نحوه تماشای فصل 15 Supernatural 15 Live Online

مافوق طبیعی از سال 2005 شروع شد. اکنون ، در 10 اکتبر 2019, نمایش با پایان آن به پایان می رسد فصل پانزدهم. با یک امتیاز تصویب 90٪ برای ماوراء طبیعیفصل چهاردهم توسط گوجه فرنگی فاسد شده, این نمایش وعده یک فینال سریال وداع حماسی را می دهد. CW عادت دارد که نمایش های با کیفیت را معرفی کند متأسفانه ، آنها فقط اختصاص داده شده به ساکنان ایالات متحده است. خوب ، این مشکلی نخواهد بود. اگر وینچسترها بتوانند از طریق قلمروها سفر کنند ، می توانید به طور واقعی از طریق کشورها سفر کنید. اینجا چطور می توانید فصل 15 فوق طبیعی را در هر مکان زندگی کنید.


نحوه تماشای فصل 15 Supernatural 15 Live Online

نحوه تماشای فصل 15 Supernatural 15 Live Online

CW TV – مسدود کردن وداع با حماسه

CW Logoتقریباً 15 سال, نمایش همه چیزهایی را که در کتابها می خوانیم ارائه کرده است. شیاطین ، فرشتگان ، زامبی ها ، گرگ و غیره.

با این حال ، فقط کسانی که در این کشور زندگی می کنند ایالات متحده توانستند ماجراهای وینچستر را پیگیری کنند. چرا؟ زیرا CW فقط در ایالات متحده موجود است و هیچ جای دیگر.

می بینید ، پلتفرم CW تحت کار است جغرافیایی بلوک. آن را رعایت می کند معاملات مجوز, که به طور معمول از ارائه خدمات پخش در محتوای خارج از ایالات متحده جلوگیری می کنند.

برای تعیین اینکه آیا شما درون آن هستید یا نه منطقه پوشش, CW شما را بررسی می کند آدرس IP عمومی. اگر شما در خارج از کشور زندگی می کنید ، سپس یک آی پی خارجی را در اختیارتان قرار می دهید که چیزی به جز آن به شما اعطا نمی کند بلاک فوری.

برای تعیین موقعیت مکانی شما فقط چند ثانیه طول می کشد. وقتی سعی کردم تریلر پیش نمایش فصل ، CW را تماشا کنم دسترسی من را خاتمه داد تقریباً در محل در اینجا پیام خطای جغرافیایی گرفتم:

“به دلیل محدودیت مجوز ، این محتوا فقط در ایالات متحده موجود است.”خطای CW

شما نگران نباشید ، زیرا من Athame کامل دارم (شما بچه ها باید بدانید که این طرفداران فوق طبیعی هستید) برای مشکل. بنابراین ، اگر می خواهید فصل آخر Supernatural را پخش کنید, پیگیری من را دنبال کنید و قسمت بعدی را بخوانید.

فصل فوق العاده 15 – وینچسترها در سطح جهان سفر می کنند

تماشای فصل 14 Supernatural 14 به اوج خود رسید 1.5 میلیون جریان. به نظر من ، هر نمایش که از ده فصل فراتر رود ، حاشیه خود را از دست می دهد ، اما این نمایش نیست. آن را تحویل می گرفت داستان های با کیفیت و درام, وای. اما چه می توانیم در مورد کسانی در خارج از ایالات متحده بگوییم که جایی برای تماشای این نمایش ندارند. ساده ، دریافت کنید شبکه خصوصی مجازی.

همانطور که در مقدمه ذکر کردم ، خواهید بود تغییر مکان مجازی شما برای به دست آوردن تلویزیون CW در منطقه خود. ساده ترین راه برای انجام این کار استفاده از a است VPN. این یک ابزار اینترنتی است (اتصال رمزگذاری شده) که به اطمینان از اطلاعات خصوصی شما کمک می کند با خیال راحت منتقل می شود.

VPN همچنین از جلوگیری افراد غیرمجاز جلوگیری می کند استراق سمع در ترافیک ، به خصوص شما ISP و دولت. این کار را با آدرس IP شما, که به شما اجازه می دهد به طور ناشناس در وب گشت و گذار کنید.

این همش نیست. در حالی که شما IP خود را مخفی کنید, شما یک مورد جدید را در یک دریافت می کنید شهر دروازه جایی که سرور شما به آن متصل هستید. اگر در ایالات متحده, شما در حال گرفتن هستید آدرس IP آمریکا. در نتیجه ، اگر سعی کنید تلویزیون CW را در رجیستری خود پخش کنیدn ، شما قادر خواهید بود به محتوای آن بدون خطای جغرافیایی دسترسی پیدا کنید.

