بهترین VPN برای Mobdro

در واقع هیچ برنامه یا خدمات دیگری وجود ندارد که محتوای با کیفیت را از سایتهای مختلف پخش همزمان و همچنین Mobdro انجام دهد. Mobdro مشابه طبیعت با Kodi را می توان جایگزین مناسبی برای هر کسی دانست که از نظر آنچه کنترل می کند کنترل بهتر و تنوع بیشتری دارد. این سرویس دائماً جریانهای ویدئویی رایگان موجود در اینترنت را جستجو و فهرست بندی می کند و گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که در صورت تمایل به اشتراک با هزینه اشتراکی که توسط بسیاری از دیگر سرویسهای پخش پولی پرداخت نشده است ، می توانید انتخاب کنید..


بهترین VPN برای Mobdro

بهترین VPN برای Mobdro

بهترین Mobdro VPN به صورت خلاصه

برای کسانی از شما که نمی خواهید و یا لازم نیست یک مقاله مروری طولانی را طی کنید ، ما بهترین VPN هایی را که می توانید با Mobdro استفاده کنید درست در اینجا ذکر کرده ایم:

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. VyprVPN
 4. BulletVPN
 5. NordVPN

Mobdro چیست؟?

یکی از دلایل افزایش محبوبیت این سرویس ، سازگاری آن با طیف گسترده ای از دستگاه ها است. برنامه Mobdro را می توان از وب سایت آنها روی Android ، iOS ، Amazon Fire Stick یا Google Chromecast خود بارگیری کرد. به محض اینکه بارگیری خود را تمام کردید ، ما کاملاً مطمئن هستیم که در مورد رابط کاربری Mobdro چیزی برای گفتن خواهید داشت. این برنامه بسیار خوب طراحی شده است و همچنین دارای چندین ویژگی است که امکان به اشتراک گذاری ویدیو را فراهم می کند ، همچنین یک ترتیب مرتب در دسته هایی از آنچه کاربران دوست دارند تماشا کنند. این واقعیت که شما می توانید تمام این کانال های زنده را از طریق برنامه به صورت رایگان پخش کنید ، هرچند ما را از قانونی بودن مبدرو زیر سوال می برد.

هنگامی که همه چیز را به خوبی تنظیم کرده اید & به روز و در حال اجرا ، آنچه در مرحله بعدی باید اطمینان حاصل شود این است که اتصال اینترنت شما به خوبی برای پشتیبانی از جریان شما مناسب است. این به طرز شگفت آور منطقه ای است که به احتمال زیاد با تعدادی مسئله مواجه خواهید شد. اکثر ISP ها معمولاً کنترل هایی را اعمال می کنند که میزان جریان برق شما را کاهش می دهد و سرعتی که می توانید از آن استفاده کنید ، زیرا جریان تمایل به بخش مهمی از پهنای باند شما را دارد. حتی مواردی وجود داشته است که مشتریان به ویژه پس از گذراندن یک تکه خوب از زمان پخش فیلم های آنلاین ، کاهش چشمگیر سرعت را گزارش کرده اند.

آیا برای Mobdro به VPN احتیاج دارم؟?

بیشتر اقدامات انجام شده توسط ISP شما عمدتاً برای پرتاب سرعت شما و کاهش پهنای باندی که مصرف می کنید در هنگام پخش تمام آن فیلم ها و فیلم ها از طریق Mobdro است. همانطور که تصور می کنید ، نیاز به صبر کردن یک ویدیو برای بافر یا پخش جریان با کیفیت بد به دلیل پهنای باند پایین می تواند درد بزرگی در گردن باشد. هیچ دلیلی وجود ندارد که بخواهید تحت این شرایط به سادگی به دلیل ISP خود جریان دهید. در برخی موارد ، برخی از پخشهای مستقیم موجود از طریق برنامه Mobdro ممکن است توسط ISP شما مسدود شود. تنها راه حلی که می توانید برای جریان دادن محتوا بدون این وقفه در ISP خود پیاده سازی کنید ، استفاده از VPN است.

