نحوه تماشای نمایش ABC iView در خارج از استرالیا

ABC iView یک وب سایت آنلاین است که می توانید محتوای آن را پخش کنید ABC iView است نمایش انتخاب شده و کانالهای زنده. ABC iView است geoblocked خارج از استرالیا. اگر در هر کشوری مانند زندگی می کنید کانادا ، ایالات متحده ، انگلیس ، فرانسه ، هند یا آفریقای جنوبی شما قادر به پخش محتوای این وب سایت نخواهید بود. اگرچه راهی وجود دارد که بتوانید محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید تنظیم شده توسط ABC iView, و این با استفاده از یک VPN یا یک پروکسی هوشمند DNS. ABC iView بسیاری را پشتیبانی می کند دستگاه ها از جمله شما PC ، Mac ، iPhone ، iPad ، Android و Smart TV. بنابراین اگر شما هر یک از این موارد را دارید دستگاه ها و می خواهیم محتوای را روی آن پخش کنید ABC iView در حالی که خارج است استرالیا, اکنون می توانید.


نحوه مشاهده ABC iView در خارج از استرالیا - انسداد از طریق DNS یا پروکسی VPN

نحوه مشاهده ABC iView در خارج از استرالیا – انسداد از طریق DNS یا پروکسی VPN

با استفاده از VPN ، ABC iView را در خارج از استرالیا تماشا کنید

راه اول رفع انسداد ABC iView اگر در کشوری غیر از زندگی می کنند استرالیا, تو می توانی محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید با استفاده از یک سر راست VPN. به زبان ساده ، الف شبکه خصوصی مجازی تغییر رایانه شما IP آدرس به شخصی که سرور با ارسال داده به آن موافقت خواهد کرد. در این مورد که IP آدرس باید باشد استرالیایی. فواید زیادی در استفاده از a وجود دارد VPN, آنها می توانند استفاده شوند انسداد محتوا در سایتهای دیگر مانند استن ، iPlayer بی بی سی و Showtime همچنین.

 • در آغاز ، برای ثبت نام با کیفیت باید ثبت نام کنید VPN که مراقبت از همه چیز شما برای آن نیاز دارید.
 • وارونه VPN است این است که آنها هنگام مرور یا پخش ، امنیت و حریم خصوصی بیشتری به شما برقرار می کنند.
 • VPN است با نرم افزارها و درایورهای ویژه وصل می شوند. شما باید اینها را روی آن نصب کنید دستگاه ها که شما در جریان خواهید بود یاد آوردن VPN است پشتیبانی دستگاه ها مانند شما رایانه های شخصی ، Mac ، Android ، iPhone و iPad.

قابل اعتماد VPN موجود در بازار است ExpressVPN, این یک قرارداد بازپرداخت سی روزه است که در آن شما یک ماه فرصت دارید تا محصول را آزمایش کنید و ببینید که چگونه است. ExpressVPN باید بتواند محدودیت های جغرافیایی ABC iView را دور بزنید بدون مشکلی اگر به هر دلیلی جذب شما نشود ExpressVPN, بسیاری دیگر وجود دارد VPN است موجود در بازار است که باید بتواند رفع انسداد ABC iView.

چگونه می توان ABC iView را در خارج از استرالیا از طریق پروکسی هوشمند DNS مسدود کرد

روش جایگزین برای استفاده از VPN, با استفاده از پروکسی هوشمند DNS. این روش به شما این امکان را می دهد که با یک کامپیوتر کمی مفید باشید و پیکربندی شبکه رایانه خود را بفهمید. بنابراین یک پروکسی هوشمند DNS با هدایت ترافیکی که به رایانه شما هدایت می شود عملکرد دارد و آن را به رایانه ای ارسال می کند که دارای آن باشد IP استرالیا, با انجام این کار ، سرور معتقد است که رایانه شماست و شروع به ارسال محتوای شما می کند. تنظیم آن کمی سخت تر است ، اما اگر به درستی انجام شود – به محتوای خود ادامه می دهید ABC iView فورا.

 • چیز خوب پروکسی هوشمند DNS این بدان معناست که در هنگام پخش محتوا روی سرعت اینترنت شما تأثیر نمی گذارد.
 • همچنین لازم نیست هر بار که می خواهید محتوا را بر روی یک پلتفرم دیگر مشاهده کنید ، مکان مجازی خود را تغییر دهید.
 • اکنون روند نزولی با استفاده از a پروکسی هوشمند DNS این است که شما ISP می تواند پروکسی شفاف را ربوده و از آنها استفاده کند تا هنگام پخش جریان ، مسئله ای را برای شما ایجاد کند.

Unlocator هست یک پروکسی هوشمند DNS که باید بتواند محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید. همچنین با یک آزمایش آزمایشی هفت روزه ارائه می شود که در طی آن هفته فرصت کافی برای امتحان کردن محصول را دارید و می بینید که آیا الزامات شما را برآورده می کند یا خیر. Unlocator دارد راهنماهای راه اندازی و فیلم ها در مورد نحوه اجرای خود پروکسی هوشمند DNS.

دستگاه سازگار برای ABC iView

ABC iView در دستگاه زیر فعال و آماده جریان است:

 • PC و Mac
 • آیفون و آی پد
 • Android و Tablet
 • PS3 / PS4
 • ایکس باکس 360
 • تلویزیون هوشمند
 • گرفتن تلویزیون
 • تلویزیون تلسترا

نحوه تماشای ABC iView در خارج از استرالیا با VPN یا پروکسی هوشمند DNS

برای اینکه بتوانید به این سوال پاسخ دهید ، باید تمام جوانب و منافع هر سرویس را در نظر بگیرید. در پایان روز ، شما کسی خواهید بود که از آن استفاده می کنید. بنابراین ببینید چه چیزی مناسب شماست VPN اتصال آهسته تر اما امن تر ، در حالی که پروکسی هوشمند DNS اتصال سریع تری دارد اما از شما می خواهد تنظیمات شبکه خود را پیکربندی کنید. فقط به یاد داشته باشید که هر دو روش برای شما کار می کنند ، و شما با خدمتی که ارائه می شود ، ظاهر می شوید رفع انسداد ABC iView در کشور شما.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me