نحوه تماشای جام جهانی جام جهانی 2019 فیفا به صورت زنده آنلاین

پس از یک پیروزی وحشتناک لیگ قهرمانان در ماه ژوئن ، لیورپول دوباره به مصاف هم رفت جام جهانی باشگاه های فیفا 2019 شروع می شود یازدهم دسامبر 2019, و می پیچد 21 دسامبر 2019. در یک تورنمنت هیجان انگیز که در آن برگزار می شود ، تیم قرمز مقابل شش تیم دیگر به مصاف هم می رود قطر. اما سوال اینجاست که چگونه می توانید وارد کردن برای تماشای پیشرفت همه تیم ها؟ پاسخ خود را اینجا بیابید.


نحوه تماشای جام جهانی جام جهانی 2019 فیفا به صورت زنده آنلاین

نحوه تماشای جام جهانی جام جهانی 2019 فیفا به صورت زنده آنلاین

جام جهانی FIFA Club World 2019 – پخش کنندگان رسمی

فیفا هیچ کمبودی ندارد پخش کننده های رسمی وقتی اتفاقات عظیم آنها می آید تقریباً در هر کشور یک کانال اختصاصی وجود دارد که پوشش مستقیم آن را ارائه می دهد جام جهانی فوتبال فیفا ۲۰۱۹. با این وجود ، یک مشکل با محدودیت های جغرافیایی با شما روبرو هستید.

می بینید ، کانالهای موجود در لیست ما اعمال می شوند جغرافیایی مسدود کردن, که به آنچه شما می توانید بر اساس دسترسی خود دسترسی پیدا کنید دیکته می کند موقعیت جغرافیایی. هر کانال محتوای خود را محدود می کند کشور مربوطه. بنابراین ، به عبارت دیگر ، اگر در خارج از کشور زندگی می کنید ، نمی توانید دسترسی پیدا کنید.

به عنوان مثال ، اگر در خارج از کشور زندگی می کنید استرالیا, SBS اراده خاتمه دادن دسترسی شما به محض تلاش برای بازدید از وب سایت آن است. در مورد هر کانال ذکر شده در زیر هم همینطور است.

نگران نباش ما در مورد راه حل ها بعداً در مقاله در حال حاضر ، اینجا هستند کانال های پخش رسمی جام جهانی 2019 فیفا کلوب:

 • SBS (استرالیا)
 • iPlayer بی بی سی (بریتانیا)
 • ورزش روباه (ایالات متحده آمریکا)
 • Sky Deutch (آلمان)
 • آسمان NZ (نیوزلند)
 • دوربین مدار بسته (چین)
 • TSN * (کانادا)
 • bein Sports (خاورمیانه)

با این گفته ، بیایید دوباره به تمرکز اصلی ما برای روز برگردیم. چگونه می توانید تماشای جام جهانی فوتبال FIFA Club 2019 را در هر نقطه زندگی کنید? در قسمت بعدی اطلاعات کسب کنید.

جام جهانی FIFA Club World 2019 – هفت تیم در 195 کشور جهان زندگی می کنند

بهترین راه برای دسترسی به کانالهای محدود استفاده از a است شبکه خصوصی مجازی. این یک ابزار آنلاین است که می تواند به شما کمک کند محل فعلی خود را تغییر دهید و به نظر می رسد وب را از یک مکان دیگر مرور می کند.

VPN از طریق آن مجدداً از ترافیک شما استفاده می کند تونل رمزگذاری شده به سرور در کشور مورد نظر خود. پس از برقراری ارتباط ، VPN از داده های شما در برابر محافظت نمی کند هک کردن و نظارت بر تلاش به عبارت دیگر ، شما در حال مرور وب هستید با خیال راحت و ناشناس.

اما این همه چیز نیست با تغییر موقعیت جغرافیایی می توانید هر محدودیتی را دور بزنید توسط کانالهای پخش شده در بالا اعمال شده است. با اتصال ، یک مورد دریافت خواهید کرد آدرس آی پی در منطقه ای که سرور مستقر است. در نتیجه ، خواهید داشت دسترسی کامل به هر وب سایت یا خدمات اختصاصی برای آن کشور.

بیایید SBS به عنوان نمونه ، که فقط در آن موجود است استرالیا. اگر به یک سرور در کشور وصل شوید ، یک مورد به دست می آورید آدرس IP استرالیا. در نتیجه ، SBS و سایر کانالهای آنلاین مستقر در استرالیا بدون توجه به مکانی که در آن از نظر جسمی ساکن هستید ، در اختیار شما خواهد بود.

جام جهانی باشگاه فیفا در هر نقطه – مراحل

خوب ، ما تصدیق کردیم که VPN چه کاری می تواند انجام دهد و چگونه می تواند به شما در حل مشکل شما کمک کند. حالا ، اجازه دهید من شما را از طریق راهنمایی کنم فرآیند رفع انسداد:

 1. به عنوان یک شروع ، شما باید یک حساب VPN ایجاد کنید. توصیه من به ExpressVPN.
 2. بعد, برنامه VPN خود را بارگیری کنید در دستگاهی که شما درحال پخش مسابقه هستید.
 3. اکنون, ورود با حساب VPN خود بروید و به لیست سرور بروید.
 4. انتخاب کنید سرور مطابق با کانال انتخابی شما.
  • سرور ایالات متحده برای Fox Sports.
  • سرور انگلستان برای BT Sport.
  • سرور استرالیا برای SBS.
 5. پس از برقراری ارتباط, کانال خود را راه اندازی کنید.
 6. مسابقات جام جهانی 2019 فیفا را تماشا کنید هر جا.

در صورتی که نمی دانید چرا توصیه کردم ExpressVPN, بگذارید واقعیت ها را در مورد نحوه ارزیابی VPN ها بیان کنیم. این سرویس در کل دارای افتخار است 3000 سرور در 94 کشور, که دسترسی به مطالب محدود محدود است.

از نظر امنیتی ، ExpressVPN دارای جدیدترین پروتکل های امنیتی به همراه رمزگذاری قوی در سطح نظامی است. شما همچنین می توانید خدمات خود را با حسن نیت ارائه دهید که حسن نیت ارائه دهند از ریسک پذیری آنها با ضمانت برگشت 30 روزه پول. اگر فکر می کنید برای نیازهای شما مطابقت مطلوبی ندارد ، جدول زیر را بررسی کنید و گزینه دیگری را انتخاب کنید.

یک جایگزین VPN – پروکسی هوشمند DNS

VPN ها مهمترین و مهمترین چیزها هستند امنیت ابزارها بنابراین ، خواه به دنبال امنیت هستید یا نه ، آن را بدست می آورید. شما فقط چاره ای ندارید. رمزگذاری VPN حضور خواهند داشت و شما سرعت اینترنت کاهش خواهد یافت کمی (بسته به کیفیت ارائه دهنده).

به همین دلیل من می خواهم به شما یک جایگزین در مواردی را که به دنبال آن هستید ، نشان دهم. به عنوان پروکسی هوشمند DNS, این یک فناوری است که بدون نیاز به موقعیت مکانی شما را تغییر می دهد داده های خود را رمزگذاری کنید. فقط تغییر می کند آدرس های اینترنتی وظیفه نمایش مکانهای بدنی شما را نشان می دهند ، و جریان نامحدودی را در آن به شما ارائه می دهند سرعت کامل.

علاوه بر این ، یک VPN مشتری دارد Android ، iOS ، PC ، Mac و Fire Stick. خوب ، Smart DNS با گسترش این سازگاری در این منطقه بسیار مفید است. می توانید Smart DNS را در دستگاه های ذکر شده به همراه پیکربندی کنید PlayStation ، Xbox ، Chromecast ، Apple TV ، Smart TV و Android TV.

این مقدمه ای برای Smart DNS بود. اکنون بیاموزیم چگونه می توانید از آن استفاده کنید.

 1. دقیقاً مثل VPN ، باید اشتراک در به یک سرویس معتبر اگر نقدی دیده اید ، این را می دانید Unlocator بهترین مورد استفاده است.
 2. در وب سایت آنها ، وجود دارد لیست کانال برای بررسی اینکه آیا پشتیبانی می شود یا خیر. کانال خود را جستجو کنید.
 3. اکنون نیز در وب سایت دنبال کنید راهنماهای تنظیم براساس بستر عملیاتی شما.
 4. در آخر کانال خود را راه اندازی کنید جام جهانی فوتبال فیفا 2019 را بصورت زنده پخش کنید هر جا.

Unlocator سابقه طولانی در انسداد محتوای دارد. از آن زمان گذشته است 2013 و موفق به انسداد بیشتر از 240 کانال تا حالا. خوشبختانه ، آنها دارند محاکمه رایگان 7 روزه اگر می خواهید خدمات آنها را امتحان کنید. آنها اطلاعات کارت اعتباری را نمی پرسند ، فقط نامه الکترونیکی خود را وارد کنید ، یک حساب کاربری ایجاد کنید و خدمات کامل مربوط به شماست.

جام جهانی فوتبال فیفا 2019 – در عمق

کلمه فیفا به تنهایی به طرفداران در سراسر جهان goosebumps می دهد. و اکنون ، ما می خواهیم شاهد باشیم لیورپول بیایید قهرمانان امسال جایزه دیگری کسب کنند. با این حال ، رقابت چندان آسان نیست. همچنین ، برندگان از لیگ قهرمانان مسابقات معادل شرکت کننده.

خوب ، ما می دانیم که لیورپول از این مزیت برخوردار است که مستقیماً در مرحله نیمه نهایی بازی می کنند ، اما کوپا لیبرتادورس نیز برنده است.

در سال 2021 ، شاهد یک چیز جدید خواهید بود نسخه جدید مسابقات. این مسابقه هر چهار سال یکبار برگزار می شود و در ماه های ژوئن و جولای بازی می شود. همچنین این مسابقات جایگزین مسابقات هفت تیم فعلی خواهد شد که هر سال در ماه دسامبر برگزار می شود 24 تیم از سراسر جهان رقابت خواهد کرد.

اما بیایید به آنچه که در آینده می آیند تمرکز کنیم یازدهم دسامبر 2019. برنامه کامل جام جهانی باشگاه های فیفا 2019:

دور 1 (11 دسامبر)

 • مسابقه 1: السد – هینگه اسپرت

دور 2 (14 دسامبر)

 • مسابقه 2: مونتری و وینر مسابقه 1
 • مسابقه 3: برنده کنفدراسیون فوتبال آسیا – Es Tunis

نیمه نهایی

 • نیمه نهایی 1: برنده کوپا لیبرتادورس – برنده مسابقه 3 (17 دسامبر)
 • نیمه نهایی 2: لیورپول – برنده بازی 2 (18 دسامبر)

فینال (21 دسامبر)

 • برنده نیمه نهایی 1 – برنده نیمه نهایی 2

برندگان قبلی

رئال مادرید با سه برد پیاپی بر این قهرمانی غلبه کرده است. اکنون ، در 2019, لیورپول این شانس را دارد که رکورد دیگری به رزومه خود اضافه کند.

لیورپول مستقیماً به مرحله نیمه نهایی می رود برندگان لیگ قهرمانان. با این وجود ، آیا برای پیوستن به قهرمانان قبلی جام جهانی باشگاه کافی خواهد بود؟ لیورپول آنچه را که در اختیار دارد دارد ، اما می بینیم که آیا می توانیم نام آنها را در سال 2019 بالاتر از موارد زیر اضافه کنیم:

 • 2018: رئال مادرید
 • 2017: رئال مادرید
 • 2016: رئال مادرید
 • 2015: بارسلونا
 • 2014: رئال مادرید
 • 2013: بایرن مونیخ
 • 2012: قرنتیان
 • 2011: بارسلونا
 • 2010: اینتر میلان
 • 2009: بارسلونا
 • 2008: منچستر یونایتد
 • 2007: میلان
 • 2006: بین المللی
 • 2005: سائو پائولو
 • 2000: قرنتیان

بازی های جام جهانی 2019 FIFA Club را در هر نقطه مشاهده کنید – افکار نهایی

جام جهانی باشگاه رقابتی است که در آن هر فرد ، هر کودک ، هرکسی که عاشق فوتبال است ، مشتاقانه منتظر است. اکنون ، هر کجا که باشید ، عملی که در آن اتفاق می افتد را از دست نخواهید داد قطر با تشکر از VPN و Smart DNS.

اکنون ، به من بگویید ، فکر می کنید کدام تیم پیروز خواهد شد؟ آیا لیورپول دومین جایزه خود را برای سال کسب خواهد کرد? پیش بینی های خود را در زیر به اشتراک بگذارید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me