بهترین VPN برای روتر Netgear

استفاده از VPN یکی از مؤثرترین کارهایی است که می توانید انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که کار شما به صورت آنلاین خصوصی و محرمانه باقی می ماند. با تهدیدات بسیاری که کاربران اینترنت هنگام آنلاین با آن روبرو هستند ، مهم است که آنها برای مخفی کردن ترافیک خود از یک VPN استفاده کنند و از اینکه در برابر مضراتی مانند سرقت اطلاعاتشان محافظت شود ، محافظت کنند. برای اطمینان از اینکه تمام دستگاه های موجود در خانه یا محل کار شما از حفاظت لازم برخوردار می شوند ، بهترین کار این است که یک VPN را مستقیماً روی روتر خود نصب کنید. در این بررسی خاص ، ما می خواهیم در صورت داشتن روتر Netgear ، کدام VPN را نصب کنید.


بهترین VPN برای روتر Netgear

بهترین VPN برای روتر Netgear

لیست VPN سازگار با روتر Netgear

می توانید هر یک از VPN های زیر را در روتر Netgear خود نصب کنید:

 • ExpressVPN
 • BulletVPN
 • CyberGhost
 • IPVanish
 • NordVPN
 • VyprVPN
 • PureVPN
 • HMA VPN
 • PIA VPN

نحوه کار VPN

VPN به طور کامل مخفف شبکه خصوصی مجازی است و به گروهی از سرورهای متعلق به یکی از ارائه دهندگان اشاره دارد که در نقاط مختلف دنیا به خوبی پخش شده اند. اتصال به این سرورها به شما امکان می دهد یک لایه امنیتی را در بالای اتصال خود از طریق رمزگذاری اضافه کنید. با این کار ، بدون توجه به سایت هایی که به آنها وصل می شوید ، محافظت کامل خواهید داشت.

همچنین یک VPN به شما امکان دسترسی به سایتهای دارای محدودیت جغرافیایی را می دهد که معمولاً بر اساس موقعیت مکانی خود به آنها دسترسی ندارید ، و این ممکن است زیرا یک VPN به شما کمک می کند پروتکل اینترنتی یا آدرس IP خود را مخفی کنید. این آدرسی است که توسط سایت ها و کانال ها برای تعیین مواردی درباره سابقه مرور شما استفاده می شود ، زیرا اطلاعاتی مانند هویت و مکان شما را در اختیار دارد. برای دسترسی به سایت ها و کانال های محدود جغرافیایی ، یک VPN به شما امکان می دهد آدرس IP خود را مخفی کنید و بدین ترتیب جزئیاتی درباره مکان خود پنهان کنید. همچنین می توانید تصمیم بگیرید که دقیقاً از چه گزینه ای استفاده می کنید ، و این امکان وجود دارد تا زمانی که ارائه دهنده شما مشترک در آن شبکه گسترده ای از سرورها را داشته باشید. اتصال به یک سرویس VPN همچنین از امنیت کامل به ویژه در هر زمان که به صورت آنلاین خرید می کنید یا برخی از معاملات بانکی را انجام می دهید ، به شما اطمینان کامل می دهد. این امر به منظور جلوگیری از سرقت اطلاعات حساب یا گذرواژه‌های شخصی از شماست و در آینده برای شما باج خواهی است.

با استفاده از VPN همچنین این اطمینان حاصل می شود که شما می توانید در مورد هر نوع محدودیتی که ممکن است توسط ISP شما به شما تحمیل کند ، کار کنید. ارائه دهنده خدمات اینترنت شما ممکن است محدودیت هایی در ارتباط شما ایجاد کند ، به خصوص اگر تمایل به انجام بارهای زیاد یا بارگیری های سنگین در بسیاری از زمان ها دارید. آنها این کار را برای محدود کردن انجام می دهند و همچنین شما را از استفاده بیش از حد از پهنای باند جلوگیری می کنند تا باعث ناراحتی سایر کاربران که در همان شبکه هستند نیز نشوند..

انتخاب VPN مناسب VPN برای روتر Netgear شما

برای انتخاب VPN مناسب برای روتر NetGear ، اولین چیزی که شما باید اطمینان حاصل کنید این است که سرویس مورد نظر دارای نسخه ای است که می تواند مستقیماً روی روتر شما بارگیری شود. یکی از بزرگترین مزایای این امر این است که شما قادر خواهید بود دستگاههای همزمان بیشتری را از آنچه ممکن است ارائه دهنده شما مشخص کند متصل کنید ، بنابراین به شما امکان می دهد حتی بیشتر دستگاه های خود را نیز محافظت کنید.

بهترین VPN برای روترهای NetGear

انتخاب بهترین VPN برای کار ویژه روی روتر آسان نیست. خوشبختانه برای شما ، ما تعدادی پیشنهاد داریم که مطمئناً شما هیچ مشکلی برای شما ایجاد نمی کنیم.

1. ExpressVPN

با شروع لیست ما ، ارائه دهنده ای داریم که قبلاً از خدمات قابل اعتماد خود چندین جایزه کسب کرده است ، این بدان معنی است که شما دلیلی برای اعتماد کردن به آن ندارید. این سرویس در جزایر ویرجین بریتانیا مستقر است ، که از نفوذ هر گونه تنظیم کننده محدود کننده داده ها فاصله دارد. این سرویس به شما اطمینان می دهد که کاربران قادر هستند بدون هیچ دلیلی از زنگ فهرست را مرور کنند ، زیرا این اطمینان را برای شما فراهم می کند که هیچ سابقه ای از تاریخچه آنها به لطف خط مشی ورود به سیستم صفر حفظ نمی شود..

ExpressVPN به لطف سرویس رمزنگاری AES 256 بیتی امنیت قابل اطمینان خود را ارائه می دهد و با وجود پروتکل های VPN مانند OpenVPN ، PPTP ، SSTP و IKEv2 در دسترس ، کاربران این امکان را دارند که براساس اولویت خود انتخاب کنند. ExpressVPN حدود 2000 سرور در سرویس خود دارد و این بدان معنی است که شما به طیف گسترده ای از کانال ها و سایت ها از سراسر جهان دسترسی خواهید داشت. همچنین توسط ExpressVPN یک ویژگی تونل سازی اسپلیت ارائه شده است که به شما امکان می دهد ترافیکی را که می خواهید رمزگذاری کنید انتخاب کنید. همچنین نرم افزاری وجود دارد که از نصب مستقیم روتر شما پشتیبانی می کند ، بنابراین لازم نیست نگران این موضوع باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ارائه دهنده ، به بررسی ExpressVPN ما مراجعه کنید.

2. BulletVPN

BulletVPN ارائه دهنده دیگری است که قادر است امنیت و اتصال شما را حفظ کند ، به خصوص اگر علیرغم اینکه می خواهید به یک سرویس VPN وصل شوید ، شما هنوز هم می خواهید سرعت مرور سریع را حفظ کنید. مستقر در استونی ، این سرویس تضمین می کند که هیچ سابقه ای از سابقه شما نگهداری نمی شود ، و از آنجا که دفتر مرکزی آن در یک قلمرو 14 چشم قرار دارد ، هیچ سرویس نظارتی داده وجود ندارد که بتواند اطلاعات کاربر را جستجو کند. BulletVPN همچنین پروتکل های OpenVPN ، PPTP ، L2TP / IPSec و IKEv2 VPN را برای ارائه انتخاب می کند..

این سرویس در حدود 20 کشور جهان حضور دارد و سرعت آن بسیار سریعتر از چیزی است که سایر ارائه دهندگان ارائه می دهند. BulletVPN همچنین سرویس SmartDNS را ارائه می دهد که می توانید بدون استفاده از مکان خود ، به سایت های دارای محدودیت جغرافیایی وصل شوید. BulletVPN حداکثر 3 اتصال همزمان را امکان پذیر می کند ، اما می توانید با بارگیری نسخه نرم افزار آن که با روتر NetGear شما سازگار است ، این تعداد را افزایش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، به BulletVPN Review ما مراجعه کنید.

3. NordVPN

NordVPN لیست ما از بهترین VPN ها برای روتر NetGear را جمع بندی می کند و همچنین تنها خدمات معتبری است که حداکثر 4000 سرور را برای اتصال به مشتریان خود ارائه می دهد. ارائه دهنده ی آن در پاناما مستقر است و یک خط مشی دقیق ورود به سیستم صفر دارد که باعث می شود هرگونه سابقه فعالیت مرور مرور شود. عضویت در NordVPN بدان معنی است که لازم نیست نگران امنیت باشید زیرا بالای رمزگذاری AES 256 بیتی آن ، ارائه دهنده همچنین یک ویژگی رمزگذاری مضاعف را ارائه می دهد که در آن ترافیک شما به جای یکی از سرورها هدایت می شود..

NordVPN با تقدیر از شبکه سرور بزرگ خود ، به کاربران خود این امکان را می دهد تا بسته به نوع کار مورد نظر خود را به صورت آنلاین به چه سرورهایی وصل کنند. این سرویس همچنین سرورهای اختصاصی را به آنهایی ارائه می دهد که توجه بیشتر به آن را ترجیح می دهند و همچنین از نرم افزار CyberSec برای جلوگیری از هرگونه تبلیغات بد و بدافزار از ارتباط شما برخوردار است. NordVPN همچنین دارای ویژگی SmartPlay است که به شما امکان می دهد آدرس IP و مکان خود را مخفی کنید ، به طوری که به سایتها و کانالهای پخش جغرافیایی محدود دسترسی داشته باشید. برای دیدن خدمات ارائه دهنده خدمات بیشتر ، به بررسی NordVPN ما بپردازید.

محبوب ترین روترهای NetGear

در اینجا لیستی از مدلهای روتر NetGear که مردم معمولاً با هدف تنظیم VPN روی آنها خریداری می کنند وجود دارد:

 • Netgear R7500-200NAS Nighthawk X4
 • Netgear Nighthawk R7000 Dual-Band
 • Netgear Nighthawk X10
 • Netgear Nighthawk AC1750
 • Netgear Nighthawk Pro
 • Netgear Nighthawk X4S
 • Netgear Orbi

نتیجه گیری در مورد بهترین VPN برای روترهای NetGear

ما به تازگی سه ارائه دهنده را مرور کرده ایم که مطمئن هستیم که آنها به خوبی می توانند تمام ترافیکی که از طریق روتر NetGear شما عبور می کند را تضمین کنند. قبل از ادامه کار و مشترک شدن در هر یک از آنها ، پیشنهاد می کنیم هر یک از بررسی های دقیق تر را مرور کنید ، تا بتوانید تصمیمی آگاهانه بگیرید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me