نحوه تماشای کانال 4 در استرالیا در 4 مرحله آسان

نحوه تماشای کانال 4 در استرالیا در 4 مرحله آسان


نحوه تماشای کانال 4 در استرالیا در 4 مرحله آسان

نحوه تماشای کانال 4 در استرالیا با یک VPN

کانال 4 یکی از کانالهای با تماشای انگلیس است. این انواع محتوا را ارائه می دهد ، از جمله فیلم ، نمایش و مستند. مسئله اینجاست که کانال 4 یا All4 چند نکته جدی دارد جغرافیایی بلوک.

در حقیقت ، اگر خارج از انگلستان هستید ، به خدمات کانال 4 دسترسی نخواهید داشت. دلیل این است که قوانین بین المللی حق چاپ. برای اجرای این محدودیت ها ، این سرویس تمام آدرس های IP را از خارج از انگلستان مسدود می کند.

عالی! بنابراین ، تنها کاری که باید انجام دهید ، جعل آی پی شما در IP IP است.

با استفاده از VPN ، این روند بسیار ساده است.

VPN چیست؟?

به طور خلاصه VPN یا همان شبکه های خصوصی مجازی مانند یک کارت دسترسی به همه هستند ، کلیدی که هر در را باز می کند. آنها می توانند به شما اجازه ورود به هر وب سایت یا کانال را بدهند تغییر مسیر اتصال به اینترنت شما و آدرس IP خود را تغییر دهید. ترافیک تغییر مسیر از طریق یکی از سرورهای امن آنها عبور می کند رمزگذاری شده با ایمن ترین پروتکل ها. به این ترتیب ، حتی اگر نقض داده وجود داشته باشد ، هیچ کس قادر به خواندن فعالیت آنلاین شما نخواهد بود.

و برای تکمیل شاهکار خود ، VPN می خواهد پنهان کردن، پوشاندن آدرس IP واقعی خود را تغییر داده و آن را به آن تغییر دهید با موقعیت سرور شما مطابقت دارد. در نتیجه ، وب سایتی که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید فکر می کند که شما در محدوده مشاهده آن قرار دارید ، بنابراین محتوای آن را از حالت انسداد خارج می کنید.

به عبارت دیگر ، اگر می خواهید کانال 4 را از استرالیا تماشا کنید ، از طریق یک سرور وصل شوید انگلستان. VPN شما بقیه کارها را انجام می دهد ، و هیچ وقت نمایش های مورد علاقه خود را مشاهده نمی کنید.

نحوه استفاده از VPN برای انسداد کانال 4 در استرالیا

اکنون که می فهمید یک VPN چگونه کار می کند ، بیایید به این نکته توجه کنیم که چگونه می توانید یک VPN و فرایندی که باید طی کنید را برای رفع انسداد کانال 4 انجام دهید:

  1. در یک ارائه دهنده VPN با ویژگی های امنیتی سطح بالا مشترک شوید. سعی کنید از VPN های رایگان جلوگیری کنید. آنها بسیار خطرناک هستند و آنچه را که تبلیغ می کنند انجام نمی دهند.
  2. برای بارگیری و نصب برنامه VPN روی دستگاه خود به Google Play یا App Store بروید. خدمات حق بیمه برنامه های آماده برای آنها دارند اندروید, iOS ، Mac, و پنجره ها دستگاه ها.
  3. برنامه را راه اندازی کنید و یک سرور UK برای اتصال به آن انتخاب کنید.
  4. پس از اتصال ، دوباره به وب سایت Chanel 4 مراجعه کنید.
  5. ببینید چطور وجود دارد پیام خطای موقعیت مکانی دیگر وجود ندارد وقتی روی یک ویدیو کلیک می کنید؟ اکنون می توانید هر آنچه را که می خواهید جریان دهید.

دیدن؟ بسیار ساده.

بهترین VPN برای کانال 4

اگر نمی دانید کدام VPN را دریافت کنید ، راهنمای دقیق متخصص چارلز ما در مورد بهترین VPN های کانال 4 را ببینید.

جواب سریع در اینجاست ExpressVPN. این شرکت دارای شبکه گسترده ای است 3000+ سرور در بیش از 94 کشور, خارق العاده خدمات پشتیبانی مشتری, و سیاست بازپرداخت 30 روزه. بنابراین در صورتی که بعد از اولین آزمایش آن را دوست ندارید ، می توانید بدون هیچ زحمتی پول خود را پس بگیرید.

و اگر دوست دارید قبل از تصمیم نهایی ، ارائه دهندگان بیشتری را بررسی کنید ، مارک های زیر گزینه های نخبه ای هستند.

نحوه تماشای کانال 4 در استرالیا با یک پروکسی هوشمند DNS

بسیاری از مردم VPN را گزینه ایده آل برای رفع انسداد کانال 4. VPN نمی دانند سرعت اینترنت خود را کاهش دهید تا دوباره ترافیک خود را طی کنید. ارائه دهندگان رده بالا سرورهای بهینه سازی شده را دارند با این کاهش سرعت مبارزه کنید.

با این حال ، اگر یک VPN فنجان چای شما نیست ، می توانید یک پروکسی Smart DNS انتخاب کنید تا در عوض کانال 4 را در استرالیا تماشا کند.

پروکسی هوشمند DNS چیست؟?

آنچه راجع به خدمات رایگان VPN گفتیم به خاطر دارید؟ خوب ، همین مورد در مورد پروکسی Smart DNS نیز صدق می کند. از خدمات رایگان استفاده نکنید. 

اکنون ، پروکسی Smart DNS DNS دستگاه شما را با استفاده از سرورهای اختصاصی تغییر می دهد.

در نظر بگیرید DNS مانند دفترچه تلفن اینترنت است. آی تی “ترجمه می کند“نام وب سایت که وارد آدرس پروتکل اینترنت می شوید که رایانه ها می توانند بخوانند. با استفاده از سرورهای اختصاصی DNS ، پروکسی Smart DNS نحوه مشاهده وب سایت های IP شما را تغییر می دهد. این IP شما را فریب نمی دهد.

در واقع ، در اینجا چند مورد است که شما باید درباره این خدمات بدانید:

  • نمایندگان هوشمند DNS همیشه کار نمی کنند. اگر در کشوری هستید که ارائه دهندگان خدمات اینترنتی از دزدی DNS یا پروکسی شفاف استفاده می کنند ، این سرویس قادر به انجام کار خود نخواهد بود.
  • خدمات DNS هوشمند به پیکربندی دستی روی دستگاه شما نیاز دارند. این کمی فنی است ، بنابراین فقط به سرویس هایی مراجعه کنید که راهنماهای پشتیبانی کاملی را برای فرآیند نصب ارائه می دهند.
  • سرویس های پروکسی هوشمند DNS لیست های کانال خاصی را که از حالت انسداد خارج می شوند ارائه می دهند. این بدان معناست که اگر کانالی که به دنبال آن هستید در این لیست یافت نشد ، نمی توانید آن را از حالت انسداد خارج کنید. تحقیقات خود را با دقت انجام دهید.

از کدام پروکسی هوشمند DNS باید استفاده کنید?

بنابراین ، می فهمید که یک پروکسی Smart DNS چیست. عالی! بیایید در مورد کدام سرویس که باید استفاده از آن را در نظر بگیرید صحبت کنیم.

برای رفع انسداد کانال 4 در استرالیا ، پیشنهاد می کنم از آن استفاده کنید Unlocator. Unlocator یک لیست کانال قوی دارد (200+ کانال) ، راهنمای نصب مفید و شیرین دوره آزمایشی 7 روزه رایگان. حتی لازم نیست از کارت اعتباری خود برای آزمایش این سرویس استفاده کنید! حتی بعد از مشترک شدن ، یک مهلت 14 روزه برای بازپرداخت.

کانال 4 را در استرالیا تماشا کنید – افکار نهایی

پس چطور؟ دسترسی به کانال 4 از استرالیا یا هرجای خارج از کشور واقعاً آسان بود ، درست است؟ من و همسرم از آن استفاده کردیم ExpressVPN برای تماشای هالیوکس از سرزمین زیر زمین. من شخصاً VPN ها را بیش از خدمات Smart DNS ترجیح می دهم ، زیرا این ترکیبات هستند امنیت ، حریم خصوصی و آزادی اینترنت همه در یک بسته.

اما توجه داشته باشید که نه یک VPN و نه یک پروکسی Smart DNS شما را از پرداخت وجهی خارج نمی کنند هزینه اشتراک / ثبت نام تحمیل شده توسط هر کانال خاص.

از کدام سرویس برای رفع انسداد All4 در استرالیا استفاده کرده اید؟ دیدگاهتان را بنویسید و به ما اطلاع دهید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me