بهترین برنامه های رمزگذاری شده صوتی و تصویری سال 2020

با اخبار جدید کمبریج آنالیتیکا در مورد نقض داده های آنلاین فیس بوک و سایر شرکت ها ، ضروری شده است که شما فقط از برنامه های ایمن استفاده کنید. برای ارسال و دریافت پیام های صوتی و تصویری ، فقط از برنامه های پیام رسانی رمزگذاری شده استفاده کنید.


بهترین برنامه های رمزگذاری شده صوتی و تصویری سال 2019

بهترین برنامه های رمزگذاری شده صوتی و تصویری سال 2020

از شرکت های مخابراتی گرفته تا هکرها ، مجرمان و تبلیغ کنندگان گرفته تا دولت ها ، همه در جستجوی داده کاوی هستند. تمام داده های حساس ما در معرض خطر است و در صورت اشتباه می توانید از آنها سوء استفاده کنید. زندگی ما اکنون به قدری درگیر اینترنت شده است که نمی توانیم از برنامه های دیجیتالی چشم پوشی کنیم. در چنین شرایطی ، فقط منصفانه است كه شما به دنبال مؤثرترین پیام رسانهای رمزگذاری شده برای برقراری ارتباط هستید. در اینجا ما یک راهنمای ساده از بهترین برنامه های رمزگذاری شده را برای شما ارائه می دهیم. اما ابتدا بگذارید ببینیم چرا رمزنگاری پایان به پایان اهمیت دارد.

رمزگذاری پایان به پایان

رمزگذاری فرآیند رمزگذاری و رمزگشایی پیام یا متن با استفاده از سیستم رمزنگاری است. این مدت طولانی است که برای انتقال اطلاعات محرمانه مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال ، رمزگذاری نهایی به پایان ، یک لایه اضافی از محافظت در برابر رمزگذاری سنتی را اضافه می کند.

پیام رمزگذاری شده چیزی نیست جز رمزگذاری پیام اصلی ، که هنگام دریافت گیرنده می توان آن را رمزگشایی کرد. در اینجا کد برای رمزگذاری و رمزگشایی یکسان است و فقط برای فرستنده و گیرنده شناخته شده است. با این وجود ، این واقعیت این است كه این كد معمول ممكن است برای شخص ثالثی شناخته شود كه می تواند پیام را باز كند و از خواست خود استفاده كند. اینجاست که رمزنگاری پایان به پایان می رسد.

در اینجا فرستنده یک کلید عمومی دارد که متعلق به گیرنده است. او پیام را با کلید عمومی رمزگذاری می کند و آن را برای گیرنده ارسال می کند. از طرف دیگر گیرنده دارای یک کلید خصوصی است که برای او بی نظیر است. با این کار ، او می تواند پیامی را که دریافت می کند رمزگشایی کند.

موارد رمزنگاری پایان به پایان

رمزگذاری نهایی به پایان ، یک لایه امنیتی دیگر را فراهم می کند زیرا باعث می شود ارتباط برای شخص ثالث غیرقابل خواندن باشد. مزیت این امر این است که حتی اگر کسی ارتباط رمزگذاری شده را در دست داشته باشد ، راهی برای رمزگشایی بدون کلید خصوصی وجود ندارد..

از این رو ، هنگامی که از طریق یک برنامه با دو یا چند دستگاه ارتباط برقرار می کنید ، اطلاعات رمزگذاری شده به صورت کد مخفی خواهند بود. بنابراین ، آژانس های جاسوسی ، ISP ها ، توسعه دهنده برنامه یا حتی دولت ها از داده های خصوصی شما دور هستند. دلیل این امر این است که پیام در متن ساده نیست؛ داده ها در معرض خطر قرار گرفتن نیستند و شما می توانید بدون نظارت باشید.

در صورت رمزگذاری در حمل و نقل ، احتمال حمله هک در انتهای ارائه دهنده خدمات وجود دارد. همچنین احتمال جدی سازش یا فساد توسط خودی وجود دارد. به هر دلیلی ، ممکن است نقض داده وجود داشته باشد و ممکن است اطلاعات فاش شود. به جای اینکه ارتباطات رمزگذاری شده توسط ارائه دهنده خدمات رمزگذاری شود ، رمزگذاری نهایی به پایان در پایان فرستنده و در پایان گیرنده انجام می شود. کلید عمومی توسط همه قابل مشاهده است و در سرور ذخیره می شود ، در حالی که کلید خصوصی در کنار گیرنده باقی می ماند و به صورت محلی ذخیره می شود.

بهترین پیام رسان های سال 2020

در اینجا بهترین پیام رسان های صوتی و تصویری سال 2020 را به شما ارائه می دهیم. آنها رمزگذاری نهایی را ارائه می دهند و اطلاعات شما را ایمن نگه می دارند.

1. علامت

سیگنال به دلیل بهترین برنامه پیام رسانی شخصی ، از سراسر جهان رتبه های یکدستی را دریافت می کند. این رمزنگاری قوی و واقعی را برای پایان دادن به انتها فراهم می کند و پیام ها را برای هکرها و حتی سیگنال ها غیرقابل خواندن می کند. این در طراحی ساده است ، رایگان و قابل استفاده در تمام سیستم عامل های تلفن همراه است. این برنامه پیام رسانی دارای برنامه نصب دسکتاپ ویژه است ، در صورت نیاز به استفاده از آن در رایانه خود.

می توانید متن ، اسناد ، تصاویر ، پیام های صوتی و تصویری را ارسال و دریافت کنید. این ویژگی های جذاب دارد که در آن می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید پیام ها از بین بروند یا خیر. بدون تبلیغات نمایش داده می شود و یک سیستم عامل منبع باز است که در آن می توانید آن را برای اشکالات آزمایش کنید. تنها اشکال این است که از emojis متحرک پشتیبانی نمی کند.

2. تلگرام

این پیام رسان مبتنی بر ابر ارتباطات شما را ایمن نگه می دارد تا هرگز نتوانید آنها را گم کنید. این ویژگی دارای رمزگذاری سنگین از پایان تا انتها است و داده ها را نیز برای توسعه دهنده غیر قابل کشف می کند. شبیه به سیگنال ، تلگرام پیام های خود تخریبی دارد که پس از یک دوره زمانی تنظیم شده توسط کاربر ناپدید می شوند. در میان چندین سیستم عامل موجود است ، این ویژگی همچنین ویژگی دوتایی برای پیامهای خوانده شده را دارد. این گپ متن ، صوتی و تصویری را پشتیبانی می کند.

کاربرپسند و منبع آزاد سیستم عامل آن بسیار مورد استقبال قرار می گیرد ، در حالی که رمزگذاری استاندارد خود را می توان بزرگترین اشکال آن دانست.

3. وایبر

این برنامه پیام رسانی رایگان ، مانع از هذیان هر کسی در گپ های شخصی می شود. رمزگذاری استاندارد ، تمام گپها و تماسها را – از طریق یک پیام ، پیامهای گروهی ، صدا یا فیلم ، تضمین می کند. Viber رمزگذاری نهایی به صورت پیش فرض را ارائه می دهد و حتی برنامه نمی تواند داده های شما را بخواند.

همچنین در گزینه “گپ های مخفی” خود حریم خصوصی بیشتری را ارائه می دهد و به تایمر اجازه می دهد پیام ها به خود تخریب شوند. این برنامه چت خصوصی را با تجربه فراخوان بالای تماس خود لذت بخش تر می کند.

4. ترهما

با Threema از حریم شخصی کامل لذت ببرید زیرا برنامه حتی لیست مخاطبین شما را ذخیره نمی کند ، چه رسد به پیام های شما. پیام های شما بلافاصله پس از رسیدن به مقصد ، سریعاً از سرور آن حذف می شوند. از این رو هیچ نگرانی نمی توانید ابرداده خود را در معرض آسیب پذیری قرار دهید.

می توانید فایل ها ، متن ، صدا ، مکان و پیام های گروهی را ارسال کنید ، با رمزگذاری نهایی تا انتها حتی در پیام های وضعیت شما ارائه می شود. شما گزینه ای برای ایجاد نظرسنجی یا پنهان کردن چت های خاص دارید. حتی می توانید در صورت انتخاب از محافظت از رمز عبور برای پیام های خود استفاده کنید. سایر ویژگی ها شامل قالب بندی پیام های متنی و مانند / عدم تمایل آنها بر روی گپ های شما است.

بهترین ویژگی در این لیست طولانی این است که یک Threema ID دریافت می کنید که یک عدد تصادفی بی نظیر 8 رقمی است. شما می توانید از این موارد برای همه ارتباطات خود استفاده کنید ، به استثنای ضرورت اشتراک حتی شماره تلفن خود. این برای ناشناس بودن کامل چطور است! شما فقط باید قبل از شروع گپ با آنها ، استفاده از کلیدهای فردی و یک کد QR ، مخاطبی را تأیید کنید. تنها اشکال این است که این یک برنامه حق بیمه است. با چنین ویژگی ها و امنیت کاربر پسند نیست ، جای تعجب نیست که پایگاه کاربر آن در حال افزایش است.

اضافه کردن VPN به معادله

مهم نیست که برنامه پیام رسانی شما چقدر امن باشد ، همیشه جای تهدیدهای مختلف وجود دارد. برای اطمینان از تماس های ویدیویی و صوتی خود ، همیشه بهتر است ابتدا به سرور VPN متصل شوید. یک شبکه خصوصی مجازی به شما امکان رمزگذاری کلیه ترافیک اینترنت خروجی و ورودی خود را می دهد. منع جاسوسی مکالمات شما از استراق سمع های احتمالی ممنوع است.

برنامه های VPN با Windows PC ، Mac ، Android و همچنین دستگاه های iOS سازگار است. در اینجا لیستی از VPN های پیشنهادی برتر ما برای تماس های ایمن VoIP وجود دارد.

نتیجه

در این روزهای تهدید روزافزون برای امنیت سایبری ، مشاغل ، مصرف کنندگان و توسعه دهندگان به دنبال راه هایی برای محافظت بیشتر از داده های خود هستند. برنامه های رمزگذاری رایج تر شده اند ، اما در این اقیانوس انتخاب ، انتخاب یکی از متناسب با نیازهای شما می تواند مشکل باشد. دقیقا به همین دلیل است که برای تأمین امنیت ارتباطات خود به این راهنما احتیاج دارید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me