استفاده از VPN به شما امکان رمزگذاری فعالیت های آنلاین خود را می دهد ، از این طریق هر آنچه را که می خواهید در اینترنت مخفی کنید. پس از رمزگذاری ، حتی ارائه دهنده ISP شما قادر نخواهد بود دقیقاً آنچه را که آنلاین هستید ببینید ، و این باعث می شود آنها از اعمال هرگونه اقداماتی که برای “مدیریت” ارتباط شما دارند ، جلوگیری کند. به عنوان یک مزیت اضافی ، استفاده از VPN با Mobdro حتی به مجموعه مطالبی که دسترسی دارید دسترسی پیدا می کند ، زیرا VPN به شما امکان اتصال به یک سرور از راه دور را می دهد که به نوبه خود آدرس IP شما را پنهان می کند و سایتهای شما را دشوار می کند. برای اطلاع از موقعیت مکانی خود مراجعه کنید. با اینکه آدرس مکان واقعی شما مخفی است ، می توانید به نظر برسید که با همان اتصال به یک سرور از راه دور در همان کشورهایی که سایت های محدود کننده جغرافیایی را بازدید می کنید ، قرار دارید و به همین دلیل به محتوای آنها دسترسی پیدا خواهید کرد.

بهترین VPN برای Mobdro

با وجود بسیاری از سرویس های VPN موجود در بازار ، ما می دانیم که می تواند زمان و انرژی زیادی را برای شما فراهم کند تا بفهمید چه خدمتی را برای اشتراک بهتر انتخاب می کنید. به همین دلیل ما این آزادی را به دست آوردیم که لیستی از خدماتی را که فکر می کنیم برای کار با Mobdro مناسب هستند و همچنین از نظر محافظت آنلاین بهترین ها را در اختیار کاربران قرار می دهیم ، جمع کنیم..

1. ExpressVPN – توصیه برتر ما

به نظر ما بهترین VPN برای Mobdro ExpressVPN است. این سرویس یکی از بهترین مواردی است که از آن استفاده می کنید زیرا رمزگذاری 256 بیتی AES آن را تضمین می کند که امنیت در تمام 2000 سرور خود به خوبی در دسترس است. این سرویس همچنین قابلیت پخش با کیفیت بالا را دارد و مشترکان حتی قادر به ثبت نام حداکثر 3 دستگاه همزمان با یک نام کاربری هستند.

علاوه بر این ، مشترکان همچنین از پهنای باند نامحدود و همچنین سوئیچینگ نامحدود سرور بهره مند می شوند. ExpressVPN همچنین به خاطر تیم عالی مشتری خود شناخته شده است ، زیرا همیشه از طریق متن ، تلفن یا ایمیل می توان به آنها 24/7 رسید. این سرویس هوشمندانه از جزایر ویرجین بریتانیا مستقر است ، و به دور از هرگونه سیاست تنظیم اطلاعات است. این امر به آنها اجازه می دهد تا از خط مشی دقیق ورود به سیستم صفر حمایت کنند ، جایی که به مشتریان اطمینان داده می شود هیچ یک از سابقه کاربری آنها هرگز ذخیره نمی شود. ExpressVPN از معدود ارائه دهنده هایی است که با مراجعه به همکاران خود با دادن یک ماه استفاده رایگان به هر دو طرف ، به مشتریان پاداش می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه ExpressVPN می تواند برای شما انجام دهد ، به بررسی ExpressVPN ما نگاهی بیندازید.

2. IPVanish

اگر به دنبال اتصال سریع هستید ، IPVanish را امتحان کنید. این ارائه دهنده متعلق به همه 1500 سرور موجود در شبکه خود است که همه آنها در حدود 40،000 آدرس IP را در اختیار شما قرار می دهند. این سرویس برای پخش در HD بسیار عالی است ، همچنین برای هر کسی که مایل است این کار را انجام دهد ، torrenting را نیز پشتیبانی می کند. IPVanish مخصوصاً برای کاربرانی که مایل به صرف وقت خود در بازی های آنلاین هستند نیز مناسب است ، زیرا اتصال به اندازه کافی سریع است تا از بروز هر نوع عقب ماندگی جلوگیری کند..

IPVanish همچنین قول می دهد که هیچ یک از سابقه مرور شما را ذخیره نکند زیرا خط مشی ورود صفر به خوبی اعمال شده است. خدمات کاملاً متمرکز بر ارائه بهترین امنیت آنلاین است و این کار از طریق فناوری رمزگذاری AES 256 بیتی آنها انجام می شود. IPVanish در بین کاربران Kodi نیز بسیار محبوب است و از آنجا که Kodi و Mobdro دو سرویس بسیار مشابه هستند ، باید انتظار داشته باشید که همان میزان ارائه دهنده انتخابی خود از IPVanish رضایت یکسانی داشته باشید. این سرویس برنامه هایی دارد که می توانند در Android ، iOS ، Windows یا Amazon Fire Stick اجرا شوند و می تواند بدون هیچ مشکلی از ده اتصال مختلف مختلف پشتیبانی کند. اگر هنوز علاقه مند به ارائه این ارائه دهنده هستید ، پس از مدتی به بررسی IPVanish Review ما بروید.

3. VyprVPN

گزینه نهایی که ما دوست داریم شما را در نظر بگیریم VyprVPN است. در خارج از سوئیس ، این ارائه دهنده تمام تلاش خود را می کند تا اطمینان حاصل کند که کاربران از طریق 700+ سرورهای کاملاً تحت مالکیت خود در امان بمانند. با تاسیس شرکت مادر در سال 1994 ، این باعث می شود VyprVPN طولانی ترین ارائه دهنده خدمات حداقل در این لیست باشد ، به این معنی که تیم پشت سر آن تیمی است که تجربه زیادی را به دست آورده است. امنیت مطابق با استانداردهای صنعت است ، زیرا داده های کاربر از طریق رمزگذاری AES 256 بیتی و همچنین چند ویژگی دیگر محافظت می شود که VyprVPN را کاملاً بی نظیر می کند..

یکی از این خدمات پروتکل Chameleon آنهاست ، که وظیفه یابی مجدد داده های شما را به گونه ای انجام می دهد که استفاده از VPN حتی در کشورهایی مانند چین و کره شمالی غیر قابل کشف شود. این سرویس همچنین دارای یک سرویس رمزگذاری پیام رسانی به نام Cypher است که هنگام ارسال پیام های خود ، دستگاه Android یا iOS شما را ایمن می کند. این سرویس همچنین دارای برنامه هایی است که به شما امکان می دهد آن را بر روی دستگاه iOS ، Android ، Windows یا Linux خود نصب کنید و حداکثر 7 اتصال همزمان را امکان پذیر می سازد. برای تفصیل بیشتر آنچه را که می توانید از VyprVPN انتظار داشته باشید ، خوشحال هستید که از VyprVPN Review ما بگذرید..

نتیجه گیری برای بهترین VPN برای Mobdro

ما فقط به برخی از بهترین سرویس های VPN که می توانید برای Mobdro استفاده کنید ، نگاهی انداختیم. سه موردی که همه ما به آنها اشاره کردیم دارای تیم های معتبری برای مراقبت از مشتری هستند که در صورت گیر افتادن در هر کاری ، می توانید برای کمک به حساب خود بپردازید. آیا سؤال یا نظری دارید که می خواهید آنها را به اشتراک بگذارید؟ آنها را در بخش زیر تایپ کنید و خوشحال می شویم که به شما برگردیم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector