نحوه تماشای Bellator London 2 MVP و Melillo Live Online

بر شنبه 23 نوامبر 2019, زهر ادامه خواهد داد تنبیه کننده در SSE Arena در لندن ، انگلیس. نه ، این یک برخورد MARVEL نیست ، این است Bellator London 2, یک واقعه بسته بندی شده با عمل واقعی که دوز آخر هفته MMA را به شما ارائه می دهیم. خوشبختانه ، این رویداد می تواند باشد پخش آنلاین و من اینجا هستم تا شما را با آن پر کنم چگونه ، چه ، و چه موقع. در اینجا چگونه می توانید تماشای Bellator London 2: MVP و Melillo در هر نقطه زندگی می کنند.


نحوه تماشای Bellator London 2 Live Online

نحوه تماشای Bellator London 2 Live Online

Bellator London 2 – جریان محلی و جهانی

همانطور که عادت کرده ایم ، رویدادهای Bellator به صورت زنده از غول جریان پخش می شود DAZN. شما ممکن است این را نمی دانید ، اما DAZN در مقیاس جهانی در دسترس است, پوشش نه کشور.

با این حال ، حقوق Bellator فقط به هفت مورد از آنها رسیده است ، این بدان معنی است که باید اسپانیا و برزیل را حذف کنید. نگران نباشید ، به عنوان DAZN تا به امروز است 4 میلیون مشترک تا حالا؛ وقتی با این راهنمای کار تمام شد ، به آنها ملحق خواهید شد.

اما قبل از اینکه به راه حل برسیم ، احتمالاً باید مسئله مورد نظر را روشن کنیم. DAZN اعمال می شود جغرافیایی مسدود کردن – مکانیسم دفاعی برای حفاظت از حقوق خاص خود مکان های جغرافیایی.

تا کنون ، Netflix Sports فقط در بازار موجود است کشورهای زیر. قیمت اشتراک را نیز ذکر کرده ام.

 • اتریش: (119،99 € / سال ، 11،99 یورو / ماه)
 • ایتالیا: (9،99 یورو / ماه)
 • سوئیس: (12.90CHF / ماه)
 • ایالات متحده: (99.99 دلار در سال / سال ، 19.99 $ / ماه).
 • کانادا: (150 دلار در سال ، 20 دلار در ماه)
 • آلمان: (119،99 € / سال ، 11،99 € / ماه)
 • ژاپن: (1750 پوند در ماه)
 • برزیل: (37،90 دلار در ماه / ماه)
 • اسپانیا: (9.9999 € / سال ، 9،99 € / ماه)

همانطور که اشاره کردم ، رویدادهای Bellator در دسترس نخواهد بود اسپانیا و برزیل. می بینید ، DAZN می تواند با بررسی وضعیت شما ، موقعیت مکانی شما را تعیین کند آدرس IP عمومی. وقتی فهمید که شما در محدوده پوشش آن نیستید ، خواهید شد فوراً دسترسی خود را خاتمه دهید. اوه ، به من اعتماد کنید ، می دانید که با مشاهده این ناامید کننده ، مسدود شده اید پیغام خطا:

“DAZN در کشور شما در دسترس نیست.”خطای DAZN

دلیل اینکه من DAZN را دوست دارم این است که حوادث Bellator MMA هستند در اشتراک خود گنجانده شده است. برای به دست آوردن محتوای آن نیازی به معامله کابل کشی بلند مدت ندارید ، فقط یکی از هزینه های اشتراک فوق را پرداخت می کنید ، و شما تمام شده اید. همچنین ، طیف گسترده ای از دستگاه ها مانند موارد زیر را در بر می گیرد Android ، iOS ، PC ، Mac ، Chromecast ، Roku ، Apple TV ، Xbox ، PlayStation ، FireStick و تلویزیونهای هوشمند.

پخش کننده جدید جریان در شهر

DAZN تنها مجری پخش کننده نیست. بلاتر تبلیغات آن را معرفی کرد سرویس پخش خود را به عنوان یک پخش کننده جهانی برای دعوا خود عمل کند. هواداران در سراسر جهان ، خداحافظی کنید تأخیر نوار اولیه کارت و طرفداران کنار کشور ، آماده شوید جریان دعوا های کارت اصلی.

سرویس پخش جدید ، دعواهای مقدماتی را به صورت زنده در سراسر جهان نشان می دهد. با این حال ، مسابقات اصلی کارت باقی خواهد ماند محلی به ایالات متحده امریکا. اگر می خواهید آنها را تماشا کنید ، باید با ارائه دهنده کابل خود وارد سیستم شوید, که شامل امثال مرز ، AT&T ، Verizon ، Dish و موارد دیگر.

اگر شما یک مسافر آمریکایی با یک فعال هستید اشتراک کابل, هنگامی که کشور را ترک کردید ، دسترسی خود را از دست خواهید داد. اما همانطور که اشاره کردم ، می خواهم به شما در حل مسئله نیز کمک شوم. بنابراین ، هر خدمتی را که ترجیح می دهید ، قسمت زیر را ارائه می دهد مشکل خود را برطرف کنید.

MVP در مقابل Melillo Live Anywhere – Geo-Problem حل شده است

شما آدرس آی پی آنچه را که می توانید به صورت آنلاین دسترسی پیدا کنید ، دیکته می کند. DAZN برای کارکردن به IP های خاص نیاز دارد. اما بیایید به این موضوع توجه کنیم DAZN ما در حال حاضر به عنوان بسیاری از مطالب. برای تماشای DAZN ، باید در داخل ساکن شوید ایالات متحده, یا حداقل ، به نظر می رسد وجود دارد. اوه بله ، اگر از یک مورد استفاده کنید می توانید این کار را انجام دهید شبکه خصوصی مجازی.

به عنوان بهترین شناخته شده است VPN, این ابزار امنیت سایبری به شما می دهد درجه بالاتر محافظت و حفظ حریم خصوصی وقتی در وب هستید ، چه در خانه و چه در خارج ، با استفاده از شبکه های عمومی در وب گشت و گذار کنید. این کار را با استفاده مجدد از ترافیک خود از طریق a انجام می دهد تونل خصوصی, رمزگذاری آن در فرایند. در نتیجه ، شما داده ها محافظت می شوند ، و هویت شما پنهان می شود.

همچنین ، یک VPN می تواند نقل مکان بسته به سروری که به آن وصل می شوید ، در کشور دیگری ظاهر می شوید. پس از برقراری ارتباط ، خواهید شد آدرس IP بگیرید در منطقه ای که سرور مستقر است. به عنوان مثال ، اگر به a وصل شوید سرور ایالات متحده, شما یک آدرس IP آمریکا. در نتیجه ، شما قادر خواهید بود دسترسی به DAZN و سایر سرویس ها / وب سایت های پخش کننده مستقر در ایالات متحده بدون توجه به جایی که هستید.

همین موضوع در مورد برنامه Bellator. اگر شما به یک سرور آمریکایی وصل شوید و با مدارک ارائه دهنده تلویزیون خود وارد سیستم شوید, می توانید کارت اصلی را به طور زنده در هر کجا که هستید پخش کنید.

The Steps – Venom vs Punisher در سطح جهان

در اینجا آنچه شما باید انجام دهید برای انسداد کانالها و جریان Bellator London 2 در هر نقطه زندگی می کنند:

 1. اولین, اشتراک در به یک سرویس VPN. می توانید بررسی کنید ExpressVPN زیرا این شرکت ارائه دهنده شماره 1 موجود در بازار است.
 2. بعد, برنامه اختصاصی خود را دریافت کنید و آن را بر روی دستگاه خود نصب کنید.
 3. ورود با اعتبار VPN خود و لیست سرور را باز کنید.
 4. به یک سرور آمریکایی متصل شوید (برای هر دو برنامه DAZN و Bellator)
 5. راه اندازی DAZN یا برنامه Bellator.
 6. جریان MVP در مقابل ملیلیو زندگی در هر کجا که شما ممکن است باشد.

توصیه کردم ExpressVPN بر اساس تجربه شخصی من داشتم ده ها نفر از ارائه دهندگان را آزمایش کردند قبلاً ، اما من از آنچه این شخص برای ارائه ارائه می دهد بسیار شیفته شده بودم. بیشتر از 3000 سرور در 94 کشور.

امنیت نهایی یک پیاده روی در پارک برای حسن نیت ارائه دهنده ExpressVPN است رمزگذاری درجه نظامی ، پروتکل های امنیتی بیش از حد برتر ، تونل زنی خرد ، سوئیچ کشتن ، و سیاست سخت گیری بدون ورود به سیستم. اگر معلوم نشد که به دنبال آن هستید ، موارد زیر را بررسی کنید و گزینه دیگری را انتخاب کنید.

Bellator London 2: MVP در مقابل Melillo

قرار بود Bellator London 2 تحت عنوان قرار بگیرد MVP و دری اندرسون. با این حال ، اندرسون به دلیل آسیب دیدگی مجبور شد از این مبارزه خارج شود. اما ما جایگزینی مناسب در قالب Punisher ، Giovanni Melillo.

این نبرد ادامه خواهد یافت 23 نوامبر 2019 ، در SSE Arena لندن زندگی می کنند. می توانیم بگوییم که MVP در مورد مسابقه و همچنین با اعتماد به نفس بسیار روان است. این چیزی است که او برای گفتن دارد:

وی گفت: “این بهترین چیزی است که من تاکنون در آموزش احساس کرده ام ، این بهترین صلاحیت من تا به حال بوده است. من آنرا در ماشین ها خرد کرده ام و به بهترین های شخصی ام ضربه زده ام. من به طرز استثنایی خوبی مشغول تفریح ​​هستم ، احساس می کنم خیلی خوب هستم که واقعاً مراقب چه کسی در قفس من باشد. من فقط برای هر کسی که هستم متاسفم. من شخصیت یا شخصیت جیووانی را نمی شناسم اما همیشه بهترین ها را از مخالفان خود انتظار دارم – انتظار دارم که او کسی را که در قفس است از او ندهد. او همه چیز برای به دست آوردن دارد. “

این خواهد بود اولین فیلم Bellator Melillo است, بنابراین او چیزی برای از دست دادن ندارد ، اما چیزهای زیادی برای به دست آوردن دارد. شما نمی خواهید کار جدید خود را با ضرر آغاز کنید. به طور کلی ، جیووانی یک مسابقه کوچک 5 ’11 “برای مدت طولانی و کم ارزش 6” صفحه, که به دنبال اضافه کردن یک حذفی برجسته دیگر به لیست طولانی پایان های خود است.

سرخط های MVP و Melillo کارت, اما بیایید نگاهی بیندازیم که چه چیز دیگری به راه شما خواهد آمد بیست و 23 نوامبر 2019:

کارت اصلی

 • مایکل پیج (15-1) در مقابل جیووانی ملیلو (13-4)
 • فابیان ادواردز (8-0) در مقابل مایکل شیپمن (13-2)
 • تری برزیل (11-2) در مقابل سورن باک (12-1)

کارت مقدماتی

 • چارلی وارد (7-3) مقابل پیترو پنینی (8-1-1)
 • دنیس کیلهولتز (3-2) در مقابل صابریه سنگول (اولین بازیکن حرفه ای)
 • کنت کافپینن (11-5) در مقابل اندی مازولو (22-6)
 • جورج توكوكس (4-0) در مقابل كوين فاير (7-3)
 • چارلی لاری (16-10-1) در مقابل تیم وایلد (12-4)
 • آیدین لی (7-4) در مقابل دیمین فرانکیویچ (9-2)
 • رابرت وایتفورد (15-4) مقابل سام سیسیلیا (17-10)
 • آلفی دیویس (12-2) در مقابل الساندرو بوتی (15-10)
 • والتر گاهادزا (18-4) در مقابل لوئیس لانگ (16-5)
 • آکون وانلیس (3-1) در مقابل تیم بارنت (7-3)
 • رافائل اوچگبو (1-0) در مقابل شین کمپبل (اولین بازی حرفه ای)
 • کریس بونگارد (14-5) در مقابل بنیامین براندیر (11-6)
 • ناتان رز (6-2) در مقابل هری هاردویک (4-2)
 • جرمی پتلی (12-8-1) در مقابل تام میرنس (5-1)
 • شارلوت مک اینتایر (اولین بازیکن حرفه ای) در مقابل جوزی بلابر (1-0)

Stream Bellator London 2 Live Anywhere – Anywhere. افکار نهایی

با بازدید از Bellator لندن این شنبه ، دوستداران MMA برای دیدن طرفداران مورد علاقه خود آشنا می شوند مایکل پیج هنگامی که جیووانی ملیلو را به دست می گیرد, کسی که اولین دعوت تبلیغاتی خود را انجام می دهد ، بدون اطلاع قبلی از این رقابت برخاست.

حالا می دانید چگونه VPN به شما کمک می کند تا دعوا را در هر نقطه جریان دهید. اگر سوالی دارید یا می خواهید پیش بینی های دیگری را ارائه دهید ، با مهربانی این کار را انجام دهید نظرات زیر.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector