به عنوان پروتکل های جایگزین VPN ارائه می دهد..

در میان سرورهای 2000+ آن ، ExpressVPN دارای مواردی است که امکان تورنت را فراهم می کند ، همچنین مواردی که به شما امکان می دهد در صورت وقوع در کشورهای محدودکننده VPN مانند چین و خاورمیانه از این سرویس استفاده کنید. این سرویس همچنین دارای یک برنامه وفاداری است که در آن مشتریان فعلی که موفق به مراجعه به مراجعات جدید برای ثبت نام هستند ، یک ماه استفاده رایگان را برای هر دو دریافت می کنند. & ثبت نام آنها اگر تازه کار را با VPN آغاز کرده باشید ، ExpressVPN بهترین خدمات برای همکاری با آنهاست ، زیرا مشتری VPN آنها استفاده از آن بسیار آسان است و حتی بهترین تنظیمات را برای شما انتخاب می کند. برای تجزیه و تحلیل دقیق تر از توانایی این ارائه دهنده مشهور ، به بررسی جامع ExpressVPN ما مراجعه کنید.

2. BulletVPN

این ارائه دهنده مستقر در استونی به عنوان دوم قوی در لیست ما از بهترین VPN برای تلویزیون CW قرار دارد. BulletVPN دارای شبکه سرور است که در بیش از 22 کشور جهان وجود دارد ، به کاربران پهنای باند نامحدودی را در اتصالات خود ارائه می دهد و همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا سرورها را هر چند بار که میخواهند تغییر دهند. ارائه دهنده ردیف برتر حداکثر 3 اتصال همزمان را امکان پذیر می کند و دارای یک سرویس ثبت صفر به خوبی اجرا شده است که سابقه مرور شما را از دست هر کسی نگه می دارد.

برنامه Bullet VPN همچنین دارای رابط کاربری بسیار جذابی است ، به راحتی می توانید حتی برای کاربرانی که به اندازه کامپیوتر کارآمد نیستند از آن استفاده کنید. این برنامه همچنین در نسخه هایی عرضه شده است که می توانند در سیستم عامل های مک ، ویندوز ، اندروید یا iOS مبتنی بر iOS اجرا شوند و ویژگی های دیگری از قبیل Double VPN ، سازگاری Tor و سوئیچ kill internet را ارائه می دهد. پس از مشترک شدن ، می توانید IPSec ، L2TP / IPSec ، PPTP ، OpenVPN و IKEv2 را به عنوان پروتکل VPN خود انتخاب کنید و همچنین یک پشتیبانی چت زنده برای کاربران دارد که در صورت بروز هرگونه مشکل در هنگام استفاده از خدمات ، با مراقبت از مشتری تماس بگیرند. . اگر همه اینها برای شما کافی نیست ، پس شما خوشحال می شوید که از طریق BulletVPN Review ما بروید تا پس از عضویت در سرویس ارائه دهنده ، همه آنچه را می توانید بدست آورید مشاهده کنید.

3. NordVPN

NordVPN یکی دیگر از سرویس هایی است که مطمئناً به لطف لیست قوی 4000+ سرورهای آن و مجموعه مفید آن از ویژگی های پیشرفته ، هر زمان که آنلاین هستید ، پشت شما را دارد. این سرویس در پاناما مستقر است ، که برای دستیابی هر مرجع تنظیم اطلاعات به اندازه کافی کافی است ، و این اعتبار زیادی به سیاست ورود به سیستم صفر می دهد. NordVPN همچنین برای کاربرانی که تعدادی از ابزارهای دارای قابلیت اینترنت دارند ، مناسب است زیرا امکان اتصال همزمان حداکثر 6 دستگاه را فراهم می کند.

NordVPN همچنین به شما امکان می دهد تا بر اساس نوع کارهایی که به صورت آنلاین انجام می دهید ، به کدام سرور وصل شوید. ارائه دهنده خدمات دارای طیف وسیعی از سرورها است که برای بازی های آنلاین ، پخش ، تورنت و حتی بارگیری حجم زیاد مناسب است. NordVPN همچنین به دلیل ویژگی DoubleVPN شناخته شده است ، جایی که کاربران می توانند ترافیک خود را رله کنند & رمزگذاری بیش از دو سرور در مکانهای مختلف به طور هم زمان. این به تقویت رمزنگاری AES در حال حاضر 256 بیتی ضد آب ارائه شده توسط سرویس کمک می کند. بسته NordVPN همچنین شامل سوئیچ قتل اینترنتی ، پشتیبانی بیش از VPN و نرم افزار CyberSec برای محافظت در برابر تبلیغات مخرب و مخرب است. با طی کردن بررسی NordVPN ما ، مقیاس کامل خدمات ارائه شده توسط این ارائه دهنده را یاد بگیرید.

نتیجه گیری در مورد بهترین VPN برای تلویزیون CW

اگر تعداد زیادی از نمایش های تلویزیونی که به طور گسترده ای پخش می شوند را دنبال می کنید و از طریق CW پخش می شوید ، احتمال زیاد شما یک تماشاگر پرشور هستید. همچنین شانس بالایی وجود دارد که بخواهید حتی اگر خارج از ایالات متحده آمریکا نباشید ، تماشای برنامه های تلویزیونی CW برنده جایزه دلخواه خود را همچنان تماشا کنید ، و تنها راه مطمئن برای این کار از طریق یک اشتراک معتبر VPN است. یک VPN بدست آورید و از بهترین نمایش هایی که تلویزیون CW ارائه می دهد صرف نظر از هر کجای دنیا ممکن است لذت ببرید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me