مراحل

همانطور که اشاره کردم ، ساده ترین راه برای رسیدن به مکان خود را فریب دهید با استفاده از VPN است. مقصد مقصد آمریکا است. بنابراین ، مراحل زیر را دنبال کنید و یاد بگیرید که چگونه رفع انسداد تلویزیون CW و تماشای فصل Supernatural 15 در هر نقطه زندگی کنید:

 1. شروع کنید توسط انتخاب ارائه دهنده VPN متناسب با نیازهای شما من به شدت توصیه می کنم مشترک شوید ExpressVPN.
 2. بعد از آن, برنامه VPN را بارگیری و نصب کنید در دستگاه شما شما مشتری های اختصاصی برای Android ، PC ، Mac ، iOS و Fire Stick را پیدا خواهید کرد.
 3. ابزار VPN و وارد حساب کاربری خود شوید با نام کاربری و رمز عبور خود.
 4. چیزهای بیشتری پیدا خواهید کرد 2000 سرور انتخاب کنید با این حال ، این ایالات متحده است که شما به دنبال آن هستید به یک سرور ایالات متحده متصل شوید.
 5. برای برقراری ارتباط ممکن است چند ثانیه طول بکشد. پس از روشن شدن دکمه ، یک مورد دریافت خواهید کرد آدرس IP ایالات متحده.
 6. اکنون, وب سایت یا برنامه CW تلویزیون را راه اندازی کنید.
 7. فصل 15 Supernatural را تماشا کنید زندگی در هر کجا که شما ممکن است باشد.

ExpressVPN از زمان راه اندازی مجدد ، در صدر صنعت VPN بوده است 2009. این سرویس از نظر امنیتی و حفظ حریم خصوصی ارائه بسیاری دارد. به شما آخرین اعطا می کند رمزگذاری درجه نظامی (بیت AES-256) در کنار چند پروتکل های امنیتی.

ارائه دهنده تصویب می کند سیاست سختگیرانه ورود به سیستم. این همش نیست؛ شما حتی یک کشتن سوئیچ ، تونل زنی تقسیم شده, و Smart DNS رایگان سرویس.

سرانجام ، ارائه دهنده ارائه می دهد با ضمانت برگشت 30 روزه پول. بنابراین ، اگر از خدمات آن راضی نیستید ، همیشه می توانید درخواست کنید بازپرداخت در طی سی روز خرید.

اکنون چندین مورد دیگر نیز وجود دارد بهترین VPN برای تلویزیون CW با کار کردن آنها را در جدول زیر بررسی کنید.

تلویزیون CW – دستگاههای پشتیبانی شده

خوشبختانه ، شما می توانید فصل 15 فوق العاده را در هر دو صفحه نمایش کوچک و بزرگ تماشا کنید. اینجا هستند دستگاه های سازگار CW:

 • اپل
 • آیفون
 • اندروید
 • اپل تی وی
 • روکو
 • آمازون TV TV و Fire TV Stick
 • کامپیوتر
 • مک

فصل 15 ماوراء طبیعی – پایان یک سفر

شما ممکن است آن را باور نکنید ، اما فوق طبیعی است سریال طولانی ترین ژانر در تاریخ تلویزیون پخش تلویزیونی آمریکا. حتی قبلاً آنجا بود برادران وارنر و UPN در سال 2006 با هم ادغام شدند برای ایجاد CW این چیزی است که تولید کنندگان اجرایی باید بگویند:

وی افزود: “اولا ، ما می خواهیم از همه افرادی که در جلوی دوربین و در جلوی دوربین حضور داشته اند تشکر کنیم. برای ما این یک تجربه یک عمر بوده است. پشتیبانی ما از تلویزیون وارنر بروس و تلویزیون CW بسیار باورنکردنی بوده است. ما می خواهیم از جنسن ، جارد و میشا بخاطر این سفر ویژه ، تشکر ویژه ای داشته باشیم. اکنون برای ما مهمتر است که به این شخصیت ها هدیه دهیم که ما عاشق ارسال آنها را می خواهیم. “

مافوق طبیعی اولین فصل خود را آغاز کرد 2005. اما همه چیزهای خوب باید به پایان برسد ، و وقت آن است که خداحافظی کنیم. فینال سریال (فصل 15) آغاز می شود 10 اکتبر 2019. پس از اتفاقات فصل گذشته ، ما یک فینال پر از عمل و البته درام را تضمین می کنیم.

آنچه تاکنون می دانیم این است که جهنم دوباره شکسته می شود. همه روح وجود دارد که مجدداً بکشند ، و سام ، دین و کاستیل دوباره برای دفاع از جهان در آنجا هستند. یک سؤال وجود دارد ، آیا جان وینچستر باز خواهد گشت؟ بازیگر جفری دین مورگان توییت کرد:جفری دین مورگان Tweet

گوش کنید ، من عاشق پاپا وینچستر هستم ، و آیا او را دوست دارم؟ مطمئن. اما اینگونه کار نمی کند. فوق طبیعی پر از شگفتی است ، و من کاملاً مطمئن هستم که آنها ناامید نخواهند شد. بنابراین ، اجازه دهید نگاهی بیندازیم فصل آخر Supernatural در این تریلر.

 

فینال فصل فوق العاده طبیعی را در هر کجا مشاهده کنید – Goodbes

خبر تمدید تلخ است ، زیرا فصل 15 خواهد بود آخرین تاریخ فوق طبیعی است. با این حال ، این یک سفر سخت بوده است و وقت آن است که خداحافظی کنیم.

ماوراء طبیعی در سراسر جهان بسیار پرطرفدار است ، و اکنون طرفداران اقیانوس ها می توانند در آن تنظیم و تنظیم شوند فینال حماسه را تماشا کنید. تنها کاری که باید انجام دهند این است از VPN استفاده کنید, رفع انسداد تلویزیون CW در منطقه خود ، و آنها می توانند فصل فوق طبیعی 15 را به صورت زنده تماشا کنید. پیش بینی های شما چیست؟ آیا CW ناامید خواهد شد؟ همه چیز را در نظرات برای من بگویید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me