بهترین VPN برای تلویزیون Sling در سال 2020 آشکار شد

بهترین VPN برای تلویزیون Sling در سال 2020 چیست؟ اگر تازه وارد کانال های مورد علاقه خود در خارج از کشور خود هستید, تماشای سورتینگ در خارج از ایالات متحده است ممکن است کمی سردرد به شما بدهد ، به خصوص از آنجا که با فن آوری هایی که به شما اجازه می دهد آشنایی ندارید محدودیت های منطقه ای را دور بزنید توسط کانال تنظیم شده است. بنابراین اگر شما یک مهاجران آمریکایی باشید که می خواهید چه اتفاقی می افتد رفع انسداد تلویزیون درحالیکه در آلمان ، فرانسه ، اسپانیا ، استرالیا ، انگلیس, یا کانادا? درباره راه حلهای شناخته شده مانند Smart DNS اطلاعات بیشتری کسب می کنید & VPN نگران نباشید ، این مقاله با آشکار ساختن همه موارد ، همه چیز را به اندازه کافی آسان می کند بهترین Sling VPN در سال 2020.


بهترین VPN برای تلویزیون Sling در سال 2017 رونمایی شد

بهترین VPN برای تلویزیون Sling در سال 2020 آشکار شد

بهترین VPN های Sling TV به صورت خلاصه

اگر وقت کافی برای بررسی دقیق در زیر ندارید ، کافی است یکی از ارائه دهندگان خدمات VPN را از لیست بهترین VPN های Sling TV زیر انتخاب کنید:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. VyprVPN
 6. CyberGhost
 7. خصوصی VPN
 8. StrongVPN
 9. PureVPN
 10. PIA VPN

Sling خارج از خطای موقعیت جغرافیایی ایالات متحده

احتمالاً تاکنون بیش از دفعات کافی این خطا را مشاهده کرده اید:

“ما متاسفیم. Sling TV فقط در داخل ایالات متحده موجود است. از حسن توجه شما تشکر میکنم.”

این می تواند به این دلیل باشد که:

 • شما با استفاده از خدمتی که دیگر با Sling کار نمی کند ، سعی کنید TV Sling را مسدود کنید.
 • شما می خواهید بدون VPN در خارج از ایالات متحده به Sling TV دسترسی پیدا کنید.

هر دو مورد به شما نیاز دارند تا درباره آنچه ارائه دهنده VPN را انتخاب می کنید فکر کنید انسداد تلویزیون Sling در خارج از ایالات متحده است. یک پیشنهادی دارم که فکر می کنم دوست دارید:

بهترین VPN برای تلویزیون Sling در سال 2020

VPN چیزی است که بیشتر و بیشتر مردم از آن قدردانی می کنند زیرا این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا ضمن استفاده از اینترنت ، حریم شخصی خود را حفظ کنند. با وجود این ، اکثر ارائه دهندگان VPN کاملاً قادر نیستند تمام انتظارات شما را برآورده کنند ، و این به طرز شگفت آور شامل معدودی است که شما ممکن است ارائه دهندگان برتر را در نظر بگیرید. برای نوشتن یک راهنمای آگاه ، من بسیاری از این ارائه دهندگان را آزمایش کرده ام و این را پیدا کرده ام ExpressVPN بهترین استفاده برای انسداد کانال های جغرافیایی مانند است سیلینگ تلویزیون در خارج از آمریکا. به همین دلیل است:

 • ExpressVPN حدود ساعت پشتیبانی دارد به این معنی که شما هرگز از کسی نخواهید بود که بتواند مشکل شما را حل کند.
 • نرم افزار کاربردی آسان را برای آن دریافت می کنید Mac ، iOS ، Android ، Windows, و لینوکس. این به شما امکان می دهد ارتباط خود را خیلی سریع تنظیم کنید.
 • می توانید به خیلی محبوب دسترسی پیدا کنید نتفلیکس آمریکایی با ExpressVPN.
 • شما بلند می شوید 5 اتصال VPN همزمان.

نکته در مورد ExpressVPN که باعث می شود بیشتر از آن متمایز شوید ، سیاست پرداخت بازپرداخت 30 روزه با پرداخت پول است. این بدان معناست که در صورت ابراز نارضایتی از محصول ظرف 30 روز اول استفاده ، واجد شرایط بازپرداخت هستید. این یک تقویت کننده اعتماد به نفس واقعی برای افرادی است که نسبت به هزینه های خود بسیار آگاه هستند. سایر ارائه دهندگان شما می توانید استفاده کنید تماشای سورتینگ در خارج از ایالات متحده عبارتند از:

بهترین نقد و بررسی تلویزیون VPN تلویزیون Sling – Smart DNS Proxy Alternative

Smart DNS و VPN از نظر اینکه به شما امکان می دهند بسیار شبیه به هم هستند جریان کانال های محدود جغرافیایی صرف نظر از جایی که ممکن است شما باشید Smart DNS ، انسداد و تماشای کانال هایی مانند آن را برای شما آسان می کند بادبانی در خارج از ایالات متحده است با قطع بخشی از URL خود که اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی شما را ارسال می کند. در اینجا چندین نشانگر مفید دیگر که باید درباره Smart DNS بدانید وجود دارد:

 • Smart DNS آدرس IP شما را تغییر نمی دهد. هنوز به کانالهای محلی خود دسترسی خواهید داشت.
 • Smart DNS را می توان در کلیه دستگاههای جریان پیکربندی کرد تا به شما امکان تماشای Sling TV را در Mac ، رایانه شخصی ، Amazon Fire TV ، Android ، Chromecast ، Apple TV ، Xbox ، iPhone ، iPad ، PS3 و PS4 شما بدهد..
 • از آنجا که Smart DNS ترافیک شما را رمزگذاری نمی کند ، ISP شما به راحتی قادر به مشاهده کارهایی خواهد بود که بصورت آنلاین انجام می دهید.
 • اگر از ISP خود استفاده می کند DNS هوشمند برای شما مناسب نیست پروکسی شفاف.

اگر این ویژگی ها با شما خوب است و دوست دارید Smart DNS را امتحان کنید ، پس از آن Unlocator ارائه دهنده خوبی برای شروع کار خواهد بود. دوره آزمایشی رایگان 7 روزه این امکان را برای شما فراهم می کند که با خدمات آنها آشنا شوید و تصمیم بگیرید که این مناسب است یا خیر.

بهترین VPN برای Sling TV VPN 2020 – نتیجه گیری

یک قانون اساسی هنگام جستجوی ارائه دهنده هوشمند DNS یا VPN این است که به دنبال مواردی باشید که به شما امکان می دهد سرویس را قبل از عضویت در آن تست کنید.. ExpressVPN است سیاست بازپرداخت 30 روزه یک فرصت است و همینطور است Unlocator دوره آزمایشی رایگان 7 روزه این شیوه ها همیشه به دست می آیند که شما بهترین ارزش را برای پول نقد خود بدست آورید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector